» »

poskodba rame - ortoped kirurg

poskodba rame - ortoped kirurg

tikitoki ::

Ker sem se pri padcu poskodoval hrustanec v ramenskem sklepu, bi potreboval dobrega ortopeda (kirurga).

Mogoce kdo pozna kaksnega dobrega, ki bi bil dobra prva izbira?

podbevna ::

Jaz sem imel kar komplicirano poškodbo rame. Je pa bila drugačna (potrgane sklepne ovojnice) in operacijo sem imel 20 let nazaj.

Ampak še v prejšnjem tisočletju je bil baje najboljši za rame dr. Kralj na ortopediji UKC Ljubljana. Mene je super operiral in moja rama je od takrat stabilna. Ni pa to najbolj frišen podatek :).

starboi ::

Sam sem imel pred leti operirano ramo ( rotatorna manšeta in strgan biceps ) in sicer bi ti priporočal pregled pri dr. Rasto Stoku ( ultramedica, ordinacija se nahaja v centru LJ v Hotelu Lev ) , ki je fenomenalen ortoped . Potem bosta pa od tam naprej naredila kar bo najbolje za vas .

PrihajaNodi ::

Hrvaška - Sveta Katarina. Zelo poceni Mr in Rentgen, osebje na elitnem nivoju. Ne pričakuj da boš dobil kaj zastonj. Z izvidi greš potem do naših.

tikitoki ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hrvaška - Sveta Katarina. Zelo poceni Mr in Rentgen, osebje na elitnem nivoju. Ne pričakuj da boš dobil kaj zastonj. Z izvidi greš potem do naših.


Rabim kirurga za operacijo, ne osnovnega pregleda.

next3steps ::

UKC, greš tja, najdeš kirurga, se osebno z njim dogovoriš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Križ - bolečina (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10328054 (1807) stajerska
»

Kardiolog z čimkrajšo vrsto ?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5914975 (2871) mailer
»

Vprašanje glede magnetne resonance glave

Oddelek: Loža
4914018 (12320) LeQuack
»

Endokrinolog

Oddelek: Loža
2312919 (11378) Pithlit
»

Urgenca ali prostori za izgubljanje časa (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7524770 (22933) Invictus

Več podobnih tem