» »

Amazon čas dostave

Amazon čas dostave

clip ::

Zanima me ali se amazon.de dejansko drži časa dostave, ki ga navaja na svoji strani?
Hvala
Pozdrav od Clipa

jnovak ::

Za po Nemčiji, ja. Ponavadi še prej dobil. Ampak sem od njih direkt kupoval, ne od raznih trgovcev, ki so tudi gor (ne vem, če bi to spremenilo situacijo).
Na splošno se v Nemčiji prej dobi roba, kot v Sloveniji.

harvey ::

clip je izjavil:

Zanima me ali se amazon.de dejansko drži časa dostave, ki ga navaja na svoji strani?
Hvala

Kar sem nabavljal iz amazon.de ali .it je rok štimal.
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------

msjr ::

Rok štima, ponavadi je celo malo prej. V Slo sploh, pa tudi recimo na otoku Visu na Hrvaškem.

FTad ::

potrjujem navedbe zgoraj napisanih komentarjev. Enkrat se je sicer zgodilo, da ko sem doplacal next day delivery, da je prislo do neke napake in ni prisel paket do mene naslednji dan. Po trackingu paketa je ostal na zadnjem lagerju pred dostavo do mene. Sem pisal na support in so mi vrnili doplacilo next day delivery-ja. Tko da all in all je bilo vse ok.

darthvader ::

se pridružujem, rok dostave iz Amazon.de je točno na datum praviloma kakšen dan prej.

clip ::

Ok hvala za informacije.Meni bi po njihovih navedbah roba morala prispeti včeraj, vendar ni.
Mogoče pa bo danes.
Hvala vsem.
Pozdrav od Clipa

Ribicija ::

Če imaš kodo pošiljke lahko pogledaš kje je. Če si naročil kaj manjšega in so pakirali v kuverto se včasih zgodi, da zamudi za kakšen dan ali dva. Verjetno, zato ker se v SLO preusmeri na našo pošto in njeno dostavo. Morda pa ti je celo poštar skušal dostaviti, ampak ti ni napisal obvestila ko te ni našel na domu. Tudi to sem že doživel pri naših mojstrih....

janezvalva ::

jaz sem na amazonu naročil paket 0.2 kg iz anglije pa se je sprehajal po celi evropi:

 .

.



drugače pa sem dobil dostavljeno preko pošte slovenije

clip ::

Pošiljke nisem mogel slediti, pošiljko pa sem prejel včeraj, torej dan kasneje.
Hvala vsem.

lp
Pozdrav od Clipa

miha1135899 ::

Jaz pa sem pred odhodom po obali z motorjem narocil nekaj stvari za motor iz amazon.de, gledal pa toliko da je bila roba njihova in ne od nekih tretjih prodajalcev in da je bila zaloga. Ker se je mudilo vzamem se express in naj bi prislo v petek (nameraval sem pa it v soboto). V petek cel dan ni bilo nic, ob 20:16 pa se je na tracking zabelezilo, da je posiljka misla bit dostavljena pa me ni bilo doma in da imam listek. Listka ni bilo nikjer, se mi zdi malo podlo, povem na support in so mi celotno postnino vrnili, ne samo razliko do standard postnine. No, v ponedeljek je koncno prislo, kdo je pripeljal ne vem, poslali pa so prek AT Post. Sicer pa je z GLS ali DHL bilo se vedno na datum ali 1 dan prej.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Komu POST AG (AT) posreduje pošto v SLO?

Oddelek: Loža
376679 (3040) starfotr
»

Amazon.de nakup

Oddelek: Loža
376402 (2686) mtosev
»

Nakup preko Amazon-a - kako je s plačilom?

Oddelek: Loža
133358 (2741) jero_no1
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8434166 (17286) AgiZ

Več podobnih tem