» »

Crknil vent na radeonu! Nakup novega tihega venta

Crknil vent na radeonu! Nakup novega tihega venta

dady ::

Danes sem pogledal na vent od grafike in se ne vrti, pa sploh ne vem kdaj je crknil, grafika pa se kar dela 8-O .No, zdaj bo treba vent menjat. Ker nameravam v kratkem nastimati vodno hlajenje, bi rabil nekaj tihega in najbolj mi odgovarja zalmanov heatpipe, ampak za tistega rabis luknje okrog gpuja, na mojem Hercules fdx 8500le pa jih ni.A kdo pozna kaksno podobno zadevo, da bi ga normalno hladil, pa da ne bi bil preglasen? A bi se dalo mogoce ta heatpipe nekako namontirati tudi ce ni lukenj?

frenk ::

jest mam ti4200 in je tud men crknu pa je normaln delala...kako maš pa sploh gor danga?...a je naliman?...sicer se pa da vska cooler gor nalimat sam dolj ga je težko spravt...pa seveda pasat more gor:)

kuglvinkl ::

Upam, da trgovcem čim prej šine, da uvozijo Vantec Iceberg 4
Your focus determines your reallity

dady ::

Ja, mislim da je naliman gor, sam to ne bo problem dobit ga dol. Ne vem, kaj bi dal potem gor, da bi bil tih.

A res nima nihce nobenga predloga za tih vent?

dady ::

Kaj pa, ce bi gor nalepil samo rebra? Sem bral tle na forumu, da ma eden zalmanova rebra za nb na grafiki. Samo tista rebra so iz Al.

frenk ::

jah možno da bi blo dost ampak bi blo še vsen bol če bi čez dal kšn vent

dady ::

jah, ce bo ksn cudn vent bo spet skripalo in pokalo. bi bilo treba dat en 80mm vent gor. mogoce bi slo s fan adapterjem, samo bi rabil vecja rebra. a mogoce ve kdo, ce se da dobit zlo majhen fan adapter? jest najdem samo iz 60mm na vec


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Northbridge vent ropota, kaj zdaj?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
382206 (1572) XS!D3
»

2 problema (glasnost in vročina)

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
141988 (1557) Jan987
»

radeon 9600 + ventilator?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91089 (952) NevarHere
»

Vent na graficni

Oddelek: Strojna oprema
161115 (830) tx-z
»

Kako sneti Vulcano7+ z Athlona

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191252 (1023) Klemenn

Več podobnih tem