» »

Prihajajo televizorji z ločljivostjo 8K

1
2
3 4

IkeaAi ::

[D]emon je izjavil:

Pa dobro, a vi blentavi dripci na slo-tech znate se kaj drugace kot iz enega ekstrema v drugega ?

Sem bil pod vtisom, da je tu nekaj inteligentnih ljudi, ki razumejo nianse. (troli katergorije jure ne stejejo) Ocitno sem se motil.


Meni se zdi bolj smešno to, da sem po komentarjih mislil, da sem slučajno prišel na kakšen portal upokojenih "kvačkaric". Ni mi jasno kako lahko razmišljajoč človek, ki naj bi ob enem imel še posebno rad tehnologijo, kritizira napredek. Sej to, da se 8k televizor lansira iz prototipa v produkcijo pomeni več kot le to, da boš pač dobil 8k TV domov. To lahko pomeni ogromno stvari:
- .h265 ali njegov naslednik bo bistveno bolj optimiziran za visokoresolucijske videe -> 4k v vsak dom (nekako tako, ko so 1080p kanali zaživeli šele, ko se je že začenjala pojavljati 4k vsebina - Netflix napr.)
- pocenili se bodo 4k paneli -> več cenejšega prostora za programerje/artiste/gamerje
- pri manjših diagonalah pa bomo dosegali maximum, ki ga zazna človeško oko -> mogoče se bodo zato pognali v razovj VR očal ali pa bodo dobili kaj čisto drugega
- IntelQuickSync in podobne zadevščine bodo pohitrile predvajanje tako zahtevnih videov na vseh mogočih napravah -> ljudje pač ne marajo štekanja
- končno bo Radio-industrija Zagreb TV-222/0 dobila vrednega naslednika
(- to so seveda špekulacije, vendar vseeno utemeljene)

Alternativa? Začnemo uničevati stroje, ker nam kradejo delo: (ludizem pa to)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IkeaAi ()

[D]emon ::

Ti si se eden tistih, ki zivijo v popolnem svetu, in niso spremljali senzacionalizma tehnoloskih novic zadnjih dvajsetih plus let ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

IkeaAi ::

[D]emon je izjavil:

Ti si se eden tistih, ki zivijo v popolnem svetu, in niso spremljali senzacionalizma tehnoloskih novic zadnjih dvajsetih plus let ?


Senzacionalizem gor ali dol. Stvari gredo naprej in tudi, če nekaj ne izgleda kot da bo prineslo veliko spremembe direktno za končnega uporabnika, se izkaže, da posredno lahko veliko stvari tako napreduje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: IkeaAi ()

[D]emon ::

Podaj mi en realen primer.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

jype ::

[D]emon je izjavil:

Podaj mi en realen primer.
Baterije.

AlphaOne ::

Ful so nekateri tukaj zabavni da je 8K prevec/hvalisanje/brezpotrebno itd.

Ne vem od kje vam taksna mentaliteta, se vsi brez žensk in/ali sluzbe, razočarani nad zivljenjem?

Tehnika gre dalje, in če vam je všeč ali ne, je na tem svetu še najmanj pomembno.

[D]emon ::

Tehnika ne gre dalje. Marketing gre.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

SimplyMiha ::

Visoka ločljivost bi utegnila priti prav tam, kjer je potrebna visoka ločljivost pri večji površini zaslona, kot npr. za slike v medicini ali za iskanje prekrškov v jypetovih kolesarskih podvigih.

AlphaOne ::

[D]emon je izjavil:

Tehnika ne gre dalje. Marketing gre.

Kapitalizem. Vedno bolje deluje.

Mr.B ::

Dejstvo je, da je dober HD TV 1080p resolucijo leta 2011,stal ravno toliko kot stane leta 2017 Dober 4k display. Še huje poraba ni nič manjša. Maš pa HDR, kao to kaj pomeni. Ne me nategovati, ker meni je še vedno ceneje imeti doma 55 inčni TV za 2k€, kot hoditi z družino v kino. Večino filmov, si lahko legalno po dveh treh mesecih za s celo družino ogledam za 0.25 oziroma o.33 vrednosti kot bi me prišel kino oglde res da ne 3D.
Verjetno 8k pomeni kaj dobrega za rao na Japonskem, v evropi moraš za HD še vedno doplačat... Vsebin s 4k je malo.
So pa robni pogoji, ki te resolucije rabijo.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dreta ::

[D]emon je izjavil:

Pa dobro, a vi blentavi dripci na slo-tech znate se kaj drugace kot iz enega ekstrema v drugega ?

Sem bil pod vtisom, da je tu nekaj inteligentnih ljudi, ki razumejo nianse. (troli katergorije jure ne stejejo) Ocitno sem se motil.



...vsa ta leta :))

[D]emon ::

Ja, na momente se mi nekje v ozadju uma se oglasi tista neumna siva celica, ki pravi "imej vec zaupanja v clovesko vrsto". Zgleda ji moram dokoncno dopovedati, da se moti.

(Da ne bo pomote, ko sem zacel zahajat sem (se predno sem se registriral) je bilo na tem forumu dejansko dokaj veliko razgledanih in inteligentnih osebkov.)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: [D]emon ()

Dr_M ::

Zato pa je na st toliko miljonarjev, ker vecina zelo dobro ve, kaj drugi potrebujejo in kaj ne. Vsi neki Jobsi pa to.
Takim lahko samo recem, odjebite.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Haha. Predvsem so znalci v tem, kaj NE potrebujemo :). Ce bi se omejili na lastno bedo, nam pa pustili met 8k tv, bi bil st lepsi. Jasno je danes vprasanje "zakaj 8k" brezvezno za potrosnika. Eni pac lahko, so let it be. Bistevno pa je, kar je pisal IkeaAi. Fucking progress!

Vedno ven pade pri monitorjih ta vedendjska motnja vse razlozt kaj Mi potrebujemo. A se kje?
Your focus determines your reallity

[D]emon ::

Glej, ce bi se, namesto v 8k itr. monitorje vrgli v enakovreden razvoj baterij, bi bilo vsem lepse. Baterija, ki se napolni v par minutah, ce ne celo sekundah, kar ze lep cas obljubljajo ? Fleksibilne baterije, bolj zmogljive baterije ? Jok bato. Vse samo "lahko pricakujemo, da bo na trziscu v par letih", potem pa nikome nista.

To niti R od razvoja ni, to je samo blebetanje.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

kuglvinkl ::

Se prav, zaradi prepocasnega razvoja baterij nam tezite pri monitorjih, sem prav razumel?
Your focus determines your reallity

Dr_M ::

Ja dejmo cel svet preusmerit v razvoj baterij, da bodo otroci veseli.

Unfuckingbelievable.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

kuglvinkl ::

Bom cez en mesec objavu nek brezvezen review 5k monitorja, pa da vidimo, ce bodo padle ven baterije :)
Your focus determines your reallity

nevone ::

(Da ne bo pomote, ko sem zacel zahajat sem (se predno sem se registriral) je bilo na tem forumu dejansko dokaj veliko razgledanih in inteligentnih osebkov.)


Ja, potem ste začeli prihajati ti in tebi podobni. Zdej smo, kjer smo.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Looooooka ::

Se vidi, da ste eni ravno nov tv kupili pa jokate.
Vecja resolucija vecji detajli. Res, da jih ne rabis ampak ce jih hoces bo ze zoom lepsi.
Kot drugo bo to za sabo potegnilo razvoj. Boljse kamere... slej, ko prej tudi na telefonih. Torej bo treba povecat tudi kapaciteto pomnilnika in baterij.
Ko bo zadeva v malce sirsi uporabi se bodo zaceli tepsti sd operaterji z visjimi hitrostmi(nimajo vsi optike). Ce ne z visjimi hitrostmi pa z nizjimi cenami, da ne zgubijo uporabnike.
Ampak ja...8k je sranje. Kaj nam bo to? #facepalm

Netrunner ::

8k ni sranje ampak 8k ni potreben ! vsaj zaenkrat še ne. Folk se ne zaveda, da če hočeš občutiti razliko med resolucijami moraš imeti ustrezno velik TV. Npr razlika med full HD in 4k na 55" TV-ju praktično nična, razen če sediš pol metra od TV. Če želiš doma izkoristiti 8k TV potem moraš kupiti TV ki bo zasedala celotno steno da bo tistih 8k prišlo do izraza, kar pa ni ravno praktično.

Jaz še vedno pravim da FULL HD je čisto dovolj za še kako desetletje. Kot je že nekdo napisal, raje bi izdali TV-je z razmerjem kot je v kinu in ne samo 16:9, pa razvoj naj gre v kvalitetnejše matrike, boljše barve, manjšo porabo itd ... višja resolucija je kot je bilo že rečeno samo marketinška fora. Isto kot megapixli pri fotoapratu.

Kupujte pametno.

nevone ::

8k ni sranje ampak 8k ni potreben !


Če začnemo folk sprašvat, kaj je potrebno in kaj ni, bomo pristali na kosu kruha in kozarcu vode, če sploh.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

bambam20 ::

Še 4K televizorja nimam. :8)

nevone ::

bambam20 je izjavil:

Še 4K televizorja nimam. :8)


A televizor pa imaš?

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

bambam20 ::

Netrunner je izjavil:



Jaz še vedno pravim da FULL HD je čisto dovolj za še kako desetletje.



Dejansko, če je enaka vsebina posneta v HD -ju ali 4K-ju je precej opazna razlika in je slika v 4K precej lepša.

nevone je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Še 4K televizorja nimam. :8)


A televizor pa imaš?

o+ nevone


Ne. Imam zgolj HD monitor. Tv programov v 99% ne gledam, razen 1%, ko so kakšni športni dogodki in prižgem TVIN.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Netrunner ::

bambam20 je izjavil:


Dejansko, če je enaka vsebina posneta v HD -ju ali 4K-ju je precej opazna razlika in je slika v 4K precej lepša.


Mogoče je vidna na high end TV-jih, vendar na nekem mid range TVju povprečne velikosti tam nekje med 40-60" je praktično ni. Sem testiral kar nekaj TV-jev z posnetki različnih resolucij in je en in isti k...



Velikost in oddaljenost sta zelo pomembni, da pride do izraza.

nevone ::

Ne. Imam zgolj HD monitor. Tv programov v 99% ne gledam, razen 1%, ko so kakšni športni dogodki in prižgem TVIN.


Zaenkrat imaš dovolj. Vsebina je na vseh medijih enaka.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

Mr.B ::

bambam20 je izjavil:

Netrunner je izjavil:



Jaz še vedno pravim da FULL HD je čisto dovolj za še kako desetletje.



Dejansko, če je enaka vsebina posneta v HD -ju ali 4K-ju je precej opazna razlika in je slika v 4K precej lepša.

nevone je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Še 4K televizorja nimam. :8)


A televizor pa imaš?

o+ nevone


Ne. Imam zgolj HD monitor. Tv programov v 99% ne gledam, razen 1%, ko so kakšni športni dogodki in prižgem TVIN.

Seveda, ti si to kar pripoveduj. Kupil si shit HD TV, sedaj pa slika fenomenalna ko gledaš 4k. Kot sem rekel, dober HD tve je 2011 stal toliko kot danes dober 4k TV. Vse ostalo vmes je inkrement na neki kvaliteti, zato da lahko na recenzijah izdelka objavijo TV 2017 ima boljšo sliko od 2016, pri tem delu itd, in ima podporo novega C+ modula... Navali.
Dokler ni masovno 4k vsebin navoljo v EU, je danes nakup noveg TV-ja nesmiselen, razen če ti je crknu, ali pa se ukvarjaš z video obdelavo in bi rad videl, kako bo 4k viden na komercialnih izdelkih. Kupiti za 500€ 4k TV je isti šit od kvalitete kot če kupiš 2011 za 500€ HD tv. V sliki razen da piše 4k ni razlike...
Z MP je pa tako kot pri fotoaparatih, več v neprofesionalnem izdelku še ne pomeni boljše. Ponavadi samo dodatni šum pripelješ v končni izdelek.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Netrunner ::

 Še en lep prikaz smiselnosti resolucije na osnovi velikosti TVja in oddaljenosti gledalca

Še en lep prikaz smiselnosti resolucije na osnovi velikosti TVja in oddaljenosti gledalca



Lepo je vidno da na neki povprečni razdalji 2.4m, TV 4k začne prihajati do izraza šele z velikostjo 65"+ kar pomeni da za videti efekt 8k moraš imeti vsaj 100" TV kar pa bo imel malokdo.

Zgodovina sprememb…

bambam20 ::

Mr.B je izjavil:


Seveda, ti si to kar pripoveduj. Kupil si shit HD TV, sedaj pa slika fenomenalna ko gledaš 4k.


Za moje potrebe ne potrebujem Tv-ja. Za to mi zadošča računalniški monitor. Sploh pa sem prejšnjo TV podaril nekje leta 2010, saj je nisem uporabljal.

Mr.B ::

bambam20 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Seveda, ti si to kar pripoveduj. Kupil si shit HD TV, sedaj pa slika fenomenalna ko gledaš 4k.


Za moje potrebe ne potrebujem Tv-ja. Za to mi zadošča računalniški monitor. Sploh pa sem prejšnjo TV podaril nekje leta 2010, saj je nisem uporabljal.

Šur gledanje filmov na 50" LCD Monitorju je med drugim izredno poceni.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

dexterboy ::

Vidim, da nisem edini, ki sploh nima televizije. Na koaksialcu imam zgolj in samo internet.
Ko sem pri starcih, prižgem TV, ker me firbec matra, kaj se predvaja. In vidim, da poteče 5 minut, preden sploh pridem do programa, ki je zanimiv in edukativen. Pa smešno mi je, ko sta poptv in akanal blokirana. "Šta sve majka priroda ne izrodi..."
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Netrunner ::

dexterboy je izjavil:

Vidim, da nisem edini, ki sploh nima televizije. Na koaksialcu imam zgolj in samo internet.
Ko sem pri starcih, prižgem TV, ker me firbec matra, kaj se predvaja. In vidim, da poteče 5 minut, preden sploh pridem do programa, ki je zanimiv in edukativen. Pa smešno mi je, ko sta poptv in akanal blokirana. "Šta sve majka priroda ne izrodi..."


Kako lahko imaš samo internet ? Jaz bi takoj sklopil TV programe če bi bilo mogoče vendar se ponuja samo v paketu. Drugače pa kdor uživa v gledanju filmov in serij, je uporaba TVja skoraj obvezna. No ni obvezna, vendar gledanje dobrega filma na telefonu ali monitorju ni ravno doživetje.

...:TOMI:... ::

Ta nerealen pritisk z višanjem ločljivosti je super za nekaj. Še vedno živimo v časih, kjer je SD defacto standard, HD je že privilegij oz. doplačilo, FHD je pa tako rekoč redkost, sploh 1080p. 1080i se dobi, recimo.

4k TV programov ni. 8k sploh ni.

Tako, da, upam, da bo kmalu FHD defacto standard, poleg tega pa še prostorski zvok.
Tomi

Spc ::

...:TOMI:... je izjavil:

4k TV programov ni. 8k sploh ni.

Vse je, samo satelitski krožnik si boš moral nabavit.

Primer:
Par mesecev nazaj je bil Isle Of Wight FESTIVAL 2017, ki je bil v 4k HEVC 4:2:2 12bitov na kanal, 100Mbit/s, seveda tega formata noben TV ne podpira, ker je 4:2:2, 12bpc in 100Mbit/s.
Tudi če kupiš najhujšo 8K televizijo ti tega ne bo predvajala, zato pa obstaja PC na katerem lahko to vse gledaš. Še en primer zakaj so TVji totalno neuporabni.
 

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Spc ()

bambam20 ::

Mr.B je izjavil:

bambam20 je izjavil:

Mr.B je izjavil:


Seveda, ti si to kar pripoveduj. Kupil si shit HD TV, sedaj pa slika fenomenalna ko gledaš 4k.


Za moje potrebe ne potrebujem Tv-ja. Za to mi zadošča računalniški monitor. Sploh pa sem prejšnjo TV podaril nekje leta 2010, saj je nisem uporabljal.

Šur gledanje filmov na 50" LCD Monitorju je med drugim izredno poceni.


Kaj tako pametuješ. Meni zadostuje moj 24 palčni HD monitor.

MrStein ::

Kakšno siljenje?
Hoferitis?
Te TV ne bo v Slovenijo še kakih 5 let. Lahko si oddahnete.

"Ojoj, folk raziskuje tisto, kar se jim zdi prav, namesto da bi mene vprašali, kaj naj raziskujejo!"
Če bi egoizem lahko izvažali, bi bili multi-milijarderji.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

...:TOMI:... ::

Spc boki me k za take redke zadeve. Dokler ni mainstream, ni nič. Kdo danes sploh še uporablja SAT? Samo zanesenjaki tvojega tipa, ostali imajo CATV, IPTV ali pa kaj drugega.
Tomi

MrStein ::

Kdor hoče kvaliteto ima SAT, kdor ne pa ne.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Spc ::

...:TOMI:... je izjavil:

Spc boki me k za take redke zadeve. Dokler ni mainstream, ni nič. Kdo danes sploh še uporablja SAT? Samo zanesenjaki tvojega tipa, ostali imajo CATV, IPTV ali pa kaj drugega.

Ja dosti ljudi je lenih in se jim ne da vpisovat frekvence ter uporabljajo CATV, katera je 100 let za trenutno tehnologijo.
Opažam kako kolegi delajo. Pride domov se vleže na stol, stisne gumbek na TV remote-u in zadeva mora delovat, bog ne daj da bi bilo malo več kot 1 gumbek, to je narod že preveč len da bo to naredil.

Potem pa se jokate tukaj, da imamo samo SD kvaliteto na CATV in da teh bogih par HD programov moramo še dodatno plačat.
Dokler bo narod zadovoljen z SD kvaliteto in super len, da več kot 1 gumbek ne stisnejo, tako dolgo bo tako kot je, 100 let za trenutno tehnologijo.
 

MrStein ::

Pravi heker naštima, da je 1 gumb dovolj. Ali 0. ;)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

next3steps ::

Če kokice ne pustijo 8K na srednje velikih zaslonih, kdaj bom šele imel 4k za dokaj sprejemljivo ceno na VR?

tikitoki ::

cekr je izjavil:

Ne razumeš.
Če je nekdo sposoben nekaj narest in ponudit za sprejemljivo ceno, ga ne smeš omejevat.
Imaš na trgu še mnogo stvari, ki v resnici niso, pa se jih pelje.
Recimo 2000W zvočniki. Seveda čisto majhni.
V primeru 8K pa imaš nekaj za pokazat, čeprav ti praviš, da ne vidiš.

Za telefon nisem rekel, da se ne strinjam z visokimi ločljivostmi.
Problem je samo v tem, da baterije ne sledijo oz. so se nekje zagozdile.
Če to rešijo, zaradi mene potem ni omejitve.

Meni je recimo 300dpi na papirju čisto dovolj. Če se pa potrudim, vidim piko.
Nekoga pa to moti in hoče več. 600dpi, 1200dpi... ampak tam je problem papirja.


Zanimivo, da drzava prepoveduje tako veliko stvari.
Ocitno samo ti zivis v svetu brez omejitev. Sej jst bi tudi, sam zal mi birokrati ne pustijo.

cekr ::

tikitoki je izjavil:

cekr je izjavil:

Ne razumeš.
Če je nekdo sposoben nekaj narest in ponudit za sprejemljivo ceno, ga ne smeš omejevat.
Imaš na trgu še mnogo stvari, ki v resnici niso, pa se jih pelje.
Recimo 2000W zvočniki. Seveda čisto majhni.
V primeru 8K pa imaš nekaj za pokazat, čeprav ti praviš, da ne vidiš.

Za telefon nisem rekel, da se ne strinjam z visokimi ločljivostmi.
Problem je samo v tem, da baterije ne sledijo oz. so se nekje zagozdile.
Če to rešijo, zaradi mene potem ni omejitve.

Meni je recimo 300dpi na papirju čisto dovolj. Če se pa potrudim, vidim piko.
Nekoga pa to moti in hoče več. 600dpi, 1200dpi... ampak tam je problem papirja.


Zanimivo, da drzava prepoveduje tako veliko stvari.
Ocitno samo ti zivis v svetu brez omejitev. Sej jst bi tudi, sam zal mi birokrati ne pustijo.


Kaj ima pa ločljivost tv-ja z državo in omejitvami?
Pomanjšujejo se tudi procesorji(no, vsaj so se do sedaj). Te to tudi moti? Pa sploh ne vidiš tega. Le zakaj se Intel, AMD, Samsung, Qualcom... trudijo z neko zadevo, ki je sploh ne vidiš.

Ločljivost bodo povečevali dokler ne bodo trčili v fizično mejo. Marsikje se je to že zgodilo. Pri ekranih se bo pa tudi kmalu. Do takrat pa lahko nabavljamo aparate, ko nam stari crkne. Verjetno ti pa ne bo všeč, če bi ti nekdo v prihodnosti prodal tv z oznako 16k. V resnici bo pa samo 4K. Boš takoj tu jokal, kako so te nategnili?
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

LeQuack ::

V prihodnosti, če je soditi po telefonih, sploh ne bo več kvadratnih slik ampak bodo zaobljene, mogoče celo krog. Tako da bo treba premisliti piksle.
Quack !

dexterboy ::

@Trolljegeren; Studio Proteus v Postojni ponuja kot opcijo samo internet, tako na optiki kot na koaksialcu.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

IkeaAi ::

[D]emon je izjavil:

Podaj mi en realen primer.


Ironično je prav tale PC na katerem zdajle pišeš zelo ilustrativen primer. Računalniki so bili v samem začetku (profesionalno) orodje zanesenjakov, podjetji in držav, ki so potrebovale računsko moč. Hecno je, da je še v času DOS-a recimo IBM-ov nadzorni odbor (iirc) v smehu zavrnil ponudbo za razvoj PC-ja z operacijskim sistemom z GUI-jem, kjer jih je nasmejala predvsem miška za krmiljenje. "V stilu naš izdelek naj se imenuje miš? Pa kdo bo to kupoval?"

Seveda pa ne pomeni to, da moraš takoj v trgovino po 8k televizor. Kritika članka, ki ni naslovljen: Hitro kupite 8k TV ker je vse 2x bolj ostro, pa vseeno ni najbolj razumska.

blackbfm ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj pa raje ne razvijejo boljših baterij, se pravi nekaj kar dejansko vsi hočejo? A to pa ne, baterije so pa kul, že desetletje in več isti crap.


Wat?

Vcasih so telefoni imeli bolj al manj do 1000 mah, danes ima vsak mal boljši jajcek 3000mah, pa se quickcharge zraven

Sicer pa se dodatno vecanje kapacitete ni lih kul iz varnostnega vidika.. Pravi nacin je zmanjsat porabo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

primar ::

ma je*eš tak razvoj ko vsako leto za malo povečajo ali ločjivost ali centimetre oz na kratko nekaj, kar znajo narediti že danes, počasi placirajo med ljudi, da imajo vsako leto nekaj za pokazat. Tole je postalo že malo dolgočasno....

next3steps ::

Torej ti napredka ne želiš? Ali želiš severnokorejske ga ?
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Redno oddajanje pričenja prva 8K televizija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9017594 (12817) Spock83
»

Prvi televizor z ločljivostjo 8K (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
8926775 (18281) Kaj
»

Zaslon z ločljivostjo 8K in gostoto 510 točk na palec

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
228688 (6703) Invictus
»

Pripravlja Apple iMace z ločljivostjo 8K? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
13636022 (28121) issak
»

LG-jev pogled v prihodnost: TV z 8k

Oddelek: Novice / Zasloni / projektorji / ...
217370 (5877) Invictus

Več podobnih tem