» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
586 / 976
»»

nurmaln ::

Tudi meni. Mogoče misli tko, v povprečju od 17.12.2017.:)
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

sumi666 ::

Na bitfenixu in Bitstampu je orenk redeča lajna na dol :) ...

ramiz?! ::

ja ne da se ravno govorit o bitcoin crashu, če je en rdeč candle stick na 30min grafu, ki se lahko takoj popravi...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Vazelin ::

Mato: slabo kaže letu altov:D

ramiz?! ::

a te smrdljivi azijci pa nikakor nočjo sodelovat pri rasti ... vsak dan lepo zlezejo kovanci gor, ko gre evropa spat in naj bi še azija kej nardila, pa vsakič ponoči vse pade
Never regret anything, there's always a reason things happen.

Mato989 ::

Vazelin je izjavil:

Mato: slabo kaže letu altov:D


Leto se je komaj začelo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Matejjjjj ::

tole pa deluje tako programirano dogajanje da je kar smešno.

galu ::

Domino efekt stop-lossov. :)
Tako to gre.

Aquafriend ::

Pewdiepie naredu video o crypto in bitconnect. Ima ze vec kot 3 milijone ogledov. Carlo Matos hey hey hey

Zgodovina sprememb…

perci ::

Matejjjjj je izjavil:

tole pa deluje tako programirano dogajanje da je kar smešno.

Predvidevam, da si izkoristil in shortal x100?

2xtnik ::

Kaj se zgodi s sredstvi, če Bittrex umakne coine. Primer sta Metal(MTL) in Funfair(FUN). Ker ne moreš nikjer pogledati koliko si pač imel- ali pač?

perci ::

Prenesi si na Binance, pa je.

2xtnik ::

?

Machete ::

Če jih delista in jih nisi prej umaknil, si jih izgubil. Ponavadi imajo delisting najavljen borze kar dolgo.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

2xtnik ::

U pm.
Hvala.

Jerry000 ::

Kaj menite o Lisk rebranding? Lisku dobro kaže?

gruntfürmich ::

ne razumem točno kaj prikazuje cena BTC shorts-longs na bitfinexu? ve kdo? kaj pomeni 'shorts' in 'longs' vem, ne vem pa kaj cena pomeni, ki je recimo pri shorts zelo višja od trenutne.
poklicni trejderji?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tomaz3 ::

Matejjjjj je izjavil:

tole pa deluje tako programirano dogajanje da je kar smešno.

1. Kopujes Ponoci
2. Prodajas Podnevi
3. ??????
4. Profit

perci ::

Machete je izjavil:

Če jih delista in jih nisi prej umaknil, si jih izgubil. Ponavadi imajo delisting najavljen borze kar dolgo.

Kolikor vidim, na Bittrexu Metal in Funfair denarnici še obstajata, tako, da si (verjetno) lahko komot preneseš v svojo denarnico ali na Binance.

2xtnik, si poskusil?

vrunc ::

Je mogoče že kdo gledal ali kupil ACAT - Alphacat kovanec? Nekako se mi zdi njihov projekt obetaven, da nekaj vložim vanj in tudi ceni je še nizka.

ramiz?! ::

vrunc je izjavil:

Je mogoče že kdo gledal ali kupil ACAT - Alphacat kovanec? Nekako se mi zdi njihov projekt obetaven, da nekaj vložim vanj in tudi ceni je še nizka.

nisem niti pregledal, ker jim niti spletna stran ne dela...
Never regret anything, there's always a reason things happen.

A_A ::

perci je izjavil:

Machete je izjavil:

Če jih delista in jih nisi prej umaknil, si jih izgubil. Ponavadi imajo delisting najavljen borze kar dolgo.

Kolikor vidim, na Bittrexu Metal in Funfair denarnici še obstajata, tako, da si (verjetno) lahko komot preneseš v svojo denarnico ali na Binance.

2xtnik, si poskusil?


Kje vidiš? men je vse skupaj izginilo

vrunc ::

ramiz?! je izjavil:

vrunc je izjavil:

Je mogoče že kdo gledal ali kupil ACAT - Alphacat kovanec? Nekako se mi zdi njihov projekt obetaven, da nekaj vložim vanj in tudi ceni je še nizka.

nisem niti pregledal, ker jim niti spletna stran ne dela...


Meni jo normalno odpre https://www.alphacat.io/

youPlonker ::

Jerry000 je izjavil:

Kaj menite o Lisk rebranding? Lisku dobro kaže?


Relaunch in ne rebrand :D Posodobili so logo in obljubili, da gre vse, kar so včeraj na live streamu pokazali (trajal je caa 2 uri), danes ob 12.00 live. Torej za testiranje nam uporabnikom.

Kolikor sem spremljal včeraj, pa so konkretno pokazali samo posodobljeno denarnico. Ta ima sedaj zakrito opcijo Votinga, da je bolj user friendly, in opcijo hitrega preklapljanja med večimi Lisk accounti.

Obljubili so "dynamic fees" in razširjene adrese (za uporabo v side chainih), ampak nič konkretnega. Obljubili so SDK v pol leta ali nekaj takega.

V 4-6 tednih naj bi izšel Core 1.0 za Beta testiranje, ki je najvažnejši del SDK-ja. Ne vem pa točno, kaj ta Core počne. SDK so sedaj marketinško preimenovali iz Software Development Kit v Sidechain Development Kit. Pokazali so ful hudih videotov.

Z moje strani je bila to neka srednja žalost, Ethereum je svetlobna leta pred Liskom v vseh aspektih, ker je trenutno pač dejansko uporaben in niso samo obljube. IMHO Lisk rešuje delujoč PoS, JavaScript in obljuba o boljšem skaliranju, ker bo vsaka aplikacija laufala na svojem side chainu. Torej, igrice ala Krypto kitties ne bodo zaštekale celotnega main chaina kot v primeru Ethereuma.

Machete ::

Jutri mining konferenca v Detroitu, sponzorirana s strani BTCP, če je kdo slučajno tam v bližini.
https://twitter.com/bitcoinprivate/stat...
hubs.ly/H0b2p6b0

DESCRIPTION
In the Detroit area and mine crypto coins like bitcoin, ethereum, Zclassic, EOS, and others? Interested in learning how to mine so that you can join in on the crypto-craze? Ever wonder what a "fork" is and how you can get in on the fun?

Join us at Benzinga for a night of tasty food, cold drinks, and quality networking.

The night will start out with a short word from Bitcoin Private Operations Lead, Jacob Brutman, and finish with a short audience Q/A with crypto professionals in the Detroit community.

Sponsored by Bitcoin Private.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

youPlonker je izjavil:

Jerry000 je izjavil:

Kaj menite o Lisk rebranding? Lisku dobro kaže?


Relaunch in ne rebrand :D Posodobili so logo in obljubili, da gre vse, kar so včeraj na live streamu pokazali (trajal je caa 2 uri), danes ob 12.00 live. Torej za testiranje nam uporabnikom.

Kolikor sem spremljal včeraj, pa so konkretno pokazali samo posodobljeno denarnico. Ta ima sedaj zakrito opcijo Votinga, da je bolj user friendly, in opcijo hitrega preklapljanja med večimi Lisk accounti.

Obljubili so "dynamic fees" in razširjene adrese (za uporabo v side chainih), ampak nič konkretnega. Obljubili so SDK v pol leta ali nekaj takega.

V 4-6 tednih naj bi izšel Core 1.0 za Beta testiranje, ki je najvažnejši del SDK-ja. Ne vem pa točno, kaj ta Core počne. SDK so sedaj marketinško preimenovali iz Software Development Kit v Sidechain Development Kit. Pokazali so ful hudih videotov.

Z moje strani je bila to neka srednja žalost, Ethereum je svetlobna leta pred Liskom v vseh aspektih, ker je trenutno pač dejansko uporaben in niso samo obljube. IMHO Lisk rešuje delujoč PoS, JavaScript in obljuba o boljšem skaliranju, ker bo vsaka aplikacija laufala na svojem side chainu. Torej, igrice ala Krypto kitties ne bodo zaštekale celotnega main chaina kot v primeru Ethereuma.

Torej relaunch ja, sorry :). Ampak a to kaj pomeni na trenutno vrednost? Se LSK splača long term al je bolje drugam glede na to da je ETH boljši v tem? Al je ta relaunch dejansko boljši kot je bilo do sedaj in ma LSK potencial zrastit še več

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jerry000 ()

Aquafriend ::

lisk je pomoje bil buy the rumor sell the news. ob govoricah ob rebrand kupujejo in nato prodajajo ko novica uradno pride ven ali ko se zgodi

IL_DIAVOLO ::

Torej, ce vlozim v najbolj popularne btc, bch, eth in ltc, bo v redu? Ali je bolj smotrno vloziti v kake manj prepoznavne valute?

Vazelin ::

Ma vrži v tri shitcoine na CMC lestvici od 50-100 in upaj na decembersko reprizo. en bo že šel x30:D

IL_DIAVOLO ::

V postev pridejo samo valute, ki so kompatibilne z denarnico.

Nebomgabiksa ::

Vsak kojn ima denarnico :-)
Drugače pa na (pa)pir...

Zgodovina sprememb…

Machete ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej, ce vlozim v najbolj popularne btc, bch, eth in ltc, bo v redu? Ali je bolj smotrno vloziti v kake manj prepoznavne valute?


mogoče poglej tole


https://view.ly

Ekipa je zelo dobra, teorija je zelo dobra, produkt pa .. sej veš . upajmo da bo kaj na tem. SLOVENCI INSIDE.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

Drevesce ::

Machete je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Torej, ce vlozim v najbolj popularne btc, bch, eth in ltc, bo v redu? Ali je bolj smotrno vloziti v kake manj prepoznavne valute?


mogoče poglej tole


https://view.ly

Ekipa je zelo dobra, teorija je zelo dobra, produkt pa .. sej veš . upajmo da bo kaj na tem. SLOVENCI INSIDE.


aaaaaand i'm gone :)

Vazelin ::

Slovenci itak vodijo v številu ICO na prebivalca:D

Kar 16mio bodo rabili viewly:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

IL_DIAVOLO ::

Razmisljal sem cca 40% v btc, ostalih 60% pa v eth in ltc. Tudi ripple je zanimiv.

Zgodovina sprememb…

Drevesce ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Razmisljal sem cca 40% v btc, ostalih 60% pa v eth in ltc.


Pomoje ima več potenciala NEO kot LTC.

IL_DIAVOLO ::

Ltc je na coinbase app, tako da ima po moje ze iz tega vidika vec potenciala.

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Kar 16mio bodo rabili viewly:D

Glede na to, da gre za Youtube killer se mi zdi še nekoliko nizka številka. če bo šlo tole tako naprej bo na Dunajski cesti v LJ en vozni pas samo za lambote.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

Vazelin ::

Čakajoč YouTube killer by ljudje, ki so naredili whitepaper, da bi furali lambote:D

Kr_enn ::

Fantje pasove zategnit, zaleta je zmanjkalo... Še malo pa bodo spet na plan prišli Valvoline&Co :D

BTW: USDT je OK za trenutne razmere ali je boljš v FIAT prenašat?

IL_DIAVOLO ::

Fak, vrednost pa danes orng pada.

Vazelin ::

ja, shitcoini so šli pa pa. večinoma se je oplemenitil bitcoin v temp bumpu, ostalo je žalost. Red pulse, utrust, kcs, iconomi - to je vse poraz. bo treba na kak bump altov počakat, če sploh še bo:D
!oneoneone

Aquafriend ::

naj kdo kak countdown naredi, preden se valvoline oglasi, haha

kiFni ::

reši se kdor se lahko... :8)

kiFni ::

btc je prebil ičimoku oblak skoz in skoz na 1urnem grafu in se spet bliža 200ema na dnevnem.

lolek123 ::

Danes je zadnji dan za coinstocks airdrop https://coinstocks.io/?referral=bZW4

Gemblerka ::

kiFni je izjavil:

btc je prebil ičimoku oblak skoz in skoz na 1urnem grafu in se spet bliža 200ema na dnevnem.


A to zdej pomen, da gremo fejst dol?

Vazelin ::

kaj gemblerka, si ratala nestrpna z alternativnimi shitcoini?>:D

Gemblerka ::

Vazelin je izjavil:

kaj gemblerka, si ratala nestrpna z alternativnimi shitcoini?>:D


Sicer nimam shitcoinov, vendar me vseeno zanima kam gremo. Samo glede na to, da imam zelo raznolik portfolio se mi sploh ne da prodajat :))

kiFni ::

Gemblerka je izjavil:

kiFni je izjavil:

btc je prebil ičimoku oblak skoz in skoz na 1urnem grafu in se spet bliža 200ema na dnevnem.


A to zdej pomen, da gremo fejst dol?

velika verjetnost je. in lahko pada zelo počasi,... ne me poslušat naredi kar češ.
««
586 / 976
»»