» »

HIR2 žarnice in rezervni set

HIR2 žarnice in rezervni set

Bizkit45 ::

Luč ne deluje, vzamem ven in vidim da v rezervnem setu ni pravilne žarnice. Namesto HIR2, je notri HB4.
Zanima me kako je z rezervnim setom žarnic? Ali rezervni set pride zraven novega avta? Mislim da bi bilo logično, da je v setu ista žarnica, kot je dejansko uporabljena v žarometu.
Avto ni nov, mogoče je bil set že menjan, me zgolj zanima ali zraven novega avta pride rezervni set, ki vsebuje isto žarnico kot je v žarometu?
Hvala

HotBurek ::

Zakaj bi pa dali zraven rezervne žarnice, ki ne pašejo v avto? Kot, da bi avto imel felge na 5 vijakov, v prtlažniku bi imel pa rezervno gumo na 4 vijake :)
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Bizkit45 ::

slišal sem da naj bi tako delali, da dajo navaden set H4 ali H7. Sedaj pa tu na forumu preverjam ali govorice držijo ;)
drugače pa ja, logično kot si napisal..

HotBurek ::

Mogoče to delajo uvozniki, da malo "prišparajo". Da bi pa original avto iz fabrika tako prišel, pa dvomim.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

...:TOMI:... ::

Saj nekateri dilerji in avtohiše dajo za obvezno opremo tudi varnostni trikotnik narejen za 6 centov, ki je primeren samo za v smeti. Sploh ne vem, kako to spustijo skozi, takega sranja ne bi smeli dajat v obtok.

Ravno tako je z žarnicami, prvo pomočjo ipd.
Tomi

Ishmael ::

Rezerva se dodaja zraven le zaradi zadoščanja zakonskega minimuma, ki je danes popolnoma zastarel (tako kakor vse drugo)

Bizkit45 ::

HotBurek je izjavil:

Mogoče to delajo uvozniki, da malo "prišparajo". Da bi pa original avto iz fabrika tako prišel, pa dvomim.


jaz sem tud najprej pomislil na to. original paket s HIR2 žarnico dajo ven in potem dodajo navadnega za 5€. Ker žarnica HIR2 je dosti dražja in potem dvojno zaslužijo še pri menjavi..so kar lisice, če se ne pozanimaš ;) ker je res čudno, da bi proizvajalec dal drug set žarnic, kot takšnega, ki ga je vgradil.

Tilen ::

Kje pogledam za svoj rezervni Bi-Xenon komplet, ki bi ga naj priložil proizvajalec? :)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Invictus ::

HotBurek je izjavil:

Zakaj bi pa dali zraven rezervne žarnice, ki ne pašejo v avto? Kot, da bi avto imel felge na 5 vijakov, v prtlažniku bi imel pa rezervno gumo na 4 vijake :)

Zato, ker policija ne preverja ali imaš PRAVE rezervne žarnice ;).
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obvezna oprema v avtu (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6513091 (2493) Horas
»

Set za popravilo pnevmatik (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7322413 (15695) morosito
»

Crkavanje zarnic

Oddelek: Na cesti
153281 (2774) dxx
»

Obvezne rezervne luči v avtomobilu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11831241 (28727) roli
»

Menjava žarnice v prednjem levem smerniku Citroen Xsara Picasso

Oddelek: Loža
93575 (3382) Gray_Warden

Več podobnih tem