» »

Battlefield V (2018)

Battlefield V (2018)

««
11 / 13
»»

Machete ::

Nikoli imel tehničnih težav Z BF serijo. Problem bo v tvojem pcju.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skyman ::

louser ::

Leaker49 je izjavil:

The Anti-Cheat System Is Broken in Battlefield V


Rogue-9 on YouTube has released a video that details the cheating that is going on in Battlefield V. He detected the cheaters in the video by entering matches as a spectator and recording video footage of the aimbots and wall hacks in use. He predicts that Battlefield V will be completely unplayable in a few months.

Battlefield 5 has had probably the roughest start it could possibly have had. No proper marketing, an insulting political crusade and then a rushed launch of an unfinished game. But now, to add insult to injury, it appears that the cheating communities have discovered that BFV is significantly compromised at this point and I am seeing suspicious players pretty much every day. Here are some of the guys I have spectated and if this rise in brazen cheating continues, BFV will be unplayable within the next couple of months.


PS: snežinkice sedaj hitro predlagajte izbris, ker vsi vemo da so slabe novice o BFV krive da je BFV slab.

Anti cheat za res deluje samo v R6 Siege in CS GO, kjer v ozadju lavfa 3-5 sistemov in še umetna inteligenca.

barocco ::

RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

gojzer44 ::

Slabe novice verjetno nastanejo z razlogom, ane! Da pa igra nima prave anti cheat zaščite potem je to velik minus in v bistvu tudi goljufija za ostale ki zaradi tega nimajo realnih možnosti igranja! Mah, igra bo do poletja pozabljena, tudi če dodajo še 10 novih map! Škoda denarja, predvsem pa časa za to chitersko sranje!

Pa spraševal sem se med igranjem, ali je igra tako lahka ali tako slaba?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gojzer44 ()

ahac ::

Battlefield V -- Official Firestorm Gameplay Trailer (Battle Royale)
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Skyman ::


LunKi ::

Je za kaj, je kdo probal?

miteq ::

Počasnejše in manj dodelano kot Apex.
UI in inventory management sta obupna. Je pa vseeno lahko prisoten tisti battlefield občutek, vendar se, vsaj če igraš solo, precej časa nič ne dogaja.

oo7 ::

Battlefield 5 Pit Crew Skin Now Only Obtainable via Microtransactions After Initially Being Available With In-Game Currency

https://mp1st.com/news/battlefield-5-pi...

oo7 ::

Battlefield V - Mercury Map Official Reveal Trailer



Tale mapa pa zgleda zelo dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

LunKi ::

Ma top! Zame THE multiplayer game. Mapa izgleda super, content dodajajo redno, popravki isto.

Skyman ::

Super mapa..balzam za oci res lepo graficno dodelana mapa

fireX88 ::



evo japoncev in američanov
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

dronyx ::

Po moje bi morali v BF 5 dodati igralni način kot je bil v BF1 in ostalih BF, torej da imaš 3D spotting, bolj human TTK in brez omejene municije ter healtha. To kar je sedaj je nek hardcore način, ki ni prijazen do starejših igralcev s slabimi refleksi. večina starejših igralcev samo čepi v kakšnem kotu ali grmovju in poči koga, če slučajno priteče mimo in ga ne opazi. To meni ni zabavno.

Machete ::

Kaj pomeni starejših igralcev? Malce nenavadno se mi bere tvoje razmišljanje o prilagajanju načina igranja. Če je prehitro, potem mogoče ta igra ni za takega človeka. Nemorš it jokat naj Quake upočasnijo, da bodo starejši kaj zadeli.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KAVINSKY ::

Starejši? To so obični noobi, vsaka igra jih je polna. Pa naj bo 9 letnik ali 99 letnik :D

Machete ::

Jaz imam težavo edino, da igram na TV in ne morem biti tako odziven, kot si na monitorju. Pa še večerne ure, ko sem gotof in kar odtavam po horizontu.. :D
Če se skoncentriram, do ravni, ko šopa pulz in adrenalin, potem pa sam bežte. BF 1 in V je nenormalno dobro vzdušje, če se ti utrga na 100% koncentraciji.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

SlimDeluxe ::

Btw. če niste še opazili, je BFV že vključen v Origin Basic.
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

dronyx ::

V BF V se nasprotnika zelo težko opazi. Kot vidim jih veliko strelja tudi na lastna vozila in tanke, ker se ne ločijo. To bi morali po moje nekako popraviti. Razumem, da je za Dice sedaj po novem "hardcore", če ne vidiš nasprotnika, samo lahko bi naredili da se razločno vidi vsaj igralce iste ekipe. V BF V jaz ne zdržim več kot pol ure. Če naredijo BC3, ki bo v stilu BC2 dam igri še priložnost, sicer sem končal z BF serijo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Klemzz ::

Tako hudo pa ni. Je pa res, da je še vedno ogromno cheaterjev.

Kayzon ::

Zamislite si nov BF v stilu BF2+BF2142 s tem graficnim pogonom in fiziko.. Shiiit.

dronyx ::

Dice ima neko vizijo, kako naj bi se "pravilno" igral BF, kar pa ni vedno nujno v skladu z realnostjo (načinom igranja večine igralcev). To kar so naredili v BF 5 je nekakšen napol "hardcore mode", kar veliko povprečnim solo igralcem po moje ne ustreza (razlika med dobrimi, teamskimi igralci in ostalimi je zaradi tega še bistveno večja). Lahko bi bil to eden izmed načinov igranja na posameznih serverjih, ne pa edina možnost. Tako bi Dice nenazadnje lahko hitro ugotovil, kakšen način igranja komu ustreza. Tudi mape so po moje povprečne in vsaj jaz nimam občutka, da igram igro z WW2 tematiko, kar jim je po moje dobro uspelo v BF1.

Tule pa je lepo prikazan problem z vidnostjo nasprotnika, kar je z odsotnostjo spottinga še bistveno bolj izraženo. Tudi meni se je velikokrat zgodilo, da nasprotnika nisem opazil, pa sem praktično stopil na njega.

Machete ::

Me ni se zdi, da zelo preitravaš. Pač ne igraj. Špil je svetoven.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

Machete je izjavil:

Me ni se zdi, da zelo preitravaš. Pač ne igraj. Špil je svetoven.

Lepo. Na Metacritic ima BF V user score trenutno 2.8, tako da večina očitno ni tako navdušena. Pa igra po moje tako zanič spet ni, samo žal ne deluje balance in ne deluje sistem proti cheaterjem (verjetno ga sploh ni), tako da je zelo težko najti normalno igro. Zakaj sploh še igram? Ker sem dal 60 EUR in moram investicijo povrnit.

Machete ::

Nisi resen. A knjigo tudi prebereš do konca, četudi ti je bedna in popolnoma nezanimiva? :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

KAVINSKY ::

Metacritic ima mogoče še posledice obupne PR kampanije. Bi rekel da zasluži ene 6,5/10 na dobri dan, vsaj iz public bete. Če si igral prejšnje BF naslove se ti zdi da igra hudo podpovprečna. Ogromno potenciala vrženega stran.

Machete ::

To je res. Vseeno je franšiza vredna svojega denarja. Vsak del ima kak plus in minus. V bf1 in V očitno ni veliko prostora za kompleksnost opreme, so pa mape izjemne. Naslednja modern day ali future bo ziher spet trgala gate. Da bi le obdržali nivo franšize vsaj na trenutni ravni in imajo moje ure in cekine, saj praktično drugega ne igram več :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

KAVINSKY je izjavil:

Metacritic ima mogoče še posledice obupne PR kampanije. Bi rekel da zasluži ene 6,5/10 na dobri dan, vsaj iz public bete. Če si igral prejšnje BF naslove se ti zdi da igra hudo podpovprečna. Ogromno potenciala vrženega stran.

To nedvomno drži in 2.8 sigurno ni realna ocena za tako igro. Tudi sam bi ji dal nekaj takega kot si napisal. Če gledam izključno "fun factor" je ta vsaj pri meni v BF 5 še najnižji od vseh iz te serije (igral sem BC2, BF3 in BF1 - skupaj krepko čez 1000 ur). Moram reči da sem igro kupil praktično ob izzidu, ker sem pričakoval, da bodo uspeli ustvariti vzdušje WW2, kot jim je to uspelo v BF1. BF 5 je zelo rutinsko skup zmetana igra, ki se jo zlahka preskoči (jaz sem tako preskočil BF 4, ker nisem videl neke bistvene razlike glede na BF 3). Nov BF bo pa po moje BC 3.

dronyx ::

Machete je izjavil:

Nisi resen. A knjigo tudi prebereš do konca, četudi ti je bedna in popolnoma nezanimiva? :D

Ja...ne. Pri knjigah tako ne gre. Pri nekaterih igrah pa se mi je že zgodilo, da so mi čez čas postale celo všeč, čeprav bi jih na začetku najraje izbrisal iz diska. Za BF 5 še nisem izgubil upanja.

dronyx ::

Še malo komentarja te BF 5 komedije. Iz tanka zadenem nasprotnika, ki je peš, direktno s projektilom. Praktično "headshot". Ampak on veselo skače dalje, kot da ni nič. Jaz iz tanka zadenem nasprotnikov tank s kakšnimi 8 do 10 projektili. Nič! Veselo se vozi dalje, par % poškodbe. Praktično bi moral na enem tanku porabiti vso municijo, da bi ga uničil. Na drugi strani mene pešak zadane v tanku z RPG in dovolj je bil en sam izstrelek da uniči moj nepoškodovani tank. Kako? Razumem, da obstaja specializacija v vozilih, ampak ne more pa biti take razlike, da je en tank praktično neuporabna igračka, drug, do konca nadgrajen pa neuničljiv stroj. Za dva RPG-ja, ki sta v igri, pa vsaj jaz ne vidim kakšne možne nadgradnje.

KAVINSKY ::

Odvisno kam te zadane in od tipa tanka. Heavy tank ima več oklepa kot light (in boljši top, a manj mobilnosti).

LunKi ::

Jaja, tukaj manjka dosti informacij pri tvoji zgodbici. Moraš poznati repetoar vseh assetov oz. orožij. Isto kot bi marjetice metal v skalo. Tiger-a ne moreš single assault sesut s panzerfausti razen oba back shota + oba tnt-ja mejbi.

gojzer44 ::

Še boljše je ko se korakanje sliši glasneje od tanka čeprav je od tebe umaknjen 5m, prav tako te iz tanka opazi v grm na 200 m, med tem ko na taksno razdaljo tanka ne opaziš. Zvok je drugače dober samo je pri BF vedno tako, da hočejo enostavno preveč in potem dobijo hroščat zmazek. BFV je pa pomoje največji zmazek vsega tega. Od mene so tudi dobili zadnjič denar čeprav sem plačal vse razen BF1!

Aja pa še to. Se zvečer vsedeš in hočeš malo igrat, pa te čaka 10 gb update! :D raje grem spat.....žalost od podna

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gojzer44 ()

Machete ::

p6369797 Aja pa še to. Se zvečer vsedeš in hočeš malo igrat, pa te čaka 10 gb update! :D raje grem spat.....žalost od podna[/st.citat naj bi izjavil:



Zoprno ja, ampak na kakšen način je to poden? :]
Tu ni krivca iskati v EA, ampak v tebu ali pa tvoji poča


Zoprno ja, ampak na kakšen način je to poden? :]
Tu ni krivca iskati v EA, ampak v tebu ali pa tvoji počasni liniji.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dronyx ::

gojzer44 je izjavil:

Aja pa še to. Se zvečer vsedeš in hočeš malo igrat, pa te čaka 10 gb update! :D raje grem spat.....žalost od podna

Po tej posodobitvi so se spet pojavili neki čudni hrošči. Recimo animacija nasprotnika, na katerega streljaš včasih ni tekoča, ampak kar nekaj preskakuje, kot kakšen Houdini. Potem ko izstreliš projektil iz tanka se za par sekund kar vse ustavi oziroma verjetno tako močno padejo FPS. Tega pred to posodobitvijo nisem opazil.

Zanimivo je meni tudi kako v BF5 delujejo headshoti. Pridem recimo nasprotniku praktično tik za hrbet, ker me ne opazi. Iz neposredne bližine headshot s STG 44, samo to ni dovolj da pade. Potreben je še en strel. medtem ko so mene nič kolikokrat pokosili z enim samim strelom od snajperjev do revolverja. Pri tej igri v bistvu nikdar ne vem, kdo ima aimbot.

gojzer44 ::

Zanimivo ja. Ko sem že napisa. Preveč zakomplicirajo potem pa nastane šmorn. Mislim da imam dovolj BFjev....tako da bom živel naprej "rest in peace", EA pa naj se j..e s takšnim sranjem :D tole očitno ni več zame!

Če bo kdo rabi Key naj pove, itak nihče od frendov več tega ne igra!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gojzer44 ()

scipascapa ::

prej boste nehali kupovati BF in COD sranja, prej bodo založniki in devi videli, da delajo nekaj narobe.

dronyx ::

gojzer44 je izjavil:

Zanimivo ja. Ko sem že napisa. Preveč zakomplicirajo potem pa nastane šmorn. Mislim da imam dovolj BFjev....

Po moje je eden od problemov BF 5 tudi "live game service" model ko ves čas nekaj spreminjajo in popravljajo obnašanje igre, ker želijo ustreči zahtevam nekaterih igralcev, hkrati pa s tem ustvarjajo očitno samo nove hrošče. V prejšnjih igrah iz serije BF so napake čez čas odpravili, tokrat se samo množijo. Zadnje čase videvam celo precej nevidnih igralcev, ko samo čelada skače naokrog. Če bo Dice takole nadaljeval bodo naslednji studio na seznamu, ki ga bo EA zaprl. Po moje je moralo Dice zapustiti zelo veliko zaposlenih, saj BF 5 izgleda kot da ga je naredila neka B ekipa, ki nima veze s prejšnjimi deli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

gojzer44 ::




:D Uživajte!

r3dkv1c4 ::

Bf4 je bila zadnja, še zadovoljiva, iz serije bf.Pika.
Ostalo je samo grafično preseravanje in nič od igre
Vsaka stvar ima svojo mejo.

You can ban me, but you can't shut me down!

oo7 ::

Battlefield 5's 5v5 mode has been canceled

https://www.pcgamer.com/battlefield-5s-...

Machete ::

Mi lahko kdo z updejtano igro pove velikost folderja na disku?
Imam težavo pri updejtu mi na 49% joka, da ni več prostora na disku in je updejt na pavzi. Prostora na SSD imam še ca 80 GB poleg že inštalirane igre.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

edi45 ::

Machete je izjavil:

Mi lahko kdo z updejtano igro pove velikost folderja na disku?
Imam težavo pri updejtu mi na 49% joka, da ni več prostora na disku in je updejt na pavzi. Prostora na SSD imam še ca 80 GB poleg že inštalirane igre.


75.6gb je z vsemi updejti

Machete ::

Hvala za info, saj zdaj kaže da bo šlo. Sem prekinil updejt, dal repair in še enkrat updejt od začetka in je speljalo, je že čez 60%.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

LunKi ::

Name: Lundenberg
Me lahko dodate :)

Skyman ::

BATTLEFIELD™ V ORIGIN FREE WEEKEND TRIALS

https://www.ea.com/en-gb/games/battlefi...

Available for all PC players.
Pre-load now LIVE.
Every weekend from Oct 10 up until Oct 27.
Progression will be saved and carried over.
Rush, Conquest, Squad CQ, Grand Operations + War Stories.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

fireX88 ::

ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fireX88 ()

Machete ::

LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+
««
11 / 13
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996276211 (40242) opeter
»

Titanfall 2 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Igre
20323550 (5864) oo7
»

Battlefield HARDLINE (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
19334518 (22808) matija14

Več podobnih tem