» »

partis.si težava

partis.si težava

zvovk ::

pozdravljeni,

imam problem z vpisom na paritsovo spletno stran. odpre mi prvo stran, ko vpišem geslo in uporabniško ime in potrdim oboje me avtomatsko vrže na googlovo stran. v sloveniji nisem imel teh težav, sedaj ko sem v kanadi pa imam onemogočen dostop do partisa. mogoče kdo ve v čem je težava in če obstaja kakšna rešitev. za odgovor se vam že vnaprej zahvaljujem. lep pozdram

RejZoR ::

Določene strani imajo narejene tako da do njih lahk dostopaš samo s slovenskim IP naslovom.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

zvovk ::

mislim da to ni problem. imel sem namreč shranjenja vsa gesla in do takrat sem imel direkten dostop do partisa (se pravi na prvo stran). potem se mi je sesul trdi disk in seveda zginila so shranjena gesla...in zdj ne morem preiti iz partis.si/prijava na partis.si/prva ker me vrže na google....

Fukomuko ::

Mislim, da so tuji IP-ji na partisu blokirani. Poskusi še z drugim brskalnikom, če je problem slučajno v piškotkih.

zvovk ::

tudi to sem poizkusil....ne vem prej je delal (dokler nisem izgubil gesla in posledično direktnega dostopa do partis.si/prva) zdj pa ne več...

Zelnick ::

Na partis lahko gres samo z IPji z bivse Jugoslavije. Pisi jim na info pa se zmeni, da ti tvoj IP skozi spustijo. Menda moras met staticnega
I can remember a time before the Internet. But I don't like to.

zvovk ::

ima mogoče kdo kontakten mail? hvala šeenkrat

Gray_Warden ::

poizkusi s to stranjo:

http://hidemyass.com/


.....nevem pa koliko je varno kar se tiče gesla. Ne uporabljam veliko te strani, le za spletne strani do katerih lahko dostopajo recimo le američani...

Niti nevem kako naj bi se potem razmerje štelo na tvojem profilu.

še direkten link do partisa preko hidemyass.com:
http://2.hidemyass.com/ip-7/encoded/Oi8...


Poizkusi in javi kako deluje.

Zgodovina sprememb…

zvovk ::

hvala za link....sm probou ampak je isti rezultat :/

Gray_Warden ::

na partis wikiju piše tole:

Zakaj se ne morem povezati na stran?

Tracker je ugotovil, da ne morate sprejemati povezav, saj ste za firewallom ali routerjem (NAT). Nihče se ne bo mogel povezati na vas in vi ne boste mogli uploadati. Vaš problem lahko rešite tako, da odprete porte, ki so uporabljeni za normalno delovanje.Več informacij boste našli na PortForward.
Preverite pri svojem ponudniku internetnih storitev, ali blokira določene porte.
Preverite v svojem torrent klientu, če imate vklopljeno šifriranje (encryption).
Pri firewallu, mora biti port na njem odprt.
Pri routerju, mora biti nastavljena preusmeritev porta ("port forwarding") na (notranji) IP vašega računalnika.

Če želite ostati povezani, morate obvezno izbrati port večji od 1024 (saj so porti manjši od tega rezervirani za druge servise).


čeprav tole nima veze glede spletne strani... kar hočem povedat je to, da nikjer ne piše ali se iz tujine da dostopati do spletne strani, ali pa je to blokirano. Hotel sem tudi poiskalti nek email, da bi jih lahko ti kontaktiral vendar na žalost ne najdem ničesar.

i am sorry.

Zgodovina sprememb…

zvovk ::

ja men ga isto ni ratal najdt :/ ne vem očitn ne bo šlo.... hvala vseen!

Mad_Lion ::

Obstaja samo malo težko ga je najt sploh če se ne moreš prijavit. Probaj jih kontaktirat pa jim čimbolj podrobno opiši težavo zraven pa še daj podatke svojega accounta:
podpora@partis.si

zvovk ::

hvala za email....bom vidu kakšn bo odgovor

pascalmatej9 ::

pozdravljeni!
na partisu sem dobil obvestilo da ne morem vec uporabljati partisa
zato ker nimam razmerja.
kako si lahko naredim nov account
hvala za odgovor.
lp

MasterTade ::

Razmerja nimaš ker ne odseedaš downloadano
Registrirat boš mogu na drug mail, pa daj seedi če lahko, a je težko čez noč pustit da ti razmerje balancira..
Mors omnia aequat

sese12 ::

Odpri brskalnik v načinu brez beleženja zgodovine in nato probaj prijavo. Meni je pred časom isto delalo in sem se lahko v tem načinu prijavil.

jere ::

Pozdravljeni!

Trenutno se nahajam na Kitajskem, ravno sm si ubodu spodoben VPN, sedaj pa imam težavo z logiranjem na Partis. Lahko pridem samo do vstopne strani kjer je potrebno vpisati up.ime in geslo, ko pritisnem gumb za logiranje me potem vrže iz meni neznanega razloga na začetno stran indonezijskega googla.

Mogoče ve kdo kako bi lahko dostopal do partisa s Kitajske. Če obstaja kakšna posebna fora, da bi se lahko logiru.

Tnx že v naprej za odgovor.
jere

Snackbarru ::

Saj je napisano v temi. Pisati moraš na support od Partisa...

SaXsIm ::

Ja, samo ona ma še the great wall of China vmes... Sam bi poizkusil s kakšnim domačim (slovenskim) VPNjem.
SaXsIm

xda develope ::

Poizkusi z hola vpnjem meni je delalo do sedaj povsod.

slitkx ::

Nadgradnja...

Zaradi okvare strojne opreme portal trenutno ni dosegljiv.

Ekipa Partisa se trudi, da v najkrajsem casu vzpostavi vse storitve. Medtem prosimo za razumevanje.

hojnikb ::

xda develope je izjavil:

Poizkusi z hola vpnjem meni je delalo do sedaj povsod.

brisi ta malware dol takoj

slitkx je izjavil:

Nadgradnja...

Zaradi okvare strojne opreme portal trenutno ni dosegljiv.

Ekipa Partisa se trudi, da v najkrajsem casu vzpostavi vse storitve. Medtem prosimo za razumevanje.

heh, a danes se portali furajo lasten hardware ?:))
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Anubis999 ::

Zdravo. imam en problem glede partis prijave...zadnjič sem spremenil geslo in šele po potrditvi ugotovi, da tisti mail, ki sem ga podal ob registraciji že davno ne obstaja več. To pomeni, da je verjetno potrditveni mail romal nanj in ga pač ne morem potrditi, s tem pa tudi ne dostopati do partisa. Kakšne ideje? :)

starboi ::

Piši na : podpora@partis.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pogosti problemi - statični internet

Oddelek: Omrežja in internet
112603 (2281) iSink
»

plačljiv mail

Oddelek: Pomoč in nasveti
121855 (1680) marsovcek

Več podobnih tem