» »

Telefon

Telefon

house ::

Za klice in SMS, na tipke, obstojnost baterije in nasploh telefona, nezmogljiv fotoaparat. Kateri telefon v tem okviru priporočate?
  • spremenilo: house ()

Han ::

mojster_joni ::

pa ne novo precenjeno hipster sranje original + nova baterija

house ::

Sem želel napisati ne te Nokia, 2G me moti. Nekaj podobnega s 3/4G.

mojster_joni ::

ti bi raje novo?

imo je precenjena, samo če ti sede

Han ::

Mogoče še kje najdeš Samsung GT-S5611 ali celo GT-S5610.

house ::

Novo kaj?

Samsungov ne najdem...

Han ::

Nov Samsung S5611 najdeš na Amazonu in Ebayu, vendar ni poceni (100+ eur).

house ::

Iz tujine bo imel slovenski meni?

Tule sem ga našel - je pravi (a ni dobavljiv...):
http://www.gsmaparati.com/shop/article/...

Zakaj ga pa priporočaš?

Kaj pa kateri od teh (obkljukaj Klasični):
http://www.gsmaparati.com/shop/seznam/1...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: house ()

ShowDown ::

Babici ravnokar kupil tole: https://www.mimovrste.com/mobilni-telef...

Kar dobra zadeva, ugodno, baterija zdrži nekaj dni brez težav, pa še charging dock ima.

house ::

Tako "preprostega" pa spet ne...

Kaj pa CAT B30 ali Crosscall Spider-X5?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: house ()

Han ::

Za S5611 iz tujine nisem prepričan, da ima SLO meni, lahko pa vprašam prijatelja, ki ga je pred 2 leti kupil prek nemškega Amazona in ga pravzaprav že ves čas skladišči v predalu, ker mu nekako ni sedel prehod z Galaxyja nazaj na klasiko.

Pri nas lahko kupiš novega tukaj.

Zakaj ta Samsung? Ker ima zmogljivo baterijo, 3G, bluetooth, režo za micro SD kartico, izhod za slušalke, soliden fotoaparat. To je pravzaprav zadnji res dober klasičen GSM aparat. Edina pomanjkljivost je relativno slab LCD - vidni kot in vidljivost na soncu sta katastrofalna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Heavy ::

Han je izjavil:

Za S5611 iz tujine nisem prepričan, da ima SLO meni, lahko pa vprašam prijatelja, ki ga je pred 2 leti kupil prek nemškega Amazona in ga pravzaprav že ves čas skladišči v predalu, ker mu nekako ni sedel prehod z Galaxyja nazaj na klasiko.

Pri nas lahko kupiš novega tukaj.

Zakaj ta Samsung? Ker ima zmogljivo baterijo, 3G, bluetooth, režo za micro SD kartico, izhod za slušalke, soliden fotoaparat. To je pravzaprav zadnji res dober klasičen GSM aparat. Edina pomanjkljivost je relativno slab LCD - vidni kot in vidljivost na soncu sta katastrofalna.


Kot dobra alternativa sta še Rugby 4 in Convoy 4. Oba trpežna - z wi-fi in gps.
#TeamFelix

house ::

Heavy je izjavil:

Han je izjavil:

Za S5611 iz tujine nisem prepričan, da ima SLO meni, lahko pa vprašam prijatelja, ki ga je pred 2 leti kupil prek nemškega Amazona in ga pravzaprav že ves čas skladišči v predalu, ker mu nekako ni sedel prehod z Galaxyja nazaj na klasiko.

Pri nas lahko kupiš novega tukaj.

Zakaj ta Samsung? Ker ima zmogljivo baterijo, 3G, bluetooth, režo za micro SD kartico, izhod za slušalke, soliden fotoaparat. To je pravzaprav zadnji res dober klasičen GSM aparat. Edina pomanjkljivost je relativno slab LCD - vidni kot in vidljivost na soncu sta katastrofalna.


Kot dobra alternativa sta še Rugby 4 in Convoy 4. Oba trpežna - z wi-fi in gps.


Ta dva odpadeta, ker se odpirata.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: house ()

house ::

Han je izjavil:

Za S5611 iz tujine nisem prepričan, da ima SLO meni, lahko pa vprašam prijatelja, ki ga je pred 2 leti kupil prek nemškega Amazona in ga pravzaprav že ves čas skladišči v predalu, ker mu nekako ni sedel prehod z Galaxyja nazaj na klasiko.

Pri nas lahko kupiš novega tukaj.

Zakaj ta Samsung? Ker ima zmogljivo baterijo, 3G, bluetooth, režo za micro SD kartico, izhod za slušalke, soliden fotoaparat. To je pravzaprav zadnji res dober klasičen GSM aparat. Edina pomanjkljivost je relativno slab LCD - vidni kot in vidljivost na soncu sta katastrofalna.


S5611 ali S5610?

Han ::

Oba imata enak (slab) LCD. S5611 je novejši, ima več internega spomina (256 MB, prej 108 MB) in nekoliko spremenjen uporabniški vmesnik, ki ne omogoča več enostavnega vklopa ledice za svetilko. Pri S5610 za vklop/izklop ledice 2 sekundi držiš gumb za gor, pri S5611 pa jo lahko vklopiš le prek fotoaparata.

house ::

Potem S5610? Še kaj v tem rangu ali je to best choice?

Han ::

Mogoče Nokia Asha 300.

house ::

To se dobi v Sloveniji? Je boljša od Samsungov? Berem, da ima touchscreen, tega se izogibam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: house ()

Han ::

Dvomim. Na Amazonu je za 79 eur + poštnina, če jo pošljejo izven Nemčije. Samsung ima daljšo avtonomijo, ker je skoraj neuporaben za internet.

Han ::

Še ena stara klasika je dobavljiva pri severnih sosedih - Nokia C2-01:

https://www.amazon.de/Nokia-Branding-Me...

house ::

Ampak ne bo slovenski meni?

Han ::

Ne vem.

house ::

Han je izjavil:

Za S5611 iz tujine nisem prepričan, da ima SLO meni, lahko pa vprašam prijatelja, ki ga je pred 2 leti kupil prek nemškega Amazona in ga pravzaprav že ves čas skladišči v predalu, ker mu nekako ni sedel prehod z Galaxyja nazaj na klasiko.

Pri nas lahko kupiš novega tukaj.

Zakaj ta Samsung? Ker ima zmogljivo baterijo, 3G, bluetooth, režo za micro SD kartico, izhod za slušalke, soliden fotoaparat. To je pravzaprav zadnji res dober klasičen GSM aparat. Edina pomanjkljivost je relativno slab LCD - vidni kot in vidljivost na soncu sta katastrofalna.


Telefona nimajo več tukaj :(

rezator ::

Nokia 6310i. Klasika.
Some people feel the rain. Others just get wet.

house ::

rezator je izjavil:

Nokia 6310i. Klasika.


Prevelik in neprivlačen na pogled.

Han ::

Ta vikend bom v stiku s prijateljem. Lahko preverim, če ima njegov skoraj nerabljen S5611 slovenski meni in če ga je pripravljen prodat.

anketar ::

kkšn blackberry, nokia E5 itd. maš tud na kommdata stare rabljene/nerablje, nove pa še tm poglej mogoče ti bo kej ušeč

house ::

Han je izjavil:

Ta vikend bom v stiku s prijateljem. Lahko preverim, če ima njegov skoraj nerabljen S5611 slovenski meni in če ga je pripravljen prodat.


Potem bi raje S5610.

anketar je izjavil:

kkšn blackberry, nokia E5 itd. maš tud na kommdata stare rabljene/nerablje, nove pa še tm poglej mogoče ti bo kej ušeč


qwerty tipkovnica me ne zanima.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: house ()

Han ::

Za nov S5610 sta opciji le še Amazon.de in Ebay. Slovenski meni ti mogoče nafleša Janus Trade.

house ::

Nič, bom čakal, če bo prišel na mimovrste, enaa...

Han ::

Pri nas novega ne boš dočakal v redni prodaji, saj S5610 že nekaj let ne delajo več, prav tako ne S5611.

house ::

Še kakšna alternativa potem in da je telefon dobavljiv v Sloveniji?

house ::

Ne?

A mi lahko da kdo prosim link, kjer lahko kupim Samsung S5610 v tujini - nov in najceneje? Hvala.

house ::

Kaj pomeni refurbished, a je to ok?

https://www.aliexpress.com/item/S5610-O...

Han ::

Refurbished = rabljen/obnovljen.

house ::

To potem ni ok. Potrebujem klasični telefon, primerljiv s tem, če se že tega več ne da dobiti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: house ()

Han ::

house ::

Hvala, ampak ni to malce drago?

Han ::

Toliko je stal tudi pred 5 leti. S5611 si pred dvemi leti dobil za pol manj.

house ::

Pa še 30 € je poštnine, sem preveril.

Han ::

Razen če ti ga nekdo pripelje iz DE... Koliko je poštnine do AT?

house ::

Ne vem, bi moral vpisati prave podatke za Avstrijo.

house ::

Österreich 3 - 5 Days EUR 1,00/Item EUR 8,90


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GSM intercom za privatno uporabo.

Oddelek: Mobilne tehnologije
181683 (1151) brez-imenko
»

Kateri klasičen telefon ??

Oddelek: Mobilne tehnologije
162310 (1669) starboi
»

Iščem klasičen telefon z tipkami, z dobro kamero in baterijo

Oddelek: Mobilne tehnologije
51824 (1340) ;-)
»

Pametni vs klasični telefoni (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6214109 (11828) Jerry000
»

Dumb telefon z lučko in FM radijem

Oddelek: Mobilne tehnologije
142593 (2149) Redneck

Več podobnih tem