» »

Revija Joker ne bo izsla avgusta

Revija Joker ne bo izsla avgusta

««
5 / 24
»»

Ganon ::

Okapi je izjavil:

Vprašaj, koliko plačajo, mogoče bo potem bolj jasno, zakaj ne dobijo piscev. Za drobiž tisti, ki znajo pisati, ne bodo delali.


Plačilo ni slabo, je LordFebo že pisal o tem.

Ghost007 ::

Joker verniki se to kupujejo. Dvomim da vedo zakaj. Mogoce imajo radi te popacene besede.

FTad ::

Ganon je izjavil:

Okapi je izjavil:

Vprašaj, koliko plačajo, mogoče bo potem bolj jasno, zakaj ne dobijo piscev. Za drobiž tisti, ki znajo pisati, ne bodo delali.


Plačilo ni slabo, je LordFebo že pisal o tem.


In o kaksnih cifrah se potem govori?

opeter ::

Tukaj je podatek, da naj bi v v drugi polovici leta 2010 Joker doseglo 52k bralcev na povprečno številko. Je to pravi podatek?
http://www.soz.si/projekti_soz/nrb_naci...

BTW, se spomnite Klemna22? :D
Revija JOKEr --> Kritika
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: opeter ()

Vazelin ::

FTad je izjavil:

Ganon je izjavil:

Okapi je izjavil:

Vprašaj, koliko plačajo, mogoče bo potem bolj jasno, zakaj ne dobijo piscev. Za drobiž tisti, ki znajo pisati, ne bodo delali.


Plačilo ni slabo, je LordFebo že pisal o tem.


In o kaksnih cifrah se potem govori?

Bajnih sigurno ne. Pa saj prej rabiš po par 10ur, da sploh igro obrneš. Kje je še tekst. :))

AlphaOne ::

Glede jokerja rečem lahko, da mi je bil čaroben ko sem bil v osnovni šoli in zakon ko sem bil v gimnaziji. Ter da sem kakšnega kupil tu pa tam še na fakulteti. To je bilo pa to. Danes sem star 30 let in za foro kdaj odjadram na njihovo stran in ravno pred 14 dnevi sem za hec prebral en opis igre.

Lahko rečem zgolj, da je bilo prebrano poden od podna. Sicer nekaj malega njihovih arhaizmov in posledično posiljeno zabavno. Ampak sami stavki. Skladnja. Še slabše kot poden od podna. Da ne rečem za kozlat.

Tisti tukaj ki je naštel pomladi podobne mojim in trdi da je joker zakon. Get a fucking life. Pa zvišaj si standarde.

Kar pa iščejo v novem piscu, pa je po mojem, kratkomalo utopično. Tako, da če bo joker potonil, naj potone današnji mladini kvalitetno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AlphaOne ()

next3steps ::

Jerry000 je izjavil:

Tr0n je izjavil:

Ce imas internet dostop, pa tako ne rabis revije. :)

To pa ne drži :)

Rabiš. Sam ne Đokr šrota, temveč Science mage.
Glede trditve o inteligenci Feboja, jo rade volje dam pod vprašaj.

Ganon ::

AlphaOne je izjavil:

Glede jokerja rečem lahko, da mi je bil čaroben ko sem bil v osnovni šoli in zakon ko sem bil v gimnaziji. Ter da sem kakšnega kupil tu pa tam še na fakulteti. To je bilo pa to. Danes sem star 30 let in za foro kdaj odjadram na njihovo stran in ravno pred 14 dnevi sem za hec prebral en opis igre.

Lahko rečem zgolj, da je bilo prebrano poden od podna. Sicer nekaj malega njihovih arhaizmov in posledično posiljeno zabavno. Ampak sami stavki. Skladnja. Še slabše kot poden od podna. Da ne rečem za kozlat.

Tisti tukaj ki je naštel pomladi podobne mojim in trdi da je joker zakon. Get a fucking life. Pa zvišaj si standarde.

Kar pa iščejo v novem piscu, pa je po mojem, kratkomalo utopično. Tako, da če bo joker potonil, naj potone današnji mladini kvalitetno.


Daj podaj malo svoje reference in podrobno argumentiraj, zakaj so njihovi članki za kozlat in poden od podna. Sodeč po izrazoslovju nisi starejši od 15 let.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

next3steps ::

Povej, zakaj so njihovi prispevki tako odlični? Ker nam, ki nismo utopični fenboji, ni treb razlagat dejstev.

jacal ::

Ghost007 je izjavil:

Joker verniki se to kupujejo. Dvomim da vedo zakaj. Mogoce imajo radi te popacene besede.

Ne le, da človeka ni sram takšnega zmazka, pritoževati se drzne nad "popacenimi besedami".

Furbo ::

Včasih so imeli tudi dobre teste hardvera, se spomnim, kako so spljuvali tista jajca od nokie, kao nek fon za igrice, uvoznik bil totalno užaljen, umaknil oglase.. no zgodovina je pokazala, da je imel Joker prav.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

imagodei ::

Jerry000 je izjavil:

Ghost007 je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Ghost007 je izjavil:

Jim ne ostane druga, sej definitivno nimajo talenta za vstop na youtube sceno oz ala IGN.
Njihov stil ni druga kot za na papir v staticni obliki in ta vlak je ze odpelo.
Meni osebno je njihov stil postal nadlezni cez cas. Seveda pa ni pomagalo ce so opisovali igre katere me sploh ne zanimajo. Proti koncu tiskanih revij sem dosti raje PCgamer bral. Internet pa tu zmaga.

Internet proti vonju nove revije in izkušnji listanja nima za burek :)


Sploh če te kakat pritisne. :))

Hehe, indeed :D

Eeeem, tam vonj nove revije itak povozi vonj po govnu; k sreči pa imamo že nekaj let tudi pametne telefone in tablice. Idealno za hemoroide.
- Hoc est qui sumus -

bambam20 ::

Furbo je izjavil:

Včasih so imeli tudi dobre teste hardvera, se spomnim, kako so spljuvali tista jajca od nokie, kao nek fon za igrice, uvoznik bil totalno užaljen, umaknil oglase.. no zgodovina je pokazala, da je imel Joker prav.



Logično. Z N gageom si bil največji idiot, sploh, ker je imel zvočnik za govornjene ob strani.

Jaz se spomnim, da je v že zdavnaj propradli reviji PC& MEdiji nekdo napisal leta 1998 članek o MP3 formatu in napovedal, da bo ta kmalu propadel. Glede, takšnih debilizomov ni čudno, da so nato propadli.

Imeli so pa najbolj kull strip od Kastelica. Zato so mi tudi ostali v spominu. Tisti Jokerjev je dejansko drek.





Tomšič , ki piše v zadnji številki v uvodnjaku "Res, da so naša visokotiražna leta že davno minila, toda bralcev ostaja petmestno število.."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bambam20 ()

Jerry000 ::

PC& MEdiji se spomnim samo po CDjih ki sem jih dobival od kakšnega znanca (bil sem v mladih letih). Potem pa nažiganje demotov :)

c3p0 ::

Propad N-Gage ni bilo težko napovedat, ker se je "side-talkingu" smejal ves svet. Drug fail je bil, da si za menjavo igre, moral odpreti cover telefona, odstraniti baterijo, nato komaj si lahko menjal kartico. Boot je bil izredno počasen, zmogljivosti šibke.

Machete ::

+ Igre drage kot žefran in te bedne.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

opeter ::

Ja, Kastelic je imel dobre stripe. Meni osebno so bili v Jokerju dobri stripi, vse, dokler niso začeli aktivno reklamirati P.B.-jeve umotvore.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Machete ::

Ja jokerjev strip je meni dokaj balasten, ker je preveč random in abstrakten. Risarsko pa tudi ne odtehta svoje zblojenosti.
Mat fotr mulc.. pa se ne bi nikoli spomnil, če ga ne bi rupsi linkal. Čisto pozabil. Kul mi je bil kot mulcu. Zna bit še kje kaka številka, spravljena čisto zaradi take teme :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Se kdo spomni ene "stranske revije" ki je bila samo o igrah in je bila bolj kratka? Madona da se ne spomnim imena (imam jo pa nekje doma). Nekaj gamer...

Machete ::

A misliš to un ščiš, ki so ga prevajali iz nemščine? A ni bil to ta 'pc-gamer'?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Heavy ::

Ganon je izjavil:

Daj podaj malo svoje reference in podrobno argumentiraj, zakaj so njihovi članki za kozlat in poden od podna. Sodeč po izrazoslovju nisi starejši od 15 let.


Tudi jaz sem kupil zadnjo revijo (tista z karto na naslovnici). Preletim, nakar se odpravim na podstrešje iskati stare Jokerje.
Nova številka je delovala tako na silo spacana skupaj. Ne upaš pričakovati, da bosta 2 pisca pisala članke na nivoju ekipe 6+ piscev izpred 10 let nazaj.

Kdor trdi, da je Joker enako dober kot je bil včasih, se pošteno moti.
#TeamFelix

Jerry000 ::

Machete je izjavil:

A misliš to un ščiš, ki so ga prevajali iz nemščine? A ni bil to ta 'pc-gamer'?

PC-gamer je velka revija kolikor pomnim. Ma veliko strani in tudi kvaliteta papirja je boljša. Tisto revijo katero pa jaz mislim, ima pa malo slabši papir (tanjši), strani je bilo pa mogoče 10-20. Se mi zdi da je prvo izhajala kot priloga potem pa ločeno...bom jutri pogledal doma, da ne bomo preveč ugibali.

vostok_1 ::

Klasa jokerja je povsem indisputable. PCgamer je pač bil generična zadeva, backana od večjih hiš.
Ni da je bil slab, ampak je kot da bi bral neke tipične opise.

Jz se še spomnem jokerjev, ko niso bile samo PC igre, ampak še Amigine pa mislim, da par konzol. Can't remember that good now.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Machete ::

Sej zdaj so tudi igre za vse živeče platforme opisane. Včasih še kaka telefonska.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

GreenT ::

Joker in Megazin sta bla moji generaciji skor neki svetga. Niti ne mislm nekej zganjat nostalgije, ampak tist feeling,...k si prvič odpru Joker. Men so se kr roke tresle. Pa sem prepričan, da to nisem bil sam jest. Prej se je sicer kupval MojMikro, ampak ni bil tok zanimiv, ker je bil splosno racunalniski in za enga otroka-pubertetnika kr mal suhoparn. Joker je bil nekej drucga, blesav in norčav stil pisanja je definitivno pritegnil otroke, navajene brat BERILO 123, barvne slike so sekale ven (barve takat niso ble samoumevne), pisci so meli osebnosti in so tut dejansko kej o računalnikih vedl ... poleg tega so bli pa računalniki takrat blazno cool, novi in zanimivi. Da o tem, da so bla 90ta zlati cajti za igre sploh ne govorimo,... Pa kanal #joker. Začetki interneta. Tut skos to so nas pelali.

Kaj je dons drugač? Informacije so online, instant. Stokrat copy/pejstane. Brezvezne. Brezokusa. Kot paradajz iz merkatorja. Igre so ze zadnih 10let iste. COD1, COD2, COD3, ... Cajtungi so (če tamlade prašate) stvar 19ga stoletja. Heroj pa je Linus in j2cents, ki znata sestavit računalnik. ... to je btw znal v moji generaciji skor vsak 13 letnik. Računalništvo, kot ga je poznala generacija 70 in 80 je zgodovina. Joker je zgodovina.

Kar mi pa še dons ni jasno, je pa to, kako mladi so ti fantje začel delat te revije. Vse,..od Jokra do Megazina,... Lepo je blo. :)

Šmorn ::

Daleč od tega, da bi jim privoščil, ampak če ne bodo v kratkem času začeli delati na kadrih, bodo v pol leta pod rušo. Ali bodo plačali izkušene pisce ali pa vzgojili svoje. Druge ni. Ampak kolikor vidim tega ne dojamejo. Vsakemu, ki dela v resni firmi je to jasno. Berem jih pa od številke 2 naprej.

Magic1 ::

Šmorn je izjavil:

Daleč od tega, da bi jim privoščil, ampak če ne bodo v kratkem času začeli delati na kadrih, bodo v pol leta pod rušo. Ali bodo plačali izkušene pisce ali pa vzgojili svoje. Druge ni. Ampak kolikor vidim tega ne dojamejo. Vsakemu, ki dela v resni firmi je to jasno. Berem jih pa od številke 2 naprej.

In kaj bi ti naredil? Kje boš dobil primeren kader. Za nekaj kvalitetnega napisat rabiš malo več kot enga mulca, ki je en špil končal. Igro je treba končat, zadevo fajn spisat, parkrat preletet, da ne rabi še lektor delat en dan na tekstu. Če nisi res stručko, je to takoj 50-100ur dela. Misliš da lahko plačajo jurja na opis? Oni rabijo nekoga, ki bi mu bil to hobi... denar bi služil pa drugje.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

imagodei ::

Potem smo pravkar ugotovili, da je Slovenija premajhen trg za tako revijo in da je pač čudež, da je izhajala tega četrt stoletja na način, na katerega je pač izhajala.
- Hoc est qui sumus -

Heavy ::

Ah ne. Ugotovili smo, da je slovenija zahojen trg delovne sile. Hočejo profija, kateri bi delal za pest riža in ga bi lahko cele dneve jebal v glavo z svojim egom. On bi se pa smejal in kimal.



PS: je tu kdo dobil pogum in jim napisal ponudbo za delo?
#TeamFelix

Machete ::

imagodei je izjavil:

Potem smo pravkar ugotovili, da je Slovenija premajhen trg za tako revijo in da je pač čudež, da je izhajala tega četrt stoletja na način, na katerega je pač izhajala.


Potemtakem je čudež cela Slovenija ;)
Hvala bogu za take ljudi, ki sem ji še da kaj drugega kot retardirane 'očkove vbloge' in youtube gaming videe delat.
Da ne omenjam pisateljev, pesnikov, novinarjev itd.. Pisati za tako majhen trg oz. jezik je že skoraj plemenito dejanje. (ps, če ne bi bral Jokerje, ne bi nikoli vedel za slovenskega pisatelja fantazijskih knjig, ki ga ima v planu se lotiti).
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

imagodei je izjavil:

Potem smo pravkar ugotovili, da je Slovenija premajhen trg za tako revijo in da je pač čudež, da je izhajala tega četrt stoletja na način, na katerega je pač izhajala.

Ne da je premajhen, današnja generacija je vajena drugače. Stvari se spreminjajo in premikajo naprej. Joker ostaja na nekem fiksnem mestu par let nazaj. Kot je že nekdo omenil, malo jih je čas povozil. Včasih so bili unikatni zaradi načina pisanja in humorja, danes jih še to mogoče rešuje, ampak se pa kvaliteta manjša. Morali bodo malo popravit stvari, spremeniti, dodati, narediti neko spremembo da bodo v koraku s časom. Kaj pa to je pa ne vem.

Magic1 ::

Noben ni povedal kaj bi bila rešitev, da bi revija lahko naprej obstajala. To da bi šli na youtube, je drug biznis, ne pa rešitev za revijo. Časi se spreminjajo in nekaterih stvari se ne da rešit...
Magic

Jerry000 ::

Magic1 je izjavil:

Noben ni povedal kaj bi bila rešitev, da bi revija lahko naprej obstajala. To da bi šli na youtube, je drug biznis, ne pa rešitev za revijo. Časi se spreminjajo in nekaterih stvari se ne da rešit...

No, lahko da se motim ali pa neprimerno, ampak PC Gamer v tujini ne kaže konca. Imajo pa tudi obširno spletno stran. Torej nekaj imajo kar Jokerju manjka zgleda. Ni to nerešljiv primer, le spremeniti morajo kaj/dodati (tudi kakšen nov kader).

Magic1 ::

PC Gamer ima 100?x večjo obinstvo, oni bi si lahko privoščili dajat 1000EUR+ na kvaliteten članek (pa ga ne) in tudi imajo denar za spletno stran, ki jo obišče 100?x več ljudi. Seveda bo dlje obstal na trgu, sej tudi Joker ni še v grobu... Sam kak hud biznis za prihodnost pa to ni.
Magic

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Magic1 ()

Jerry000 ::

Magic1 je izjavil:

PC Gamer ima 100?x večjo obinstvo, oni bi si lahko privoščili dajat 1000EUR+ na kvaliteten članek (pa ga ne) in tudi imajo denar za spletno stran, ki jo obišče 100?x več ljudi. Seveda bo dlje obstal na trgu, sej tudi Joker ni še v grobu... Sam kak hud biznis za prihodnost pa to ni.

Ja, to se zavedam da je 100x večji. Joker še ni v grobu, ampak se počasi premika tja nažalost. Hud biznis pa seveda ne, bolj stranski projekt

nodrim ::

Glede na to, da vsi omenjate kako so/bodo avtorji člankov slabo plačani, je to realen podatek in podprt s tem, da si "lastniki" revije pa filajo žepe z milijoni, ali je nizka tarifa za pisanje pač posledica nizkih zaslužkov?

Invictus ::

To zadnje...

Odkar je internet, kdo za hudiča še kupi Monitor, Moj mikro (crknil), Joker???
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

opeter ::

Invictus je izjavil:

To zadnje...

Odkar je internet, kdo za hudiča še kupi Monitor, Moj mikro (crknil), Joker???


Saj "delujejo" samo še te, katere si naštel: Monitor, Joker in Računalniške novice (če to štejemo kot revija). Vse ostalo je crknilo.
V trafikah se tu pa tam dobiš še hrvaški Bug, potem pa ... mislim, da je to to.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Bellzmet ::

Invictus je izjavil:

To zadnje...

Odkar je internet, kdo za hudiča še kupi Monitor, Moj mikro (crknil), Joker???


Don't criticise what you don't understand

nodrim ::

Invictus je izjavil:

To zadnje...

Odkar je internet, kdo za hudiča še kupi Monitor, Moj mikro (crknil), Joker???


Ja, ok, če so nizke plače iz tega razloga, pol ne vem kaj se tle usajate večina, da Joker noče plačat piscev več, če si tega žal pač ne more privoščit očitno. Glede na naš trg in trg za tiskane vsebine na splošno, je zgleda premalo kupcev/naročnikov za večjo ali bolje plačano ekipo, kar je škoda, ker druge revije s tako raznoliko in kakovostno (če komu ni všeč slog pisanja, je to druga zgodba, zdaj govorim samo o vsebini) vsebino v Sloveniji ni za dobiti. Global je še en tak primer revije, ki je berljiva in zanimiva, ampak so samo prevodi dobrih tujih člankov. Izklop Jokerja bo zaradi pokrivanja širšega, a vseeno bolj specializiranega, področja bo izguba za slovenske bralce. Vse od stripov do filmov, iger, vedežev, opisov knjig, novic, potopisov, kolumn itd. Tako svobodne vsebine, kot jo ima Joker, da lahko vsak pisec piše o nečem, kar ga zanima in ima dobro poznavanje področja, ima redkokatera revija.

Jerry000 ::

Invictus je izjavil:

To zadnje...

Odkar je internet, kdo za hudiča še kupi Monitor, Moj mikro (crknil), Joker???

Jaz ;). Seveda ne mesečno, ampak tu pa tam pa še nabavim...sploh pa med poletjem. Call me old fashioned, je pa dobra nostalgija in izkušnja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Invictus ::

Bellzmet je izjavil:

Invictus je izjavil:

To zadnje...

Odkar je internet, kdo za hudiča še kupi Monitor, Moj mikro (crknil), Joker???


Don't criticise what you don't understand

Glede na to, da sem pisal članke za Monitor, razumem biznis ;).

Pač malo še furajo razne primerjalne teste, večinoma potrošne robe (je treba pazit o čem pišeš članke, da se proda revija) in povzemajo novice iz interneta.

Če so ljudje to pripravljeni kupiti, tudi prav. zaenkrat so očitno še v plusu.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Blazz ::

Bellzmet je izjavil:

Invictus je izjavil:

To zadnje...

Odkar je internet, kdo za hudiča še kupi Monitor, Moj mikro (crknil), Joker???


Don't criticise what you don't understand


Podpis... berem komentarje in večina vas ni sploh nikoli brala Jokerja, ne katere koli druge revije... neargumentirani komentarji vsepovprek, pa izjave o slovnici, da so popačenke itd., očitno pa vas je veliko špricalo pouk slovenščine že v osnovni šoli.... ajejejej...

zgornja izjava pa na ravni: zakaj rabiš torbo, če imaš kolo... clap clap

Bellzmet ::

Joker se ne kupuje, ker je še ena comp revija s prepisanimi članki. Ima svoj slog, vsebine, razgledanost, je unikatna - zato se kupuje. Če bi bili notri samo opisi iger bi imela veliko manj naročnikov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellzmet ()

Invictus ::

Blazz je izjavil:


Podpis... berem komentarje in večina vas ni sploh nikoli brala Jokerja, ne katere koli druge revije... neargumentirani komentarji vsepovprek, pa izjave o slovnici, da so popačenke itd., očitno pa vas je veliko špricalo pouk slovenščine že v osnovni šoli.... ajejejej...

zgornja izjava pa na ravni: zakaj rabiš torbo, če imaš kolo... clap clap

Kdo je pa tebe kaj vprašal.

Naročen na Jokerja od začetka. Do prek kakimi 10 leti... Takrat so nehali opisovati igre, ki so bili meni všeč. Ergo, sem odjavil...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Machete ::

Folk ne šteka, da se (osebno meni) ne da imet bookmarkanih 30 strani z podobnimi temami in jih brat v angleščini na zaslonu pred monitrojem, tvjem, whatever in hektično konzumirat novičke vse povprek. Itak si pomembnejših deležen že tako in tako pri vsakdanjem surfanju. Z jokerjem se lahko vležeš med detelejo, prižgeš špinjel in bereš o najbolj bizarnih japonskih risankah, novem kal of dutiju, o aktualni tehnologiji TV panelov, o Kozakih in novih nanizanka ali tovarni traktorjev. Torej nerd material z vseh vetrov, kolikor toliko preverjen, s težo, argumentiran, zbranih misli in v slovenšlini. To stane 5,5€. Đabe.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Bellzmet ::

Word!

mAXTER ::

Jst imam vse številke razen mislim da št. 33 in vsak mesec kupim revijo čeprav ni poceni, je pa res da ne vem ali so to tudi moja leta kriva ampak se mi zdi da je zadnja leta kvaliteta revija v upadu. Še vedno jo je zabavno prebrat (izpustim 3/4 opisov iger) vendar imam dostikrat občutek da se zadeve kar ponavljajo. Tako v kolumnah, kot v člankih. Tista stran na kateri opisujejo številke izpred desetletja in več nazaj se dejansko že drugič ponavlja (en krog nostalgije so že nardil). Dejansko upam da bodo zadevo zaključili. Bilo je lepo, vendar je čas da se umaknejo dokler so še kredibilni, kakor pa da se vleče to v neizogibni konec, ki bo tako ali tako prišel...

Machete ::

Msilim da bolj kot padec 'kvalitete' občutimo pomanjkanje piscev, saj manjka variitete različnih pogledov na svet in gaming/tech industrijo, mogoče tudi sloga. Torej '100 ljudi 100 čudi' je sedaj zreducirano dejansko na dva uma.
Glede novih piscev verjamem da je težko, ampak tudi vodica na vrhu jogura je čisto dobra, če jogurt dobro premešaš. Preveč, premalo plačila pa ne bi komentiral, ker ne poznam številk, in mislim, da tu sekate preveč na pamet.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Berserker ::

Invictus je izjavil:

To zadnje...

Odkar je internet, kdo za hudiča še kupi Monitor, Moj mikro (crknil), Joker???


Jaz dnevno preletim reddit, bbc, times, mmc,... sam zjutraj pa še vedno vzamem v roke fizično izdajo Večera in mesečno izdajo Jokerja ter Auto Bilda.

Dobiš čist drugačen filing, tako kot folk še vedno raje kupuje fizične izdaje knjih. Branje fizične revije mi je bolj kot ne že nek ritual.

Če se osredotočim na špile, bom vsekakor bolj zaupal mnenju JCT, ki so v tem poslu že 30 let, kot pa raznim youtuberjem in ideološko opranim revijam tipa kotaku in polygon.
««
5 / 24
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Revija Joker (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
26037141 (8413) Ganon
»

Slovenske računalniške revije - še obstajajo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5315452 (13283) Phantomeye
»

Skeniranje starih revij (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6517741 (12198) Alamar

Več podobnih tem