» »

Težave v odnosih

Težave v odnosih

«
1
2

Quantum ::

Pozdravljeni,

zavedam se, da to ni pravi forum za tovrstno tematiko ampak vredno je poskusiti. Nekaj časa nazaj se mi je pripetila nerazrešljiva situacija v zvezi z odnosom do žensk oz. punc. Sem športnik, ki aktivno trenira skoraj vsak dan. V klubu v katerem se nahajam trenira v moji skupini tudi ena punca s katero sva bila praktično vsak dan na treningu. Na začetku sva se razumela sva se odlično. Kar na enkrat pa kot strela iz jasnega, brez kakršnegakoli vzroka pride do osebne zamere. V to punco nisem nikoli nič vsiljeval. Pustil sem jo praktično čisto na miru kot, da je ni. Zavedal sem se, da ima fanta, vendar ona teh znakov ni kazala. (enkrat je bila z njim, drugič spet ne...). V mene je osebno konstantno vsiljevala z vprašanji: zakaj nimam punce?, ali imam punco?, zakaj ne pogledam nje itd...Da poenostavim zadevo, ne vem kaj je glavni razlog za takšno zamero. Kar na enkrat mi je na treningu rekla, da se samo lažem ter, da je škoda časa zame. (isto mi je napisala v fb sporočilu). In od takrat se ne pogovarjava več. Tudi ni mi povedala kaj je bil razlog kot sem že uvodoma povedal. Tudi punca s katero sem skoraj že začel hoditi me je odstranila iz fb-ja. (povedala ji je laži o meni). Jaz osebno tega ne razumem. Privatno in poslovno veljam za pridnega, odkrite ter delovnega človeka.

hvala.
  • zaklenil: Mavrik ()

janezekk ::

Če niti sam neveš razloga, kako naj ga vemo mi? Se bo treba z njo pogovorit in njo vprašat, v čem je problem.

D3m ::

Pozabi.

Next.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Unknown_001 ::

Ti povem kaj to pomeni?

Hotela se je skurbat s teboj pa ji ni ratalo ker si držal fer moralno distanco. Zdaj ti zameri ker ni bilo po njeno.

Simple, naletel si na nedoraslega otroka v odraslem telesu, ki kuha mulo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

D3m ::

+ manipulatorja

glede na to, da je prepričalo drugo.

Še prej se pa pozanimaj, da se ne poznata osebno.
|HP EliteBook|R5 6650U|

mihec87 ::

Pač misla da je tok uf huda da lahko dobi kogar hoče, ti je pa nisi kaj dost vohal se pa kuja..... Za tadrugo če je tok smotana da verjame kr eni frkli z fb pa tako bolje(zate) da te je odstranla-maš prišparano nezrele scene..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mihec87 ()

Unknown_001 ::

Na kratko. Ne sekiraj se toliko za takšne primere. Sem se včasih tudi sam, dokler nisem resnično razumel kako deluje egoizem.

Glavo gor in pojdi naprej. Delaj tako kot ti vest pravi da je prav. Ljudi ki znajo ceniti integriteto in konsistentnost je za ščepec soli v morju.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

solatko ::

Trol
Delo krepa človeka

Unknown_001 ::

solatko je izjavil:

Trol


Se mi dozdeva da mnogi starejši ne razumete dejstva, da so se medsebojni odnosi popolnoma spremenili. 40let nazaj ste kot generacija razmišljali drugače v teh letih. Saj razumem. Določene stvari so vam nepredstavljive a se dogajajo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

#000000 ::

Ja jednom putujem, vlakom od Beća do Beograda, idem u bife, kad posle pola sata neko od gosta počne da sere kvake, oće da se tuće, ja reko ajde batali jaro, i on zamahne, ja edmaknem i PUFF direkt u glavu, jaro legne i odnesu ga, kad ja vidjeh, ispala čojeku Lična karta, pa hteo da mu je vratim, a pogledam na NJIJ piše MATE PARLOV.

To ti je enaka zgodba trollsystem :)

vostok_1 ::

Quantum je izjavil:

Pozdravljeni,

zavedam se, da to ni pravi forum za tovrstno tematiko ampak vredno je poskusiti. Nekaj časa nazaj se mi je pripetila nerazrešljiva situacija v zvezi z odnosom do žensk oz. punc. Sem športnik, ki aktivno trenira skoraj vsak dan. V klubu v katerem se nahajam trenira v moji skupini tudi ena punca s katero sva bila praktično vsak dan na treningu. Na začetku sva se razumela sva se odlično. Kar na enkrat pa kot strela iz jasnega, brez kakršnegakoli vzroka pride do osebne zamere. V to punco nisem nikoli nič vsiljeval. Pustil sem jo praktično čisto na miru kot, da je ni. Zavedal sem se, da ima fanta, vendar ona teh znakov ni kazala. (enkrat je bila z njim, drugič spet ne...). V mene je osebno konstantno vsiljevala z vprašanji: zakaj nimam punce?, ali imam punco?, zakaj ne pogledam nje itd...Da poenostavim zadevo, ne vem kaj je glavni razlog za takšno zamero. Kar na enkrat mi je na treningu rekla, da se samo lažem ter, da je škoda časa zame. (isto mi je napisala v fb sporočilu). In od takrat se ne pogovarjava več. Tudi ni mi povedala kaj je bil razlog kot sem že uvodoma povedal. Tudi punca s katero sem skoraj že začel hoditi me je odstranila iz fb-ja. (povedala ji je laži o meni). Jaz osebno tega ne razumem. Privatno in poslovno veljam za pridnega, odkrite ter delovnega človeka.

hvala.



I love this bro...

To kar doživljaš se reče...shit test. I'll only show you the door, you must enter yourself...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

Quantum ::

Hvala vsem. Zadevo bom vzel v svoje roke ni druge. Ampak najbolj me je strah dejstva, da bo ta punca drugim govorila laži o men in posledično si bodo ljudje to resno mislili. Dejala je, da bo vsem povedala kakšen sem.

vostok_1 ::

Kakšen pa si?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

Verjetno naiven v odnosih + posran v gate de se mu bo svet podrl na glavo.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Quantum ::

Ljudje, ki me osebno poznajo vedo kakšen sem. V službi, faksu itd... Mogoče sem res naiven.

Unknown_001 ::

Quantum je izjavil:

Ljudje, ki me osebno poznajo vedo kakšen sem. V službi, faksu itd... Mogoče sem res naiven.


You are getting the picture. Ne moreš kar nekoga blatit in pričakovat da ti bodo vsi verjeli. Opravljanja je za tvojim hrbtom že zdaj dovolj, garant. Še en ki te bo obiral... eh gor dol. Nič ne bo drugače. Saj nisi ničesar naredil niti ne da se dokazat.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

vostok_1 ::

Guys.

Kompeticija je fanj n shit. Ampak tko kot v vojni, we, as in testicle equipped bipedal animals, have to work together. The resulting pussy is of much better quality and abundance. As long as we stand divided jerking off into a paper towel is inevitable...


Da, naiven si. Nasploh moja izkušnja z ženskimi kolektivi je...wrist cutting...to say the least. Toliko backstabbinga...

No offence girls....but you know it's true...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: FireSnake ()

D3m ::

Quantum je izjavil:

Ljudje, ki me osebno poznajo vedo kakšen sem. V službi, faksu itd... Mogoče sem res naiven.


Nič zato.

Pridobil boš EXP. in posledično LVL UP.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vostok_1 ::

Agree.
By level 60 you'll be a master masturbator.

Just beware of the forest witches!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

dope1337 ::

Unknown_001 je izjavil:

solatko je izjavil:

Trol


Se mi dozdeva da mnogi starejši ne razumete dejstva, da so se medsebojni odnosi popolnoma spremenili. 40let nazaj ste kot generacija razmišljali drugače v teh letih. Saj razumem. Določene stvari so vam nepredstavljive a se dogajajo.


Mas prav. Starejsi (nevem kje se ta meja zacne) se zavedajo(-mo) ka pomeni bit djed, ne pa neko cvizdravo scene, k joka po faking tech forumu o pickicah ... Pol mu pa se ostali geek pajdasi "svetujejo". Res pateticno ...

Suti i trpi

Se mi punce dandans prav smilijo, k morejo tole prenasat ej.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Massacra ::

OP, kot praviš, boš stvar vzel v svoje roke in raziskal zadevo.

Najprej pa dobro premisli, zakaj bi to sploh naredil in kaj dejansko čutiš do te ženske, ki se je (glede na napisano) obnašala zelo nečimrno. Ima ta punca sploh moralne kapacitete, da bo pogovor dal nek pozitiven rezultat? Ali je le neka "povprečna punca", ki malo boljše zgleda?

Vsekakor pa boš moral razkriti karte: a si tič al miš (če nisi prepričan ne v eno in ne v drugo, boljše da vse skup pustiš, kot je in ko boš dovolj prepričan greš v "akcijo").

Morda sta pa glih za skupaj >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Unknown_001 ::

dope1337 je izjavil:

Unknown_001 je izjavil:

solatko je izjavil:

Trol


Se mi dozdeva da mnogi starejši ne razumete dejstva, da so se medsebojni odnosi popolnoma spremenili. 40let nazaj ste kot generacija razmišljali drugače v teh letih. Saj razumem. Določene stvari so vam nepredstavljive a se dogajajo.


Mas prav. Starejsi (nevem kje se ta meja zacne) se zavedajo(-mo) ka pomeni bit djed, ne pa neko cvizdravo scene, k joka po faking tech forumu o pickicah ... Pol mu pa se ostali geek pajdasi "svetujejo". Res pateticno ...

Suti i trpi

Se mi punce dandans prav smilijo, k morejo tole prenasat ej.


Bit če bolje, ne brini. Zdaj je pač tko da deci jamrajo po forumih o ženskah, babe pa o moških. Bi pa marsikdo bil bolj ošter z jezikom glede te tematike, a... politika foruma preferira puzanje, no pa tudi sam sem se nedolgo nazaj odrekel direktnosti. Bolj zaradi tega ker je bilo treba malo manire brzdati. Nismo ravno v gostiln.

Massacra je izjavil:

OP, kot praviš, boš stvar vzel v svoje roke in raziskal zadevo.

Najprej pa dobro premisli, zakaj bi to sploh naredil in kaj dejansko čutiš do te ženske, ki se je (glede na napisano) obnašala zelo nečimrno. Ima ta punca sploh moralne kapacitete, da bo pogovor dal nek pozitiven rezultat? Ali je le neka "povprečna punca", ki malo boljše zgleda?

Vsekakor pa boš moral razkriti karte: a si tič al miš (če nisi prepričan ne v eno in ne v drugo, boljše da vse skup pustiš, kot je in ko boš dovolj prepričan greš v "akcijo").

Morda sta pa glih za skupaj >:D


Too late. Zdaj je že zamudil vlak. Bo že novo frčafelo spoznal pa se bo v drugo bolje izkazal.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Massacra ::

RaptorF16 -> nismo v gostiln

A pravo dedci so ravno tam...:))...Not

Glugy ::

Unknown_001 je izjavil:

Ti povem kaj to pomeni?

Hotela se je skurbat s teboj pa ji ni ratalo ker si držal fer moralno distanco. Zdaj ti zameri ker ni bilo po njeno.

Simple, naletel si na nedoraslega otroka v odraslem telesu, ki kuha mulo.


+ reakcija na to je da se ti maščuje čeprav je vse skp njeno maslo; zato se laže o teb.

Taka punca te ni vredna. Lahko si vesel da ji nisi pustil osebnega zadoščenja. Ker zlo verjetn bi te kmal po tem ko bi se te naveličala odpiakala. Zgleda da je dost huda in da vedno dobi kar hoče. Tokrat ni in je po otročje šla potem reagirat ker ima pač velik ego. Pa (pre)dobro mnenje o samemu sebi. Misli da je nevem kaj.

Vsak človek je lahko lep če se zrihta(dobr pustmo izjeme); ni pa vsak človek tud lep navznoter.

Ni tvoja krivda da je ona pričakovala več. Sploh pa če bi resna bla bi najprej prekinla z svojim fantom; ti to povedala ..počakala kak mesec dva; potem pa počas poskušala bližje k tebi pridt. Nismo več v srednjem veku; če te ženska želi te lahko osvaja. Tle je čist njena krivda da je pričakovala da boš ti korake v tej smeri delal. Pol te je pa še krivila da zapravljaš njen čas. Ona tvoj čas zapravlja z neralnimi pričakovanji. Prijateljstvo je lahko čist lepa stvar; vidva sta jo gradila; ona je pa hotela preveč in potem burno odreagirala ko je bla preveč potrebna da bi še zdržala počakat nate. Ampak sj to je to..hormoni. To pride pa gre; če ni tle neki več kot sam privlačnost to pride pa gre. Po možnosti bi te še pustila da bi se ti počutil izkoriščenga če bi imela to možnost. Če se nekdo res zagleda še v kej druzga kot samo v sanjarjenje za par "nočitev" je potrpežljiv in ne krivi drugega. Ker če maš enga rad mu hudga nočeš tud če on tebe noče. Če ne..pa pač se pokaže pravi obraz.

Pri takih stvareh pol vidš kdo človek v resnici je.

L1nK ::

google MGTOW, potem pa še ekstra women's hypergamy and monkey branching

rešitev? obravnavaj jo kot potencialno nevarnost, neznanca, ki ti lahko potencialno uniči ugled in del življenja. ne bodi naiven. predvsem pa ostri protiukrepi, recimo jo posnameš, če ti grozi ali kaj podobnega, poiščeš ljudi, ki jo poznajo s te plati in lahko potrdijo njen način delovanja. velika večina žensk je takšnih. to se zatre z odločnim, moškim ukrepanjem in ker je enakovredna, ji ne pusti niti pičice manevrskega prostora, da manipulira s tabo.udari ostro te direktno, kjer jo najbolj boli. tako si boš zagotovil avtoriteto in spoštovanje, če boš pa mil, se opravičeval in bil tiho, pa bodo vsi (predvsem vse) pometali s tabo in te imeli za šibkega, s katerim se lahko počne vse
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

dexterboy ::

Unknown_001 je izjavil:

Ti povem kaj to pomeni?
Hotela se je skurbat s teboj pa ji ni ratalo ker si držal fer moralno distanco. Zdaj ti zameri ker ni bilo po njeno.
Simple, naletel si na nedoraslega otroka v odraslem telesu, ki kuha mulo.

+1
Bi napisal isto. Pri mojem EMŠO-u sem srečal že tolko folka, ki je na pogled tok hud, da seka gate. V glavi pa žalost, solze in jok. Enkrat je bilo na nekem predavanju lepo povedano, da bi se vsi problemi rešili, če bi lahko ločili glavo in telo. Ampak to ne gre.
Za naprej; si oseba, kot si in to tudi ostani. Da bi se ti spreminjal zaradi punce... potem naj se punca tudi zaradi tebe. Bog obvaruj, ko privekajo še otroci na svet....
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

L1nK ::

jaz bi prej rekel, da je naletel na tipično amoralno žensko, narcisoidno z odvratnim karakterjem, to je arhetip, ki prevladuje, odkar se vzpenja feminizem,česar bo že 30-40-50 let. to ni nedorasel otrok, to je povprečna ženska, ne pa nekakšna izjema
https://www.facebook.com/link.zhizhekian

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: L1nK ()

SimplyMiha ::

Assumption is the mother of all fuckups.

To velja tudi za medsebojne odnose. Mogoče bi bilo dobro razčistiti nejasnosti. Ali pa daj času čas. Lahko tudi zgradiš zid. Kakor hočeš.

Vsekakor pa je treba biti jasen v svojih namerah, ker si vsak tolmači zadeve po svoje.

[D]emon ::

LOL, @OP, ako ne trolas, je to solski primerek bruised ega. :))
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Rippy ::

Kdo ve v resnici,mogoče te je imela za "backup". Moji punci je prijateljica zamerila, ker jo ni pozdravila v trgovini (ni videla). V bistvu se ti s takšno osebno, ponavadi sploh ne splača vložiti truda, da popraviš odnos. Verjetno ti je na dolgi rok ceno naredila uslugo, don't worry & move on.

tikitoki ::

Najboljsi nasvet je, da se ne sekiras, ker je na svetu se vleiko drugih.

Tudi sam sem imel cudno izkusnjo. Punca je kazala veliko interesa, vkljucno s ponudbo za seks (ki je bila meni prehitra, sem pa ji povedal, da mi je vsec), nato pa je cez skor cez noc, brez obrazlozitve prekinila stike. Cez nekaj let sva se nekajkrat dobila. Ko sem jo vprasal zakaj je prekinila stike, pa je izjavila, da je pozabila. Yeah right. Pomoje sam ni mela vsega se postiman v glavi.

BlackHole ::

Quantum je izjavil:

Hvala vsem. Zadevo bom vzel v svoje roke ni druge. Ampak najbolj me je strah dejstva, da bo ta punca drugim govorila laži o men in posledično si bodo ljudje to resno mislili. Dejala je, da bo vsem povedala kakšen sem.

In zakaj se tega bojiš, če pa praviš, da privat in službeno veljaš za "pridnega" al kako si že rekel. Misliš, da lahko ene čenče to spremenijo?
Povej ji, da boš tudi ti vsem povedal, da te je pecala, kljub temu, da ima fanta. Lahko se greš njeno "podlo" igro, lahko pa jo predvsem ignoriraš oziroma zaključiš z njo s sporočilom, da se teh otročjih iger ne greš.
Gre se za to, da je užaljena, ker si je želela tvoje pozornosti v meri, ki pa je ni dobila. Lahko ji le poveš, da ti je žal, če si ji dal kak drugačen vtis.
LP Marko

737 ::

Glede opravljanja: Kar drugi mislijo o nas, je njihova stvar. Na mnenje drugih nimamo neposrednega vpliva in je vsak ukrep v tej smeri odveč.

Ženske imajo močan ego. Mnogokrat jim povzroča škodo.

MIHAc27 ::

Z to žensko se itak ni za ukvarjat, če širi neresnice.

Kaj bi jaz naredil: Z kako prijateljico bi se zmenil, da zaigrava par. Pač sprememba statusa na FB, kaka skupna fotka ko se za rokice drživa. No potem pa samo malo počakaš da vidiš, če bo tudi do nje prišla, in začela trosit kake neresnice.

BlackHole ::

MIHAc27 je izjavil:

Z to žensko se itak ni za ukvarjat, če širi neresnice.

Kaj bi jaz naredil: Z kako prijateljico bi se zmenil, da zaigrava par. Pač sprememba statusa na FB, kaka skupna fotka ko se za rokice drživa. No potem pa samo malo počakaš da vidiš, če bo tudi do nje prišla, in začela trosit kake neresnice.

In zakaj bi to delal? Če pa že veš, da trosi laži. :)) Da boš potem moral še vsem ostalim, ki te poznajo, razlagat in te bodo res imeli za lažnivca.
LP Marko

Alien123 ::

Nwm zakaj te boli, če trosi laži o tebi.. itq te ne pozna celi svet. Zaradi mene še me lahko tepejo ko me ni zraven.
Najboljse če bo še gnjavla ji samo reči, da boš njenemu tipu povedo da ti ga je vlekla.. naenkrat bo tiho

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Alien123 ()

otago ::

Ce je morda kdo gledal High Fidelity. Kaj pa ce je kaj s tabo narobe? Si se muzal okoli, na koncu pa nic. Lahko jo vprasas. Kaj ce te ona/drugi vidijo cisto drugace, kot ti vidis situacijo?

V osnovi pa: Let bygones be bygones.

frudi ::

Če gre verjeti OPjevi verziji in so stvari res potekale tako, kot je opisal, potem ima ta ženska par narobe naravnanih vijakov v glavi. Glede na tako nenadno in dramatično eskalacijo z njene strani gre čisto možno za osebnostno motnjo. V takem primeru je lahko v svojih nestabilnih izbruhih zelo nevarna, nikakor ne podcenjuj škode, ki to jo lahko povzroči.
Najbolje zate, da se je povsem odkrižaš in prekineš vsak kontakt z njo. Če bo vztrajna, žal to lahko pomeni tudi to, da boš (vsaj začasno) morda moral najti drug klub za trening. In če se vajini poti še kdaj prekrižata, dobro poskrbi, da ne boš nikoli in nikjer na samem z njo. Vedno bodi na javnem prostoru ali imej s seboj zaupanja vredne priče.
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

BlackHole ::

otago je izjavil:

Ce je morda kdo gledal High Fidelity. Kaj pa ce je kaj s tabo narobe? Si se muzal okoli, na koncu pa nic. Lahko jo vprasas. Kaj ce te ona/drugi vidijo cisto drugace, kot ti vidis situacijo?

V osnovi pa: Let bygones be bygones.


Tudi možno, glede na to, da ima še eno podobno izkušnjo z drugo punco. Se muza in muza, pa sploh ne ve. :)
LP Marko

flbroker ::

Unknown_001 je izjavil:

Ti povem kaj to pomeni?

Hotela se je skurbat s teboj pa ji ni ratalo ker si držal fer moralno distanco. Zdaj ti zameri ker ni bilo po njeno.

Simple, naletel si na nedoraslega otroka v odraslem telesu, ki kuha mulo.


This.

FireSnake ::

Quantum je izjavil:

Hvala vsem. Zadevo bom vzel v svoje roke ni druge. Ampak najbolj me je strah dejstva, da bo ta punca drugim govorila laži o men in posledično si bodo ljudje to resno mislili. Dejala je, da bo vsem povedala kakšen sem.


Prva stvar, ki jo moraš narediti, če hočeš biti srečen je to, da se ti j***, kaj drugi mislijo o tebi.
Kot si rekel: ljudje, s katerimi delaš, te cenijo. Tisti, ki pa s tabo ne delajo pa tako ali tako ne štejejo (in te ne poznajo).

Če si za šmrkljo toliko zanimiv, da se ji zdi vredno, da se ukvarja s tabo, potem si že zanimiv. Jaz bi še malo prilil olja na ogenj in se ji začel smejati v faco ;) (narediš ravno obratno od tega, kar pričakuje. Ne pusti pa se spustiti na njen nivo, s tem jo boš še dodatno podkuril. Ali bo popenla, ali pa odnehala.)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Furbo ::

Quantum je izjavil:

V to punco nisem nikoli nič vsiljeval. Pustil sem jo praktično čisto na miru kot, da je ni.

Da poenostavim zadevo, ne vem kaj je glavni razlog za takšno zamero.

Odgovor imaš v vprašanju. Zavrnjena babnica je najhujš. :)
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

solatko ::

Magnifiko je peder - poslušaj to pesem in ti bo jasno, kaj si zavrnjene punce mislijo o fantih, ki jih ignorirajo.
Delo krepa človeka

Heavy ::

solatko je izjavil:

Magnifiko je peder - poslušaj to pesem in ti bo jasno, kaj si zavrnjene punce mislijo o fantih, ki jih ignorirajo.



In če jih ne ignorirajo (in fantje niso postavni) pa delajo screene pogovora na mesinđerju, ter postajo na svoj fb zid ali skupine, češ kakšni luzerji ji pišejo.
#TeamFelix

vostok_1 ::

Tisti, ki pravi da ni razlike med spoloma v socialnem smislu...either ni doživel še nič ali je pač trdi SJW/ideolog...
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Unknown_001 ::

Heavy je izjavil:

solatko je izjavil:

Magnifiko je peder - poslušaj to pesem in ti bo jasno, kaj si zavrnjene punce mislijo o fantih, ki jih ignorirajo.



In če jih ne ignorirajo (in fantje niso postavni) pa delajo screene pogovora na mesinđerju, ter postajo na svoj fb zid ali skupine, češ kakšni luzerji ji pišejo.


Praksa z ženskami:

Treat them like trash... insta respect.

Treat them like queen... saj njim to nič ni vredno le fajn se jim zdi.

Velja seveda na začetku. Ko vidiš da si zasluži kja več kot mal jebiveterski odnos, potem pa lahko sanjariš in si sadiš rožice v oblakih.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

vostok_1 ::

Problem je, da današnja družba je postala debalansirana, kar se tiče odnosev. Ni več tistega naravnega ravnovesja, ki je nekako držal spola in check.

I'm not trying to be sexist or anything, but let's be honest here...there never was peace, just temporary cease fire treaties.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Smurf ::

A zato, ker punce lahko koncno izbirajo? Sedaj se ti lahko vsaj to zgodi, da punca pride do tebe in te povabi na pijaco.

D3m ::

Saj je dobila odgovor.

Negativni seveda.
|HP EliteBook|R5 6650U|

vostok_1 ::

Smurf je izjavil:

A zato, ker punce lahko koncno izbirajo? Sedaj se ti lahko vsaj to zgodi, da punca pride do tebe in te povabi na pijaco.


Ženske so vedno izbirale, sam opcij ni bilo toliko.

Ampak ja, ta oni dan me je povabla na seks. Weird feeling. Predvsem zaradi tega, ker vem kaj še vse pride zraven.
I think, da za obstoj civilizacije, you shouldn't fuck the ones you're working with/against.
Tradicionalna razmerja, kjer ni bilo nasilja in nespoštovanja so bila veliko srečnejša, kot ta danes, kjer sta mož in žena dejansko v kompeticiji.

The problem is that, way too much men were fucktards back then, zato so ženske toliko trpele.

I'm sorry, but there is no easy solution as of this moment. Maligne tvorbe v družbi pa so že vidne na CTju.

PS. Sicer pa evolucija še ni rekla zadnje besede. It makes no difference what you do...all it counts is, who will live on. Zaenkrat pa ne kaže da imamo nesmrtnost na obzorju.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zasral medsebojni odnos, kaj zdaj? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7513446 (9432) blabla80

Punca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6313542 (11291) Gandalfar

Več podobnih tem