» »

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

špekuliranje cen kriptovalut in ICO-jev

Temo vidijo: vsi
««
220 / 976
»»

Smurf ::

K0l1br1 je izjavil:

Kripto svet je precej poseben v smislu, da je vse mogoče.

Ampak kaj, ko vse ni mogoce.

bonanno ::

Smurf je izjavil:

kiFni je izjavil:

bonanno je izjavil:

eno glupoi vprasanje, ali je mogoče da ripple pride kdaj na cca. 50 usd?

Vse je možno. Dobre novice ena za drugo in smo tam. Če verjameš, potem hodlaj čim dlje.
Nihče si ni mislil da bo v enem letu btc priplezal iz 800$ na 19K$.

Ripple na 50$ bi bilo precej vecjo presenecenje kot bitcoin na 19k...



na 10 usd mislis da je mozno da pride do konec 2018 ?

JackieBrown ::

Etherdelto so shekal vceri. Upam, da nimate kej gor.

Vazelin ::

4knative je izjavil:

Koliko ste pripravljeni vložiti v en šitkoin ki obeta? Je to bolj v rangu 500 eur ali bolj 5000 eur? Ali še več?

5000 jurjev v shitcoin bi vložil če bi bil na smrt bolan

Moja meja je 500

Kripto ::

bonanno je izjavil:

Smurf je izjavil:

kiFni je izjavil:

bonanno je izjavil:

eno glupoi vprasanje, ali je mogoče da ripple pride kdaj na cca. 50 usd?

Vse je možno. Dobre novice ena za drugo in smo tam. Če verjameš, potem hodlaj čim dlje.
Nihče si ni mislil da bo v enem letu btc priplezal iz 800$ na 19K$.

Ripple na 50$ bi bilo precej vecjo presenecenje kot bitcoin na 19k...



na 10 usd mislis da je mozno da pride do konec 2018 ?


Možno je vse. Vprašanje je kaj je bolj verjetno :)

Blond ::

Torej če sedaj naredimo lestvico npr 10-15 shitcoinov, ki bodo v 2018 imeli največjo rast.
Pa bomo čez leto dni pogledali in primerjali z našim seznamom.
Kdo ima kristalno kroglo?
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
www.galea.si
Odkup, prodaja in obnova nepremičnin
Posredovanje v prometu z nepremičninami

Blazz ::

@blond,
veliko je teh pollov , recimo primer:

https://strawpoll.de/y4wwg4y

kiFni ::

Vidim da je bla debata okol dbix. Jaz zelo upam in verjamem da bo uspeh. Že zato ker jih hodlam alot. Vse imajo kot more imet team, samo slab marketing, tud to bojo porihtal kot sem videl.
Coin je zelo podcenjen, že zaradi količine. Če primerjaš z eth - 96mil, dbix - 1.7mil. Nekaj razmišljajo o rebrandanju, ker "lokalni" coini nisi nikoli uspeli, čeprav Dubai je dubaj vse z 7*.
Ime firme gre v uho - Arabianchain.
Thuraya tudi..

PrihajaNodi ::

Coin je zelo podcenjen, že zaradi količine.


Hja kaj pa vem. Poglej količino quantuma in potem SIB, ZCL, DMD. Če je količina omejena še ne pomeni, da bo šel kojn v nebo.

Truga ::

dogecoin.

OChack ::

dogee ma prevelik supply, glej kovance pod 1 miljardo kovancov, recimo power ledger civic, eos izjema je IOTA in ADA pa riple, ki pa nima nobene osnove, saj banke uporabljajo le ripple platformo in ne kovancov.
zelo zanimiv je tudi ETHOS (bivši bitquence) ki bo all in one, mullti wallet/cold storage za vse kovance ter obenem FIAT getway/plačilna kartica/exchange, z majšimi feeji, feeje s ebo plačevalo z ethosom zato ga bo potrebno imeti
skratka raziščite....
Int€l inside, IDIOT Outside

Truga ::

???
Meni je sel dogecoin wallet gor za >2000e v zadnjem letu.

Neon87 ::

XRP sell or hold? :)

Blazz ::

resen wall dogecoina pri 50 je prebit... da vidmo... sam je res smeh, da še dogecoin, eden najbolj shitcoinov ever :)

Kripto ::

Kako kaže z BTC?

PrihajaNodi ::

Bo burst še danes prišel med top 100:)

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

Mene malo skrbi BTC. Vse bolj se gosti proti 15k. Če pade pod, je meja središče zemlje (kot nasprotje Luni ;)) Alti bodo pa v tem primeru še malenkost globlje.

PrihajaNodi ::

chavlji je izjavil:

Mene malo skrbi BTC. Vse bolj se gosti proti 15k. Če pade pod, je meja središče zemlje (kot nasprotje Luni ;)) Alti bodo pa v tem primeru še malenkost globlje.



zakaj? Mogoče se pa vse akumuira v alte.

Zadnjič sem videl en kojn, ki ima 1:1 USD na rexu? Pomoč.

Zgodovina sprememb…

chavlji ::

Mogoče ja. Samo nikoli do zdaj še ni bilo take situacije.

-valvoline- ::

Blond je izjavil:

Torej če sedaj naredimo lestvico npr 10-15 shitcoinov, ki bodo v 2018 imeli največjo rast.
Pa bomo čez leto dni pogledali in primerjali z našim seznamom.
Kdo ima kristalno kroglo?
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.

Skupno za vseh je da so kreatorji-goljufi ze narudarili-pripravili zase zacetno zalogo, zdaj pa iscejo ovce za pump. Kriptopiramide ftw.

Zgodovina sprememb…

Blazz ::

Bitcoin falled 4K+ dollars in Brazil. Dump is already starting in Bittrex too.

Ajvi ::

Saul Goodman je izjavil:

Ajvi je izjavil:

Zivijo!
Zanima me ce poznate kaksno menjalnico oz borzo,ki ne potrbuje 3mesece za verifikacijo racuna? Vem,da je trenutno norisnica skoraj vsepovsod,ampak me vseeno zanima,ce pa je kje kaksna,ki je vredna omembne,kar se tice varnosti in hitrosti,tudi kar se nakazil tice. Hvala za pomoc!


Bitstamp, prejšni teden urejen nov račun v 2 dneh. Z verifikacijo in prvim nakazilom. Imho daleč pred vsemi po handlanju novih uporabnikov.

Prejšnji teden odprla račun na bitstampu-pa še do danes nič,tako da zgleda da nisma iste sreče...
btw-binance.com- si lahko sploh gor nakažeš fiat valute?

jizzer ::

Ne direktno ne, jaz sem rešil tako da sem bratu nakazal prek paypala on pa meni v binance wallet, ker že ima račun na BS. Pač opcija.

smrko ::

Kako kaj živci druščina? Tele situacije se res ne da mirno gledat, ne mi rečt...

jype ::

Haha.

nekikr ::

Zakaj ne? Zamenjaš v EUR. Saj veš, v tisto nepomembno fiat valuto, ki je enako brezvezna kot ti kovanci ;)

HalM ::

A ne moreš investirat, če tvoj račun ni verificiran?

Ajvi je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

Ajvi je izjavil:

Zivijo!
Zanima me ce poznate kaksno menjalnico oz borzo,ki ne potrbuje 3mesece za verifikacijo racuna? Vem,da je trenutno norisnica skoraj vsepovsod,ampak me vseeno zanima,ce pa je kje kaksna,ki je vredna omembne,kar se tice varnosti in hitrosti,tudi kar se nakazil tice. Hvala za pomoc!


Bitstamp, prejšni teden urejen nov račun v 2 dneh. Z verifikacijo in prvim nakazilom. Imho daleč pred vsemi po handlanju novih uporabnikov.

Prejšnji teden odprla račun na bitstampu-pa še do danes nič,tako da zgleda da nisma iste sreče...
btw-binance.com- si lahko sploh gor nakažeš fiat valute?

Blazz ::

mene tud mal ne skrbi, raje gledam kateri kojni so bitcoin resistant, npr XRP pa tudi NXT zaradi Ignis coina

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Blazz ()

Ajvi ::

jizzer je izjavil:

Ne direktno ne, jaz sem rešil tako da sem bratu nakazal prek paypala on pa meni v binance wallet, ker že ima račun na BS. Pač opcija.

Aha.. ja ce mas to opcijo je super,moj brat zal ni v krptosvetu :)

HalM je izjavil:

A ne moreš investirat, če tvoj račun ni verificiran?

Ajvi je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

Ajvi je izjavil:

Zivijo!
Zanima me ce poznate kaksno menjalnico oz borzo,ki ne potrbuje 3mesece za verifikacijo racuna? Vem,da je trenutno norisnica skoraj vsepovsod,ampak me vseeno zanima,ce pa je kje kaksna,ki je vredna omembne,kar se tice varnosti in hitrosti,tudi kar se nakazil tice. Hvala za pomoc!


Bitstamp, prejšni teden urejen nov račun v 2 dneh. Z verifikacijo in prvim nakazilom. Imho daleč pred vsemi po handlanju novih uporabnikov.

Prejšnji teden odprla račun na bitstampu-pa še do danes nič,tako da zgleda da nisma iste sreče...
btw-binance.com- si lahko sploh gor nakažeš fiat valute?

Naceloma ne... edino na dolocenih menjalnicah ampak rabis btc al pa eth za nakup drug valut... tak da si tam ko nisi

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Ajvi ()

sirotka ::

Včeraj nakazal prek banke na kraken, pa še danes ni gor vidno... koliko časa rabijo? Litebit je bilo v enem dnevu...

-valvoline- ::

Dump,sell,dump,sell.....
:D

Zgodovina sprememb…

Vazelin ::

In valda jaz dve uri prej kupim shitcoinov za 3 jurje lol.

Pfej

perci ::

sam tale bitstamp je pa ratal čist neodziven

-valvoline- ::

Ko bo tapravi pok bo zanimivo, masovna razprodaja, kriptoborze(stavnice) prebukirane in stekale do amena, ovce zaman cakajo in cakajo da ponudijo shitcoine na prodajo vmes pa vse pada kot kamen za polovico vrednosti na uro....
:D
Tulipani, tulipani, tulipani.....

Zgodovina sprememb…

perci ::

Če to name leti, sem se vedno vecinoma v fiatu, ostalo bom pa holdal. Bi pa vseeno rad normalno preklapljal med tečajnicami.

bonanno ::

Vazelin je izjavil:

In valda jaz dve uri prej kupim shitcoinov za 3 jurje lol.

Pfej



ah sej boi,, jz sm jih tud za par jurjev kupu par mescov nazaj pa je bilo cel cas use negativno..

jype ::

Dokler niste vidl 80% v enem dnevu, vas bo mal stiskal, pol se boste pa utrdil.

Kriza je, če računaš na ta dnar.

veh43ov ::

A je že čas za nabavo?

perci ::

vedno je :)

jype ::

Priložnosti za zaslužek definitivno ne manjka:

PrihajaNodi ::

Vazelin je izjavil:

In valda jaz dve uri prej kupim shitcoinov za 3 jurje lol.

Pfej



:))

D3m0r4l1z3d ::

Ne, to se ne sme, ker potem je ruleta. Tukaj je sicer podobno, razpršiš na X coinov. Edino več opcij je, mogoče 1/3 še najbolj ustreza, če z ruleto analogijo potegnem. Gre pa vse itak v anale 2017. 2018 bo happy year.
ETN Wallet addr.: etnkGuvhDzR7Dh8us4e69VStubGbmQHrh5pe2fnpNDhEhX5
A1nCWrFBMK2NmkycgVN4sAwhvY8YyNNbF6KUSJyFZ99QKU8phCn
Cryptopia ref. link: https://www.cryptopia.co.nz/Register?referrer=Anymalus

PrihajaNodi ::

Kaj je burst dol riknu pa spet leze gor:)) bogi tisti s hitrimi prsti...boti se igrajo z noobi.

Zgodovina sprememb…

Mani ::

@Nodi: me je ze zacelo skrbet ;)

prav tako SpreadCoin (SPR)
Pomagajmo si med samo :)
KUCOIN Exchange: https://www.kucoin.com/#/?r=1bf2f
BINANCE Exchange: https://www.binance.com/?ref=16629068

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mani ()

Machete ::

Jaz sem po dveh tednih dal ETN withdraw v 'paper wallet' 2 min preden je zdaj eksplodiral /LTC v nebo.
Sploh ne morem verjet, da se je to zgodilo lahko v skoraj isti minuti.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

PrihajaNodi ::

Mani je izjavil:

@Nodi: me je ze zacelo skrbet ;)

prav tako SpreadCoin (SPR)



heh enak vzorec. Zakaj si vložil v spreadcoin?

Zgodovina sprememb…

HalM ::

Hojla.
Zdaj sem se zgubila v teh komentarjih.
Če odpreš račun na eni borzi, gor nakažeš denar (jaz sem ga z direktno bremenitvijo TRja in je bil priliv takoj knjižen na mojem borznem računu). In potem kupiš coine.
Mi pa še vedno kaže da moj račun ni verificiran - tj. niso preverili moje podatke, kopijo mojega ID, pa naslov....
Torej, jaz sem že investirala, moj račun pa še ni verificiran.
A ja, govorim o eToro....
Btw, na Bitstampu še čakam na verifikacijo (2 dni) - in ne morem še investirati. To pa drži...


Ajvi je izjavil:

jizzer je izjavil:

Ne direktno ne, jaz sem rešil tako da sem bratu nakazal prek paypala on pa meni v binance wallet, ker že ima račun na BS. Pač opcija.

Aha.. ja ce mas to opcijo je super,moj brat zal ni v krptosvetu :)

HalM je izjavil:

A ne moreš investirat, če tvoj račun ni verificiran?

Ajvi je izjavil:

Saul Goodman je izjavil:

Ajvi je izjavil:

Zivijo!
Zanima me ce poznate kaksno menjalnico oz borzo,ki ne potrbuje 3mesece za verifikacijo racuna? Vem,da je trenutno norisnica skoraj vsepovsod,ampak me vseeno zanima,ce pa je kje kaksna,ki je vredna omembne,kar se tice varnosti in hitrosti,tudi kar se nakazil tice. Hvala za pomoc!


Bitstamp, prejšni teden urejen nov račun v 2 dneh. Z verifikacijo in prvim nakazilom. Imho daleč pred vsemi po handlanju novih uporabnikov.

Prejšnji teden odprla račun na bitstampu-pa še do danes nič,tako da zgleda da nisma iste sreče...
btw-binance.com- si lahko sploh gor nakažeš fiat valute?

Naceloma ne... edino na dolocenih menjalnicah ampak rabis btc al pa eth za nakup drug valut... tak da si tam ko nisi

Sc0ut ::

Mater folk zapanicaro. Kraken je down:)
1231 v3, Z97 A, 16GB ram 1600mhz, 3070 RTX, HX850

Baja ::

cycle of the whale

$20k->$15k dump btc, pump alts
$15k->10$k dump alts, dump btc
$10k->$5k buy shitload of btc from weak hands
$5k->$???k pump btc to new ath

HODL!

bonanno ::

hahaha 80 posto coinsov dol , dogecoin pa gor. Zgled je to novi BTC :)
««
220 / 976
»»