» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
221 / 976
»»

jype ::

such fiscal, very economy

18Jerry18 ::

ETN :)

sirotka ::

Kraken je bil že prej crap..zdaj pa čist padu :D

spidi21 ::

Kaj Jaxx wallet za iOS uporablja kdo mogoce? Kaksne so kaj izkusnje?

PrihajaNodi ::

bonanno je izjavil:

hahaha 80 posto coinsov dol , dogecoin pa gor. Zgled je to novi BTC :)



Jaz ne vidim, da bi šlo kaj drastično dol.

CoreySteel ::

HalM je izjavil:

Hojla.
Zdaj sem se zgubila v teh komentarjih.
Če odpreš račun na eni borzi, gor nakažeš denar (jaz sem ga z direktno bremenitvijo TRja in je bil priliv takoj knjižen na mojem borznem računu). In potem kupiš coine.
Mi pa še vedno kaže da moj račun ni verificiran - tj. niso preverili moje podatke, kopijo mojega ID, pa naslov....
Torej, jaz sem že investirala, moj račun pa še ni verificiran.
A ja, govorim o eToro....
Btw, na Bitstampu še čakam na verifikacijo (2 dni) - in ne morem še investirati. To pa drži...

Mimogrede, na eToru ne kupiš dejanskih kovancev, ampak samo "špekulacijo". Ne vem kako je pravilen izraz.
Twitter: @CoreySteel_

sirotka ::

ETN tud raste :D Ga je tud mcafee pohvalil :P

Frankv ::

jype ::

CoreySteel je izjavil:

Mimogrede, na eToru ne kupiš dejanskih kovancev, ampak samo "špekulacijo". Ne vem kako je pravilen izraz.
Futures. Prebrati je treba tudi, kako se vrednotijo.

https://www.bitmex.com/app/trade/XTZZ17 je tezos future, ki zapade s koncem leta - vrednost takrat bo nič, če še ne bo omrežja (ne bo ga).

https://hitbtc.com/exchange/XTZ-to-BTC je tezos future, ki ne zapade. Futures bodo izmenljivi z dejanskimi kovanci, ko se omrežje požene.

shadeX ::

Blond je izjavil:

Torej če sedaj naredimo lestvico npr 10-15 shitcoinov, ki bodo v 2018 imeli največjo rast.
Pa bomo čez leto dni pogledali in primerjali z našim seznamom.
Kdo ima kristalno kroglo?
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.



V vsakega vložiš 100€. 9 jih spušiš z enim profitiraš? :)

D3m0r4l1z3d ::

Kaj svetuješ?

Mimogrede, 20 bitcoinov ti odkupim po 399.99 USD, da ti ne bo treba dolgo časa čakat na padec pod 400usd.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

shadeX je izjavil:

Blond je izjavil:

Torej če sedaj naredimo lestvico npr 10-15 shitcoinov, ki bodo v 2018 imeli največjo rast.
Pa bomo čez leto dni pogledali in primerjali z našim seznamom.
Kdo ima kristalno kroglo?
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.



V vsakega vložiš 100€. 9 jih spušiš z enim profitiraš? :)

Važno da en 10 tisočkrat naraste

Baja ::

narasto bo tisti na 11. mestu

kvadro1 ::

A je možno da bo šel EMC2 čist v poden?

D3m0r4l1z3d ::

Baja je izjavil:

narasto bo tisti na 11. mestu

Heheh, mora nekdo popušit, da drug dobi. Rules of nature.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

Vazelin ::

kvadro1 je izjavil:

A je možno da bo šel EMC2 čist v poden?

A si kupu na vrhu?

kvadro1 ::

Emc2 za 1,0, ne vem če se splača čakat?

Baja ::

jype je izjavil:


https://www.bitmex.com/app/trade/XTZZ17 je tezos future, ki zapade s koncem leta - vrednost takrat bo nič, če še ne bo omrežja (ne bo ga).


hmm, če bo settlement price 0, a ni to potem idealna priložnost za short? al sem kaj spregledo?

RatedR ::

A sploh obstaja kakšna univerzalna stran, kjer lahko na enem mestu kupiš recimo 10x Dogecoin, 10x Bytecoin, 10x TRON itd...da mi ni treba skakat po več straneh?

CoreySteel ::

Ne, čisto vseh ne dobiš dobil na enem mestu. Če imaš dve, v najslabšem primeru tri, pokriješ pa že praktično vse.
Twitter: @CoreySteel_

HalM ::

Kako to misliš ˝špekulacijo¨˝? A pol je to kar nekaj.....se pravi zgubljen denar al kaj?

CoreySteel je izjavil:

HalM je izjavil:

Hojla.
Zdaj sem se zgubila v teh komentarjih.
Če odpreš račun na eni borzi, gor nakažeš denar (jaz sem ga z direktno bremenitvijo TRja in je bil priliv takoj knjižen na mojem borznem računu). In potem kupiš coine.
Mi pa še vedno kaže da moj račun ni verificiran - tj. niso preverili moje podatke, kopijo mojega ID, pa naslov....
Torej, jaz sem že investirala, moj račun pa še ni verificiran.
A ja, govorim o eToro....
Btw, na Bitstampu še čakam na verifikacijo (2 dni) - in ne morem še investirati. To pa drži...

Mimogrede, na eToru ne kupiš dejanskih kovancev, ampak samo "špekulacijo". Ne vem kako je pravilen izraz.

slotechar ::

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Baja je izjavil:

narasto bo tisti na 11. mestu

Heheh, mora nekdo popušit, da drug dobi. Rules of nature.

Ni res. Vsi lahk profitirajo ce vedno novi kupci prihajajo. KAr za bitcoin dolgorocno verjetno bo se vsaj par let ce se kej drasticnega ne zgodi.

Zgodovina sprememb…

-valvoline- ::

slotechar je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Baja je izjavil:

narasto bo tisti na 11. mestu

Heheh, mora nekdo popušit, da drug dobi. Rules of nature.

Ni res. Vsi lahk profitirajo ce vedno novi kupci prihajajo. KAr za bitcoin dolgorocno verjetno bo se vsaj par let ce se kej drasticnega ne zgodi.

Povecuje se ponudba, konkurencne piramide, pardon shitcoini. Bistvene razlike med bitshitom in nekim danes izstreljenim shitcoinom ni. Its all in the sheeps heads. Vrednost vseh skupaj je natancno 0. Ce bo pescica kriptotatov zasluzila milijon-milijard, ostali bodo zgubil natancno tolk da bo +\- =0

Zgodovina sprememb…

Kripto ::

Se bo obdržal BTC nad 15k?

CoreySteel ::

HalM je izjavil:

Kako to misliš ˝špekulacijo¨˝? A pol je to kar nekaj.....se pravi zgubljen denar al kaj?

Ne, ne. Denar ni izgubljen, nisem hotel prestrašit :)
Hotel sem samo povedati, da ne kupuješ dejanskih kovancev, ampak le neko številko, ki se pač giblje enako kot se giblje cena bitcoina. Izključno za namen trgovanja. Če bi ti želela zdaj te nakupljene bitcoine prestavit v neko denarnico, to ne bi šlo, ker nimaš dejanskih kovancev. Moraš pač spremeniti nazaj v EUR prej, tako kot si.
Twitter: @CoreySteel_

jype ::

Baja je izjavil:

hmm, če bo settlement price 0, a ni to potem idealna priložnost za short? al sem kaj spregledo?
Je, ja. Ampak ne verjamem, da ti bo kdo ponudil short.

slovencl ::

slotechar je izjavil:

D3m0r4l1z3d je izjavil:

Baja je izjavil:

narasto bo tisti na 11. mestu

Heheh, mora nekdo popušit, da drug dobi. Rules of nature.

Ni res. Vsi lahk profitirajo ce vedno novi kupci prihajajo. KAr za bitcoin dolgorocno verjetno bo se vsaj par let ce se kej drasticnega ne zgodi.


Ti si očitno manjkal v šoli, ko so jemali 1+1. A ti novi kupci niso del vsega, če niso - zakaj ne, ce so - kaksno imajo stanje na trr od kar so kupili?

kiFni ::

hahahahha.... še vi se mal nasmejte
btw, etn nanopool je počepnu, najbrž so vsi preklopil mining farme tja :)

HalM ::

Torej gre za trgovanja pri katerem lahko poberem le dobiček - razliko med nakupno in prodajno ceno.

A mi lahko kdo pove kako se pri eToro posluje v smislu, da hočeš imeti izplačilo. Moraš zaključiti Trade tj. vse prodati in si narediti izplačilo v eur ali usd.? To tako poteka?
Če bi jaz hotela pri eToro izplačati dobiček, vložek pa pustiti notri, to ne gre'

Kaj pa Bitstamp? A je to ista reč kot eToro?


CoreySteel je izjavil:

HalM je izjavil:

Kako to misliš ˝špekulacijo¨˝? A pol je to kar nekaj.....se pravi zgubljen denar al kaj?

Ne, ne. Denar ni izgubljen, nisem hotel prestrašit :)
Hotel sem samo povedati, da ne kupuješ dejanskih kovancev, ampak le neko številko, ki se pač giblje enako kot se giblje cena bitcoina. Izključno za namen trgovanja. Če bi ti želela zdaj te nakupljene bitcoine prestavit v neko denarnico, to ne bi šlo, ker nimaš dejanskih kovancev. Moraš pač spremeniti nazaj v EUR prej, tako kot si.


Hvala! Sem že mislila, da gre spet za nek nateg :(

CoreySteel je izjavil:

HalM je izjavil:

Kako to misliš ˝špekulacijo¨˝? A pol je to kar nekaj.....se pravi zgubljen denar al kaj?

Ne, ne. Denar ni izgubljen, nisem hotel prestrašit :)
Hotel sem samo povedati, da ne kupuješ dejanskih kovancev, ampak le neko številko, ki se pač giblje enako kot se giblje cena bitcoina. Izključno za namen trgovanja. Če bi ti želela zdaj te nakupljene bitcoine prestavit v neko denarnico, to ne bi šlo, ker nimaš dejanskih kovancev. Moraš pač spremeniti nazaj v EUR prej, tako kot si.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: HalM ()

Stokarino ::

Na eToro, plus500 ipd. se kar hitro "popuši". Raje klasične borze.

Baja ::

jype je izjavil:

Baja je izjavil:

hmm, če bo settlement price 0, a ni to potem idealna priložnost za short? al sem kaj spregledo?
Je, ja. Ampak ne verjamem, da ti bo kdo ponudil short.


aha, sem na hitro preletjo stran pa se mi je zdelo kot da folk kupuje po 0.0002btc. mi je blo malce čudno, hehe

HalM ::

Katere pa so klasične borze?

Stokarino je izjavil:

Na eToro, plus500 ipd. se kar hitro "popuši". Raje klasične borze.

Stokarino ::

HalM je izjavil:

Katere pa so klasične borze?

Stokarino je izjavil:

Na eToro, plus500 ipd. se kar hitro "popuši". Raje klasične borze.


Z glave; Bittrex, Bitstamp, Binance, Bitfinex, Gdax, Poloniex. itd itd

HalM ::

Hvala!

Stokarino je izjavil:

HalM je izjavil:

Katere pa so klasične borze?

Stokarino je izjavil:

Na eToro, plus500 ipd. se kar hitro "popuši". Raje klasične borze.


Z glave; Bittrex, Bitstamp, Binance, Bitfinex, Gdax, Poloniex. itd itd

Machete ::

kiFni je izjavil:

hahahahha.... še vi se mal nasmejte
btw, etn nanopool je počepnu, najbrž so vsi preklopil mining farme tja :)


Jaz čakam eno transakcijo že 4H in še vedno nima niti ene potrditve... :(
Ve kdo zakaj se to lahko zgodi?
https://blockexplorer.electroneum.com/t...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

dejansan ::

Očitno je malo počepnilo vse skupaj, tudi jaz čakam na ripple pol dneva...
dejansan

kingsix ::

wow je folk neumen. McAfee tweetne in noobi že navalijo. Največ seveda ima od tega on.

K0l1br1 ::

Trg je očitno treba spodbuditi.

Vazelin ::

si predstavljate da bill gates twitne da bo nabavil random shitcoin?:D

PrihajaNodi ::

https://coinmarketcap.com/currencies/ji...

Kaj hudiča je tole? Srsyl??

miskoslo ::

Kaj je sploh fora tega ETN hypa?
Crypto signal: https://discord.gg/ZfSyNNk
SwissBorg ICO: https://ico.swissborg.com/#/register?sb=162439

D3m0r4l1z3d ::

miskoslo je izjavil:

Kaj je sploh fora tega ETN hypa?

Obljube in zaenkrat na easy miniranje. Holders hope.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

miskoslo ::

Kolk je to nadlezno da vsak nov "signal" pride iz drugega exchange, kateri ima edini ta Coin. Gledat vse te exchange site pocasi ze kr vzame dolocen cas :)
Crypto signal: https://discord.gg/ZfSyNNk
SwissBorg ICO: https://ico.swissborg.com/#/register?sb=162439

Machete ::

PrihajaNodi je izjavil:

https://coinmarketcap.com/currencies/ji...
Kaj hudiča je tole? Srsyl??

Nekdo ima pač privatni kovanec.

Volume (24h)
$13,163 USD
0.86 BTC
11,520 NX

ps: resnično bom popizdil. Edini alt poleg LTC keterega negujem že skozi, si grem withdrawat 2min pred pumpo in sedaj še huje, so kovanci nekje v vesolju blockchaina. Res ne morem verjet.

PS: čas za predjanuarski nakup LTC, BTC.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

janig ::

Hehe, danes sem v enem lokalu v LJ videl nek folk, ki je skozi trejdal na Bittrexu :)

dolenc ::

Prodam etn, kupem dogecoin, v istem trenutno dogecoin piči dol, etn pa to the moon, jebenti slab sem jst daytrader :D

Tarzan ::

dolenc, to je klasika. In ko greš noter na slepo, ker divja valuta navzgor, v istem momentu, ko kupiš naredi prelom in nahraniš lačnega kita. Zaradi tega je treba vedno kupit na dolgi rok in malo po nabavi zapret vse tržnice, izklopit komp, it na pol litra hladne vode ali pive in potem narest plan za prodajo. in novo investicijo. Vse na hitro odločene zadeve so ponavadi polom. Če greš na avtopilota trgovat, da te vodijo občutki, boš popušil vse, ker boš postal panic seller in panic buyer.

Ok, ajd, saj se da tudi bolj z glavo it, samo ni pa najbolj enostavno gledat rdeče sveče takoj po nakupu... :)

kixs ::

Vse sem dal v FIAT od 16:20 do 17h. Na zalost imam samo Bitstamp in sem imel v BTC, LTC, XRP. Ker sem nalozil pred nekaj dnevi, je seveda minus :)) XRP sem sicer zadel dodaten nakup danes ob zagonu in prodajo tik pod vrhom (beginners luck), vendar vseeno nima veliko vpliva.

Tarzan... to si dobro napisal, sam psiha dela svoje :P

dolenc ::

Sej sem šel z glavo notri... sem kupu verge k ga je tud kolega pa sem reku če bo do miljonov pršu, da mi ne bo pol reku videš :P

Jst sem poven nečustvenih odločitev.. to the moon!

Pero_SLO ::

Dons jih je veliko šlo na pivo ali pet :D . Market is bleeding... Jst samo kupujem in na kupček dajem in gledam excel portfolio, koliko procentov so šli navzgor posamični vložki. Če mislite holdat je čist vseeno kdaj kupite. Prej ko kupite, bolje je :) .

LP
««
221 / 976
»»