» »

Nakup novega sistema (računalnik, oprema)

Nakup novega sistema (računalnik, oprema)

Kancijan ::

Pozdravljeni,
Prepričan sem da je bilo takšnih tem že na tisoče ampak vseeno. V kratkem si bom kupil celoten računalniški sistem za uporabo video produkcije in pa nekaj gaminga. Za to imam pripravljeno približno 2000 eur. Sedaj pa me zanima kaj se mi najbolj splača kupiti. Rad bi vzel en 24 ali večji 144hz ekran, neka solidna miška in tipkovnica, slušalke z kakovostnim zvokom (lahko tudi malo dražje, zvok mi je zelo pomemben) in pa seveda računalnik.

Do sedaj sem vedno uporabljal SSD disk, nvidia grafične kartice in pa intel procesorje. Lahko pa mi predlagate tudi kaj boljšega. Rad bi dobil nek soliden predlog da ta denar porabim čim bolj koristno. Računalnik ne rabi biti nevem kakšen SLI gaming beast ampak pač soliden (nadgradljiv) računalnik za kakšne večje renderje in produkcije velikih datotek.

Hvala z predloge in lep pozdrav

ziga1990 ::

za procesor ti predlagam Ryzen 1700 sicer sem pa jaz samo za kišto dal 2000€:D
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

shadeX ::

ziga1990 je izjavil:

sem pa jaz samo za kišto dal 2000EUR:D


Nesmisel stoletja. Raje bi dal jurja in čez 2 leti še enkrat jurja za posodobitev konfiguracije oz. novo. Bi prišel dost boljš skoz kot če si zdej dal 2.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Kancijan ::

Še kakšen predlog?

Jure18 ::

Zdravo kupujem novo miško. Ker je že 5 let nisem kupil sem čisto out za price/performance.
Nisem gamer, mora bit brezžična, imeti vsaj naprej nazaj gumba ob strani in varčna z baterijami. Zanjo sem pripravljen dati od 20-50 eur.
Vsak nasvet in predlog je dobrodošel, najraje iz slovenske spletne trgovine vendar če se izplača lahko tudi iz tujine.

Hvala in lep pozdrav,
Jure

MIHAc27 ::

Mi prodamo ogromno M705. Zaenkrat vsi zadovoljni.

https://www.mimovrste.com/miske/logitec...

Jure18 ::

Kaj niso Logitech ove miške precenjene?

DOOM_er ::

malo so, vendar je tale M705 povsem spodobna, uporabljam v službi. Doma imam g700 pri kateri pa gre baterija skoraj instantno ;((
Robots will steal your job. But that's OK


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera miška? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
32066040 (4740) yayo
»

Katero brezžično miško kupiti? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10028234 (9841) Kayzon
»

Vertikalna miš - katero?

Oddelek: Kaj kupiti
313589 (2571) Ales
»

Nakup miške

Oddelek: Kaj kupiti
182571 (2162) NemMy
»

Nakup nove miške (Nasvet - logitech mx revolution, marathon 705, razer imperator)

Oddelek: Kaj kupiti
394396 (3858) Dzeba

Več podobnih tem