» »

Revija Joker ne bo izsla avgusta

Revija Joker ne bo izsla avgusta

««
4 / 24
»»

Alamar ::

@Kurzweil
Nimaš časa prebrat naslov teme in prvih par sporočil, imaš pa čas spisat cel sestavek na moj prvotni enostaven odgovor "Saj ti na tekoči številki piše julij-avgust". Hvaležnost pa taka.
In mimogrede - na njihovi strani je z zamikom praktično vsa vsebina, kar je tudi razlog, da mnogi berejo opise na njihovi strani in posledično ne kupujejo revije.

c3p0 ::

opeter je izjavil:

Sago, tu najdeš prvo številko v PDF obliki:
http://www.joker.si/preostalnik.php

Pojdi navzodl, kjer najdeš spodnjo sliko ...


O, ja, se kar nekaj vsebine še spomnim. V tistih časih je bila bera rač. novic tako uboga, da sem tudi večkrat prebral trenutno izdajo revije, vse do izida nove, pa tudi kasneje. Čisto drugi časi.

Kurzweil ::

@Alamar, tebe očitno muči bralno razumevanje. Kot sem napisal (dodal sem tudi sliko) piše tam na spletni strani pri vsebini naslednje številke samo julij in to sem tudi pogledal, tako da sem si vzel čas tako za to, kot za sestavek, prebral pa sem tudi prvo stran topica in so bila mnenja različna (zato sem vprašal ane? hard to firgure out?), ki je po tvoje tako dolg (branje 3 strani traja vsaj 20x več, kot pisanje teh par vrstic) :)) Da pa na neki sliki obupne resolucije piše julij-avgust, pa se niti vidi ne, če ne zoomiraš. Hvalažen sem za tvoj odgovor, je pa bil napisan malce arogantno, ali pa sem ga samo jaz tako razumel. Anyhow, naslednji mesec ni Jokerja, to mi ni všeč, to je vse kar me je zanimalo...

Alamar ::

Saj je kul, samo človek bi pričakoval enostaven hvala za podan odgovor in ne "zbadanje". Drugače ti je povsem jasen odgovor na oba tvoja vprašanja o izzidu revije in naročnikih podan v tretjem sporočilu te teme.

Ekipa v najboljših letih revij. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Alamar ()

BOCo. ::

Zanimivo bi bilo, če bi ponudili samo elektronsko obliko preko aplikacije. Za manjšo ceno seveda...

https://play.google.com/store/apps/deta...

A baje to ni možno zaradi zakonodaje.

Cveto ::

Jest sem še eden izmed "starih bralcev. Še vedno imam doma vse revije, razen morda prvih nekaj številk (imam pa tudi vse izdane številke megazina). Sem generacija od Febota in zdi se mi da smo nekako rasli skupaj z revijo (bil sem tudi na razni eventih, med drugim tudi v Idriji itd..). Sam tip mi gre sicer precej na živce, saj je nadit in tečen, zna pa pisat in tudi revija je zelo berljiva. V bistvu še najmanj berem opise iger, razen za žanre, ki me bolj zanimajo (kakšna simulacija, če bi bila, pa dirkačine, kak fps itd...). Zanimivi so opisi iz sejmov, zadnje čase dokaj redno spremljenje tv nanizank (sem jih našel kar nekaj, ki jih sedaj gledam), pa malo naša scena na splošno, vedeži (kot je recimo tale o vulkanih).

Glede pisanj pa verjamem da imajo problem. V tem poslu so 20 let, poznajo vse, imajo izpiljen stil, predvsem pa visoko mnenje o sebi in precej nizkega o ostalih. Mene je tudi mikalo da bi poslal prošnjo za pisat, a kaj ko osebje ravno dovolj dobro poznam, da vem da bi se hitro usekali. Vzeti bodo pač morali par novih in jih izpiliti, kar itak že delajo (verjamam pa da se jim zmerom manj da).

NO, vseeno upam da revija preživi, tudi če z kakšnim redkejšim izdajanjem. Dvojna poletna številka sicer ni nič čudnega, ima jo veliko podobnih revijo (recimo hrvaški bug). Problem je da semo pač navajeni drugače. Sicer se pa dogaja tudi drugim. Kot naročnik avtomagazina sem nedolgo nazaj dobil obvestilo, da bo revija namesto na dva tedna sedaj izhajala mesečno, torej enkrat redkeje. Plačana številka seveda velja na številke, tako da se ustrezno podaljša in računam da bo tako tudi pri Jokerju (kjer nisedm več naročnik, ker sem se enkrat v eni jezi na naročniško številko (poškodovana revija) odjavil, zdaj se pa že kakšno leto pripravljam da bi se ponovno naročil.

opeter ::

Recimo revija ŽiT (Življenje in Tehnika) in tudi dvomesečno poletno številko.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Tilen ::

BOCo. je izjavil:

Zanimivo bi bilo, če bi ponudili samo elektronsko obliko preko aplikacije. Za manjšo ceno seveda...

https://play.google.com/store/apps/deta...

A baje to ni možno zaradi zakonodaje.


Seveda, ker bi bili zagotovo prvi časnik, ki izhaja digitalno.

Finance DIGITAL paket vsebuje dostop do člankov poslovnega dnevnika Finance in vseh njegovih prilog prek spleta, iPada, iPhona in Androida. Naročniki lahko koristite tudi storitev Finance MiniBonitete, kjer lahko preverite bonitetne ocene svojih poslovnih partnerjev.

413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Ganon ::

Cveto je izjavil:

Plačana številka seveda velja na številke, tako da se ustrezno podaljša in računam da bo tako tudi pri Jokerju


Je Febo potrdil, da dobiš 12 številk, če si jih toliko tudi plačal. Ni skrbi.

Alamar ::

Cveto je izjavil:

V tem poslu so 20 let, poznajo vse, imajo izpiljen stil, predvsem pa visoko mnenje o sebi in precej nizkega o ostalih.
Ravno 30 let je, odkar je Sneti spisal prvi opis igre za Moj Mikro. Tip ima neverjetno kilometrino medtem, ko ima Febo nekajkrat manj opisanih špilov.

tikitoki ::

L1nK je izjavil:

lol metacritic
model 'bere' metacritic


Trenutno zanimajo samo se relevantne ocene in meni se zdi, da dovolj stevilo ocen ponavadi da relevanten feedback. Potem si sam ti mongolodi, da to ne dojemas.

Opise pa le se redko berem, ker so ponavadi izguba casa.

Sam eni bedaki pac ne dojemajo kaj je bilo poslanstvo Jokerja v starih casih, da te je usmerih do relevantnih iger, ne pa kup balasta, ki ga sedaj vsebuje v nadoemstilo opisom in ocenam.

CE zelim prebrati kaj kvalitetnega, pa vzamem knjigo v roke in ne iscem tega v revijah. Mislim, kak folk se kle najde.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tikitoki ()

Machete ::

Čestitamo ti in te slavimo. Pa zakleni se ko spiš.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Heavy ::

Za konec tedna sem kupil zadnjo številko.

En velik meh. Kar v 3 člankih jokajo, kako ne morejo piscev dobiti. Pozna se, da so članki bolj suhi - brez omake. Pisci so gotovo zgonjeni od vsega dela. Razlika z starimi revijami je ogromna - kot je tikitoki napisal. Včasih so bili še oglasi v revijah informativni. Sedaj pa nastopa balast.

Čudi me, da niso polovili piscev iz SwPower in PCFormat. Dečki so znali pisati, samo na novi slog bi jih morali navaditi.
#TeamFelix

Okapi ::

Vprašaj, koliko plačajo, mogoče bo potem bolj jasno, zakaj ne dobijo piscev. Za drobiž tisti, ki znajo pisati, ne bodo delali.

RejZoR ::

Damn, nostalgija me je kar orenk zadela, ko berem tole. So bli lepi cajti, ko sva s sošolcem vsak mesec kupovala Jokerja in si ga izmenjevala za prebrat, pa skupaj prečekirala demote in stuff na Tlačenki. Pol sem se jezst naročil na Jokerja, on pa na PC Gamer in sva si ju izmenjevala. Lepi cajti. Rečte, da sem staromoden ampak navkljub tehnologiji, ki jo imam rad na nek način zelo pogrešam tiste čase.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

D3m ::

Me to.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Jerry000 ::

RejZoR je izjavil:

Damn, nostalgija me je kar orenk zadela, ko berem tole. So bli lepi cajti, ko sva s sošolcem vsak mesec kupovala Jokerja in si ga izmenjevala za prebrat, pa skupaj prečekirala demote in stuff na Tlačenki. Pol sem se jezst naročil na Jokerja, on pa na PC Gamer in sva si ju izmenjevala. Lepi cajti. Rečte, da sem staromoden ampak navkljub tehnologiji, ki jo imam rad na nek način zelo pogrešam tiste čase.

Nisi edini ko pogrešaš tiste zlate čase :). Tudi glede iger, so imele več duše takrat kot sedaj

Heavy ::

Jerry000 je izjavil:

Nisi edini ko pogrešaš tiste zlate čase :). Tudi glede iger, so imele več duše takrat kot sedaj


Mogoče je psihološko in pogrešamo bolj enostavne čase, kjer nismo imeli večjih skrbi kot zjutraj prepisati domačo nalogo :)


Je pa gotovo, da je nekaj narobe z industrijo iger. Evolve, The Divison, For Honor... veliko je iger, katere že v enem tednu izgubijo 75% igralcev. Mnoge so prisiljene iti v free status.

Po drugi strani, pa mi, ki smo odraščali v 90 letih imamo zelo visok standard za igre. Battlefield 2, Call of Duty 2, 4, Far Cry, Fear, Doom, Dead Space, Resident Evil, Devil may cry, Splinter Cell, Swat, Wolrd in Conflict, Half Life, Most Wanted, Colin, Stalker, Painkiller, Age of Empiers 2, Commandos... Vse te igre so postavile mejo zelo visoko. Vidim pri sebi, da velikokrat obupam nad igro že zaradi butastega sistema napredovanja, menija ali kontrol.
#TeamFelix

Machete ::

Nič ni generalno hudega narobe z industrijo iger, razen, da se iz naslovov dela drek in jih ne moremo požreti kolikor nam jih želijo stlačiti v goltanec.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Heavy je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Nisi edini ko pogrešaš tiste zlate čase :). Tudi glede iger, so imele več duše takrat kot sedaj


Mogoče je psihološko in pogrešamo bolj enostavne čase, kjer nismo imeli večjih skrbi kot zjutraj prepisati domačo nalogo :)


Je pa gotovo, da je nekaj narobe z industrijo iger. Evolve, The Divison, For Honor... veliko je iger, katere že v enem tednu izgubijo 75% igralcev. Mnoge so prisiljene iti v free status.

Po drugi strani, pa mi, ki smo odraščali v 90 letih imamo zelo visok standard za igre. Battlefield 2, Call of Duty 2, 4, Far Cry, Fear, Doom, Dead Space, Resident Evil, Devil may cry, Splinter Cell, Swat, Wolrd in Conflict, Half Life, Most Wanted, Colin, Stalker, Painkiller, Age of Empiers 2, Commandos... Vse te igre so postavile mejo zelo visoko. Vidim pri sebi, da velikokrat obupam nad igro že zaradi butastega sistema napredovanja, menija ali kontrol.

Naštel si same hude naslove in se podpišem. Te naslove sem večkrat preigral tudi (še zdaj) Psihološko niti ni (seveda tudi drži v neki meri). Enostavno je bilo bolj zabavno...komaj čakal revijo da prelistam o igri, dobim ideje za nove igre, kode itd.

Heavy ::

Ja, ja, po drugi strani pa ni bilo vse tako rožnato. Strojna oprema je bila zelo draga. Spomnim se, da najcenejša nova konfiguracija je bila Via 1Ghz procesor, integrirana S3 grafika in 128mb rama. To si dobil za okoli 80.000SIT. P4 ali Athlon sistemi z radeon 9500 ali FX 5600 so stali čez 160k SIT. V današnjih časih dobiš sistem Pentium G + GF 1050 za drobiž. Pod 200€ dobiš že novi računalnik, če greš po APU poti. Prenosniki so zelo poceni.

Naslednja težava so bili gonilniki in sami Windowsi XP. Brez popravkov z interneta ali PC revij si bil ujet v krog sesutij sistema. Da ne omenjam konfliktov med strojno opremo.

Internet - če si bil na vasi si bil omejen na dial-up. V mestih pa na predragi ISDN.

Iger je kronično primanjkovalo, zato smo demote nažigali kot nori - četudi so same igre bile obupne. Če je kdo dobil kakšno novo igro, je šla naokoli kot joint v krogu. Se spomnim, kako sem iz šole iz sosednjega mesta v našo osnovno šolo prinesel CD z igro Desperados. Za en mesec sem bil najbolj popularni mulc :))

Saj je bilo lepo, bi takoj vse še 1x ponovil. Ni pa bilo vse tako lepo kot se spomnimo.

Zdaj pa nam na vseh luknjah filajo z dobrinami. Na Steamu dobiš par let stare AAA igre za drobiž na razprodajah. Gaming PCji so postali cenejši, torrenti so povsod. YouTube servira vsebine, tako, da ti sploh ni treba igrati iger - lahko gledaš druge kako igrajo (in kažejo joške hkrati).
#TeamFelix

Jerry000 ::

No, pri nas smo kupili en PC in ga imeli vrsto let. Nisem (noben) se ukvarjal z HW toliko. Demoti pa ja, demote sm ornk nažigal, ampak je bilo fun ko šus, nisem rabil celotne igre :D. No, nekatere sem kasneje. Iger pa nisem imel občutka da je primankovalo. Sem pa v mestu bil doma...z dial up, kasneje pa ISDN. Ampak to je bilo bol za srfat po netu in MIRC. Špile sem samo Singleplayer igral. Prvi MP je bil Quake 3 kasneje. Potem sem MoH kasneje, resneje pa COD1 z ISND.
Ja, tudi jaz bi vse to ponovil, kot si rekel :)

Heavy ::

Špilov je manjkalo - dokler niso prvi CD-RW ji začeli hoditi ven. Se spomnim pirata v srednji. CD - 300SIT.

MP sem pa začel z Vietcong na 56k modemu. Pinga sem imel cca 220 na enem serverju. Ostali so bili 500+. Na ADSL pa sem začel z CoD1. Zdaj se mi zdi prav čudno, ko so te takrat pohvalili če si ukradel zastavo ali pa bil dober igralec. Kasneje v CoD2 obdobju pa so že kar slani postajali, vsaj na slovenskih serverjih.
#TeamFelix

Invictus ::

Okapi je izjavil:

Vprašaj, koliko plačajo, mogoče bo potem bolj jasno, zakaj ne dobijo piscev. Za drobiž tisti, ki znajo pisati, ne bodo delali.

Pisanje za te slovenske računalnoške revije je bolj volontersko delo.

Sam sem nehal pisati že 15 let nazaj, ker pisanje kvalitetnega članka traja predolgo, plačan si pa potem pol EUR /uro ;).

Razen če pogruntaš svojo štanc mašino za članke. Kar lahko narediš, če recimo testiraš non stop iste naprave.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Invictus ()

Tr0n ::

V digitalnih casih 24/7 gaming novic, opisov, early access-a ter predvsem streamov, so pisani mediji, pa ceprav zelo dobro napisani, relevantni le s kaksno timed exkluzivo ala. Gameinformer.

Me cudi, da so tako dolgo sploh ostali relevantni.

Ghost007 ::

Jim ne ostane druga, sej definitivno nimajo talenta za vstop na youtube sceno oz ala IGN.
Njihov stil ni druga kot za na papir v staticni obliki in ta vlak je ze odpelo.
Meni osebno je njihov stil postal nadlezni cez cas. Seveda pa ni pomagalo ce so opisovali igre katere me sploh ne zanimajo. Proti koncu tiskanih revij sem dosti raje PCgamer bral. Internet pa tu zmaga.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

Jerry000 ::

Ghost007 je izjavil:

Jim ne ostane druga, sej definitivno nimajo talenta za vstop na youtube sceno oz ala IGN.
Njihov stil ni druga kot za na papir v staticni obliki in ta vlak je ze odpelo.
Meni osebno je njihov stil postal nadlezni cez cas. Seveda pa ni pomagalo ce so opisovali igre katere me sploh ne zanimajo. Proti koncu tiskanih revij sem dosti raje PCgamer bral. Internet pa tu zmaga.

Internet proti vonju nove revije in izkušnji listanja nima za burek :)

Ghost007 ::

Jerry000 je izjavil:

Ghost007 je izjavil:

Jim ne ostane druga, sej definitivno nimajo talenta za vstop na youtube sceno oz ala IGN.
Njihov stil ni druga kot za na papir v staticni obliki in ta vlak je ze odpelo.
Meni osebno je njihov stil postal nadlezni cez cas. Seveda pa ni pomagalo ce so opisovali igre katere me sploh ne zanimajo. Proti koncu tiskanih revij sem dosti raje PCgamer bral. Internet pa tu zmaga.

Internet proti vonju nove revije in izkušnji listanja nima za burek :)


Sploh če te kakat pritisne. :))

Machete ::

Primerjava interneta in zbranih člankov Jokerja je kot primerjat atlantik s kozarcem gorske vode na mizi. Oboje je voda, ampak vsebina in embalaža je tisto kar plačaš in je vredno vsakega centa.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Ghost007 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ghost007 je izjavil:

Jim ne ostane druga, sej definitivno nimajo talenta za vstop na youtube sceno oz ala IGN.
Njihov stil ni druga kot za na papir v staticni obliki in ta vlak je ze odpelo.
Meni osebno je njihov stil postal nadlezni cez cas. Seveda pa ni pomagalo ce so opisovali igre katere me sploh ne zanimajo. Proti koncu tiskanih revij sem dosti raje PCgamer bral. Internet pa tu zmaga.

Internet proti vonju nove revije in izkušnji listanja nima za burek :)


Sploh če te kakat pritisne. :))

Hehe, indeed :D

Machete je izjavil:

Primerjava interneta in zbranih člankov Jokerja je kot primerjat atlantik s kozarcem gorske vode na mizi. Oboje je voda, ampak vsebina in embalaža je tisto kar plačaš in je vredno vsakega centa.

Hja...bol je primer bazen in morje. Ker informacije dobim pri obeh, iz interneta je poplava informacij, revija pa strnjeno. Je pa izkušnja tista ki igra vlogo. Ampak reči (nekateri tukaj), da revije v 2017 so za odstrel se pa definitivno ne strinjam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Tr0n ::

Machete je izjavil:

Primerjava interneta in zbranih člankov Jokerja je kot primerjat atlantik s kozarcem gorske vode na mizi. Oboje je voda, ampak vsebina in embalaža je tisto kar plačaš in je vredno vsakega centa.

Niti ne. Imas recimo Giant Bomb Quick Look neke igre, ki ti v bistvu 30 minutah pove vse, kar nucas, da se odlocis, ali je igra ok ali ne. Dejansko vidis, kaj igra je, kako se igra, kaksen je gameplay loop, grafika, zvok.

Vse ostalo je nepotreben balast oz. bluzenje. Nobenih ocen ni potrebnih ali opisov, ki so napisani subjektivno na podlagi preferenc avtorja. Sam si ustvaris mnenje in to je to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Machete ::

Če to hočeš. Jaz hočem da mi febo pove v slovenščini kaj si misli o igri. Ker respektam njegovo kilometrino in inteligenco. Nestrinjanje je še vedno lahko polno odprto ob igranju. Plus še enkrat, opisi iger so samo del od vsebine revije. Nepotreben balast je VSE, odvisno je kaj je za nekoga dodana vrednost za katero želi plačati. Kako to ni jasno na tehnološkem forumu je beyond me, da se vsake tri poste najde nekdo, ki tuli kako je vse na netu.

ps: sem šel pogledat tale giant bomb. No comment, če je to primerjava s strnjenim tekstom. En kup enih medmetov in stokanja v POL URNEM videotu. Res ne vidim primerjave. Vzamem kavo in preberem 3 strani ali zijam xy tipa (spet na zaslonu od katerega lahko z knjigo ali revijo pobegnem), ki hoče bit zabaven z vzkliki in gruljenjem ob igranju. Prosim lepo. Še enkrat, osnovnošolskega opisovanja dogajanja in gameplaya je povsod po netu polno, jaz kot bralec, ne iščem tega.

primer s tvoje strani:
npr 13:50 .. Oo
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Tr0n ::

Pac, veliki del Giant Bomb in podobnih straneh je na osebnostih, ki jih spoznavas, ce redno spremljas njihov content in ti je to neka zabava. Torej entertainment in coop-player, se pravi nekdo, ki igro pozna in jo igra, ter druga oseba, ki o igri ne ve nic in sprasuje, kot neke vrste proxy za gledalca.

Na koncu video posnetka tocno ves, kaj igra je in ce ti je vsec ali ne. Ce samo preberes opis ali nek clanek, si tezko predstavljas, kako zadeva "laufa".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

Machete ::

Saj če bereš revijo, ne pomeni, da si brez neta :]
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Tr0n ::

Ce imas internet dostop, pa tako ne rabis revije. :)

Jerry000 ::

Tr0n je izjavil:

Ce imas internet dostop, pa tako ne rabis revije. :)

To pa ne drži :)

[D]emon ::

To, da je Tomsic nadrkanec, je jasno vsakomur, ki je dovolj star, da se spomni njegovega budaliranja okrog Lancie Delta Integrale, ki ga je gonil v 90-ih letih.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Machete ::

Mater te Lancie so še zdej 50K+ 8-O
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

[D]emon ::

Ja, za nadrkane idiote a la David Tomsic, ki ne vidijo preko lastnega napihnjenega ega.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Ghost007 ::

Angry Joe review mi je the best. :))
To je kaj bi si LordFebo zelel biti. Like 20 years younger in vse ostalo. Hahahha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

opeter ::

[D]emon je izjavil:

To, da je Tomsic nadrkanec, je jasno vsakomur, ki je dovolj star, da se spomni njegovega budaliranja okrog Lancie Delta Integrale, ki ga je gonil v 90-ih letih.


Tole misliš?


Uvodnik v Jokeru št. 39, avgust 1996:
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

To, da je Tomsic nadrkanec, je jasno vsakomur, ki je dovolj star, da se spomni njegovega budaliranja okrog Lancie Delta Integrale, ki ga je gonil v 90-ih letih.


A zato je Integralka citiram " The Lancia Delta is one of the most successful rally cars ever, having won the World Rally Championship for manufacturers six times between 1987 and 1992. "


Drugače je imel dve. Tudi eno črno.


Mene ne zanima, kakšen je on osebno, a njegovi članki in uvodniki so bili vedno zanimivi za branje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Machete ::

Točno to. Mene tudi ne briga njegova zasebnost in karakter, kot me ne briga ego dimnikarja, ki mi pride spucat dimnik.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

[D]emon ::

To da ne najde piscev, je lep indikator, da ti gnil karakter ne pomaga, ne glede na to, koliko znas. Kdo bi si pa zelel imeti takega kretena za sefa ?
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

bambam20 ::

[D]emon je izjavil:

To da ne najde piscev, je lep indikator, da ti gnil karakter ne pomaga, ne glede na to, koliko znas. Kdo bi si pa zelel imeti takega kretena za sefa ?


Pri Jokerju so brez novih piscev že veliko let. Ni to od letos. S smrtjo Hropota se je jedro ekipe skrčilo na 2. Če je odšel Aggresor , sta ostala 2. Ker ta prvi piše bolj malo in je upam si reči gonilna sila drugi.

Če ne bi bilO Sergeja, bi Joker že zdavanj prenehal obstajat.

Ghost007 ::

Ne poznam LordFeba, da bi lahko ocenil kakšen šef je.
Pač ta stil nima več ciljne pobulike me thinks. Ta genracija je odrastla, nova pa je tak youtube generacija.

Propad revije je neizgibljiv in prav je tako. Moramo napredovati in ne biti kot neki neumni verniki. :))

MATiCEK ::

Ghost007 je izjavil:

Ne poznam LordFeba, da bi lahko ocenil kakšen šef je.
Pač ta stil nima več ciljne pobulike me thinks. Ta genracija je odrastla, nova pa je tak youtube generacija.

Propad revije je neizgibljiv in prav je tako. Moramo napredovati in ne biti kot neki neumni verniki. :))


Ne skrbet, revija je zelo dobro zasidrana in odjemalcev je še vedno dovolj.

bambam20 ::

MATiCEK je izjavil:

Ghost007 je izjavil:

Ne poznam LordFeba, da bi lahko ocenil kakšen šef je.
Pač ta stil nima več ciljne pobulike me thinks. Ta genracija je odrastla, nova pa je tak youtube generacija.

Propad revije je neizgibljiv in prav je tako. Moramo napredovati in ne biti kot neki neumni verniki. :))


Ne skrbet, revija je zelo dobro zasidrana in odjemalcev je še vedno dovolj.


V tole pa močno dvomim, da prodajo konkretno število izvodov. Koliko je meni znano, se revija slabo prodaja.

Machete ::

Itak piše otročarije. Misli da je piwdipaj napredek. Da bi bilo prav, da revija, ki ne dela škode in bogati naš mikrosposko majhen kulturni prostor, preneha izhajati, ne zna utemeljiti, pa je ta nivo napredka, ki ga prinese medmetno vpitje na youtube. Namesto, da bi vzpodbujali slovenski jezik na tako nišnem področju, mislijo da je piwdipaj napredek..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Alamar ::

Če bi se prodajala slabo, bi jo že zdavnaj ukinili, kot nešteto ostalih revij. Ukinjena bo, ko ne bo več računice za lastnika in nič prej.
««
4 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26037045 (8317) Ganon
»

Slovenske računalniške revije - še obstajajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315432 (13263) Phantomeye
»

Skeniranje starih revij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517713 (12170) Alamar

Več podobnih tem