» »

Kaj se zgodi z novim iphonom če ga aktiviraš ?

Kaj se zgodi z novim iphonom če ga aktiviraš ?

#000000 ::

Imam na voljo iphone 7 + ki ni aktiviran čisto nov, torej na vem če mi bo zadeva všeč dokler ne probam, a nočem tlačit avoje simke notri in ga aktivirat ker ne vem kaj se s tem zgodi, ali mi popoka ves imenik ipd. al zaklene aparat na ta sim card ipd.

Mi lahko kdo razloži kaj natančno se zgodi ob aktivaciji. LP

VaeVictis ::

Nič kritičnega se ne zgodi ob aktivaciji.

Na začetku nastvaviš iPhone, vpišeš (narediš) iTunes račun, nastaviš jezik, kako naj pošilja diagnostične podatke Apple-u, nastaviš WiFi omrežje, itd.

Če se enkrat naveličaš, greš enostavno na Settings -> General -> Reset -> Reset All in malo počakaš in boš spet na istem, kakor, da si prvič prižgal telefon...

ps: BTW, kaj ti si prvo misli, da potem, ko je pa iPhone aktiviran in imaš SIM kartico noter, da pa prvo pokliče Jobsa in se lahko z njim v miru pogovoriš... 8-O

#000000 ::

Ne haha, jest sem mislu aktivirat z mojo sedanjo simko, ampak sem reku zakaj bi zaradi testa šeral podatke še aplu tako in tako jih že googlu :)

Cveto ::

Nič ne rabiš šerat. Aktivacija ti samo pripravi telefon za uporabo. Potem imaš pa možnost prenesti podatke it clouda oziroma kreirati račun itd... Da se izbrati tudi "skip" in lahko normalno uporabljaš telefon, s tem da ne moreš nalagati aplikacij.

...:TOMI:... ::

Ob prvi aktivaciji začne teči tudi garancija, če ni drugega dokumenta.
Tomi

#000000 ::

Garancije naj kr teče, itak je 24 mesecev, problem je ker sem mislil da bo ta telefon okay in kao nek presežek, a v bistvu je kripa, ne najdem nčesar, ni fajl explorerja kot na androdu samo drka neki z nekimi aktivacijami aplikacij. Fukit se zajebeš nimaš kej.

GupeM ::

Za koliko prodaš?

next3steps ::

#000000 je izjavil:

Garancije naj kr teče, itak je 24 mesecev, problem je ker sem mislil da bo ta telefon okay in kao nek presežek, a v bistvu je kripa, ne najdem nčesar, ni fajl explorerja kot na androdu samo drka neki z nekimi aktivacijami aplikacij. Fukit se zajebeš nimaš kej.

Harvey Norman? Ker načeloma je za Apple produkte garancija eno leto.

#000000 ::

Extra zavarovanje.

GupeM je izjavil:

Za koliko prodaš?


Za kolko ga prodam ? fak ne vem če sploh bi ga mogoče bo bratu okay, če pa ga bom prodajal pa ga ne bom za manj kot 900 eur

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

GupeM ::

Za tak denar ga ne bom kupil. Ampak ker si rekel da je kripa, sem pričakoval tudi ceno v vrednosti kripe.

#000000 ::

Vem kaj si pricakoval zastopim te popplnoma

Aja še vedno trdim da je kripa, je pa nekaj res da če nekaj včeraj plačaš 1000EUR + klub temu da ti ni všeč še ne zgubi cene tolk da bio bilo treba prodat za 600 da nekoga osrečim pa tud nima smisla. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

dj_uro ::

a ni garancija na iSHIT samo 12 mesecev?
vw-klub.si

PINki ::

Jap :)

#000000 ::

Ja jest IMAM extra zavarovanje to mi podaljša zadevo na 2 ali celo tri leta moram prebrat, eno leto proizvajalec in dve zavarovalnica.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

hojnikb ::

tisto ni garanciaj btw.
#brezpodpisa

d4vid ::

Huh, nevem kako je kripa, ker je enostaven OS kolikor je lahko. File explorerja in se kake aplikacije ni, ker je "ne rabis", ker tako misli apple. Mej ga v uporabi nekaj dni, men je vredu zadevca, sicer jurja je kr veliko... Ampak jebiga, dela mi super.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD

#000000 ::

kako si se znebil da ni treba vnašat gesla vaskič po zaklepu a obstaja kaj kot tiste točke na androidu (tisti fingerprint mi ni všeč)




@hojnikb ne vem ampak če prav zastopim mi popravijo ali menjajo izdelek, torej je nek dober nadomestek garancije če že ni garancija, je pa vseeno bolj kot ostat s curo v roki če ti pade na tla recimo anede :)

hojnikb ::

ne veljajo isti pogoji kot za pravo garancijo; recimo 45 dnevni rok
#brezpodpisa

d4vid ::

Za izklop kode gres pod TouchID & passcode in izklopis passcode.
Main PC: Asus PN50 | AMD Ryzen 5 4500U | 16 GB RAM | 256 GB SSD
PC2: HP Z400 | Intel Xeon L5630 | 6 GB RAM | 120 GB SSD
Laptop: HP Elitebook 840G1 | Intel i5 | 8 GB RAM | 256 GB SSD


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znizanje podvozja avta (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16420478 (17560) D3m
»

Mobilni telefon za starejše

Oddelek: Mobilne tehnologije
159137 (3549) franckranc
»

WhatsApp prihaja na osebne računalnike, a kot polizdelek

Oddelek: Novice / Android
87216 (5589) crystal
»

FERI in bicikl

Oddelek: Šola
61171 (600) urosz

Več podobnih tem