» »

Videokamera za omejen budget

Videokamera za omejen budget

Tobias Beecher ::

Stvar je naslednja:

Višje sile >:D so mi namenile do 1000€ za nakup kamere. Ker na tem področju nisem ravno na tekočem glede tega, kaj se splača kupit, katero firmo predvsem ter seveda keri model, vas prosim, predvsem videofile>:D , da mi predlagate kaj. Ja, kamera naj bi bila DV (oz. mini DV), rad pa bi jo tudi povezal z računalnikom. Trenutno že imam TV kartico (Pinnacle PCTV Pro) in z analognim zajemanjem slike nisem ravno zadovoljen, me še zanima, kaj bi rabil za začetek še zraven kupit za digitalno zajemanje slike. Aja, tistih 1000€ je namenjenih samo kameri, tako da bi to financiral iz drugih virov:D .

Pa še to: Vem, da se za ta denar ne da pričakovat kajjazvemkaj, ampak so sredstva žal omejena.

Hvala!

0:)

frenk ::

za digitalno zajemanje boš rabu usb2.0 al pa firewire(IEEE1394)...obe stvari sta vgrajeni v večini novejših plat

za kamero bojo pa drugi povedal ker jest en vem:\

Tobias Beecher ::

Hvala frenk. Vem za oba standarda, vendar me zanima, keri je boljši in bolj uporaben. Če ve nekdo iz prakse, mi naj prosim to sporoči.

Kaj pa se kamere tiče, sem našel eno:
Canon KAMKORDER DM MV-630i

Ma kdo izkušnje z njim? Ga kdo pozna? Poleg tega pa me še zanima, na kaj moraš paziti, ko kupuješ miniDV kamero. Mi lahko kdo pomaga?0:)

frenk ::

glede usb2.0 in ieee1394 bi jest reku da je ieee1394 še vsen bols je pa bol mal razlike tko da nc skrbet:)

wince ::

Ce se ti, da pobrskaj malo po ebay-u ;-) nemci so cisto f... skoraj nerabljene stvari (z original embalazo in nalepkami...) krepko ceneje... pac ni zadnji model... ce te to ne moti prides poceni skozi

LP

Tobias Beecher ::

Mogoče še kaj?0:)

HM...:(

Hja, očitno mi nočete (tisti ki bi znali) nič povedat.:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj kupiti za presneti na računalnik filme iz mini kamere na kasete

Oddelek: Pomoč in nasveti
163410 (2750) alese
»

Adapter Firewire IEEE1394 na USB 2.0 ne dela! Driver?!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71825 (1775) minicooper
»

Dajte me malo razsvetlit o videokamerah...

Oddelek: Kaj kupiti
392911 (2057) BaTeMaN
»

Mini DV, firewire, USB, DV..wtf?:)pomoč newbie pri digitalnih kamerah

Oddelek: Strojna oprema
81085 (1027) ||_^_||
»

kater miniDV kupiti?

Oddelek: Kaj kupiti
81064 (990) pivmik

Več podobnih tem