» »

Printer ne dela.

Printer ne dela.

Gecy ::

Ko priklopim napravo na usb vrata mi odpre sporočilo: device has malfunctioned, windows can not recognize it. Kaj lahko storim. Je možno da je kaj narobe s printerjem? Isto mi dela na visti, kakor tudi na xp-jih. Prosim za pomoč...

solatko ::

Ti druge naprave na USB prepozna, če ti jih, še enkrat naloži driverje za tiskalnik pa bo moral delat, če pa ti ne prepozna naprav USB, poglej v bios nastavitvah, da nimaš slučajno USB izhode izklopljene.

Zheegec ::

Ta napaka ponavadi pomeni, da je printer zanič.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

Gecy ::

Usbji delujejo normalno, vse naprave razen printerja. Gonilnike sem že probu naložit na novo, pa še vseeno nič. Ni mi jasno ker je printer star še ne en teden, pa mi je do zdaj lepo deloval...
>>>>...By me...<<<<

solatko ::

Zamenjaj USB kabel.

Gecy ::

Tut usb kabel mora bit dober, ker sem sprobu printer na drugem računalniku. In je vse lepo delalo. Sprobal sem tut system restore, pa še zmer nič...
>>>>...By me...<<<<

solatko ::

Če ti printer na drugem računalniku dela, potem imaš na svojem slabo instalirane gonilnike.
Pojdi v upravljanje in zbriši gonilnike, ter jih posnemi na novo. Ko instaliraš gonilnike naj bo printer priklopljen in užgan.

5er--> ::

Naj USB kabel ne poteka poleg kakšne ga električnega podaljška.

bobby ::

izbriši gonilnike za usb kontrolerje, restart, install (sicer jih bodo winsi itak sami najdl) in probaj še enkrat. za kater tiskalnik pa gre?
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Duhec ::

Uporabi krajši USB kabel, samo za test, če bo potem ok. Originalni navadno niso daljši kot 1,8m.
Vklopi direktno v računalnik in ne preko usb razdelilnika ter ponovi zadevo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

povezava s tiskalnikom

Oddelek: Pomoč in nasveti
81198 (1063) mersol
»

Računalnik zazna tiskalnik kot neznano napravo

Oddelek: Strojna oprema
101525 (1343) Duhec
»

Inštalacija printerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
202380 (2193) racunalnik3
»

Težave s tiskalnikom:(

Oddelek: Strojna oprema
151701 (1493) |ke
»

Printer ne dela

Oddelek: Strojna oprema
7861 (813) CWIZO

Več podobnih tem