» »

Vizija prihodnosti sveta

Vizija prihodnosti sveta

«
1
2 3

Mare2 ::

Kdo sledi? Slovenija žal ne zmore.. Mi smo šele pri drugem tiru?! / Me zanimajo vaši komentarji. Jaz sem brez... :)

Morate prebrati: Tako dramatično se bo življenje spremenilo v 20 letih

- Leta 2018 se bodo v javnosti pojavili prvi samovozeči avtomobili. Leta 2020 bo motena celotna tradicionalna avtomobilistična industrija. Avta ne boste več hoteli imeti v lasti. Poklicali boste avto, ta se bo pripeljal do vaše lokacije in vas odpeljal do želene destinacije. Ne bo ga potrebno parkirati, le plačati boste morali za prevoženo razdaljo. Naši otroci ne bodo imeli vozniškega izpita in nikoli ne bodo posedovali avtomobila.

http://www.vecer.com/morate-prebrati-ta...
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
  • zaklenil: BigWhale ()

Unknown_001 ::

Eh... nekdo nekomu mošnjo boža s tako reklamo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

BlaY0 ::

Kaj bomo pa pol z vso to odvečno nafto?

mihec87 ::

Mare2 je izjavil:

bo motena celotna tradicionalna avtomobilistična industrija. Avta ne boste več hoteli imeti v lasti. Poklicali boste avto, ta se bo pripeljal do vaše lokacije in vas odpeljal do želene destinacije. Ne bo ga potrebno parkirati, le plačati boste morali za prevoženo razdaljo. Naši otroci ne bodo imeli vozniškega izpita in nikoli ne bodo posedovali avtomobila.


Enkrat verjetno res...samo 2020 še ne...

Unknown_001 ::

BlaY0 je izjavil:

Kaj bomo pa pol z vso to odvečno nafto?


Ne skrbi. Jaz bom lahko polimere naprej predeloval.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

BlaY0 ::

...jih mlel in stresal v morje....

Unknown_001 ::

BlaY0 je izjavil:

...jih mlel in stresal v morje....

...

FYI

Mletina se uporabi kot krožeči material
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

BlaY0 ::

Vidim ja... kroži po vseh oceanih tega sveta... za začetek lahko tega začneš harvestat. Zdej ko ni več kitov sploh nimaš konkurence...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()

Unknown_001 ::

BlaY0 je izjavil:

Vidim ja... kroži po vseh oceanih tega sveta...


Kaj vi potrošniki počnete s plastičnimi izdelki, ki jih ne potrebujete več ni v moji domeni odgovornosti.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

BlaY0 ::

Unknown_001 je izjavil:


Kaj vi potrošniki počnete...

Hmm, jedino ti pametan a svi mi ostali budale...

vostok_1 ::

You want to know the future?

The future will be us, becoming someones bitch. Prva entiteta z večjo kohezijo nas bo podjarmila, tako ali drugače.
Te samovozeče avtomobile pa kar odmislite...ker tudi če bodo, jih vi ne boste morali "vozit".
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

blink ::

Mare2 je izjavil:

Kdo sledi? Slovenija žal ne zmore.. Mi smo šele pri drugem tiru?! / Me zanimajo vaši komentarji. Jaz sem brez... :)

Morate prebrati: Tako dramatično se bo življenje spremenilo v 20 letih

- Leta 2018 se bodo v javnosti pojavili prvi samovozeči avtomobili. Leta 2020 bo motena celotna tradicionalna avtomobilistična industrija. Avta ne boste več hoteli imeti v lasti. Poklicali boste avto, ta se bo pripeljal do vaše lokacije in vas odpeljal do želene destinacije. Ne bo ga potrebno parkirati, le plačati boste morali za prevoženo razdaljo. Naši otroci ne bodo imeli vozniškega izpita in nikoli ne bodo posedovali avtomobila.

http://www.vecer.com/morate-prebrati-ta...


Mene bolj fascinira kaj vse se ne bo spremenilo: bebavost ljudi in napovedovanje prihodnosti.

PrihajaNodi ::

Mare2 je izjavil:

Kdo sledi? Slovenija žal ne zmore.. Mi smo šele pri drugem tiru?! / Me zanimajo vaši komentarji. Jaz sem brez... :)

Morate prebrati: Tako dramatično se bo življenje spremenilo v 20 letih

- Leta 2018 se bodo v javnosti pojavili prvi samovozeči avtomobili. Leta 2020 bo motena celotna tradicionalna avtomobilistična industrija. Avta ne boste več hoteli imeti v lasti. Poklicali boste avto, ta se bo pripeljal do vaše lokacije in vas odpeljal do želene destinacije. Ne bo ga potrebno parkirati, le plačati boste morali za prevoženo razdaljo. Naši otroci ne bodo imeli vozniškega izpita in nikoli ne bodo posedovali avtomobila.

http://www.vecer.com/morate-prebrati-ta...



"- Nepremičnine se bodo spremenile. Če boste lahko delali že med vožnjo, se boste lahko preselili dlje, v lepšo soseščino."

Vsi bomo programerji in živeli od IT ja.

jype ::

vostok_1 je izjavil:

You want to know the future?
I do, zato pa ne bom do konca prebral tvojega prispevka.

vostok_1 ::

Saj ne rabiš. Te bo že svet mahnil po gobcu prej ali slej.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

Tudi tega ne bom prebral, ker tvoje halucinacije niso moja prihodnsot.

vostok_1 ::

Said the man trapped inside the titanic...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

BlaY0 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:


Kaj vi potrošniki počnete...

Hmm, jedino ti pametan a svi mi ostali budale...


To si ti izjavil.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Nikec3 ::

BlaY0 je izjavil:

Kaj bomo pa pol z vso to odvečno nafto?

Kako odvečno nafto?
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Unknown_001 ::

Pa treba bo asfaltno podlago z bitumnom iz nafte še naprej lepit itd.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

eric_cartman ::

blink je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Kdo sledi? Slovenija žal ne zmore.. Mi smo šele pri drugem tiru?! / Me zanimajo vaši komentarji. Jaz sem brez... :)

Morate prebrati: Tako dramatično se bo življenje spremenilo v 20 letih

- Leta 2018 se bodo v javnosti pojavili prvi samovozeči avtomobili. Leta 2020 bo motena celotna tradicionalna avtomobilistična industrija. Avta ne boste več hoteli imeti v lasti. Poklicali boste avto, ta se bo pripeljal do vaše lokacije in vas odpeljal do želene destinacije. Ne bo ga potrebno parkirati, le plačati boste morali za prevoženo razdaljo. Naši otroci ne bodo imeli vozniškega izpita in nikoli ne bodo posedovali avtomobila.

http://www.vecer.com/morate-prebrati-ta...


Mene bolj fascinira kaj vse se ne bo spremenilo: bebavost ljudi in napovedovanje prihodnosti.


phah.. to obstaja ze lep cas.. avta si ne lastis, poklices ga in ni ti ga treba parkirat, seveda tudi placas storitev.. it's called a taxi!

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

eric_cartman je izjavil:

blink je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Kdo sledi? Slovenija žal ne zmore.. Mi smo šele pri drugem tiru?! / Me zanimajo vaši komentarji. Jaz sem brez... :)

Morate prebrati: Tako dramatično se bo življenje spremenilo v 20 letih

- Leta 2018 se bodo v javnosti pojavili prvi samovozeči avtomobili. Leta 2020 bo motena celotna tradicionalna avtomobilistična industrija. Avta ne boste več hoteli imeti v lasti. Poklicali boste avto, ta se bo pripeljal do vaše lokacije in vas odpeljal do želene destinacije. Ne bo ga potrebno parkirati, le plačati boste morali za prevoženo razdaljo. Naši otroci ne bodo imeli vozniškega izpita in nikoli ne bodo posedovali avtomobila.

http://www.vecer.com/morate-prebrati-ta...


Mene bolj fascinira kaj vse se ne bo spremenilo: bebavost ljudi in napovedovanje prihodnosti.


phah.. to obstaja ze lep cas.. avta si ne lastis, poklices ga in ni ti ga treba parkirat, seveda tudi placas storitev.. it's called a taxi!

Obstaja kr nekaj variant , ki so cenejse kot taksi. Pa tu ne mislim uber. Avto je luksus, razen tam kjer se upirajo implementaciji profi javnega prevoza.

PrihajaNodi je izjavil:

Mare2 je izjavil:

Kdo sledi? Slovenija žal ne zmore.. Mi smo šele pri drugem tiru?! / Me zanimajo vaši komentarji. Jaz sem brez... :)

Morate prebrati: Tako dramatično se bo življenje spremenilo v 20 letih

- Leta 2018 se bodo v javnosti pojavili prvi samovozeči avtomobili. Leta 2020 bo motena celotna tradicionalna avtomobilistična industrija. Avta ne boste več hoteli imeti v lasti. Poklicali boste avto, ta se bo pripeljal do vaše lokacije in vas odpeljal do želene destinacije. Ne bo ga potrebno parkirati, le plačati boste morali za prevoženo razdaljo. Naši otroci ne bodo imeli vozniškega izpita in nikoli ne bodo posedovali avtomobila.

http://www.vecer.com/morate-prebrati-ta...



"- Nepremičnine se bodo spremenile. Če boste lahko delali že med vožnjo, se boste lahko preselili dlje, v lepšo soseščino."

Vsi bomo programerji in živeli od IT ja.

Seveda nodi, ti kar sanjaj, da je IT edina panoga. Na IT forumu, pac ne bos bral debate o vrtnarjih, ki se selijo v tujino. Realno imajo malo moznosti za storitev dlje od ljubljane in ne kaj bolj dalec, kaksni fdvjevi porocevalci ter druge skupine, ki mislijo da jih je drzava dolzna ziveti, ce jim ne zrihta sluzbe.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

PrihajaNodi ::

Ne, je pa edina panoga, kjer lahko bistveno bolje zasluzis od ostalih. Nazadnje ko sem se pogovarjal z vrtnarji delajo samo poleti, ostalih 9 mesecev dela prakticno ni.
Your point?
Pa se to ce si v Itju lahko do 30 ga brez tezav zasluzis za stanovanje\hiso.

Zgodovina sprememb…

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, je pa edina panoga, je pa panoga, kjer lahko bistveno bolje tasluzis od ostalih. Nazadnje ko sem se pogovarjal z vrtnarji delajo samo poleti, ostalih 9 mesecev dela prakticno ni.
Your point?

Bolje delati 9 mesecev v avstriji, ter tri mesece dobivati 600+€ sociale, kot pa v sloveniji jamrati 24/7 da nic ne morem. No kaj pa medicinske sestre, te verjetno lahko delajo 12 mesecev. No ko bova te obdelale, je no kar nekaj kategorij poklicnih definicij, ki ne eabijo biti odvisne od seskov drzave...
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

wasd ::

A to mate kje na faksu kakšno seminarsko narest glede teh vizij? K se kr odpirajo take teme: [izbrisana tema]

Superboyy ::

"Leta 2000 bomo imeli leteče avtomobile." -navdušenec nad Bell rocketbeltom, leta 1960

Še prehod iz gotovine na druga plačilna sredstva se vleče desetletja, čeprav ima praktično vsak kartico v denarnici; pa bomo v parih letih spremenil prometno infrastrukturo?

Podobne nebuloze redno stresa Alex Jones:

jype ::

Ja, pa vostok_1 tudi. Poslušat Jonesa je praktično ekvivalentno kot brat vostoka. "The end is nigh!"

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: trenerkar ()

N0t0ri0us ::

http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Bojim se, da bo prihodnost taka... Naravna selekcija ne bo več delovala.. Pri razmoževanju bod zmagovala kvantiteta, kvaliteta pa bo zaradi premišljenosti izumrla :D Dolgo nazaj sem gledal ta film in se mi je zdel zanimiv :D Drugačen :)

vostok_1 ::

jype je izjavil:

Ja, pa vostok_1 tudi. Poslušat Jonesa je praktično ekvivalentno kot brat vostoka. "The end is nigh!"


http://www.cbc.ca/news/health/sperm-cou...

Well, seems i'm right again.


Aja, saj najbrž si vrjetno navdušen nad novico.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

PrihajaNodi ::

N0t0ri0us je izjavil:

http://www.imdb.com/title/tt0387808/

Bojim se, da bo prihodnost taka... Naravna selekcija ne bo več delovala.. Pri razmoževanju bod zmagovala kvantiteta, kvaliteta pa bo zaradi premišljenosti izumrla :D Dolgo nazaj sem gledal ta film in se mi je zdel zanimiv :D Drugačen :)


Kaj pa drugega pričakuješ. Fajn je ce imaš ovce, več jih je bolje je. Marku Zuckembergu se pa smeje. Pametni nimajo otrok, bogati pa načeloma ja. Sicer pa, a ni ze od nekdaj tako? Je pa res da v tej eri ni možno več likvidirat in zamenjat oligarhije, kot sta to delala Stalin in Dolfi.

Magic1 ::

Ali so tukaj res sami otroci (ali pa vsaj po duši)? Nič drastičnega se ne bo spremenilo na hitro... Spremembe se se počasi upočasnujejo, ne pa obratno. Časi eksponentnega razvoja so mimo, dokler se ne izume česa zelo revlucionarnega, ki bo vse obrnila na glavo. In tega ni videt na vidiku.
Magic

[D]emon ::

Pokazite mi enega napovedovalca prihodnosti, ki je metal ven take senzacionalizme in so se le-ti nato uresnicili. (PS, Nostradamus ne steje, baba Vanga takisto ne)
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

111111111111 ::

Tole je stric napovedoval 2009, pa še blizu nismo. :)

https://www.ted.com/talks/shai_agassi_o...

jype ::

vostok_1 je izjavil:

Well, seems i'm right again.
Self-fulfilling prophecy @ Wikipedia

To je podobno kot tisti primer, ko nacisti rečete, da bo zaradi imigracije več nasilja, potem pa pretepate ljudi iz Bangladeša in razbijate izložbe njihovih trgovin, na koncu pa rečete "Vidite, da smo imeli prav!" in se zadovoljno trepljate po lastnih ramah.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

Well, seems i'm right again.
Self-fulfilling prophecy @ Wikipedia

To je podobno kot tisti primer, ko nacisti rečete, da bo zaradi imigracije več nasilja, potem pa pretepate ljudi iz Bangladeša in razbijate izložbe njihovih trgovin, na koncu pa rečete "Vidite, da smo imeli prav!" in se zadovoljno trepljate po lastnih ramah.


To je podobno kot tisti primer, ko antifašisti rečete, da bo zaradi avtohtoncev več nasilja, potem pa pretepate naključne mimoidoče in uničujete javno + zasebno last. V isti sapi, ko nekdo reče štop se derete "vidite da smo imeli prav? Vi ste fašisti!" In se potrepljate po rami.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

wasd ::

Ej kaj se sploh spuščate na "jype" nivo? Naj lajna svoje antifašistične (resno al kaj?) bedarije...

K0l1br1 ::

Nekateri pač stojimo na stališču, da nas ljudje oblečeni v rjuhe, ne ogrožajo samo zaradi rjuhe.

Jupito ::

V prihodnosti boste vsi živeli v amaterski parodiji japanske risanke.

I used to be with it, but then they changed what it was.
Now what I'm with isn't it and what's it seems weird
and scary to me. It'll happen to you!

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

kot tisti primer, ko antifašisti rečete
Never happened.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

kot tisti primer, ko antifašisti rečete
Never happened.


You see... it just did.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

jype ::

Unknown_001 je izjavil:

You see... it just did.
Motiš se, kot običajno.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

You see... it just did.
Motiš se, kot običajno.

To so zgolj vaše domneve.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

jype ::

https://www.theguardian.com/world/2017/...

Če je kdo slučajno dvomil v IQ "anti-imigrantov".

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

D3m ::

To morajo imeti pa res že slabe leče.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

jype ::

URADNO: Antifa zmanjšuje dioptrijo!

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: [D]emon ()

D3m ::

Uradno:



P.S.

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

jype ::

D3m je izjavil:

P.S.
Ja, kul, kar nazaj v suženjstvo, slovan.

D3m ::

Kaj čakaš?
|HP EliteBook|R5 6650U|

jype ::

D3m je izjavil:

Kaj čakaš?
Limun.

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

D3m je izjavil:

Kaj čakaš?
Limun.


A ja oduvjek imao na umu, da majmuni više vole banane.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Derby banane - preiskovalci na delu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7811382 (1882) fikus_
»

Prodaja avtomobila nekomu brez izpita (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6823291 (21753) AndrejO
»

Garancija-a ni obvezna

Oddelek: Loža
142878 (2241) St235
»

Povratniki (alkohol) nazaj v cestni promet.

Oddelek: Loža
4512164 (10988) fosil
»

Dvojne predpone pri merskih enotah (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11016766 (15169) nevone

Več podobnih tem