» »

Epson XP-800 Paper Source

Epson XP-800 Paper Source

Winston ::

Uporabnike in lastnike tiskalnika Epson XP-800 bi prosil za pomoč in povprašal glede nastavitve Paper Source na zaslonu tiskalnika.

Opazil sem namreč, da pri mojem tiskalniku na njegovem Zaslonu pri nastavitvi Paper Source nimam opcije Rear Paper Feed Slot kot je v meniju aplikacije na PCju ampak je na razpolago samo Cassette 2, kar pomeni, da mi papir vedno zajema samo iz spodnje kasete razen pri nastavitvi Paper size 10x15 cm ali 13x18cm mi pri Paper Source ponudi še možnost izbora Cassette 1. Sicer te funkcije do zdaj nisem nikoli uporabljal tako, da ne vem ali je v tem času prišlo do okvare tiskalnika ali pa se je problem pojavil skozi čas po posodobitvah programske opreme tiskalnika.

Na servisu bi radi 20 eur za diagnostiko, ki pa mi jih ne bi vrnili niti v primeru, če bi šlo za programsko napako proizvajalca.

Winston ::

Po detaljnem pregledu priročnika za dotični printer sem končno v tabeli funkcij za kopiranje zasledil, da pri kopiranju v bistvu pri Paper Source sploh ni na izbiro opcija Rear Paper Feed Slot ampak samo Cassette 2 ali Cassette 1.

Opomba: Cassette 1 se pri Paper Source pojavi na izbiro samo pri nastavitvi velikosti papirja na 10x15 cm ali 13x18 cm.

Glede tiskalnika drugače nimam pripomb, ker ima res vse kar potrebuješ in bi ga kupil ponovno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pinhole fotografija neposredno na papir

Oddelek: Zvok in slika
111632 (1302) no comment
»

Izšel Firefox 19 z vgrajeno podporo za PDF (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
5922447 (18756) Jackass
»

Canon PIXMA iP4200

Oddelek: Kaj kupiti
304015 (1813) gyga
»

Težave z HP DeskJet 1280

Oddelek: Pomoč in nasveti
61415 (1318) igruden
»

Razvijanje digitalnih fotografij ???

Oddelek: Zvok in slika
188925 (8328) Tigorsami

Več podobnih tem