» »

Printer ne dela

Printer ne dela

CWIZO ::

Prijatelj je kupil nov računalnik.
Namestil sem mu windowse in vse dela bp.
Zataknilo se je pa pri zadnji stvari printerju.
Kupil je Epson STYLUS C42X

Na rač je priklopljen preko USB kabla.

V navodilih piše da moraš printer izklopit in pognat namestitev. To sem storil potem pa ko ti nekje med inptalacijo reče da a prižgi da bo zanal na kermu portu je, ga inštalacija očitno ne zazna. Lahko klikneš Cancel in namestitev gre naprej in napise ti da je printer na LPT1.
Ko se namestitev konca sem sel v control panel v printers in tm je bil printer lepo namescen, ko sem pa hotel sprintat testno stran se je okno od printerja sicer odprlo sam printer ni nic naredil ...

Je mozno da je printer kaj sfukan ...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

MALJUTKA ::

Najprej preveri, ce imas v BIOS-u vklopljene USB izhode,nato odinstaliraj printerjev softver. Priklopi printer na USB in ga vklopi. Komp bi ga brez programske opreme moral takoj zaznati. Ko ga bo zaznal, te bo vprasal ce in katere driverje naj nalozi. Pokazi mu pot do driverjev in naj jih nainstalira.
Poizkusi tako.

CWIZO ::

Se pravi odinštaliram driverje, printer naj bo prižgan, reštartam comp v biosu nastavim USB pa to (kje to nastaviš, k men se ni blo nikol treba s tem jebat) pa bi moglo iti ...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

MALJUTKA ::

Poisci v BIOS-u kje (ce sploh lahko) se vklapljajo oz. izklapljajo USB 1.1 oz. USB 2.0 in oboje omogoci.
A imas kaksno drugo USB napravo, da bi probal ce ti USB izhodi sploh delajo? Probaj priklopit kaj drugega (kaksno igralno palico ali kaj takega sigurno imas na USB kablu).

Dusko ::

NAjprej odstrani sam printer pod moj računalnik/lastnosti/strojna oprema/opravitelj strojne naprave/potem prižgi printer in ponovno zaženei računalnik potem pa bi ti tako kot je že nekdo prej napisal sam računalnik zaznal novo strojno opremo.
In če to ne deluje potem poglej še v biosu .kot ti svetujejo drugi.

CWIZO ::

Bom probal en gamepad priklopit gor pa bom videl.

Bom probal kot ste rekli, sam dele je frend na morje skliznil pa pride v pon domov ...
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...

bobby ::

ej ej ne še enkat gonilnikov nameščat. pejt v start/nastavitve/tiskalniki,... izbereš tiskalnik, desna tipka, lastnosti,.... potem pa jeziček PORTS in tam nastavi na USB. po vsej verjetnosti maš nastavljeno na LPT.

samo tuki bi lahko bila napaka.

lp
bobby
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

CWIZO ::

Bom pol najprej to probal.
hancic.info
I can't uninstall it, there seems to be some kind of "Uninstall Shield"...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Inštalacija printerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
202382 (2195) racunalnik3
»

TISKALNIK hp deskjet 5150

Oddelek: Strojna oprema
132469 (2035) energetik
»

Printer ne dela.

Oddelek: Pomoč in nasveti
91106 (1106) Duhec
»

Vmesnik - printserver za printer???

Oddelek: Strojna oprema
6875 (831) Keyser Soze
»

Težave s tiskalnikom:(

Oddelek: Strojna oprema
151706 (1498) |ke

Več podobnih tem