» »

če pošljem HTC kupljen pr simobilu v USA a bo tam delal?

če pošljem HTC kupljen pr simobilu v USA a bo tam delal?

shintaro ::

bi rad poslal frendu moj HTC k bom vzel js drug telefon.

Mi je naredil precej uslug in pač mu pošljem .. Bo delal v USA ta telefon če da US sim kartico not???

RejZoR ::

Načeloma bi moral, edino pri LTE se zna kaj zataknit, ker so dostikrat kakšne razlike v standardih po celinah (čeprav gre v osnovi za isto zadevo z istim imenom). Vsaj v preteklosti vem da so bile vedno težave s tem pri drugih standardih, mogoče so zdej kej uredil glede tega...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

SaXsIm ::

Ni problem v standardih (standard je eden, zato je standard), temveč v uporabljenih frekvencah. Poleg tega na Verizonu zagotovo ne bo deloval, ker do 4G uporabljajo CDMA in EVDO omrežja, pa tudi avtentikacije uporabnika se ne dela s SIM kartico. Kakšen AT&T pa načeloma uporablja GSM & UMTS & 4G omrežje enako našemu.

Za začetek preveri, če obstaja tvoj model telefona tudi v različici za ameriški trg. Če ne, bo to že precej dober znak, da bo tvoj telefon delal brez problema.
SaXsIm

ahac ::

Kakšen AT&T pa načeloma uporablja GSM & UMTS & 4G omrežje enako našemu.
Jaz sem bil pred nekaj leti z mojim HTC One na Novi Zelandiji. Prepričan sem bil, da bo delal normalno z njihovo sim kartico (ker so vsi operaterji imel GSM/UMTS omrežja) ampak pri enem operaterju ni delal izven mest, ker so tam uporabljal neko čudno frekvenco, ki je telefon ne podpira...
V ZDA se mi pa zdi, da je povsod našel AT&T in T-mobile omrežji.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

RejZoR ::

SaXsIm je izjavil:

Ni problem v standardih (standard je eden, zato je standard), temveč v uporabljenih frekvencah. Poleg tega na Verizonu zagotovo ne bo deloval, ker do 4G uporabljajo CDMA in EVDO omrežja, pa tudi avtentikacije uporabnika se ne dela s SIM kartico. Kakšen AT&T pa načeloma uporablja GSM & UMTS & 4G omrežje enako našemu.

Za začetek preveri, če obstaja tvoj model telefona tudi v različici za ameriški trg. Če ne, bo to že precej dober znak, da bo tvoj telefon delal brez problema.


Jah, standard bi bil, če je LTE, ki dela povsod enako pa naj bo evropa, amerika al pa azija. Če imajo oni za LTE neke druge frekvence, kaj mi pol pomaga nek standard če itaq ne dela ker so frekvence druge? Torej ni standardna zadeva...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

modelno1 ::

Lahko preveriš tukaj: http://willmyphonework.net/
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Simjacker attack

Oddelek: Mobilne tehnologije
193882 (2251) poweroff
»

GSM ojačevalnik

Oddelek: Mobilne tehnologije
183891 (3394) starfotr
»

Estonija bo prihodnje leto postavila omrežje 5G

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
4314770 (11373) Spock83
»

LTE - da ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
5414168 (11999) celada
»

Prvo javno omrežje 4G bo na Švedskem

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
415956 (3695) PrimozR

Več podobnih tem