» »

navijanje GF2MX preko biosa in TSR

navijanje GF2MX preko biosa in TSR

Sumak ::

zanima me k ze vse napadenas in hoces svoj "na novo narejeni bios" sprobat, mors jit kao v dos isprek vgabios to sprobat. sam pol nej bi kao windowse zaaufi, vmes pa lahko al ne smes restartat? vrjet ne smes, sam kako pa to pol pod winsi 2000 nardis?
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

msmiha ::

Zagonska disketa ali pa cd. Če sem te prav razumel bi rad flešal BIOS za grafiko.
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Sumak ::

ja flashu bi bios....sam ok zagonska disketa prides v dos poskusno flashas...z VGAbios, sam pol mors pa v winse pridet, sam nevem a lohka restartas al ne? kaj sploh ta TSR k ga ustvars pomen?
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

VASkO ::

vgabios nima s flesanjem nic zveze. S tem programom BIOS nalozis v pomnilnik (ne flashas kartice) in tako sprobas, ce sploh dela. Daj v autoexec.bat napisi vgabios imebiosa.bin pa ti ga zazene pred windowsi in tako vidis, ce nisi kaj zasral. Ko se prepricas, da BIOS deluje, ga pa lahko flashah v kartico.

AvAkI ::

Jaz sem flashal BIOS od mojega GF2MX in deluje isto kakor prej. Kaj to sploh pomaga?
Aja..ce startam DR.Hardware mi pokaze 2x slabse rezultete z novim BIOS-om kot z starim.!?
Bo v Q3 so rezultati menda boljši.
~*-,._.,-*~> SLOVENIA THE BEST! <~*-,._.,-*~


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Bios 9600gt

Oddelek: Strojna oprema
10845 (781) Valvoline
»

bios upgrade brez diskete ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
212306 (1931) kekz
»

Flashanje GeForca 2 MX

Oddelek: Pomoč in nasveti
201579 (1372) Vesoljc
»

Koncno! Enostavno navijanje GeForcov preko BIOSa! (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
513646 (2749) Milko
»

kaj pa GeForce2 in navijanje

Oddelek: Navijanje
16948 (775) VASkO

Več podobnih tem