» »

Evropsko prvenstvo v košarki 2017

Evropsko prvenstvo v košarki 2017

««
6 / 19
»»

note3 ::

bambam20 je izjavil:

latvijci se močno zanašajo za met za 3 točke. Mi smo boljši v skoku, blokadah, ukradenih žogah, za mišjo dlako smo slabši v izgubljenih.

Celo prostih zadenemo več.


Takole na uč bi rekel, da bo finale Španija : Srbija.

Za tretje mesto se bo Slovenija pomerila s Hrvaško :) in jo tudi premagala.


Ni sanse da bodo srbi v finalu preko grkov ne bo šlo.

bambam20 ::

note3 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

latvijci se močno zanašajo za met za 3 točke. Mi smo boljši v skoku, blokadah, ukradenih žogah, za mišjo dlako smo slabši v izgubljenih.

Celo prostih zadenemo več.


Takole na uč bi rekel, da bo finale Španija : Srbija.

Za tretje mesto se bo Slovenija pomerila s Hrvaško :) in jo tudi premagala.


Ni sanse da bodo srbi v finalu preko grkov ne bo šlo.


Ker Grki so pa tako sposobni letos a?

note3 ::

bambam20 je izjavil:

note3 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

latvijci se močno zanašajo za met za 3 točke. Mi smo boljši v skoku, blokadah, ukradenih žogah, za mišjo dlako smo slabši v izgubljenih.

Celo prostih zadenemo več.


Takole na uč bi rekel, da bo finale Španija : Srbija.

Za tretje mesto se bo Slovenija pomerila s Hrvaško :) in jo tudi premagala.


Ni sanse da bodo srbi v finalu preko grkov ne bo šlo.


Ker Grki so pa tako sposobni letos a?


Srbi pa so ne.?To je moje mnenje zakaj pa mislis,da bi spanci premagal nase kaj so pokazali vec kot mi iskrrno nič.Imeli so lahko skupino tako,da ne jih postavlat za favorite ker vprasanje ce bodo danes prsel naprej

note3 ::

bambam20 je izjavil:

note3 je izjavil:

bambam20 je izjavil:

latvijci se močno zanašajo za met za 3 točke. Mi smo boljši v skoku, blokadah, ukradenih žogah, za mišjo dlako smo slabši v izgubljenih.

Celo prostih zadenemo več.


Takole na uč bi rekel, da bo finale Španija : Srbija.

Za tretje mesto se bo Slovenija pomerila s Hrvaško :) in jo tudi premagala.


Ni sanse da bodo srbi v finalu preko grkov ne bo šlo.


Ker Grki so pa tako sposobni letos a?


Srbi pa so ne.?To je moje mnenje zakaj pa mislis,da bi spanci premagal nase kaj so pokazali vec kot mi iskrrno nič.Imeli so lahko skupino tako,da ne jih postavlat za favorite ker vprasanje ce bodo danes prsel naprej

bambam20 ::

Ja so. Skakalno so precej boljša ekipa do vseh. Skoraj 47 skokov po tekmi. Skok je izjemno pomembna vrlina pri košarki in ne trojke, kot želite eni prikazat. Skok, obramba. Brze tega ti ne pomaga, če na tekmo daješ povprečno 12 trojk, kot to počenjo Italijani.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Drevesce ()

note3 ::

Še kdo navija na rusijo??8-)

miraldi ::

note3 je izjavil:

Še kdo navija na rusijo??8-)



Itak. Bešje Hrvate.
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

solatko ::

Kaj je danes s to temo, ste sami hrvaški navijači tu, da ni nič komentarjev.

Finale bo Slovenija - Srbija, samo prej moramo še Latvijce premagat, kar ne bo ravno lahko, Španci se bodo utrudili na Grkih, tako, da z njimi niti mi, niti Latvija, nebi smeli imeti večjih problemov. Res, da so izkušeni, vendar jih tudi leta dajejo.
Delo krepa človeka

bambam20 ::

solatko je izjavil:



Španci se bodo utrudili na Grkih,


Mislil si na Nemcih. :)

Ciklamen ::

Bravo solatko, več optimizma kot ga imaš ti potrebujemo :D

Pri Latviji upam da ne bodo poizkušali zaustavljati Porzingisa preveč, on bo svoje oddelal. Upam da bo fokus na ostalih in pa seveda upam da se bo Goran spet razigral, čeprav imam občutek da bodo spet na njega pritiskali 200%.
- End of the Post ->

bambam20 ::

Ciklamen je izjavil:

upam da se bo Goran spet razigral, čeprav imam občutek da bodo spet na njega pritiskali 200%.



Do sedaj so na njega pritiskali smao 50%?

solatko ::

Optimizem je na videnem do sedaj, če prav so me v preteklosti velikokrat razočarali, je čas, za korak višje. Menim, da imamo dovolj dobro ekipo za Latvijo in jim vrnemo za nazaj.
Delo krepa človeka

bambam20 ::

solatko je izjavil:

Optimizem je na videnem do sedaj, če prav so me v preteklosti velikokrat razočarali, je čas, za korak višje. Menim, da imamo dovolj dobro ekipo za Latvijo in jim vrnemo za nazaj.



A si pogledal našo statistiko, da imaš toliko optimizma?

Smurf ::

Sanse so priblizno 50-50. Na koncu bo zmagal tisti, ki bo manj zivcen (zivcnost pa lahko povzroci ze nekaj zaporednih kosev, ki so lahko zadeti tudi po sreci). Upajmo na najbolje :).

bambam20 ::

Smurf je izjavil:

Sanse so priblizno 50-50. Na koncu bo zmagal tisti, ki bo manj zivcen (zivcnost pa lahko povzroci ze nekaj zaporednih kosev, ki so lahko zadeti tudi po sreci). Upajmo na najbolje :).


Šanse sploh niso 50-50. Če bi pogledal malo statistiko, bi to videl. MI smo boljši v vseh najbolj pomembnih košarkaških kategorijah.

solatko ::

Statistika pravi, da imamo še ogromno rezerv, na prejšnjih prvenstvih smo imeli v skupinskem delu dobro, pa je v izločilnih bojih padla, sedaj sem optimist in pravim, da bomo izboljšali tako proste mete, met za 2 in met za 3 točke, pa tudi manj žog bomo izgubili.
Prej smo vse svoje lastnosti pokazali, ko je bilo nepotrebno, letos jih bomo, ko bo potrebno.
Delo krepa človeka

Smurf ::

bambam20 je izjavil:

Smurf je izjavil:

Sanse so priblizno 50-50. Na koncu bo zmagal tisti, ki bo manj zivcen (zivcnost pa lahko povzroci ze nekaj zaporednih kosev, ki so lahko zadeti tudi po sreci). Upajmo na najbolje :).


Šanse sploh niso 50-50. Če bi pogledal malo statistiko, bi to videl. MI smo boljši v vseh najbolj pomembnih košarkaških kategorijah.

Sem sel prav pogledati stavne hise, te pravijo Slovenija (1.80):Latvija(2.05), sm kar zadel.

kow ::

Drzi. Smo favoriti. Tako pravijo stavnice. Vse ostalo je nakladanje.

Smurf ::

kow je izjavil:

Drzi. Smo favoriti. Tako pravijo stavnice. Vse ostalo je nakladanje.

Favoriti za malenkost ;). Stavnice nam dajejo nekje 52, 53% sanse za zmago :P.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Smurf ()

solatko ::

Fantje nas ne bodo razočarali, verjemite!
V tej ekipi ne igra samo eden, tako kot se je dogajalo prejšnja prvenstva.
Delo krepa človeka

scipascapa ::

Repas in Zagorac?

Kurzweil ::

Nemčija - Španija
(ob 17:45)

Tule sem mnenja, da bo Španija danes povozila Nemčijo, mislim da ni potrebno preveč besed. Seveda pa upam, da Nemci čim bolj utrudijo Špance...

Slovenija - Latvija
(ob 20:30)

Malce sem presenečen, da niso dali na večerni termin tekme Nemčija - Španija, po drugi strani pa se pričakuje, da bo ta tekma bolj zanimiva in tudi tekme lige prvakov so takrat, ko bodo Španci in Nemci seveda hoteli gledati oboje. Latvija nam po igri nikakor ne ustreza in samo upamo lahko, da ne bodo dali 17 oz. 15 trojk kot na preteklih 2 tekmah. Torej morali bomo igrati granitno obrambo, kar se lahko bere tudi kot najboljšo obrambo v tej reprezentančni akciji. Sem pa mnenja, da imamo zdravila za vsa njihova orožja. Vidmar in Dimec naj delata red v raketi, zapirata prostor in pobirata skoke, Randolph, ki je bolj agilen in ima zelo dolge roke (+odličen bloker) je kot nalašč za pokrivanje Porzingisa. Danes bodo morali v obrambi svoje oddelati predvsem Čančar, Murič in Blažič na obeh Bertansih, Dončič in Dragič pa bi morala zdemolirat branilsko linijo Latvije z odličnim asistentom Strelnieksom na čelu. Seveda je v Latviji še cel kup igralcev, ki lahko zadenejo za tri in igrajo odlično na tem prvenstvu (naprimer Timma), ampak verjamem da nas Latvija ne bo še 2. izločila na velikih tekmovanjih in da, če uporabim zlajnano frazo, da naši dajo res 120% od sebe in potem verjamem, da bomo rezultat ne bo izostal. Bo pa to zelo težka in tesna tekma, mislim da se bo počasi tudi Latvijcem malce začela tresti roka. Jaz verjamem v naše in sem že pred prvenstvom napovedal medaljo, zato pa sem tudi odprl ta topic :)

Je pa lepo biti Slovenec ko prebiraš komentarje na uradni FB strani FIBE, kjer res ne manjka pohval na račun naše reprezentance. Kaj reči, najrej pogledat Nemčijo-Španijo, potem pa velika tekma za našo reprezentanco ob 20:30 - živčen sem že sedaj in službe se bo vlekla kot jara kača danes.

Kurzweil ::

...mimogrede, smo imeli tudi en dan več počitka, kar pa nekako izenačujem s tem, da so Latvijci "počivali" proti Črni Gori

jusv ::

Saj so se naši tudi razlaufali proti Ukrajini. Tako da tukaj smo tam tam.
Obe ekipi bosta dobro pripravljeni ena na drugo in tukaj vidim jaz prednosti našega štaba, ki ima zagotovo za vsako njihovo potezo pripravljen odgovor. Si pa Kurzweil kar dobro povzel dve objavi višje vse nevarnosti enih in drugih.
Upam, da nam letos res rata, ker imamo ekipo za medaljo ali pa celo finale.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

shotalick ::

Latvijo bomo pojedli za večerjo. Dejmo naši.

Nemčija se zlo dobr bori proti Španiji...

oo7 ::

Španski stroj samo melje.

WarpedGone ::

Kje je prenos tekme?

POPtv
Zbogom in hvala za vse ribe

Zgodovina sprememb…

oo7 ::

WarpedGone je izjavil:

Kje je prenos tekme?

POPtv


Ja

andromedar ::

imamo kakšen web stream? Trenutno sem v tujini in gledam enega z ruskim komentarjem...
Eh?

WarpedGone ::

30:15 2 min pred koncem 1st
not good ...
Zbogom in hvala za vse ribe

oo7 ::

Kaj se tem Latvijcem serje za tri ;(( pa sodniki tudi čudno sodijo.

miraldi ::

SudjaLopov
i7 12700k
RTX 4070ti
32Gb

sheeshkar ::

Sodniki so v zadnjih minutah res imeli dva različna kriterija. Komolec v glavo ni prekršek, Zagorac in Vidmar pa se ne smeta niti malo zagraditi. Poleg tega so Latvijci izjemno agresivni ob prevzemanju in sodniki so spregledali vsaj 2 takšna prekrška v drugi četrtini (nad Prepeličem in Dragićem). Sojenje je že na celotnem prvenstu podpovprečno in na trenutke katastrofalno (ne samo na naših tekmah).

Smurf ::

Bolj kot rezultat me skrbi, da so uspeli oni nas sprovocirati ne mi njih (sicer tudi s pomocjo sodnikov).

Upam, da se obrne.

sheeshkar ::

To, da se nam bodo približali, je bilo jasno takoj, ko je Vidmar dobil tretjo osebno, ampak sodniki so s svojo nesposobnostjo Latvijcem uredili vodstvo. Jaz si v drugem polčasu želim samo bolj kvalitetno sojenje z enakovrednim kriterijem, ostalo bodo naredili naši na parketu.

note3 ::

Vsaka cast nasim da so tak mirni vsaj na videz sramota sodnikov res sramota men bi se spipal.....da me udar tko ko je dragica pred odmorom sramota.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: note3 ()

sheeshkar ::

Ne samo, da so spregledali očiten udarec, v nadaljevanju so ga kar pustili ležati na tleh, kot da ni nič narobe. Če še lahko sprejmem, da nekaj spregledaš, ne morem sprejeti nadaljne nesposobnosti. Ampak to je nažalost samo vrh ledene gore idiotskih odločitev predvsem v zadnjih minutah.

šernk ::

bravo...

siol tvin sesulo...pop tv zahteva pa voyo za prenos...a ne plačujemo dovolj jih?
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

note3 ::

sheeshkar je izjavil:

Ne samo, da so spregledali očiten udarec, v nadaljevanju so ga kar pustili ležati na tleh, kot da ni nič narobe. Če še lahko sprejmem, da nekaj spregledaš, ne morem sprejeti nadaljne nesposobnosti. Ampak to je nažalost samo vrh ledene gore idiotskih odločitev predvsem v zadnjih minutah.


Upam samo da zarad tega ne zgubimo...ce bodo tako sodili naprej je konc z nami..

sheeshkar ::

Če odmislimo sodnike, na katere ne moremo vplivati, bi bilo idealno, če Porzingis hitro dobi 4to osebno napako.

bobby ::

Igra skivensja reprezentanca,.. to bi moralo biti predvajano na nacionalni TV, sej jo plačujemo vsi po vrsti,.. ne pa na privat tv
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

FTad ::

dober zacetek 3. cetrtine

Filip8 ::

vse kap ruknla, da nihče nč ne uspe napisat? :D

darkolord ::

ČAK

Filip8 ::

zdej? :D

oo7 ::

Danes sem bil pa večkrat na robu srčnega infarkta :))

Scaramouche ::

Čestitke!:)

Ciklamen ::

FAKKKK kera infarktna končnica!

Porzingis igračina, svaka mu čast, ampak sam pač voza ni uspel potegnit :D Dončić neverjetno hladen. Ma kaj fantastično no, brez pripomb.

Bral twitter čez celo tekmo - tekma prvenstva tako vsi pravijo.
- End of the Post ->

FTad ::

Hecna scena na koncu 7.7s pred koncem :)

note3 ::

Tooo ja bravo naši tak naprej
««
6 / 19
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Evropsko prvenstvo 2019 - odbojka (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
11412343 (8811) Drevesce
»

SP v košarki 2019 (Kitajska) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Šport
12617679 (14847) Kurzweil
»

Svetovno prvenstvo v košarki 2014 v Španiji (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Šport
17539786 (32424) bambam20
»

Svetovno prvenstvo v košarki - Turčija 2010 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13921400 (18081) jrtjtejtt

Več podobnih tem