» »

Mega

Mega

CyberPunk ::

A kdo (še) uporablja Mega? Imajo kakšne problem ali so v zatonu? Pred časom vem, da je Kim Dotcom nekaj svetoval, da se jih ne uporablja, kaj več se nisem poglabljal.

Sedaj sem namreč hotel narediti nov account, pa mi ni poslalo aktivacijskega maila, njihov support pa gladko odgovarja, naj se z ISPjem zmenim, če blokirajo, in preverim spam folderje (seveda sem to naredil PREDEN sem jim odprl ticket).

vinkop ::

mega je poden....meni so zaprli racun pred tremi dnevi....ne pustijo skladisciti piratski material, ce link do tega objavis na internetu....priporocam gavitex...

GrX ::

vinkop je izjavil:

mega je poden....meni so zaprli racun pred tremi dnevi....ne pustijo skladisciti piratski material, ce link do tega objavis na internetu....priporocam gavitex...


A bejš no.. Kaj drugega pa si pričakoval? Namreč Kimu se obeta nekaj 10 let za rešetkami..

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

njyngs ::

Jaz vsakemu priporočam, da si plača en non-US based cloud. Tistih 50€ na leto ni nič (pol mesca kajenja/2 soboti v kinu), pa dobiš že lepe količine prostora. Pusti te free servise, kjer nikoli ne veš kdaj bodo strmoglavili. Mega je sam hype, dela pa bogo.

tomaz- ::

jest sem kar zadovoljen s Pcloud-om

dunda ::

https://www.kacnje.eu

veso266 ::

ja sam 50GB prostora pa le dobiš zastonj (nič drugega kar poznam ne ponuja toliko prostora zastonj)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

vinkop ::

veso266 je izjavil:

ja sam 50GB prostora pa le dobiš zastonj (nič drugega kar poznam ne ponuja toliko prostora zastonj)

Kaj ce mi 50 giga zastonj, ce ti zaprejo racun, ker imas pac skladiscen nelegitimen material....

veso266 ::

@vinkop imam veliko nelegalnega materiala pa mi še niso računa zaprli
ja ti ga pa zaprejo ce das megin link do tega nelegalnega materiala
Why do you need an e signature if everyone can delete it

vinkop ::

ja seveda....sej zato so namenjeni hosting serverji...samo za lastno uporabo ne potrebujem teh servisov....

veso266 ::

@vinkop ja za kakšno uporabo če ne za lastno pa so potem (sej link ne rabiš na forumu postat da te potem kdo prijavi, če pa daš nekomu link pa res ne bi smel bit problema)
Why do you need an e signature if everyone can delete it

njyngs ::

tomaz- je izjavil:

jest sem kar zadovoljen s Pcloud-om

Mene je pri pCloud zmotilo to, da se je mountal direktorij kot dodaten disk. Kar je vse lepo, fensi in prav, dokler nisem pozneje šel naredit login v drugega uporabnika na taistem PC, ki nima nič s tistim accountom... in mi je vsebino pCloud "diska" pokazalo kot da sem loginan s svojim user accountom.

Ne vem pa če je to bil bug, in če ja, ali so ga že odpravili.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri Cloud Storage Provider?

Oddelek: Programska oprema
261962 (648) slitkx
»

Dropbox bo v brezplačni verziji podpiral le tri naprave (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
7812289 (7712) SaXsIm
»

Disk za življenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
789448 (6636) Jst
»

Kateri free cloud storage uporabljate?

Oddelek: Programska oprema
416795 (2141) KTr1sk
»

Dober cloud backup (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
8416940 (8092) dunda

Več podobnih tem