» »

Najboljše dvižne pisarniške mize?

Najboljše dvižne pisarniške mize?

Pat_MaGroin ::

Kaksna je ta miza iz yska za 250? 119 visine je malo premalo za 195cm osebo, ane?

Comandante ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Kaksna je ta miza iz yska za 250? 119 visine je malo premalo za 195cm osebo, ane?

Strogo ergonomsko gledano je dovolj, je pa res da nas vecina (tudi jaz) uporablja mize malo visje, kot bi bilo pravilno. Tako da ti zna zmanjkat kaksen centimeter.

Sicer pa gre za najnizji rang, enomotoren kitajski sistem, tudi stabilnost je precej slaba. Je pa brzkone najcenejsa opcija.

Pat_MaGroin ::

Comandante je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Kaksna je ta miza iz yska za 250? 119 visine je malo premalo za 195cm osebo, ane?

Strogo ergonomsko gledano je dovolj, je pa res da nas vecina (tudi jaz) uporablja mize malo visje, kot bi bilo pravilno. Tako da ti zna zmanjkat kaksen centimeter.

Sicer pa gre za najnizji rang, enomotoren kitajski sistem, tudi stabilnost je precej slaba. Je pa brzkone najcenejsa opcija.


Hvala.

Pozna kdo tole:

https://www.flexispot.de/aktionsangebot...

Za 300-350 se dobi kaj boljšega?

lp

Pat_MaGroin je izjavil:

Comandante je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Kaksna je ta miza iz yska za 250? 119 visine je malo premalo za 195cm osebo, ane?

Strogo ergonomsko gledano je dovolj, je pa res da nas vecina (tudi jaz) uporablja mize malo visje, kot bi bilo pravilno. Tako da ti zna zmanjkat kaksen centimeter.

Sicer pa gre za najnizji rang, enomotoren kitajski sistem, tudi stabilnost je precej slaba. Je pa brzkone najcenejsa opcija.


Hvala. Ce ni rock solid, odpade, ker znorim, ce se mi miza za mm zatrese kadar koli :).

Pozna kdo tole:

https://www.flexispot.de/aktionsangebot...

Za 300-350 se dobi kaj boljšega?

lp

Zgodovina sprememb…

SlimDeluxe ::

Jaz z 182cm imam mizo na višini 111cm, tako da imam pravi kot v komolcu.
Torej ti, s tem da nimamo vsi enakih proporcev in ni ravno 1+1, s tvojimi 195cm bi moral imeti mizo nekje na cca. 124cm :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

recmajkemi ::

Se strinjam, pri slabih dveh metrih mi 128 cm komaj zadostuje.
@Comandante: Kdaj bodo črne zopet na zalogi?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Comandante ::

SlimDeluxe je izjavil:

Jaz z 182cm imam mizo na višini 111cm, tako da imam pravi kot v komolcu.
Torej ti, s tem da nimamo vsi enakih proporcev in ni ravno 1+1, s tvojimi 195cm bi moral imeti mizo nekje na cca. 124cm :)

Tako je pravilno ja, da je komolec pravokoten, saj so ramena v tem primeru najbolj sproscena. Meni osebno pase malo visje, kakor kdaj.

recmajkemi je izjavil:

Se strinjam, pri slabih dveh metrih mi 128 cm komaj zadostuje.
@Comandante: Kdaj bodo črne zopet na zalogi?

Dokler so cene jekla kakrsne so zdaj, ne bom narocal novih palet, ker lahko prodajam samo z izgubo. Vsaka miza vsebuje 25-28kg jekla, cena jekla pa je sla gor za 350%. Ni racunice, upam pa da se stanje kmalu normalizira.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Če sanjate o 110cm+ višine potem in stabilnosti potem glejte za sistem z 4imi nogami. Z višino mize izgubljajo stabilnost.

Comandante ::

Zimonem je izjavil:

Če sanjate o 110cm+ višine potem in stabilnosti potem glejte za sistem z 4imi nogami. Z višino mize izgubljajo stabilnost.

4 noge so neugodne, ker gre za predefiniran sistem, kjer rabis izredno dobro sinhronizacijo visine med nogami, sicer se lahko ena noga znajde v zraku. Dejansko so 3 noge najboljse.

Pri 2 nogah pa steje predvsem vpetje noge v okvir in tolerance med cevmi. Svoje seveda doda tudi debelina materiala, in v manjsi meri vpetje podstavkov nog.

djume72 ::

že kar nekaj časa spremljal tole temo in sem imel ze 90% izbrano mizo in sicer tole https://www.fully.com/standing-desks/ja... ampak me je motilo prevsem garancija in servis.

sedaj pa se odločam med:
- Comandantejevo TWIN 500 https://www.satius.eu/si/product/twin-5...
- Voga ELTIPLA 2 https://voga-trade.com/sl/sistem-eltipl...

mogoce kdo pozna Voga dvižno mizo (plusi / minusi)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: djume72 ()

QueenA ::

Comandante, ali se da tvojo mizo videti v živo? Se da dobiti tudi ploščo?

Comandante ::

QueenA je izjavil:

Comandante, ali se da tvojo mizo videti v živo? Se da dobiti tudi ploščo?

Oba modela ogrosij je mozno videti in testirati v zivo (po predhodnem dogovoru).

Plosc ne prodajam, ti pa rade volje svetujem glede na tvoje zelje. Vecina ljudi zeli plosce in dekorje po meri, tako da bi s parimi standardnimi ploscami pokrival zgolj manjsi del trga. Zato ljudi rajsi usmerim k podjetjem, kjer lahko dobijo vse mogoce dekorje, ter plosce odrezane po zelji na milimeter natancno ;)

MacoLa27 ::

Evo, da še jaz pohvalim Commandantejovo mizo. Zdaj jo uporabljam dobre 3 mesece in sem izredno zadovoljen z njo. Je izredno trdna in stabilna, zlahka se naslonim nanjo, pa se ne premakne sploh. Sicer imam na njej samo laptop in dva monitorja na rokah, ampak imam občutek, da bi lahko zraven naložil še boga in pol robe, pa ne bi bilo problema.
Mehanizem je tih in enakomeren in načeloma deluje kot mora, samo občasno (recimo enkrat na teden) se zgodi, da med premikanjem javi error code, ampak se mi zdi, da je to bolj težava, da za milisekundo spustim pritisk na gumb in nato spet pritisnem, pa ga to zmede. Kakorkoli, v tem primeru pač 2 sekundi kasneje spet pritisnem in nadaljuje brez problema. Tudi collision-detection sem sprobal, sem imel eno škatlo na predalniku in se je miza ustavila brez kakršnekoli škode.
Tako da lahko samo priporočam!

Mimogrede, ploščo sem vzel najbolj cheap 1.9 cm iveral v OBI-ju in sem dal manj kot 30 eur. Služi svojemu namenu, ni pa najbolj estetsko. Tudi zato, ker je črna in se na njej pozna lepilo, kjer so prilepljeni robovi. Ampak jebiga, za 30 eur je super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MacoLa27 ()

Comandante ::

Zdravo, hvala. Ce prihaja do laznega prozenja sistema proti trkom, je potrebno reducirati obcutljivost senzorjev - idealno bi bilo seveda na vsako mizo prikljuciti laptop ter nastaviti sistem u nulo po tem, ko je plosca ze zmontirana. Sistem se pri razlicnih masah, togostih ter dimenzijah plosc namrec obnasa razlicno. S tovarniskimi parametri poskusam zagotoviti dobro obcutljivost in cim manj laznih triggerjev, ni pa to vedno mogoce.

V kolikor zelis, mi prosim na firmin email poslji naslov, in ti bom brezplacno poslal kontrolno enoto z novimi, prilagojenimi parametri.

bauci ::

Comandante,
nimam tvoje mize ampak glede na zgoraj napisano vsa čast. Tako se dela biznis in gradi blagovno znamko.

Master_Yoda ::

MacoLa27 je izjavil:

Evo, da še jaz pohvalim Commandantejovo mizo. Zdaj jo uporabljam dobre 3 mesece in sem izredno zadovoljen z njo. Je izredno trdna in stabilna, zlahka se naslonim nanjo, pa se ne premakne sploh. Sicer imam na njej samo laptop in dva monitorja na rokah, ampak imam občutek, da bi lahko zraven naložil še boga in pol robe, pa ne bi bilo problema.
Mehanizem je tih in enakomeren in načeloma deluje kot mora, samo občasno (recimo enkrat na teden) se zgodi, da med premikanjem javi error code, ampak se mi zdi, da je to bolj težava, da za milisekundo spustim pritisk na gumb in nato spet pritisnem, pa ga to zmede. Kakorkoli, v tem primeru pač 2 sekundi kasneje spet pritisnem in nadaljuje brez problema. Tudi collision-detection sem sprobal, sem imel eno škatlo na predalniku in se je miza ustavila brez kakršnekoli škode.
Tako da lahko samo priporočam!

Mimogrede, ploščo sem vzel najbolj cheap 1.9 cm iveral v OBI-ju in sem dal manj kot 30 eur. Služi svojemu namenu, ni pa najbolj estetsko. Tudi zato, ker je črna in se na njej pozna lepilo, kjer so prilepljeni robovi. Ampak jebiga, za 30 eur je super.


Priblizno tako tudi tukaj - jo imam par mesecev in je super. Meni tudi skoraj vsakic ob spuscanju zablokira (E60) ker zazna trk (na isti visini vedno - 86 ali 87) sem predvideval da je pac bolj "sensitive" nastavljeno. Imam pa 140x70 25mm plosco gor z dvema monitorjema in drobnarijami.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Master_Yoda ::

Eh ne gre vec editirati:

Comandante bi bilo mozno ce mas kdaj 5 minut casa da prides z laptopom pogledati in dvigniti to obcutljivost mogoce ? Ko si ravno blizu :D.
Dovie'andi se tovya sagain.

Comandante ::

Priblizno tako tudi tukaj - jo imam par mesecev in je super. Meni tudi skoraj vsakic ob spuscanju zablokira (E60) ker zazna trk (na isti visini vedno - 86 ali 87) sem predvideval da je pac bolj "sensitive" nastavljeno. Imam pa 140x70 25mm plosco gor z dvema monitorjema in drobnarijami.

To se ne sme dogajati, to je napaka! Ampak ni problema - imam set parametrov z nizjo obcutljivostjo senzorjev, poklici me jutri kadarkoli (sem cel dan na sedezu firme) in bom pripravil novo kontrolno enoto, ti pa jo samo zamenjaj, in bo tezava resena ;)

Machete ::

Zdravo, če prav razumem na hitro iz preletenega je Comandante soforumaš, ki ima firmo SATIUS?

@Comandante jaz včasih nabavljam dvižne mize količina varira.
Bi se vaše upal primerjati s temi (predvidevam, da so ti poznane)? Also a 5 letna garancija velja tudi za dobavo pravni osebi?
Lahko na ZS za več. Tnx
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Comandante ::

Zdravo, res je. Miza iz tvojega linka uporablja enomotorni sistem in pogonsko gred, ki vodi do obeh nog. Po kontrolerju vidim, da uporablja tudi kontrolno enoto podjetja Logicdata, kaj vec o tej mizi zal ne bi znal povedati.

Glede samih pogonov miz je tako:
-Najnizji razred uporablja enomotorne sisteme, kot je ta na tvojem linku. Taksne mize sem videl ze za bistveno manj denarja. Ce za enomotorni sistem placas vec kot 300e, potem so te oropali.
-Srednji razred uporablja 90° gonila, najveckrat Bosch oziroma kitajske kopije. Ikea Bekant je tukaj ok nakup za ceno, ceprav je pritrditev plosce na okvir s plasticnimi cepi grozljiva resitev, miza pa zaradi tega nestabilna.
-Visji razred uporablja inline aktuatorje. To bi bile moje mize, pa tudi Yaasa, Herman Miller, Steelcase. Ti sistemi imajo najboljse performanse, dolgozivost ter ne proizvajajo prevec nadleznega hrupa. Vsi nasteti uporabljajo enake pogone.

Direktno cenovno in tehnolosko je moj sistem najbolj primerljiv z Yaaso. Razlika je v samem dizajnu - Yaasa je bolj "dizajnerska", medtem mo so moji sistemi bolj robustni. To pomeni debelejsi pleh (namesto 1,5mm imajo 2mm) ter boljso stabilnost, je pa miza bistveno tezja zaradi tega. Stvar preferenc, kaj se ti bolj dopade. Garancija velja tudi za pravne osebe, sem pa opazil, da so pri Yaasi tako kot jaz tudi sami sedaj uvedli 5 letno garancijo :))

Zgodovina sprememb…

Machete ::

Hvala za odgovor. Se da nulo nastaviti zelo točno? Če se kaj sfiži predvidevam, da je možen reset samo z neko kombinacijo tipk. Garancija tudi za pravne osebe 5 let? Škoda sicer da sva se sfalila že za eno ogromno naročilo.. Nema veze, vas bom kontaktiral za naprej, ker zgledajo vredu, pa še na Kosovu niso narejene, kot one z mojega linka :D
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Comandante ::

Machete je izjavil:

Hvala za odgovor. Se da nulo nastaviti zelo točno? Če se kaj sfiži predvidevam, da je možen reset samo z neko kombinacijo tipk. Garancija tudi za pravne osebe 5 let? Škoda sicer da sva se sfalila že za eno ogromno naročilo.. Nema veze, vas bom kontaktiral za naprej, ker zgledajo vredu, pa še na Kosovu niso narejene, kot one z mojega linka :D

Nula se nastavi ob prvem zagonu, nogi sta vedno popolnoma sinhronizirani. Naknadno se nastavlja samo, ce pride do izrednega dogodka, kot je recimo izpad elektrike med voznjo. Pomembno je, da sistem vsako odstopanje sam zazna, ter ne dovoli, da bi se miza zaradi napacne reference ali recimo trka poskodovala.

Seveda se da sistem resetirati s kombinacijo tipk.

Garancija 5 let velja tudi za pravne osebe! So pa mize narejene v Latviji, izkljucno iz evropskih komponent (ok, razen cipov v kontrolnih enotah, tisti so azijski).

Master_Yoda ::

Comandante je izjavil:

Priblizno tako tudi tukaj - jo imam par mesecev in je super. Meni tudi skoraj vsakic ob spuscanju zablokira (E60) ker zazna trk (na isti visini vedno - 86 ali 87) sem predvideval da je pac bolj "sensitive" nastavljeno. Imam pa 140x70 25mm plosco gor z dvema monitorjema in drobnarijami.

To se ne sme dogajati, to je napaka! Ampak ni problema - imam set parametrov z nizjo obcutljivostjo senzorjev, poklici me jutri kadarkoli (sem cel dan na sedezu firme) in bom pripravil novo kontrolno enoto, ti pa jo samo zamenjaj, in bo tezava resena ;)


Super hvala! Sem menjal kontrolno enoto, ter probal 3* gor in dol. Sedaj pa mi vec ne zazna trka na 87 cm :). Tako da kot prej, samo priporocam to podnozje !

Samo ne se poleniti in si reci eh bom pa jutri malo dalje stal, ampak naj stojeca visina bo stevilka 1, sedeca pa 2 :)).
Dovie'andi se tovya sagain.

Silver ::

Comandante mi je namignil "undocumented feature" z novejšimi krmilniki ... 2x pritisneš številko in se sama zapelje do nastavljenih centimetrov.
Da ne tiščiš gumba celo pot do tja k en lolek. :))




Sicer pa še en glas za njegova dvižna podnožja (satius.eu), motorja sta po moči buletproof, noge pa izredno stabilne (in težke, ha). Njegove zaloge žal hitro pojenjajo, močno upam, da se kovine še kdaj pocenijo.

MacoLa27 ::

Huudo! Hvala za namig! In ja, podnožje je super. Tudi false collision signal, ki sem ga na začetku parkrat dobil, se mi ne dogaja več, tako da nisem niti razmišljal o Commandantejevi ponudbi, da mi zastonj zamenja krmilnik z novim, fajn-tjunanim. Priporočam!

Comandante ::

Res je, od zacetka ta funkcija ni bila aktivirana zaradi neumnih pravnih ovir oziroma nejasnosti. Zdaj je to razcisceno. Tudi undocumented ni vec, sem bil opozorjen, da sem pozabil dopolniti navodila za uporabo :))

Nove zaloge so mi kvazi obljubili konec januarja (ni cisto ziher), skupaj s 25% dvigom cen zaradi jekla, ki je slo gor za 300% od zadnjega narocila ;(( To je pa pac slabost vecje kolicine materiala, konkurenco ki uporablja 1,5mm namesto 2mm plocevino bo tole manj prizadelo.

Comandante ::

Pozdravljeni,

Vec uporabnikov mi je ze omenilo, da se pri nekaterih mizah obcasno pojavlja koda E60. Gre za kodo za zaznavo trka. Obcasno se zgodi, da je zaznava trka lazna (napacna interpretacija vhodnih parametrov, recimo tresenje, nihanje kablov ipd). Vse mize, prodane po 01.10. imajo optimiran set parametrov z reducirano obcutljivostjo, tako da do napake ne prihaja vec. V kolikor ima kdo tezave s starejso mizo, naj mi prosim na zs ali mail od firme napise sporocilo ter naslov. Odprava napake je enostavna - menjava obstojece kontrolne enote z novo, ki jo bom poslal.

Od nasih sistemov pricakujemo brezhibno delovanje. Lazno zaznavanje trkov to ni.

DePalmo ::

Zgoraj je nekdo omenjal Flexispot mize. Ko sem pregledal njihovo ponudbo sem sem čisto zaljubil v njihovo E3L izvedenko, me pa malo bega razlika med E1L. Kolikor sem videl je razlika da ima E3L tri teleskopske noge in da je malce drugače oblikovan okvir. Še kaj? E1L je omenjen anti-collision sistem, medtem ko E3L tega ni omenjenega. Sklepam da je opis pomanjkljiv in to imata obe?

Sicer sem jim že pisal za ponudbo o pošiljanju, ampak me vseeno zanimajo predlogi kako to mizo spravit k nam. Gledal sem amazon.de in jo imajo, celo z zgornjo ploščo, ampak piše da bo dostava šele konec marca.

Ali pa mogoče kakšna alternativa? Všeč so mi mize v L izvedbi in če lahko dobim tako z malo doplačila, se bom odločil za tako.

Aja, budget. Nekje do 600e s ploščo in dostavo vred. Če ima kdo kak predlog mogoče ;)

DePalmo ::

Torej, poslal sem par povpraševanj in čakam na odgovore, sem pa izbral kandidate:
https://www.amazon.de/Flexispot-Electri... - sicer se mi ne doapde najbolje ker je "samo" dvoceni sistem in dve noge
https://www.flexispot.de/hoehenverstell... - spet samo dve noge
https://www.kinesteticna-miza.si/pisaln...
https://www.printink.si/dvizno-elektric...
https://www.ergoles.si/collections/dviz...
https://www.starman.si/uploads/slo_elek... - Starman Easy 4 kotna

Po prebrani temi in nekaj branja na internetu sem se odločil za trocevni sistem, dvig vsaj 123cm, kotno ter čimboljšo pamet. Obvezno mora imeti anti-collision, vsaj tri spominske pozicije ter zaslon za prikaz višine. Ker je to pač moja prva dvižna miza, me zanima če sem pozabil na še kakšno malenkost. Budget bom očitno dvignil ker bi rad kupil samo enkrat in če se selim gre pač z mano, vsaj podnožje.

@Comandante: Nekaj si omenjal da boš dobil novo zalogo proti koncu januarja. Je kaj novega? In še bolj pomembno, je preko tebe možno dobiti kotno konfiguracijo?

Comandante ::

Zdravo, zalogo dobimo, ce bodo planeti pravilno poravnani, 28.01.

Kotnih konfiguracij zaenkrat ne bomo imeli, ker je bistveno premalo zanimanja. Je pa plan v prihodnje, proti koncu leta, odvisno od prodaje.

Karkoli bos vzel, na vsak nacin se izogibaj enomotornih dvonoznih sistemov (s pogonsko gredjo med nogama), ker so zanic. Sicer so sistemi zgoraj vsi primerljivi, ker se tice hardware-a. Osebno nad temi kitajci nikoli nisem bil navdusen - ne toliko zaradi elektronike, ampak predvsem zaradi precej lahkih in nestabilnih okvirjev. Ampak recimo, da pri tronoznem sistemu to ne bo igralo tako velike vloge kot pri dvonoznem.

DePalmo ::

Hvala za odgovor!

Torej če iščem nekaj malce boljšega in bom za eno izmed zgornjih miz odštel 850 EUR, bom razočaran? Kaj se bi potem splačalo vzeti, pod pogojem da je kotna konfiguracija?

Comandante ::

Ni nujno, da bos razocaran. Zgornje mize so nekaksen mid-range, za 600€ kaj boljsega tronoznega sistema ne bos dobil, cene so sle zaradi dviga cen materialov konkretno gor. Imajo kotna gonila, ki so nekoliko glasnejsa in manj robustna od linearnih, ampak za neko normalno uporabo ok. S posteno plosco bo miza stabilna (osebno bi se izognil UVI ker izgleda prevec ultralight, tista Edge mi dejune nekoliko bolje). Ce hoces renomirano znamko, bos placal najbrz 2x tega, kar je spet vprasanje ce se splaca.

Predvsem se pozanimaj kako je z garancijo in nadomestnimi deli. Ni nujno da crkne, lahko jo ponesreci poskodujes, prodajalec mora imeti dele na zalogi.

DePalmo ::

Aha, hvala za nasvet, bom še to povprašal! Sem danes bil v salonu Ergolesa in sem si ogledal in tudi sprobal njihovo kotno. Sem hotel biti malce razočaran ker se je v najvišji poziciji miza malce majala, ampak ko sem prišel domov sem probal svojo trenutno mizo katera je navadna in se isto oz. celo malenkost bolj maje kot tista ko je bila dvignjena. Tako da se bom verjetno kar odločil za Ergoles.

Še tole me zanima. Če je renomirana znamka, je dejansko 2x boljša? Torej bo fiksna v najvišji poziciji? Ker se nagibam da bi kupil enkrat in jo pač imel dokler bo, zato bi iz začetka raje dal več. Samo sklepam da se tistih res dragih miz pri nas ne da videti in sprobati nikjer, kajne?

Zimonem ::

Ergoles je prodajalec bolj ali kitajske robe. S čimer ni nič narobe. Nekaj dražji od ostalih ampak si je ustvaril ime. Glede servisa ne pa ne vem. Mize so pa po vsej verjetnosti kitajski generiki. Lahko daš malo več in računaš na servis. Na 120 višine se ti bo pa praktično vsaka miza na dva stebra rahlo majala.

Comandante ::

Še tole me zanima. Če je renomirana znamka, je dejansko 2x boljša? Torej bo fiksna v najvišji poziciji? Ker se nagibam da bi kupil enkrat in jo pač imel dokler bo, zato bi iz začetka raje dal več. Samo sklepam da se tistih res dragih miz pri nas ne da videti in sprobati nikjer, kajne?

Zelo odvisno od znamke. Imas proizvajalce, ki so po moje precenjeni. Recimo Herman Miller ima pri dolocenih serijah (recimo Motia) sicer super noge, ampak katastrofalno vpetje in okvir, tako da so mize za silo stabilne samo s 28mm debdlimi 40kg ploscami. Po drugi strani je njihova Renew serija tank. Kinnarps serija Oberon recimo tudi ni nek presezek stabilnosti, pa je miza za jurija pa pol.

Zame je najboljsa renomirana znamka Steelcase, tako tehnicno, kot dizajnersko. Je pa cena temu primerna.

Ampak pri tronoznih sistemih bi morala biti stabilnost bistveno boljsa kot pri dvonoznih, ne glede na znamko.

DePalmo ::

Sem poguglal Steelcase in našel da imajo tudi kontne konfiguracije, ampak ne najdem primernega zastopnika v EU kjer bi si lahko ogledal cene. Seveda govorim za kotno konfiguracijo. V Ameriki niti niso tako drage, od 1,400 USD dalje s ploščo vred.

Se ti pa lepo zahvaljujem za odgovore in nasvete!

Opkow ::

Delight
Si preveril oz poklical pri njih?

DePalmo ::

Ne, sploh jih nisem našel ko sem iskal! Hm. OK, pult je sicer že naročen noge pa še ne. Bom še njim pisal če mi sestavijo ponudbo.

Hvala za predlog!

Comandante ::

Zdravo, od danes naprej so mize TWIN 650 v vseh barvah ponovno na voljo. TWIN 500 zaradi do nadaljnjega ni dobavljiv, zahvaljujoč veselici z dobavnimi verigami :)

Slaba novica je, da bodo odslej na voljo brez avtonomne vožnje - za vožnjo na želeno pozicijo bo potrebno držati gumb. Žal je tako, ko imajo glavno besedo pravniki, ne inženirji. Baje je avtonomna vožnja prenevarna za povprečnega uporabnika :|

Zimonem ::

Na torrente daj hack

Comandante ::

Zimonem je izjavil:

Na torrente daj hack

Ideja je dobra, samo je potreben tudi programirni kabel, ne samo set parametrov ;)

genesiss ::

Steelcase mize kdo pozna? So za kaj?

jernejl ::

Comandante je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Na torrente daj hack

Ideja je dobra, samo je potreben tudi programirni kabel, ne samo set parametrov ;)

Morda bi bila pa zanimiva ideja za geeke, če bi naredil open-source (smart home) mizo :)
Kodo v nek online repozitorij, zraven miz bi pa prodajal še kabel za programiranje. Ali še bolje, če bi miza imela USB vmesnik in bi jo z navadnim USB kablom priklopil na računalnik in od tam krmilil.

Comandante ::

genesiss je izjavil:

Steelcase mize kdo pozna? So za kaj?

Odlicna firma, njihove mize so tako tehnicno kot dizajrnesko ene boljsih. Kar se mene tice, najboljsa premium znamka. Pomagal sem jim pri razvoju in testiranju serije Migration, miza je tank. Poleg tega je customizable do konca (plate, noge, barvne kombinacije).

Njihova cena je visoka, ampak dobis veliko za svoj denar.

Comandante ::

jernejl je izjavil:

Comandante je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Na torrente daj hack

Ideja je dobra, samo je potreben tudi programirni kabel, ne samo set parametrov ;)

Morda bi bila pa zanimiva ideja za geeke, če bi naredil open-source (smart home) mizo :)
Kodo v nek online repozitorij, zraven miz bi pa prodajal še kabel za programiranje. Ali še bolje, če bi miza imela USB vmesnik in bi jo z navadnim USB kablom priklopil na računalnik in od tam krmilil.

Tud na to sem pomislil. Programira se jih preko custom USBja, ki ima na eni strani DIN konektor (tisti plavi, za kontroler z displejem). Ni ravno off the shelf komponenta. Bomo poskusili najti neko resitev v prihodnje... :P

Zimonem ::

Narediš "service mode". Pa nekje anonimno objaviš shortcute.

jarnik ::

Pozdravljeni, kakšno je vaše mnenje o tej mizi?
https://ergo.hidex-desk.com/sl

Mogoče že kakšen uporabnik? Zanimiv je podatek 10let garancije na delovanje.8-O

mailer ::

Comandante je izjavil:

genesiss je izjavil:

Steelcase mize kdo pozna? So za kaj?

Odlicna firma, njihove mize so tako tehnicno kot dizajrnesko ene boljsih. Kar se mene tice, najboljsa premium znamka. Pomagal sem jim pri razvoju in testiranju serije Migration, miza je tank. Poleg tega je customizable do konca (plate, noge, barvne kombinacije).

Njihova cena je visoka, ampak dobis veliko za svoj denar.
Se da dobiti kje njihov cable management kit v EU? Ravno malo prej sem našel na yt in se mi od vseh (razen diy) še najbolj dopade. Vgrajenih razdelilcev ne potrebujem.
Asus B560-I, Intel 11500, Corsair 16GB 3200MHz

Comandante ::

mailer je izjavil:

Se da dobiti kje njihov cable management kit v EU? Ravno malo prej sem našel na yt in se mi od vseh (razen diy) še najbolj dopade. Vgrajenih razdelilcev ne potrebujem.

Najbolje da vprasas pri slovenskem uvozniku za njih, https://www.delight-office.si

WhiteAngel ::

WhiteAngel je izjavil:

Decembra kupil električno dvižno Ikea Bekant v črki L. Zaenkrat je super. Iz reviewja je razbrati, da crkujejo napajalniki po nekaj mesecih.


Da se malo oglasim. Po dobrih treh letih miza še vedno deluje kot prvi dan. Vmes sem se enkrat selil in sem jo razstavil ter potem ponovno sestavil bp. Tisti plastični zatiči so malo smešni ja, ampak služijo svojemu namenu. Glede stabilnosti - na koncu krajše stranice L se ni fino obešati, ker se hitro privzdigne (otroci...). Za pisarniško delo z računalnikom in popravljanje reči na njej pa nimam pripomb - če bi se še enkrat odločal, bi vzel isto.

Zimonem ::

mailer je izjavil:

Comandante je izjavil:

genesiss je izjavil:

Steelcase mize kdo pozna? So za kaj?

Odlicna firma, njihove mize so tako tehnicno kot dizajrnesko ene boljsih. Kar se mene tice, najboljsa premium znamka. Pomagal sem jim pri razvoju in testiranju serije Migration, miza je tank. Poleg tega je customizable do konca (plate, noge, barvne kombinacije).


Njihova cena je visoka, ampak dobis veliko za svoj denar.
Se da dobiti kje njihov cable management kit v EU? Ravno malo prej sem našel na yt in se mi od vseh (razen diy) še najbolj dopade. Vgrajenih razdelilcev ne potrebujem.

Najprej preveri če spraviš vse notri.. pladenj je visok samo 9cm. Kaki razdelilci in pd adatererji znajo biti problem. Sem moral ikein Signum podaljšat, pa je 15 cm in odprta košara. Samo opozarjam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lesena miza z vgrajenim računalnikom in urejenimi kabli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9511849 (7129) Zimonem
»

Kvaliteten stol, ki omogoča kar se da zdravo sedenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528208 (4975) STASI
»

Pisalna stoječa miza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115509 (4785) black ice
»

Nakup stola, na katerem sedite pred računalnikom

Oddelek: Loža
348638 (7019) c00L3r
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227206 (24695) root987

Več podobnih tem