» »

Novi Android Oreo je tu

1
2
»

blackbfm ::

sirotka je izjavil:

Komentarji lepo nakazujejo čemu sem šel nazaj na ios iz androida, dober sistem, ki pa ga dušijo proizvajalci.
Iphone: 10.X 94.0%
Android: Nougat crawls to 13.5%, KitKat still more prevalent


ja cel andorid ekosistem ostaja na kitkatu..:))

realno, market share novejših verzij androida raste povsem predvidljivo

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/...

Qushaak ::

PARTyZAN je izjavil:

@Qushaak: Za to bo še vedno skrbel proizvajalec, le delo jim bo olajšano. Tole si preberi.

V vendor interface spadajo gonilniki, za katere bo google poskrbel, da bodo združljivi za naprej (s prihajajočimi verzijami Android OSa) že ob prvem izidu. Tako se znebiš člena v verigi, ki je v nekaterih primerih bil krivec, da kakšen telefon sploh ni mogel dobit nadgradnje, tudi če bi si proizvajalec to želel.

Pol bo pa vsaj zame osebno zelo zanimivo kako bo Treble vplival pri hitrejših nacgradnjah custom ROM-ov (kot je recimo Lineage OS). Glede na to, da stock nočem niti več povohati.

klinker ::

blackbfm je izjavil:

A zate ce se UI drasticno ne spremeni je isti klinac? :))


nastej stvari ki jih na 7ki lahko pocnes, cesar na 6ki ne mores


Ojoj...a bolj neumnega odgovora ne mores spisat :))
Sej ce je tebi vseeno za varnostne posodobitve, odpravljanje bugov in optimizacije ok, ne rabis pa tako primitivno rect da je razlika samo v stevilki, ker ti dlje od UIja ne vidis ;)

blackbfm ::

klinker je izjavil:

blackbfm je izjavil:

A zate ce se UI drasticno ne spremeni je isti klinac? :))


nastej stvari ki jih na 7ki lahko pocnes, cesar na 6ki ne mores


Ojoj...a bolj neumnega odgovora ne mores spisat :))
Sej ce je tebi vseeno za varnostne posodobitve, odpravljanje bugov in optimizacije ok, ne rabis pa tako primitivno rect da je razlika samo v stevilki, ker ti dlje od UIja ne vidis ;)



čakam da slišim kritične varnostne ranljivosti na 6ki.. take da je treba takoj in nujno nadgradit na 7

nove verzije poleg popravljenih bugov prinašajo tudi nove dodatne buge, tako da si tam tam :))

šernk ::

Elysium je izjavil:

A je komu poznano, kako je z nadgradnjami pri One Plus 5?

Iščem en telefon, ki bi ga lahko nadgrajeval in pa da bi imel možnost odinstalirati ali onemogočiti čimveč Googlovih aplikacij in ostalih bloatware zadev. Uporabljal bi le preverjene alternativne aplikacije.


tko tko...za oneplus 2 so na pol uradno obljublji Nougat v Q2 2017. na koncu ga ne bo nikoli dobil. drugače pa oneplus dovoli rootan telefon, ker podpirajo tudi uradno TWRP recovery. Se pa vseeno splača unrootat in pa flashat original rom če je kaj narobe s telefonom, da se odpravi možnost problema v softwerju pred pošiljanjem v garancijo.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

Ganon ::

Ha, neverjetno. Pravkar dobil Nougat nadgradnjo. :D

Egidij88 ::

Klasika, kateri fon pa?

Drugače pa jaz počasi pričakujem Oreo OTA update iz 7.1.2., zaenkrat kot kaže dobivajo samo Bete iz DP-ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Ganon ::

Huawei P9. Ni mi čisto jasno, kako razpošiljajo te nadgradnje, ker vem za ljudi, ki so jo dobili že mesece nazaj. No, jaz sem čakal toliko časa, da je zunaj že Oreo. Noro.

GupeM ::

Egidij88 je izjavil:

Klasika, kateri fon pa?

Drugače pa jaz počasi pričakujem Oreo OTA update iz 7.1.2., zaenkrat kot kaže dobivajo samo Bete iz DP-ja.

Registriraj se v Beta DP. Čez par sekund dobiš obvestilo na telefon, naložiš nov OS in se spet odjaviš.

seminal ::

Ko se odjaviš nekaj sanjjajo da naj kopiraš podatke ker se obod izbrisali? Je kaj na tem?
LP

GupeM ::

Meni se ni nič brisalo. Vse gor tako kot prej.

MrNighthawk ::

PARTyZAN je izjavil:

Jaz sem že preizkušal "vse ostale", dokler nisem kupil Nexusa. "Vsi ostali" bodo moja opcija tisti moment, ko ne bodo imeli težav z nadgradnjami.


Nokia 8 naj bi imela stock in garantirano nadgradnjo.

Egidij88 ::

To garantirano nadgradnjo bomo videli čez par let, kot pri OnePlus.

Qushaak ::

Še najbolj varno je, da pri nakupu gledaš da bo naprava kar se da popularna pri custom ROM-ih in potem sam nadgrajuješ. Drugače v 95%+ ne dobiš nadgradnje zelo hitro.

PARTyZAN ::

To je primerno za tisti promil uporabnikov, ki se vam da s tem ukvarjat.

D3m ::

Samo v vednost.

Danes je prišel Oreo update za Sony Xperia X Compact, A1 operater.
|HP EliteBook|R5 6650U|

FTad ::

Meni se je sistem po zadnji posodobitvi vec ali manj koncno spet stabiliziral na moji Xperii XZ.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy S7 (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
49884436 (12079) Han
»

Telefon Lenovo S5 ?

Oddelek: Mobilne tehnologije
111120 (935) sočan
»

Po petih mesecih najnovejšega Androida še vedno le za vzorec

Oddelek: Novice / Android
4912742 (8937) McClane
»

Android 8.1 je tu

Oddelek: Novice / Android
4117363 (14038) Invictus
»

tv2go na OREO, Android 8.0.0, T-2

Oddelek: Zvok in slika
61448 (1226) 2f4u

Več podobnih tem