» »

Genius serija

Genius serija

BivšiUser2 ::

To je kao neka serija na National Geographic o Albertu Einsteinu. Jo kdo gleda? Je vredno gledanja?
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

negot ::

Zelo v redu, priporočam, :)

LordTado ::

ok

laser ::

BivšiUser2 je izjavil:

To je kao neka serija na National Geographic o Albertu Einsteinu. Jo kdo gleda? Je vredno gledanja?

Težko sem čakal serijo, predvsem me je zanimalo razmerje z ženo Milevo. Ženska je bila izjemno nadarjena, verjetno tudi boljša od njega v matematiki on pa je bil genialen v vizualizaciji fizikalnih pojavov ( podobno kot Tesla).
Glavnina njegovih dosežkov je bila odkrita in objavljena v fizikalni reviji leta 1905 ko sta bila še zakonca in sem prepričan da je to bil zakon dveh genijev. Einstein ni imel navade navajati svojih sodelavcev, vendar se je en od sodelavcev spominjal da je bila na nekaterih ključnih dokumentih tudi ona podpisana.
Medtem ko je on zablestel kot genij med fiziki, pa se je ona kot gospodinja ukvarjala z njunimi otroci in zaradi tega krutega dejstva postala popolnoma pozabljena.

kow ::

Relativno slaba produkcija, povprecni igralci, pa tudi scenarij. Vredno ogleda le, ce te zanima Einsteinovo zivljenje.

IL DIAVOLO ::

Ne razumem, zakaj je potrebna nova tema lol. To bi lahko vprašal v temi za TV serije.

Kow je pa tako in tako vse povedal, ni potrebno nič dodati.

BivšiUser2 ::

2. sezona se bo vrtela okrog Picassa.
http://www.rtvslo.si/kultura/film/bande...
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Poslovil se je Stephen Hawking

Oddelek: Znanost in tehnologija
173273 (2178) zee
»

drugs inc.

Oddelek: Loža
81548 (1151) Ganon
»

Nova anketa: še gledate televizijske vsebine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
7811349 (8215) LuiIII
»

Ročno spajanje Šendžova 9 s Tiangongom 1 uspelo

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
133592 (2579) nodrim
»

Odkrivanje grobnice.

Oddelek: Znanost in tehnologija
482342 (1418) Marjan

Več podobnih tem