» »

Google Play dol visi za kupce

Google Play dol visi za kupce

Oldi ::

Kupim Lapse It Pro in ugotovim, da ima na Galaxy S7 nizko bitno globino videa, zna biti 16 bitov za vse 3 barve. Probam še na SGS3, tam je pa video manjši kot slika na zaslonu.
Zahtevam vračilo kupnine in jo zavrnejo neglede na opis napake. Skratka hebe se jim za vse nadaljne kupce, če jih že en balkanec ne zanima. Pomoč oziroma pritožba na zavrnitev vračila na koncu pripelje do ameriške telefonske, kamor nisem klical, nimam nobene nizkocenovne opcije.

Program se že par let ne razvija, avtor ne odgovarja na maile.
https://twitter.com/ToneMartinjak/statu...

dunda ::

Mislim, da imaš na Googlu dva dni časa ... preberi, če tukaj piše kaj več.
https://www.kacnje.eu

Oldi ::

Ja saj sem napisal 2 maila autorju, počakal 48ur, nato zahteval denar nazaj. Takoj ko kupuješ ti pa napišejo, da pri nekaterih nakupih ne vračajo kupnine. Zakaj explicitno ne napišejo, tega nakupa ne morete stornirati.

McClane ::

Jaz pa ne razumem zakaj ni trial verzij..Dostikrat ni druge opcije kot da kupiš in upaš da je to kar rabiš. Časovni trial bi rešil večino takih stvari, ker je štacuna porazna kar se tiče opisov, komentarjev in ocen.
\"You want us to build WHAT??\" - Ancient Chinese Wall Engineer

dunda ::

Če jaz prav razumem (nisem sedajle bral), lahko kupiš in v roku 48 ur moraš na Google Playu zahtevati "money back". In to krije Google. Lahko se dogovarjaš posebej z avtorjem. Če pa si ti pisal avtorju in je vmes preteklo 48 ur, pa Google na krije več.
Tako je na nek način trial :-)
https://www.kacnje.eu

starboi ::

Kaj ni bila tudi opcija da imaš po nakupu katerekoli aplikacije 2uri časa za refund ? In zakaj ni OP izkoristil te "luknje" takoj po nakupu in nezadovoljstvu z aplikacijo ? :|

HighBane ::

Kaj to si naredil in ti niso vrnili?

If it's less than 48 hours since you bought an app or made an in-app purchase, you can request a refund through Google Play. If you bought music, movies, books, or other content, you may be able to request a refund after more than 48 hours (see policy below).

This is the quickest way to find out if Google will give you a refund. You'll usually get a decision within 15 minutes.

Open a web browser (like Chrome or Safari) on your computer, tablet, or phone.

Copy https://play.google.com/store/account and paste it into the address bar of the web browser.
Make sure this is in a web browser and not the Google Play Store app. You can't request a refund in the Google Play Store app.
Scroll down to "Order History" and find the order you want to return. To the right of the order, select More More Menu.
Select Report a problem.
Choose the option that describes your situation, complete the form, and say that you would like a refund.
You will see a message saying "thank you for sharing your concerns." Later you will receive an email about your refund.

If you have trouble requesting a refund through the website, you can fill out this refund request form to get a decision by email.

dunda ::

Tudi meni se zdi, da bi moral v 48 urah kontaktirati Google, pa bi dobil povrnjen denar.
https://www.kacnje.eu

Oldi ::

Kupiš v petek in v soboto opaziš slabo resolucijo slike, kontaktiraš avtorja in čakaš ponedeljek. In eto ti k... Čemu 48 urna omejitev???

Ja, na brzino sem pogledal in videl 48ur kot rok v katerem z avtorjem razpucam kje je težava. Torej najmanj kar je, ne kupovat v soboto in nedeljo.

Saul Goodman ::

čak, pizdiš se ker nisi sposoben brat navodil? a, jebiga. pejt na epl potem, tam ti lahk vrnejo dnar tud po 3 tednih od nakupa aplikacije. dokler seveda ne boš začel zlorabljat njihove dobre volje.

zahtevaj refund in potem razpucavaj z avtorjem, če ti je toliko do tega, da podeliš feedback. simple.

šernk ::

trgovine, banke...itd vsi imajo napisano: denar preštejte takoj, kasnejših reklamacij ne sprejemamo.

google ti da celo 48ur za reklamacijo, ampak ker je nisi bil sposoben pravilno izpeljati si ostal brez denarja.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

mojster_joni ::

drugač je bla vćasih ornk popularna for da si kupi sw,shranil apk in naredil refund

Jst ::

Bilo je malo po novem letu, kjer sem kupil Sleep aplikacijo (imam težave s spanjem) ker kupljena ponuja veliko več. A na tem telefonu ni pravilno delovala ta "in-app" kupljena verzija, kar sem opazil naslednji dan, ko sem pogledal analizo za deep sleep, koliko sem se premikal, kaj sem blebetal,... Huawei P9 ima neko svojo foro, da stalno ugaša aplikacije v ozadju, ki "porabijo veliko energije", čeprav jih whitelistaš, ne dela prav. (mogoče so v teh novih popravkih to rešili). Anyway, Greš v svoj Google račun, in tam imaš "Order History", kjer daš preklic in če je v 48 urah, je vse avtomatsko rešeno.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup aplikacije na Google Play

Oddelek: Mobilne tehnologije
5643 (492) errhec
»

Ebay - prodajalec mi ni vrnil poštnine

Oddelek: Loža
242336 (1713) marjans
»

Uveljavljanje garancije RMA - MSI

Oddelek: Strojna oprema
6806 (556) Mato989
»

Dejansko dober XINPUT gamepad za 15.90 EUR!

Oddelek: Kaj kupiti
121567 (1194) petrus
»

eBay - vračilo denarja (PayPal)

Oddelek: Pomoč in nasveti
329179 (7030) refosk

Več podobnih tem