» »

Anthem

Anthem

«
1
2 3
...
5

oo7 ::

E3 2017: BioWare's New IP Revealed As Anthem With First Teaser Trailer

https://www.gamespot.com/articles/e3-20...

Anthem Trailer New Game BioWare

yoco ::

A je res, da naj bi ta igra bila konkurenca Destiny 2?

oo7 ::

yoco je izjavil:

A je res, da naj bi ta igra bila konkurenca Destiny 2?


Anthem Gameplay

Tr0n ::

yoco je izjavil:

A je res, da naj bi ta igra bila konkurenca Destiny 2?

Mogoce bolj The Divison-like, ampak ja, co-op adventure/loot game.

BivšiUser2 ::

SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

oo7 ::

Anthem Dev Responds To Lootbox Concerns And Former Bioware Employee's Recent Comments

https://gamingbolt.com/anthem-dev-respo...

ahac ::

BioWare Doubles Down On Anthem As Pressure Mounts

tl;dr:
- Anthem prestavljen v 2019
- EA se boji youtuberjev, ki ga kritizirajo in zbijajo moralo med developerji
- ni jim še čisto jasno kaj bodo naredil z lootboxi...
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

scipascapa ::

je sploh dilema lootboxov? se niso iz sw bf2 nič naučili?

Wrop ::

Seveda je dilema. Vsak hoče poleg začetne cene služiti še s storitvijo. Sedaj morajo počakati, da se zadeve pomirijo. Medtem igro še dodatno polirajo, da se jim ne zgodi MEA.

ahac ::

se niso iz sw bf2 nič naučili?

Da je treba bit bolj pazljiv kako jih predstaviš igralcem? :8)
Ker na eni strani je BF2... na drugi pa vse Fife, itd. kjer so lootboxi mega uspešni in jim prinašajo miljone $.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zmajc ::

Športne igre igrajo low IQ debili zato tam pali to.

fireX88 ::

Zmajc je izjavil:

Športne igre igrajo low IQ debili zato tam pali to.


sedaj mi pa prosim pokažite človeka, ki bi lahko dal boljši razlago :D
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

oo7 ::

Mene ta igra sploh ne zanima kaj preveč, ker je multiplayer.

scipascapa ::

Mene tudi ne.

dolenc ::

Če bo v žanru "zbiranja naključnih tekstur in modelov", potem bo za preskočit... Lahko pa seveda dober naredijo.

Berserker ::

Še ena grind igra, kjer se bo razpasel lootbox sistem služenja.

A so igralci ratali čisti zombiji in bedniki, da jih dejansko privlači takšen žanr? Mislim kolk bedn moraš bit, da igraš nek špil, kjer ponavljaš sobe, za slučajno boljši items in weapons.

Wrop ::

Star si. Mladi imajo časa na pretek. Tudi mi smo igrali 1000+ ur UT z 10 orožji na 20 mapah.

Zmajc ::

1000+ ur UTja so igrali samo debili, sorry to say so.

dolenc ::

Dej vpraš se, kaj si s tem stavkom prispeval k debati.

Tr0n ::

Mi pa Quake in QuakeWorld ene 2 leti na 3 mapah. :)

dolenc ::

Ja sej so MP špili še zmer zanimivi... League of legends špilam že par let, pa je sam ena mapa :P. Sam to zato ker majo gameplay dovolj dober in je čoveški element dovolj "spremenljiv", da ne postane dolgčas. Med tem ko "zbiranje znamk" špili ga samo s PvE nimajo. Warframe ma recimo odličen gameplay, sam tud pve.. parkrat preigraš.. pol se pa začne ponavljat, 3-4 tipe nalog, grindat do onemoglosti, da lahko napreduješ...

Sej zastopem, ljudje smo različni, mene ne potegne. Med tem ko kak dober sp rpg :)

Tr0n ::

Rocket League ima v bistvu samo en map/layout pa potem razlicne skine. Ampak ok, to je bolj fuzbal game. :)

oo7 ::

EA confirms Anthem for early 2019 release

oo7 ::

Anthem Graphics Won't Be Downgraded from E3 Reveal Trailer

https://gamerant.com/anthem-graphics-do...


Seveda če jim verjamete :)

oo7 ::

Izid igre marec 2019

Gamers anxious to get their hands on BioWare's Anthem are in for a little good news: The developer's current plans for a release place it somewhere around March 2019.

Zmajc ::

Upam samo da vse skupaj ne bo en brezvezen Destiny 2 klon

Tr0n ::

Tr0n ::

https://www.gamespot.com/articles/biowa...

19. februar, 2019 (PC, Xbox, PS4)



22. februar, 2019.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

oo7 ::

Kako se vam zdi ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: oo7 ()

Tr0n ::

Cool. :)

scipascapa ::

Eggs

m0f0x ::

Fake

Tr0n ::

oo7 ::

ANTHEM SETTING UP TO BE ANOTHER BIOWARE DISAPPOINTMENT

http://invisioncommunity.co.uk/anthem-s...

scipascapa ::

To se je videlo z Lune. Namesto, da bi naredili ME Trilogy Remastered za X1/PS4....da bi malo kapitala dobili. Ogromno folka, bi to kupilo.

Zgodovina sprememb…

Ghost007 ::

mene ne privlači. Celo slabše se mi zdi kot Andromeda ker ni bazirano na ničemer znanem.

fireX88 ::

Ghost007 je izjavil:

mene ne privlači. Celo slabše se mi zdi kot Andromeda ker ni bazirano na ničemer znanem.


Tudi ME ni baziral na ničemer znanim, pa je postal masterpeace (govorim za prve tri dele).
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Tr0n ::

Ravno obratno.

Folk, ki je igral Anthem na E3 je bil prijetno presenecen, kako dobro in fluid se je igral, sploh movement in gunplay/skills.

Tako da, tole bo kr cool zadevica. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tr0n ()

dolenc ::

Sej Andromeda je bila tud super za špilat in isti ljudje delajo na gameplayu za anthem. Tko da igralnost...check... grafika.... check.. Če bo pa še kej druzga pa vprašanje :)

Zmajc ::

To da so so meli za demo 4k PC verzijo z dual 1080 Ti se lahko izkaže kot velika napaka. Še posebej ko bo igra prišla ven in bo za 98% igralcev zgledala DOSTI slabšev od tega kar so vidli v demoju.

tryhard ::

Ti se lahko izkaže kot velika napaka.

Ni napaka, če igralci ne dosežejo take grafe zaradi svojega hardwara. Napaka je, ko tak hardware imaš, a grafe ne dobiš.

Berserker ::

Kaj točno bo tale igra? Destiny/Waframe/Division klon?

Tr0n ::

Nekaj takega, ja. :)

ahac ::

Sej Andromeda je bila tud super za špilat in isti ljudje delajo na gameplayu za anthem.

Ni Andromedo delal čisto drug studio kot Anthem? Kakor sem bral, tam Bioware Edmonton ni veliko pomagal.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Zmajc ::

ahac je izjavil:

Sej Andromeda je bila tud super za špilat in isti ljudje delajo na gameplayu za anthem.

Ni Andromedo delal čisto drug studio kot Anthem? Kakor sem bral, tam Bioware Edmonton ni veliko pomagal.


Ja in Andromeda je v bistvu žrtev Anthema, saj se je tam šparalo levo in desno ves talent in denar pa je šel primarno v projekt Anthem.

Izi ::

Bi bilo dobro če bi omenili par bistvenih lastnosti te igre:

- Obvezen Online. Brez interneta igra ne bo delovala in piratske verzije verjetno odpadejo.
- Loot boxov ne bo, bodo pa mikrotransakcije ampak samo kozmetika.
- Multiplayer seveda bo, ampak samo prijateljski co-op in nič drugega. Nobenega PvP ali tekmovalnega MP ne bo.
- Igralna izkušnja naj bi bila enakovredna če celo igro preigraš Solo ali pa Co-op.
- Naša baza bo izključno single player, ostali svet pa bo Multiplayer.
- Na začetku igre bomo imeli dostop samo do Ranger Javelina (Exo-obleke), skozi zgodbo oziroma misije pa bomo odklenili še ostale bolj specialne Javeline, kot so Colossus, Interceptor in Storm. Javeline bomo lahko vedno zamenjali v naši bazi in tako ne bomo omejeni na en sam "klass".
- Čeprav se bo vse dalo preigrati Solo, bo v co-op vse skupaj občutno lažje. Bo pa igra imela različne težavnostne stopnje, tako da tudi Solo ne bi smel biti prezahteven.

Anthem je Akcijski RPG. Možno ponavljanje posameznih misij, nabiranje Loota, nabiranje denarja, trgovanje, ...
Ne vem zakaj videvam precej primerjanja z igro Destiny. Anthem in Destiny nimata praktično nič skupnega.
Destiny je čisto drug žanr. Kaj ima prvoosebna streljačina skupnega s tretjeosebnim RPG? ;(( Popolnoma nič.

Če že moramo Anthem primerjati s kakšno igro je še najbolj primerljiv Diablo. Isti žanr, delamo misije, nabiramo loot in denar, kupujemo, nadgrajujemo, lahko igralo solo ali pa co-op, ne moremo pa igrati PvP, vedno moramo biti online, ...
Razlika je samo grafika, ki je pri Diablu precej risankasta, tukaj pa super-realistična, in pa okolje, ki je pri Diablu fantazijsko, tukaj pa sci-fi.
Največji problem Akcijskih RPG iger je ponavadi slaba zgodba in pa pomanjkanje zgodbe na splošno. Največje vprašanje za Anthem je torej koliko je sploh zgodbe in kako hitro se bomo naveličali ponavljanja misij. Ali bo nabiranje loota in gonja za najboljšo opremo dovolj zanimiva, da bo vleklo več let?

Zmajc ::

Um ... Destiny je za moje pojme čisti shooter akcijski FRP ala mass effect ...vsebuje pa tudi tono loota ala Diablo. ;)

To da je pogled tretjeosebni ne spremeni podobnosti.

Dvojke nisem igral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Zmajc ()

Izi ::

Anthem je ob gledanju trailerjev res videti kot običajna streljačina ampak je čisti RPG. Vse temelji na statistikah našega junaka oziroma opreme našega junaka in ne na naši spretnosti ciljanja.
Če boš prenizek level ali imel zanič opremo ne boš delal nič damagea ne glede kako si spreten. Glavna stvar bo torej pobijanje sovražnikov za XP in pobiranje Loota iz gore trupel, ki jih bomo puščali za seboj.

Tudi kar se tiče zgodbe je vse tipično za Akcijski RPG. V svoji bazi klikneš na zemljevid sveta, kjer vidiš nekaj deset misij raztresenih po svetu. Klikneš na eno izmed misij in ti pokaže kam moraš iti in kaj narediti. Ko čez pol ure zadevo opraviš se vrneš v bazo in spet klikneš na eno izmed misij, ...
Nekaj misij na začetku bo sicer povezanih v zgodbo, ki se bo prej ali slej zaključila. Ponavadi v parih dneh. Potem pa tis ostane samo še ponavljanje naključno generiranih misij, ki jih nikoli ne zmanjka in iskanje Legendarnega Loota :))

Anthem bo imel Level Cap. Ni še znano kako visoko bo. Se bo pa kot običajno dvigoval ko bo prišel kakšen DLC ali kaj podobnega.

Zmajc ::

Skratka... več ali manj mutacija Destiny sistema ...

dolenc ::

ahac je izjavil:

Sej Andromeda je bila tud super za špilat in isti ljudje delajo na gameplayu za anthem.

Ni Andromedo delal čisto drug studio kot Anthem? Kakor sem bral, tam Bioware Edmonton ni veliko pomagal.


Istega dizajnerja za combat/gameplay so imeli, Chris King.
«
1
2 3
...
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mass Effect 5 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11314915 (406) oo7
»

Dragon Age: Dreadwolf [Dragon Age 4] (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
8013474 (473) oo7
»

Untitled Star Wars Game (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10118646 (748) oo7
»

Avowed (Obsidian Entertainment)

Oddelek: Igre
454183 (311) TucoX

Več podobnih tem