» »

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus

««
16 / 18
»»

MrStein ::

Kaj ima tole z izdajo ajfona iks? ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

pirlo ::

MH0 je izjavil:

Dajta vidva meni povejta, kaj dobim, če neham uporabljati VS+IE in se grem matrat v crome/firefox/... debugger? To naredim namreč šele, ko odpravljam morebitne crossbrowser nekompatibilnosti.

VS Code debugger lahko povežeš s Chromeom.

MrStein je izjavil:

Kaj ima tole z izdajo ajfona iks? ;)

Čisto nič :)

Geho je izjavil:

In kako so lahko chrome debugger toolsi superiorni proti čemurkoli, če ne moreš niti inspectat html-ja vmes, niti popravljat css-a, ne ničesar, če ostale tabe ti zablokira debugger. to zame ni superioren debugger tool, ampak totalno kmečki.

Ker je na javascript breakpointu najpomembnejša informacija css stil? Eh

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirlo ()

Geho ::

Ne ni samo css stil info, ampak tudi o vseh eventih in drugem, cel DOM lahko modificiraš, popravljaš in spreminjaš.
Pa ko delaš css animacije je tudi css pomemben na js breakpointu.

bambam20 ::

Kako so kaj založeni z iphoni x na telekomovih centrih?

Ne enem od simobilovoh oz. A1 centrov sem 65 v čakalni vrsti ;(( Pa sploh ne vedo kdaj jih dobijo.

Drugače je pa zadeva vizuelno veliko lepša od SGS8. Ima pa eno zanimivost. No, mogoče to ni nobena novost. Za mene sicer je, da aplikacijo zapreš tako, da frcneš spodaj črtico. Kull zadeva.

Vazelin ::

Ja tista črtica je zato ker ni knofa.
Tudi meni je vizualno zelo všečna zadeva. Un sredinski pas zgoraj kjer seka zaslon jim je res ratal. Brez tiste posebnosti bi bil dosti bolj "običajen" fon. Tako pa je meni še bolj všečen.

Upam da izdajo čez leto ali dve kakšno manjšo verzijo X-a. SE X:D

mailer ::

Potem boš pa res potreboval vazelin saj bo na zadnji strani falus, cena pa bo (S)E(X)kluzivno dvakrat višja kot jo ima tale. In res boš dejansko imel občutek, da te nekdo j***.:))
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

bambam20 ::

Vazelin je izjavil:

Ja tista črtica je zato ker ni knofa.
Tudi meni je vizualno zelo všečna zadeva. Un sredinski pas zgoraj kjer seka zaslon jim je res ratal. Brez tiste posebnosti bi bil dosti bolj "običajen" fon. Tako pa je meni še bolj všečen.


Izgleda tako, kot da bi frcnil aplikacijo. Najlepši fon trenutno vizuelno na tržišču.

aborko ::

Včeraj sem se žal moral ukvarjal z iphonom 6... updejt iz ios 8.3 na 11.2 (ker že veliko appov na 8.3 ni delalo). Folk mi je govoril naj nikakor ne updejtam in res dolgo nisem, ampak zdaj sem rabil par appov,...

Samo naj mi še kdo prodaja bučke kako leti ios, pa kako dolgo so podprti iphoni z updati. Ja podprti so zato, da Apple zjebe uporabniško izkušnjo na nivo, da začnejo ljudje razmišljati o nakupu novega telefona.Telefon zdaj rabi faking 3 sekunde, da zajame screenshot, za baterijo sem prej mislil, da je bila mizerna, tole zdaj je pa še ene 30% slabše. Pozabil odkljukati posodabljanje appov in odlično delujoč D3go mi nadomesti z EON... Hočem nazaj staro verzijo D3go in ne gre... Je šlo včasih, dokler ni Apple v zadnji verziji itunsih lepo komplet odstranil appstore... Nazaj na ios < 11 pa ne gre, jabček podpisuje le še 11.xx verzije. Tako da je to to... obsojen na štekanje in slabo baterijo.
Mislim nek kitajc za 67EUR iz nemškega amazona je raketa proti temu, npr Redmi note 4 ima po 12+ ur SOT, tale žalost še do 3,5 ure ne prileze, pa je stanje baterije še na iphonu zelo OK (91% wear level). Velika žalost vse skupaj...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aborko ()

gusto ::

bambam20 je izjavil:

Najlepši fon trenutno vizuelno na tržišču.

Pozabil si dodati "po mojem skromnem mnenju". :P

bambam20 ::

gusto je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Najlepši fon trenutno vizuelno na tržišču.

Pozabil si dodati "po mojem skromnem mnenju". :P


Seveda. Sej ne govorim v imenu vseh. Bučman.:)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

CoolBits ::

aborko je izjavil:

Včeraj sem se žal moral ukvarjal z iphonom 6... updejt iz ios 8.3 na 11.2 (ker že veliko appov na 8.3 ni delalo). Folk mi je govoril naj nikakor ne updejtam in res dolgo nisem, ampak zdaj sem rabil par appov,...

Samo naj mi še kdo prodaja bučke kako leti ios, pa kako dolgo so podprti iphoni z updati. Ja podprti so zato, da Apple zjebe uporabniško izkušnjo na nivo, da začnejo ljudje razmišljati o nakupu novega telefona.Telefon zdaj rabi faking 3 sekunde, da zajame screenshot, za baterijo sem prej mislil, da je bila mizerna, tole zdaj je pa še ene 30% slabše. Pozabil odkljukati posodabljanje appov in odlično delujoč D3go mi nadomesti z EON... Hočem nazaj staro verzijo D3go in ne gre... Je šlo včasih, dokler ni Apple v zadnji verziji itunsih lepo komplet odstranil appstore... Nazaj na ios < 11 pa ne gre, jabček podpisuje le še 11.xx verzije. Tako da je to to... obsojen na štekanje in slabo baterijo.
Mislim nek kitajc za 67EUR iz nemškega amazona je raketa proti temu, npr Redmi note 4 ima po 12+ ur SOT, tale žalost še do 3,5 ure ne prileze, pa je stanje baterije še na iphonu zelo OK (91% wear level). Velika žalost vse skupaj...


Restoraj še enkrat, ker na mojem bivšem 6 dela zelo lepo. Po možnosti uporabi DFU.

noraguta ::

It just works.
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: blackbfm ()

shadeX ::

aborko je izjavil:

Včeraj sem se žal moral ukvarjal z iphonom 6... updejt iz ios 8.3 na 11.2 (ker že veliko appov na 8.3 ni delalo). Folk mi je govoril naj nikakor ne updejtam in res dolgo nisem, ampak zdaj sem rabil par appov,...

Samo naj mi še kdo prodaja bučke kako leti ios, pa kako dolgo so podprti iphoni z updati. Ja podprti so zato, da Apple zjebe uporabniško izkušnjo na nivo, da začnejo ljudje razmišljati o nakupu novega telefona.Telefon zdaj rabi faking 3 sekunde, da zajame screenshot, za baterijo sem prej mislil, da je bila mizerna, tole zdaj je pa še ene 30% slabše. Pozabil odkljukati posodabljanje appov in odlično delujoč D3go mi nadomesti z EON... Hočem nazaj staro verzijo D3go in ne gre... Je šlo včasih, dokler ni Apple v zadnji verziji itunsih lepo komplet odstranil appstore... Nazaj na ios < 11 pa ne gre, jabček podpisuje le še 11.xx verzije. Tako da je to to... obsojen na štekanje in slabo baterijo.
Mislim nek kitajc za 67EUR iz nemškega amazona je raketa proti temu, npr Redmi note 4 ima po 12+ ur SOT, tale žalost še do 3,5 ure ne prileze, pa je stanje baterije še na iphonu zelo OK (91% wear level). Velika žalost vse skupaj...



Na mojem testnem 5S (ki je mimogrede veliko slabši od 6), iOS 11 dela brez problema.

Hint: Glej, da maš kaj prostega placa na telefonu. iOS11 ni kriv za tvoje težave.

dvihtelic ::

če si upgrade naredil, naredi še restore...boš videl razliko....drugače pa sem šel iz iphone8 plus na note8 pa hitro nazaj na iphone....razlog je ravno v štekanju in bateriji...

aborko ::

Placa je še 15GB fraj (imam 64GB verzijo). Ne vem... tudi 2 kolega imata podobne izkušnje z štekanjem in slabo baterijo... eden ima 6, drugi 6s. Bom probal še s DFU restorom, če ne pa grem kr po X-a









not.

MrStein ::

Kar nekaj sodelavcev ima še starejši 5S, pa jim dela čisto v redu. Z iOS 11.

Vazelin je izjavil:


Upam da izdajo čez leto ali dve kakšno manjšo verzijo X-a. SE X:D

No, SE model je precej mačehovsko obravnavan.
Ni dobil HEIF podpore, niti Galielo, nima 3D Touch, slabši ekran itd...

Ne vem, če ti bo všeč. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

leiito ::

tudi jaz moram priznati, da prvič odkar uporabljam Applove izdelke vidim po iOS 11 nekaj manjših težav in to na iP7 (ne pa tudi na iPad Air 2 in MBPp iz 2015, pa sta starejši napravi). Prvič vidim npr., da app krešne sredi igre, in to Angry Birds, ki najbrž ni posebej hw zahteven. Bom poskusil resetirat ali kako se že imenuje tisto, ko spucaš history, cookies, RAM ipd. Battery life se mi zdi pa enak ali boljši.

Vazelin ::

meni se zdi battery life na iphone SE na ios11 malce slabši kot prej. tak občutek mam da lte in podobno malce bolj draina baterijo.

harmony ::

Cez dva dneva dobim nov sluzben iphone8 katerega bi najraje zavrnil, saj ko sem v stacuni primerjal ekrane z svojim iphone6s sem samo rekel wt d fak...

Nemorem verjeti, da folk se zmeraj leti za temi jajci in tem govnasto rumenim zaslonom. Sem se igral z nastavitvami na novem iphone8...z barvnimi toni, ces kao naj bi se dalo to "popraviti", ampak niti slucajno se ne pribliza zaslonu iphone6s...

Mene samo zanima, a je to kao nek feature od epla al za koji klinac gres naredit tak rumen zaslon? Vsi ti fixi na internetu so za en misji lulek vredni. Do sedaj se nisem dozivel, da bi moral ob nakupu fona kalibrirat zaslon z nekimi farbami. Pac tisto kar sem do sedaj pocel je bilo nastavljanje svetilnosti in adijo misko.

CoolBits ::

Ce ne znas izkljucit night shift, ti telefon ni nic kriv.

harmony ::

CoolBits je izjavil:

Ce ne znas izkljucit night shift, ti telefon ni nic kriv.

A se ti delas norca al kaj? Kaksen night shift, pizda a mislis, da sem res tak kreten al kaj? Vse je izklopljeno. OMG keri trotli ste eni na tem forumu.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: matijadmin ()

tim13 ::

Zivijo
Imam iphone 6s plus in nikjer ne najdem ali je mozno pobrisati samo pomnilnik aplikacije oz. jo resetirat?... jaz imam moznost samo za izbris. IOS imam 10.2.1 in me se zanima ce mi priporocate posodovitev na IOS 11?
Lp

harmony ::

tim13 je izjavil:

Zivijo
Imam iphone 6s plus in nikjer ne najdem ali je mozno pobrisati samo pomnilnik aplikacije oz. jo resetirat?... jaz imam moznost samo za izbris. IOS imam 10.2.1 in me se zanima ce mi priporocate posodovitev na IOS 11?
Lp

Nic posodabljat. Odkar sem zacel posodabljati na 11tko je slo vse navzdol. Ce meni neverjames, pa guglaj.

tim13 ::

Okj hvala...
Mi mogoce znas povedat ali je mozno izbrisati pomnilnik aplikacije ali drugace to na iphonu ne gre kot da jo zbrises pa ponovno nalozis?
Ni dolgo kar imam iphona prej sem imel android pa se je to tam dalo za tukaj pa nevem...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tim13 ()

CoolBits ::

Posodabljanje na zadnjo verzijo je vedno priporočljivo, ne poslušaj pametnjakovičev, ki imajo vedno težave kjer jih normalno ni.
Glede aplikacije pa izbris in ponovna inštalacija, drugače žal ne gre.
To delaj ko imaš res poln telefon in nimaš ostalih možnosti sprostitve prostora, drugače nima smisla brisat.

tim13 ::

Mogoce ves se zakaj mi ne dela bluetooth na iphonu 6s plus?... oziroma deluje delno npr. z bt zvocnikom se poveze z telefoni pa se noce? Sem reset network settings nardu pa se vedno noce.

shadeX ::

z telefoni pa se noce?


Katerimi telefoni natančno? Drugih telefonov in naprav razen na katerih teče iOS iPhone ne prepozna. Šeranje z drugimi Apple napravami pa itak gre preko AirDropa z uporabo Bluetootha.

Če se ti poveže na BT zvočnik, potem ti deluje zadeva po pričakovanjih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

tim13 ::

Aja tega pa da se povezuje z samo z iOS nisem vedel ni dolgo kar imam iphone.
Hvala za vso pomoc :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tim13 ()

tim13 ::

Mogoce ve kdo kako bi lahko dejansko preveril koliko moci ima baterija oz. koliko % jo je izgubila v casu uporabljanja telefona od prvotne moci?

Aha pa se to ce jaz posodobim iOS meni vse slike in pac kar imam nalozeno na iphonu ostane ali se vse zbrise?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tim13 ()

shadeX ::

Aha pa se to ce jaz posodobim iOS meni vse slike in pac kar imam nalozeno na iphonu ostanejo ali se vse zbrise?


Vse ostane. Priporočen pa je backup, če gre kaj narobe. Za 2.99€ na mesec dobiš 200GB prostora na iCloudu in lahko gor shranjuješ te zadeve.

5GB ga dobiš "zastonj" ampak to porabiš z nekaj slikami in videji.

harmony ::

CoolBits je izjavil:

Posodabljanje na zadnjo verzijo je vedno priporočljivo, ne poslušaj pametnjakovičev, ki imajo vedno težave kjer jih normalno ni.

Torej priporocas, da naj uporabnik po posodobitvi joka, kako mu je fon za 40% pocasnejsi? Prisel bo na forum in bo jokcal, ti ga bos pa vprasal koliko casa ze ima fon, uporabnik bo rekel 2 leti, ti mu bos pa priporocal nakup novega?
Ves, eni uporabljamo smarphone tudi za kaj vec drugega, kot za delanje selfijev na vsakem koraku...

MrStein ::

Če je počasnejši, pa naloži nazaj star firmware.
Vedno je en čas, ko to lahko narediš. (trenutno nazaj do 11.2)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

bambam20 ::

harmony je izjavil:

Cez dva dneva dobim nov sluzben iphone8 katerega bi najraje zavrnil, saj ko sem v stacuni primerjal ekrane z svojim iphone6s sem samo rekel wt d fak...

Nemorem verjeti, da folk se zmeraj leti za temi jajci in tem govnasto rumenim zaslonom. Sem se igral z nastavitvami na novem iphone8...z barvnimi toni, ces kao naj bi se dalo to "popraviti", ampak niti slucajno se ne pribliza zaslonu iphone6s...

Mene samo zanima, a je to kao nek feature od epla al za koji klinac gres naredit tak rumen zaslon? Vsi ti fixi na internetu so za en misji lulek vredni. Do sedaj se nisem dozivel, da bi moral ob nakupu fona kalibrirat zaslon z nekimi farbami. Pac tisto kar sem do sedaj pocel je bilo nastavljanje svetilnosti in adijo misko.


kakšen rumen zaslon. S tabo nekaj ni v redu. zaslon ni nič drugačen od 6-ice.

tim13 je izjavil:

Aja tega pa da se povezuje z samo z iOS nisem vedel ni dolgo kar imam iphone.
Hvala za vso pomoc :)


Še marsikaj boš ugotovil, da je Apple svet za sebe. Treba bit malo poseben plebejski. Če ti dojadi ga boš še vedno dobro prodal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

no comment ::

harmony je izjavil:


Nemorem verjeti, da folk se zmeraj leti za temi jajci in tem govnasto rumenim zaslonom. Sem se igral z nastavitvami na novem iphone8...z barvnimi toni, ces kao naj bi se dalo to "popraviti", ampak niti slucajno se ne pribliza zaslonu iphone6s...

Nič se nisi igral, teb špila v glavi.

(iOS nima nastavitev za 'barvne tone'; je pa možno, da si vklopil "night shift" - pust pr mir, če ne veš kaj delaš)

blackbfm ::

kakšen rumen zaslon. S tabo nekaj ni v redu. zaslon ni nič drugačen od 6-ice.


Pri miljonski nakladi so hoces noces neka odstopanja.. Sam sem ze tut naletu na pretirano rumen zaslon na iphonu,zrel za menjavo

Postavi 5 istih modelov side by side, nekateri so bolj modrikasti, nekateri bolj rumeni..

zmaugy ::

Zaradi slabe prodaje naj bi Apple ukinil iPhone X letos poleti?
Kaj je zdaj to, a ni X najboljša stvar po izumu namazanega kruha?

https://www.forbes.com/sites/gordonkell...

V novem ios-u naj bi Apple uporabnikom dal na izbiro, če hočejo počasnejši telefon zaradi slabe baterije:

http://www.wired.co.uk/article/iphone-s...

Čudno, baje so imeli težave zgolj redki posamezniki, ane Apple fenboyčki?

Torej, stari dobri časi so za Apple za nekaj časa končani, ane?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Furbo ::

zmaugy je izjavil:

Torej, stari dobri časi so za Apple za nekaj časa končani, ane?

Sodeč po članku, ki si ga sam nalimal, ne.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zmaugy ::

Če ukinjajo superduper flagship predčasno zaradi slabega povpraševanja, se je očitno nekaj zalomilo in spremenilo.
Ne bi se začudil, če je batterygate zbil zaupanje kupcev in pripomogel k temu, da nihče noče vrečt 1000+ EUR/USD v nekaj, kar bo čez eno leto "izboljšano" na slabše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Vazelin ::

Bo treba en X kupit na zalogo. Čez 30 let bo zapakiran vreden šmarno goro

zmaugy ::

Če mu ne bo baterija eksplodirala >:D

Furbo ::

zmaugy je izjavil:

Če ukinjajo superduper flagship predčasno zaradi slabega povpraševanja, se je očitno nekaj zalomilo in spremenilo.
Ne bi se začudil, če je batterygate zbil zaupanje kupcev in pripomogel k temu, da nihče noče vrečt 1000+ EUR/USD v nekaj, kar bo čez eno leto "izboljšano" na slabše.

X meni ni všeč, ker nima bralnika prstnih odtisov. Pač vzameš 8ko.. če res rabiš nov telefon, sicer je 6,7 povsem ok. Kaj boš pa naredil? Šel na droida?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

zmaugy ::

Trenutno je iphone zaradi ekosistema boljša izbira od androida - za moje potrebe. Vse sranje z upočasnjevanjem "starih" telefonov (vključno s 7ko) je Apple prisililo v poteze, ki niso bile značilne zanj - cenejša menjava baterij, upoštevanje pripomb " butastih uporabnikov" glede možnosti izbire glede upočasnjevanja (nezaslišano!).
To je dobro za uporabnike in prekinitev starih dobrih časov za Apple. Če bo za nekaj časa Apple poslušal uporabnike, Google pa ne bo popravil svojega ekosistema, potem bo iphone tudi v naprej boljša izbira (za moje potrebe).
Lahko pa da se Google zbudi ali pa da se pojavi prepotrebna nevohunska alternativa.

no comment ::

zmaugy je izjavil:

Če ukinjajo superduper flagship predčasno zaradi slabega povpraševanja, se je očitno nekaj zalomilo in spremenilo.

iPhone X ne bodo nehali prodajati niti dne prej preden bo na voljo iPhone X "2.0". In če je za verjeti tvojemu članku, bodo prišli takrat 3 (trije) iPhoni z "X tehnologijo". Zakaj bi Apple potem še prodajal stari X?

V članku za 2018 napovedujejo 5% (v prvi polovici, ko imajo naprodaj ta krš) in 10% (v drugi polovici) večjo prodajo iPhonov ob 5% kontrakciji celotnega trga. Zaključek povprečnega slotekerja je jasen, Apple bo letos _spet_ propadel.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

Napovedi: če bi bile njihove uradne napovedi slabše, bi letele glave. Če rata, super, če ne rata, so si kupili pol leta.

Matev ::

Zaradi slabe prodaje naj bi Apple ukinil iPhone X letos poleti?
Kaj je zdaj to, a ni X najboljša stvar po izumu namazanega kruha?


bučman
preberi do konca

iPhone X will be replaced by a total of three new iPhone X-inspired designs: a second generation 5.8-inch iPhone X, 6.5-inch iPhone X Plus and a "$650-750" 6.1-inch iPhone SE replacement

...

zmaugy ::

Ja logično da ga bojo nadomestili. Če bi bil tako super, bi ga nadomestili kasneje in ne predčasno.

no comment ::

Nadomestili ga ne bodo nič prej in nič pozneje kot ponavadi... (tolk dolgočasen je pa tudi Apple že postal, da je to safe bet)

Zgodovina sprememb…

Matev ::

Če bi bil tako super, bi ga nadomestili kasneje in ne predčasno.


jao
boga zemlja da nosi take brihtne glave

da si sposodim izjavo:
Nadomestili ga ne bodo nič prej in nič pozneje kot ponavadi...
ja
nič ni tu za videti
move on

zmaugy ::

Očitno so v Forbsu sami butlji, kot tudi njihovi viri, ane?

https://www.forbes.com/sites/gordonkell...

Hint: Naslov članka je "Apple Leak Reveals Sudden iPhone X Cancellation"

Zgleda da v svetu apple fenboyčkov logika ne deluje na običajne načine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Matev ::

sem šel malo pogledat in sem videl da se pogovarjam s trolom
ojej
zmaugy - adijo
««
16 / 18
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dva tedna po prepovedi prodaje na Kitajskem Apple še vedno prodaja iPhone

Oddelek: Novice / Tožbe
76505 (2893) oiwedfhjweif
»

Apple predstavil nove iPhone, uro Watch 4 in iOS 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
42790573 (76441) MrStein
»

Apple predstavil iPhone X, iPhone 8 in iPhone 8 Plus (strani: 1 2 3 415 16 17 18 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
888202591 (167339) shadeX
»

Apple iPhone 8

Oddelek: Mobilne tehnologije
203179 (2093) Machete
»

Applove novosti: Smart Watch, iPhone 6 in iPhone 6 Plus, Apple Pay in iOS 8 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
22795483 (84581) amacar

Več podobnih tem