» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
587 / 976
»»

Gemblerka ::

Tu ni nobene garancije. Ni rečeno, da bom od padcu potem kupila sploh kaj ceneje. Razen, če res BTC ne crasha na 2k. A dejansko kdo prodaja vse, npr. 10 različnih altov? Kako hitro se sploh kaj proda in po kaki ceni?

dronyx ::

Vazelin je izjavil:

Čakajoč YouTube killer by ljudje, ki so naredili whitepaper, da bi furali lambote:D

Zakaj pa bi lambote fural samo kupci coinov? Kaj ti misliš da pa ICo-ti za male pare cele dni in noči razviajo neke rešitve, da bodo kupci potem #ToTheMoon? Ha, ha...ne se hecat. Kot opažem večina teh ICO-tov nima na spletni strani niti slike firme, kjer imajo sedež. Sami garažni crypto bendi ki bodo naredili revolucijo v zelo konzervativni finančni panogi. Resda imajo marsikje vsaj slike resničnih oseb, nekateri tudi s kakšnim resnim statusom, ampak jaz sem pripravljen dati "dobro ime" za par MIO kadarkoli. Po moje še nikdar v zgodovini podjetništva se ni dalo dobiti denar na tako enostaven način (objaviš neko številko crypto denarnice, kamor ti nakazujejo sredstva) in s tako malo kakršnekoli odgovornosti. Šit.Coini so premier league za Dot.Com.

Dtrader ::

Ste si že kupili kak dober coin? Mislim, da je sedaj pravi čas...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

vrunc ::

Če misliš zadnji mesec potem je to Elastos :)

gruntfürmich ::

Gemblerka je izjavil:

Samo glede na to, da imam zelo raznolik portfolio se mi sploh ne da prodajat :))

po navadni je v ekonomiji to pomenilo to, da ti vrednost premoženja ni zelo trpela.
pri kripto pa je vse v enem košu...:))
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Dtrader ::

vrunc je izjavil:

Če misliš zadnji mesec potem je to Elastos :)

Ne, ne, mislim sedaj ko je mala korekcija :) No pa še malo traja...
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Aquafriend ::

Pravocasno dobil signal in si prisparal nekaj denarja in zivcev. nalozba se mi je ze prvi dan obrestovala XD

youPlonker ::

Jerry000 je izjavil:

Torej relaunch ja, sorry :). Ampak a to kaj pomeni na trenutno vrednost? Se LSK splača long term al je bolje drugam glede na to da je ETH boljši v tem? Al je ta relaunch dejansko boljši kot je bilo do sedaj in ma LSK potencial zrastit še več


LSK naj bi bila long term naložba (več let) in seveda ima ogromen potencial. Za razliko od velike večine coinov dejansko naj ne bi prodajali megle, ampak funkcionalno platformo za razvoj dApps napisano v Node.js. ETH je pa že delujoča platforma, ki se je obnesla predvsem za ICO-je in jo pestijo težave s skaliranjem ter prehodom na Proof of stake. Lisk je že v štartu POS in se ga ne da rudarit, transakcije pa potrjuje 101 delegatov. Kljub rasti cene LSK v zadnjem času, Lisk še kar nekaj časa ne bo na takšni stopnji, kot je ETH danes, se pravi da lahko developerji razvijajo konkretne aplikacije na blockchainu: https://www.ethereum.org/crowdsale

Aja pa Lisk je MADE IN GERMANY. Kaj točno bo v prihodnosti pa nihče ne ve, lahko da bosta BTC in ETH rešile vse svoje težave in povozila vse pred seboj, lahko pa da bodo projekti kot je Lisk doživeli rast do lune.

Gemblerka ::

Malo spremljam te napovedi po različnih kanalih. Včeraj se je napovedovala 7 dnevna rast BTC-ja, danes pa kar padec za tisoč dolarjev. Jaz mislim, da tu nihče ne vem kje smo oz. kam gremo :))

Aquafriend ::

noobi so napovedoval rast pri 11.800, tudi top napovedovalci na tradingview, raj dam 20 dolarjev za 3 mesce in dobim profesionalca

gruntfürmich ::

shorti so se zelo povečevali zadnje dni, izgleda da gremo znova v brezno...?
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Dtrader ::

Aquafriend je izjavil:

noobi so napovedoval rast pri 11.800, tudi top napovedovalci na tradingview, raj dam 20 dolarjev za 3 mesce in dobim profesionalca

Samo dvomim, da ti bo napovedovalec prepoznal tole malo korekcijo danes, ki pa je za nekoga ki spremlja priložnost za nakup po znižani ceni zelo pomembna.
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dtrader ()

Aquafriend ::

dobil sem signal preden je padel tako da je kar uredu signal. medtem ko top napovedovalec na tradingview pa ravno obratno napovedal

Zgodovina sprememb…

Dtrader ::

gruntfürmich je izjavil:

shorti so se zelo povečevali zadnje dni, izgleda da gremo znova v brezno...?

Kje dobiš info o shortih?
Bolje da nimaš, ko gre gor, kot da imaš, pa gre dol :)

gruntfürmich ::

na vsakem grafu ki ima bitfinex gor. kaj pa pomenijo pa še vem točno...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Qcube ::

Longs/shorts se da tudi overleyat čez graf z indikatorjem "BFXLS compare style".

IL_DIAVOLO ::

Hence zakaj vlagati toliko kot si pripravljen izgubit. Ker noben ne ve, kaj bo prihodnost prinesla.

Vazelin ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Hence zakaj vlagati toliko kot si pripravljen izgubit. Ker noben ne ve, kaj bo prihodnost prinesla.

brez tveganja ni še noben lambota vozu:D hence, when lambo

K0l1br1 ::

Zanimivo kreditiranje države, ne da bi bilo treba kupiti obveznico

Vazelin ::

to zgleda disaster na področju altov. razen unih big cap altov.:(
bo treba na bump počakat.

hodler ::

Iz tahudega smo... manjka samo še Chuck Norris.

https://cointelegraph.com/news/zen-mast...

mojanina ::

Nov ICO pri katerem dobite GRATIS 10000 žetonov.

https://www.ethereumcashpro.com/ref/Tam...

Vazelin ::

opa kar 10k kosov for free:))

janig ::

Pa se "cash pro" je.

mojanina ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mojanina ()

tonis ::

mojanina je izjavil:

https://www.ethereumcashpro.com/ref/Tam...

Povezava deluje
https://www.ethereumcashpro.com/ref/gor...


mogoče kovance dobiš ti, ker si z refi gradiš piramido, ampak airdrop je mislim da potekel 14. februarja.

Matejjjjj ::

kje je zdaj dno po TA?

Kr_enn ::

Mislim, da ti, ki bi to vedeli nisto na tem forumu :D

Vazelin ::

bo korenje povedalo kje je dno.

Matejjjjj ::

Kr_enn je izjavil:

Mislim, da ti, ki bi to vedeli nisto na tem forumu :D


zakaj. veliko pisanja je bilo o 12k. in ravno tu se je vsulo dol.

hodler ::

propheti se začnejo prebujat, ko cap pade pod $400 mlrd

gruntfürmich ::

dno je pri 1k
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

kripivaluta2 ::

kripivalutar je izjavil:

4knative je izjavil:

Kdaj boste začeli izplačevati kaj dobiček?


Se pa verjetno obeta še en velik pump tja do 12000$, potem pa vidimo, a bo dumpek ali pumpek ;)



Kot sem napovedal, krivulje le nekaj povedo. Sem pa napisal par postov prej da ne bo prav nobenega bullish trenda in tudi to (se je) se bo uresničilo.

tonis ::

Kam gremo? Je to konec? :O
Ena od možnosti, ki mi pade na pamet je, da gremo proti 9800. To bi bila 50% korekcija eliotovega vala.

Vprašanje za znalce - je to spodaj realen scenarij?

..najprej korekcija, potem pa zajahamo enodnevni ičimoku. Če ostanemo pod njim gremo po moje v dolino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tonis ()

Kr_enn ::

Matejjjjj je izjavil:

Kr_enn je izjavil:

Mislim, da ti, ki bi to vedeli nisto na tem forumu :D


zakaj. veliko pisanja je bilo o 12k. in ravno tu se je vsulo dol.


Tisti, ki vedo kje je dno vse skupaj peljejo... Meja je bila pri 12K in večja verjetnost je bila, a bo šlo dol, kar se je nenazadnje tudi zgodilo. Tisti, ki so/smo prodali na tem vrhu in šli v USDT/FIAT sedaj potrpežljivo čakajo/čakamo, ker kjerkoli bo dno smo profitirali...

Tisti, ki na vse pretege vpijejo HODL pa vemo kje so v tem trenutku...

kripivaluta2 ::

tonis je izjavil:

Kam gremo? Je to konec? :O
Ena od možnosti, ki mi pade na pamet je, da gremo proti 9800. To bi bila 50% korekcija eliotovega vala.

Vprašanje za znalce - je to spodaj realen scenarij?

..najprej korekcija, potem pa zajahamo enodnevni ičimoku. Če ostanemo pod njim gremo po moje v dolino.



Možnost sicer je, da bo to le neka korekcija ampak bolj se nagibam k dolini. Predvsem zaradi prestrašenih (amaterskih) traderjev bitcoina. Poglej kako se je recimo v parih dneh spremenila logika "traderjev". Še 2 dni nazaj smo brali HODL, sedaj pa že vsi selloff, dno, dolina... noben ne razmišlja več o korekciji.. vsi samo še prodajajo.

Zgodovina sprememb…

gruntfürmich ::

kdor ima jajca naj zdaj shorta btc na bitfinexu :D
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Bolivar ::

Aquafriend ::

Kr_enn je izjavil:

Mislim, da ti, ki bi to vedeli nisto na tem forumu :D

smo, bi se se kdo pridruzil privat skupini z signali, zdaj smo ze v fazi ko zbiramo ze za drugega profesionalca, tako da bomo v bodoce lahko imeli celo premium signale kaksnega wall street izkusenega trejdarja, ki ima dostkrat insiderske signale od investitorjev milijonerjev. 20 usd na clana

Zgodovina sprememb…

kripivaluta2 ::

Aquafriend je izjavil:

Kr_enn je izjavil:

Mislim, da ti, ki bi to vedeli nisto na tem forumu :D

smo, bi se se kdo pridruzil privat skupini z signali, zdaj smo ze v fazi ko zbiramo ze za drugega profesionalca, tako da bomo v bodoce lahko imeli celo premium signale kaksnega wall street izkusenega trejdarja, ki ima dostkrat indiderske signale od investitorjev milijonerjev. 20 usd na clana


sem za.

janig ::

Aquafriend je izjavil:

smo, bi se se kdo pridruzil privat skupini z signali, zdaj smo ze v fazi ko zbiramo ze za drugega profesionalca, tako da bomo v bodoce lahko imeli celo premium signale kaksnega wall street izkusenega trejdarja, ki ima dostkrat indiderske signale od investitorjev milijonerjev. 20 usd na clana

Kul, kmalu bos imel za lambo. Ali pa vsaj za S klaso kot korenje.

Aquafriend ::

poslji zasebno sporocilo

kripivaluta2 ::

Povej prvo malo več o tem. Kje, kako, kakšna skupina?

Aquafriend ::

ti posljem sporocilo, sem ze na prejsnih straneh pisal o tem.

krneki0001 ::

Na žalost je folk glup ko ku*ac. Kdaj se bodo naučili?
Ko gre btc gor prestavljajo iz altov v btc, potem pa whale pride in proda maso BTC-jev, pa gre vse skupaj spet dol.
V btc vlagajte nov denar, ne pa prestavljat iz altov. S tem si delate dvojno sranje.

Matejjjjj ::

ni šans, tukaj so azijci spet zraven.

janig ::

Ne vem ce je ze blo. Carlos Matos meme legend

saule ::

krneki0001 je izjavil:

Na žalost je folk glup ko ku*ac. Kdaj se bodo naučili?
Ko gre btc gor prestavljajo iz altov v btc, potem pa whale pride in proda maso BTC-jev, pa gre vse skupaj spet dol.
V btc vlagajte nov denar, ne pa prestavljat iz altov. S tem si delate dvojno sranje.


Če majo grafe no, itaq da vedo kam bo šlo.

gruntfürmich ::

krneki0001 je izjavil:

Na žalost je folk glup ko ku*ac. Kdaj se bodo naučili?
Ko gre btc gor prestavljajo iz altov v btc, potem pa whale pride in proda maso BTC-jev, pa gre vse skupaj spet dol.
V btc vlagajte nov denar, ne pa prestavljat iz altov. S tem si delate dvojno sranje.

največje sranje je da držite btc-je še po astronomski rasti, ko je vsakemu jasno da je zabave konec in da ste samo plankton za kartele ki diktirajo ceno cripto scene z njihovim naprintanim denarjem in kopiranim tetherejm. če bi vsi prodali btc-je in pustili kartele in kite z ničvrednimi kojni bi vsem svetu naredili veliko uslugo, tako pa jo delate samo bančnikom!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

krneki0001 ::

Nimam niti 0.0000001BTC, vse imam v altih. 90% v NEO.

Zgodovina sprememb…

««
587 / 976
»»