» »

Ponavljanje letnika

Ponavljanje letnika

rollbacker ::

Pozdravljeni,

Stvar je sledeča. Sem študent prvega letnika in sem med tem šolskim letom zabluzil na faksu FERI. Zato bom moral ponavljati letnik. Na koncu 2. semestra sem imel narejena le 2 izpita, mi pa je bilo žal, da se nisem lotil stvari resno in sem med izpitnim obdoblem stisnil in opravil matematiko in še nekaj drugih predmetov, tako, da imam sedaj 7/11 predmetov in 40 Točk, za ponavljanje pa je potrebnih 30.

Zanima pa me naslednje. Pri nekaterih predmetih nimam opravljenih vaj. Vaje sem obiskoval in imam tudi prisotnost ampak nisem opravil zagovorov. je slučajno pri ponavljanju tudi kak problem, če nimaš opravljenih vaj ali lahko naslednje leto opravljam vse vaje, ki mi manjkajo brez problemov

Unknown_001 ::

Za vaje odvisno od študijskega/izpitnega reda pri predmetu. Pozanimaj se. Pri nas je tako, da se ti recimo pozitivno ocenjena poročila pri strojnih elementih prenesejo oz. Ti jih ni potrebno še enkrat opravljati. Za točne informacije napiši mail profesorju ki je nosilec predmeta ali asistentu. Košta te nič.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Matematika na FERIJU

Oddelek: Šola
394983 (3366) spegli
»

Študij na FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6013466 (6757) BivšiUser2
»

FRI, neuspešno leto (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šola
10134444 (29526) bluefish
»

Pavziranje

Oddelek: Šola
184120 (3648) SuperVeloce
»

kazenski test 13. junij, a ni da 2 tedna pred koncem... (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
779311 (7891) ERGY

Več podobnih tem