» »

Box x (telekom)

Box x (telekom)

chelsea boy ::

Pozdravljeni,

imam problem s povezavo modem-box s. Zakaj mi ne zazna povezave na box s preko mrežnega kabla ? kabel deluje modem prav tako. Box s sem šel danes zamenjat za novega in je problem enak. Lučke zadaj ne svetijo ko je mrežni kabel priključen ter ne zazna povezave ...ve kdo kaj bi lahko bilo narobe ? je možno, da zaradi nepravilnih nastavitev portov ne deluje ?

MacGyver141 ::

Če se ti lučke ne prižgejo pri prižganem boxu, potem imaš lahko problem s kablom.

chelsea boy ::

Kabel deluje sm testiral. Kaj bi lahko se bilo ? Ima kdo kako idejo ?

alexz ::

port more bit nastavljen na trunk

chelsea boy ::

tudi je...je mogoče, da ne sveti lučka na boxu, ker imam sedaj drug mac ter aktivacijsko kodo boxa s? al bi vseeno morala goreti ?

polpo ::

chelsea boy je izjavil:

tudi je...je mogoče, da ne sveti lučka na boxu, ker imam sedaj drug mac ter aktivacijsko kodo boxa s? al bi vseeno morala goreti ?


Poglej v Moj Telekom, če ti Box prikazuje v seznamu s tem Mac naslovom ali pa ga aktiviraj - http://www.telekom.si/pomoc-in-podpora/...
Pa mogoče bi poklical na tehnično pomoč ali napisal email, če pride tehnik pogledat zadevo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polpo ()

antireal ::

si poskusil na modemu premakniti kabel v drugi izhod? lučke zasvetijo?

alexz ::

če 2 box-a ne delata je pol lahko kriv samo kabel ali pa port na modemu

chelsea boy ::

V kablu je problem. Res nemogoča zadeva ampak ko priključim kabel v računalnik dela, na boxu pa ne dela..neverjetno. Izmozgalo me je totalno, čudno in neverjetno je to ..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

innbox v60u nastavitve (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
8931777 (10685) Lonsarg
»

Kako se rešiti Telekoma? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7013322 (8324) chikitoka
»

Postavitev LAN omrežja

Oddelek: Omrežja in internet
121689 (1478) konspirator
»

SiOL box

Oddelek: Strojna oprema
233526 (1712) luuxiii
»

IPTV in WLAN na RUCKUS 7811+7111

Oddelek: Omrežja in internet
194935 (4138) CyberDuck

Več podobnih tem