» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
585 / 976
»»

tonis ::

Znalce bi prosil (run2, aquafriend,..?), če imata ti dve črti kakšen smisel, ali sem kar nekaj mimo usekal :)
Gre se za QSP.

perci ::

Jezus.

Horejšio ::

Kaki dump ETH

Horejšio ::

Kaki dump ETH

Aquafriend ::

haha perci xd, tonis lahko bi potencialno bil smisel v kombinaciji z stevilnimi drugimi kazalci. vcasih je potrebno imeti tudi druge informacije v resnicnem zivljenju. Npr nove pogodbe. novice. fud. itd. Napoved bi rajs prepustil izkusenim in izkazanim napovedovalcem. Izogibam se manjsim kovancem. kjer je mozno z lahkoto delat pump and dump. Ne recem za quantstamp ampak nasplosno.

Zgodovina sprememb…

velikan ::

kje imamo zdej mejo- 11 800? za potrditev prekinitve sestopa..-
https://www.kucoin.com/#/?r=1he8b

Horejšio ::

Ni možno da gre btc čez 12k v prvo.

Aquafriend ::

Sem se narocil na signale in v roku 24 ur bom verjetno vedel vec upam.

Horejšio ::

Evo signal. LSK rebranding today :)

DeeJay ::

Še en zelo zanimiv ICO: Neurochain
Whitelist je odprt
https://www.neurochaintech.io/intellige...

NeuroChain is composed by a chain of Bots, which is an intelligent Blockchain where Machine Learning and Artificial Intelligence enrich the distributed system.

Zeitgeist ::

po cca 30tih vlozenih ICOtih so me danes prvič nategnili pri futourist ico. Na njihovem telegramu sem kliknil na link do njihovega medium bloga

https://medium.com/@Futourist/futourist...

kjer je bil 5min pred začetkom prodaje objavljen novi post o sodelovanju v crowdsale. tam je bil tudi eth naslov kamor poslati eth. Seveda sem cepec slepo kopiral eth naslov v mew da sem takoj pripravljen za pošiljanje eth ob začetku prodaje. in seveda sem poslal 1eth. ko sem skuzil da nekaj ni vredu sem na telegramu napisal če je naslov na medium veljaven. nakar odgovor THERE IS NO MEDIUM POST. in seveda sem linkal post v telegram kanal, nakar autoban iz kanala zaradi postanja linka. in eto odoh en ethereum u kur***

kot sem kasneje ugotovil je razlika pri userju samo @

tlko da boste še bolj pazljivi v prihodnosti ob ICOjih. men pa je šlo jurja u kur***

Zgodovina sprememb…

boolsheat ::

Na Telegramu je polno scama... Prideš v skupino in ti takoj fake admini (isto ime, avatar,...) pošiljajo privatna sporočila. Moraš biti zelo previden.

error7891 ::

Zeitgeist lahko objavis naslov kamor si poslal, da vidimo koliko se jih je ujelo v past in koliko ethjev je slo po zlu?

hodler ::

Počakaj, ti si dobil autoban iz telegrama za postanje linka, scammer je pa lahko postal link na istem telegramu?

Horejšio ::

Je OK signal ?

Zeitgeist ::

na sreco samo jaz. je pa post ze zbrisan na mediumu. mam se samo scrnsht od posta na mediumu. eth adrese pa nebom linkal ker se pol lahko pride nazaj do moje eth adrese, ki jo imam za icote :) klko pa sem gledal jo pa uprablja isto metodo pri drugih icotih. uporabi medium nick uradnega ICO predstavnika in mu doda @ npr @futourist in v objavi napiše postopek sodelovanja v ICOtu. post pa objavi tik pred začetkom icota in ga čez kakšno uro dve izbriše.

jap link je bil na njihovem telegramu. sicer mi ni najbolj jasno kako jaz ja on ne. obstaja minimalna moznost da bi kliknil na pvt msg na telegramu, ki pa se mi zdi minimalna glede na to da načeloma pazim na linke, ki jih klikam posebej na telegramu. kot rečeno obstaja pa minimalna možnost da sem spregledal na telefonu kanal.

Matejjjjj ::

tole deluje švoh. btc gre gor ker se vanj preliva denar iz altov. pomeni da ni novega denarja gospodinj ampak le prerazporejanje. je to možna razlaga?

Horejšio ::

Gospodinje se pojavijo nad 15k :)

Skubaduba ::

Zeitgeist je izjavil:

na sreco samo jaz. je pa post ze zbrisan na mediumu. mam se samo scrnsht od posta na mediumu. eth adrese pa nebom linkal ker se pol lahko pride nazaj do moje eth adrese, ki jo imam za icote :) klko pa sem gledal jo pa uprablja isto metodo pri drugih icotih. uporabi medium nick uradnega ICO predstavnika in mu doda @ npr @futourist in v objavi napiše postopek sodelovanja v ICOtu. post pa objavi tik pred začetkom icota in ga čez kakšno uro dve izbriše.

jap link je bil na njihovem telegramu. sicer mi ni najbolj jasno kako jaz ja on ne. obstaja minimalna moznost da bi kliknil na pvt msg na telegramu, ki pa se mi zdi minimalna glede na to da načeloma pazim na linke, ki jih klikam posebej na telegramu. kot rečeno obstaja pa minimalna možnost da sem spregledal na telefonu kanal.


Bil zlo bliz natega isto pri Futuristu, samo meni ni šel tx čez, pa je pol admin mi sporočil kao novo eth adreso. Še dobr da sem bil pozoren, da sem jo preveril v etherscan, da mi je hitro jasno postal. Je pa scammer uspel nategniti 2, da sta mu poslala 0,4 pa 2 eth-ja - videl na scamerjevem eth naslovu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Skubaduba ()

Matejjjjj ::

Horejšio je izjavil:

Gospodinje se pojavijo nad 15k :)


torej crash epskih razsežnosti še sledi

hovti980 ::

patemtiram izraz "moonsun" za stanje ko lahko gre gor al pa dol....;)
moonsoon...gor
monsun.....dol

Horejšio ::

Možno, da rukne nazaj na 10k.

cebelar123 ::

Drugič bom javno objavil čas nakupa valute v tem primeru ETH. Da boste vedli kdaj prodat, ker zmeraj ista zgodba. Ko kupim potem vse pade. Pa sem res mislo da bo pač eth z malo zakasnitve potegno, ja nič HODL.

Upam da se vsaj malo pobere, da ven potegnem v eure in nato počakam na poroper padec, ki naj bi bil 1x marca.
Vsaj zgodovinsko, bi naj tako bilo bomo vidli.

ameba ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ameba ()

janig ::

ameba je izjavil:

http://www.rtvslo.si/gospodarstvo/venez...

kaj pravte na tega?

https://coinpennant.com/

CEO ima na linkedin pod experience "Cryptocurrency trader" :))

Tomaz3 ::

Ne vem ce je ravno ta whiteppaer vreden 10 milijonov za postavitev tipping platforme :)

Drevesce ::

korenje3 je izjavil:

sej pravim... ljudje bodo razočarani če bodo zamudili priložnost... ali pa če vse popušijo.


ne ne ne ti si napovedoval 100% kolaps.

trinajst ::

Kdaj bodo kiti odplavali? Da vem obrnit v fiat :)

nurmaln ::

trinajst je izjavil:

Kdaj bodo kiti odplavali? Da vem obrnit v fiat :)

14.07.2018. Prodaj vse dan prej.
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

tonis ::

Horejšio je izjavil:

Je OK signal ?

slabe 3h pozneje, je LSK krepko pod "signalom" :)

IL_DIAVOLO ::

Malo me mika, da bi vrgel par procentov premozenja v coinse :)

Cca 1000 evrov. Katere kriptovalute so najbolj stabilne oz. imajo najvecji potencial za rast? Dal bi 100-200 v eno valuto.

Hvala :)

janig ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Katere kriptovalute so najbolj stabilne oz. imajo najvecji potencial za rast?

Rad bi imel stabilno z visokim potencialom za rast? To lih ne gre :)

IL_DIAVOLO ::

Potem pa samo stabilno :)

sumi666 ::

Se že na veliko pretaka iz altov v Btc ... Še malo pa bo BTC 40% ...

nurmaln ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Potem pa samo stabilno :)

Wrong asset class ;)
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Aquafriend ::

A mi lahko kdo pove kje najdem na tradingview chartu ema 200 indikator/ Iscem pa ne najdem.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal i guess 8-)

Drevesce ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Malo me mika, da bi vrgel par procentov premozenja v coinse :)

Cca 1000 evrov. Katere kriptovalute so najbolj stabilne oz. imajo najvecji potencial za rast? Dal bi 100-200 v eno valuto.

Hvala :)


Če boš vložil 1k ti ne priporočam, da preveč razpršiš naložbe. Raje vloži v dva-tri različne kovance pa potem naknadno povečuj portfolio v primeru, da boš imel še namen vlagati. Osebno bi za "paradnega" konja izbral Ethereum. Morda tudi nekaj NEO-ta. Drugi manjši delež pa bi si izbral kakšen kovanec, ki je vreden manj kot 5$ in ima supply manjši kot 100-150 miljonov. Je pa potrebno pri takšnih kovancih podrobno pogledati njihovo spletno stran, mnenja ostalih uporabnikov na redditu, bitcointalku, youtube,... njihovo ekipo in njihove namene za trenutno leto.

tonis ::

@aqua, a pod search ne najdeš?

meni najde to, ne vem pa če je to to, kar iščeš:


//moram omenit - EOS ima enourni RSI 7!! Tako nizko cifro pa res ne vem če sem že zasledil :)

Aquafriend ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Pomagaj si sam in bog ti bo pomagal i guess 8-)
hehe, bog je le beseda ki oznacuje vse, torej smo teoreticno vsi skupaj povezani v celoto, smo del boga. Ce mi bos pomagal ti, kdo drug ali jaz sam je v teoriji vse bog. Ne, resno a kdo ve kje najdem ema 200 ker rabm za na chart

Drevesce ::

Mimogrede če koga še kaj zanima za COSS. Nekaj sem že pisal o tej menjalnici in kovancu kakšne 2-3 tedne nazaj.

- Do konca februarja naj bi namestili nov UI
- V marcu pa nameravajo posodobiti engine (stran bi tako lahko prenesla 5 miljonov uporabnikov), če se ne motim je to enako kot pri Binance.
- V marcu bodo dodali tudi možnost nakupa ETH in BTC z FIAT (USD,EUR,SGD).

Exchange fee je 0,2% (mislim, da imajo v smart contract napisano, da več kot to nikoli ne bo).

Trenutna cena kovanca se vrti okoli 0,80$. Ob vseh teh posodobitvah pa bi znala cena poskočiti na 10-20$ (je pa to zgolj moje amatersko mnenje).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Drevesce ()

Aquafriend ::

tonis je izjavil:

@aqua, a pod search ne najdeš?

meni najde to, ne vem pa če je to to, kar iščeš:


//moram omenit - EOS ima enourni RSI 7!! Tako nizko cifro pa res ne vem če sem že zasledil :)

sem ampak mi ne najde teh kot teb. ja to iscem ampak mi ne vrze ven

Zgodovina sprememb…

Qcube ::

EMA 200. Poišči indikator Moving Average Exponential, ko se prikaže na grafu v zgornjem levem kotu odpreš settings(zobnik ikona) in nastaviš na 200.

Aquafriend ::

Qcube je izjavil:

EMA 200. Poišči indikator Moving Average Exponential, ko se prikaže na grafu v zgornjem levem kotu odpreš settings(zobnik ikona) in nastaviš na 200.

o, ful hvalaa. miljoni here we come

Zgodovina sprememb…

sumi666 ::

Kwa gre pa Lisk tok v poden ... kake informacije ???

Tomaz3 ::

Koliko kaj dobis na teden ce drzis coss a se splaca?

Drevesce ::

Tomaz3 je izjavil:

Koliko kaj dobis na teden ce drzis coss a se splaca?


https://www.cosscalc.com/

IL_DIAVOLO ::

Drevesce je izjavil:

IL_DIAVOLO je izjavil:

Malo me mika, da bi vrgel par procentov premozenja v coinse :)

Cca 1000 evrov. Katere kriptovalute so najbolj stabilne oz. imajo najvecji potencial za rast? Dal bi 100-200 v eno valuto.

Hvala :)


Če boš vložil 1k ti ne priporočam, da preveč razpršiš naložbe. Raje vloži v dva-tri različne kovance pa potem naknadno povečuj portfolio v primeru, da boš imel še namen vlagati. Osebno bi za "paradnega" konja izbral Ethereum. Morda tudi nekaj NEO-ta. Drugi manjši delež pa bi si izbral kakšen kovanec, ki je vreden manj kot 5$ in ima supply manjši kot 100-150 miljonov. Je pa potrebno pri takšnih kovancih podrobno pogledati njihovo spletno stran, mnenja ostalih uporabnikov na redditu, bitcointalku, youtube,... njihovo ekipo in njihove namene za trenutno leto.


Aha ok.

Bom razmislil.

sumi666 ::

Btc pada , a se dogaja flash crash ...

ramiz?! ::

sumi666 je izjavil:

Btc pada , a se dogaja flash crash ...

A govorimo o istem bitcoinu? Meni kaže graf samo navzgor?
Never regret anything, there's always a reason things happen.
««
585 / 976
»»