» »

Najboljše dvižne pisarniške mize?

Najboljše dvižne pisarniške mize?

Zimonem ::

Yassa je kitajc kot habitech.

Master_Yoda ::

Sem skoraj narocil IDASEN podnozje in vidim stran ki pojasnjuje kako je z garancijo.

Garancija krije napake v materialu, izdelavi in delovanju vseh glavnih sestavnih delov BEKANT serije, IDASEN serije, GALANT sistema za shranjevanje, THYGE pisalne mize, SKARSTA pisalne mize in HÄLLAN omaric od datuma nakupa v trgovini IKEA. Naša 10-letna garancija ne velja za posamezne sestavne dele, temveč za celotne kombinacije iz iste serije, ki so pravilno sestavljene. Npr. BEKANT podnožje je treba dopolniti z BEKANT mizo/mizno ploščo.


Torej dejansko ni garancije ce ne vzamem tudi plosce pri njih WTF ?
Dovie'andi se tovya sagain.

Master_Yoda ::

*Ne gre vec editirati ampak ce je to res se jaz tudi zacenjam nagibati k Comandante modelu.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

MacoLa27 ::

Kako sploh kaj napreduje razvoj, Comandante?

darkolord ::

Master_Yoda je izjavil:

Torej dejansko ni garancije ce ne vzamem tudi plosce pri njih WTF ?
V najslabšem primeru imaš pač še vedno default garancijo.

A bo Comandante dal 10 let garancije?

Master_Yoda ::

Napisal je da bi lahko dal 5 (ni pa se dokoncno). Koliko je sploh po zakonu standardna garancija ? 1 leto ?

Ni mi pa jasno zakaj omejujejo na svoje plosce - kaksna je razlika ? Ce jih skrbi teza custom plosce se lahko na njihovo tudi da prevelika obremenitev in tega ne morejo ugotoviti . Razen ce imajo tako zdizajnirano da se ob 75kg in 1 gramu njihova plosca zlomi in tako ugotovijo da si imel preveliko tezo gor.
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Eh da še kos kartona prodajo, le zakaj.

Comandante ::

MacoLa27 je izjavil:

Kako sploh kaj napreduje razvoj, Comandante?

Ce se bo moj dobavitelj drzal roka (zaenkrat kaze dobro), bom prve palete imel v Sloveniji okoli 15.04, torej cez slab mesec.

darkolord je izjavil:

Master_Yoda je izjavil:

Torej dejansko ni garancije ce ne vzamem tudi plosce pri njih WTF ?
V najslabšem primeru imaš pač še vedno default garancijo.

A bo Comandante dal 10 let garancije?

Ne, imel bom 5 let. Proizvajalec mi da 3 leta garancije, jaz dodam dve leti. Imam pa lastno skladisce rezervnih delov, ce bi kaj crknilo. Pa naceloma ne bi smelo.

Zgodovina sprememb…

mick29 ::

@comandatne

sem preiskval vse 4 strani tega threada, pa ne najdem kakšnega linka za nakup tvojega podnožja. ne vem ali sem slep, ali pa ne obstaja in so naročila samo na privat?

hvala :)

Comandante ::

mick29 je izjavil:

@comandatne

sem preiskval vse 4 strani tega threada, pa ne najdem kakšnega linka za nakup tvojega podnožja. ne vem ali sem slep, ali pa ne obstaja in so naročila samo na privat?

hvala :)

Nisi slep, ni se linka. Sredi aprila dobim robo, sele takrat jo bom lahko podrobno poslikal in vse skupaj vrgel na spletno stran :) na strani bodo tehnicni opisi + kup slik, plus neka basic spletna trgovina. Bom v kratkem nalepil tu par renderjev, da se bo priblizno videlo za kaksne sisteme se gre.

Sem pa se odlocil da ne bom omogocil placevanja s kreditnimi karticami, ampak samo z bancnim nakazilom, ker so provizije pri karticah ob taksnih zneskih nesmiselno visoke. Na racun tega bodo _vsi_ sistemi cca 30e cenejsi od prvotno planiranih cen. Ne samo provizijam, s tem se izognem tudi davcni blagajni, potrjevanju racunov in ostalim komplikacijam. Vem da je za end userja bancno nakazilo manj udobno od placila s kartico, ampak verjamem da je prihranjenih 30e tega vredno.

Trenutno ciljam na okoli 430e za trocevni sistem in 400e za dvocevni sistem.

mick29 ::

Comandante je izjavil:

mick29 je izjavil:

@comandatne

sem preiskval vse 4 strani tega threada, pa ne najdem kakšnega linka za nakup tvojega podnožja. ne vem ali sem slep, ali pa ne obstaja in so naročila samo na privat?

hvala :)

Nisi slep, ni se linka. Sredi aprila dobim robo, sele takrat jo bom lahko podrobno poslikal in vse skupaj vrgel na spletno stran :) na strani bodo tehnicni opisi + kup slik, plus neka basic spletna trgovina. Bom v kratkem nalepil tu par renderjev, da se bo priblizno videlo za kaksne sisteme se gre.

Sem pa se odlocil da ne bom omogocil placevanja s kreditnimi karticami, ampak samo z bancnim nakazilom, ker so provizije pri karticah ob taksnih zneskih nesmiselno visoke. Na racun tega bodo _vsi_ sistemi cca 30e cenejsi od prvotno planiranih cen. Ne samo provizijam, s tem se izognem tudi davcni blagajni, potrjevanju racunov in ostalim komplikacijam. Vem da je za end userja bancno nakazilo manj udobno od placila s kartico, ampak verjamem da je prihranjenih 30e tega vredno.

Trenutno ciljam na okoli 430e za trocevni sistem in 400e za dvocevni sistem.


hvala za odgovor! počakam na več info :)

Comandante ::

Kot obljubljeno, par renderjev miz, ki jih bom prodajal. Barvne nianse so sledeče - črna je RAL 9005, srebrna/siva RAL 9006 ter bela RAL 9016.

 TWIN 500 (črna)

TWIN 500 (črna)


 TWIN 500 (srebrna)

TWIN 500 (srebrna)


 TWIN 500 (bela)

TWIN 500 (bela)


 TWIN 650 (črna)

TWIN 650 (črna)


 TWIN 650 (srebrna)

TWIN 650 (srebrna)


 TWIN 650 (bela)

TWIN 650 (bela)

WiseBear ::

@Comandante: kakšna je stabilnost tvoje mize v primerjavi z Yaasa in Idasen?

Comandante ::

WiseBear je izjavil:

@Comandante: kakšna je stabilnost tvoje mize v primerjavi z Yaasa in Idasen?

Z Idasen ne morem primerjat, ker je nisem dovolj testiral. V primerjavi z Yaaso je stabilnost pri enaki plosci boljsa - Yaasa ima profile z debelino stene 1,5mm, moje mize pa 2mm. Poleg tega ima Yaasa fiksne debeline gliderjev (plasticni drsni elementi med cevmi), moje mize imajo nastavljive gliderje. Tako se da trenje posameznih nog zelo dobro regulirati, tako da je se sprejemljivo, obenem pa se doseze maksimalna stabilnost.

Tudi sredinski profil je bistveno bolj tog. Generalno gre za zelo robusten sistem, medtem ko so pri Yaasi dali cim vec na light design.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Sredinski profil je bolj pomemben pri satju za ploščo. Sicer pa tudi kitajci dodaten flaheizen, računajo kot bi bil najmanj iz srebra.
Glede stabilnosti pa nevem kaj ljudje pričakujejo. Pokoncu postavljen kvader je manj stabilen od ležečega.

b3D_950 ::

V zid en profil pa se bo manj zibalo:


:P
Zdaj ko je mir, jemo samo krompir.

Zimonem ::

U bufetih so šank mize sidranje v tla. Tukaj pa če nimaš gor primeža za krivljenje cevi ni neke panike. Spodaj je pač tistih 60-80 cm pleha, ki opravlja svojo nalogo. Se da pa zjebat.

WiseBear ::

@Comandante: kdaj bodo mize dobavljive?

Comandante ::

WiseBear je izjavil:

@Comandante: kdaj bodo mize dobavljive?

Mize so tukaj - imam jih v skladiscu :)

Trenutno se cakajo da jih poslikam (slike potrebujem preden startam internetno stran) in spesnim slovenska navodila za uporabo, ampak v osnovi jih je ze mozno dobiti. Tri so ze sle v promet ;)

Ce bos kaj na stajerskem koncu, ti jih z veseljem pokazem tudi osebno.

Comandante ::

Ne vem če je to na slo-tech košer ali ne, ampak dovolil si bom narediti malo reklame. Štartal sem spletno stran, satius.eu, kjer si lahko morebitni zainteresirani pogledate slike in tehnične podatke sistemov, ki jih prodajam. Cene vključujejo poštnino in 5 letno garancijo, v primeru osebnega prevzema v Mariboru je cena 15€ po sistemu nižja (ker si prihranim stroške pošiljanja). Kot rečeno, mize so kar se tiče komponent primerljive z najbolj premium sistemi na trgu cenovnega ranga 1000€+ - Steelcase, Herman Miller, Kinnarps, OMT. Vse mize pridejo z kontrolerjem HSU, kontrolno enoto SMARTneo ter linearnimi pogoni SLIMdrive-660s (TWIN 650) oziroma SLIMdrive-500. Na vse sisteme velja 5 letna garancija, v primeru kakršnihkoli poškodb oziroma težav imam tudi servis (zalogo vseh komponent, in znanje, da rešim vse težave).

SlimDeluxe ::

Bravo, čestitke. Vso srečo pri poslu :)
Desktop: R5 3600X | MSI MPG B550 | RX580 8GB | 32GB DDR4 | be quiet! 650W
Laptop: Lenovo ThinkPad T15 G2 | i7-1165G7 | 32GB DDR4 | 15" FullHD IPS

Master_Yoda ::

Dude, ti si pa res blizu, super. Kaksna je drugace razlika med tema dvema modeloma, razen tega da ima 650 vecji razpon gor dol ? Vem da si ze enkrat napisal, ampak se mi ne da iskati :P.
Pa da sem res ziher, ta cena brez ddv je res koncna in ga ni treba placati ?
Dovie'andi se tovya sagain.

Zgodovina sprememb…

Comandante ::

Master_Yoda je izjavil:

Dude, ti si pa res blizu, super. Kaksna je drugace razlika med tema dvema modeloma, razen tega da ima 650 vecji razpon gor dol ? Vem da si ze enkrat napisal, ampak se mi ne da iskati :P.
Pa da sem res ziher, ta cena brez ddv je res koncna in ga ni treba placati ?

Razlika je samo v hodu pogona (drug linearen pogon je notri, namesto dveh vreten ima eno). Dvigne isto tezo z isto hitrostjo. Startna visina 500ke je nekaj visja, koncna visina je nekaj nizja.

Ljudje se zaenkrat bolj odlocajo za 650 kot za 500, kar mi je sicer totalni misterij. Za normalno visokega cloveka (pod 190cm) je namrec 500 super in vec kot dovolj.

Zagotovo je brez DDV, ker je firma nova in se nisem presegel 50k prometa nisem zavezanec za DDV ;)

SlimDeluxe je izjavil:

Bravo, čestitke. Vso srečo pri poslu :)
Hvala!

Zgodovina sprememb…

WiseBear ::

Iz prve roke lahko potrdim, da sem zaenkrat zelo zadovoljen z mizo, kupljeno pri Comandante-ju. Preverjeno gre za bistveno bolj robusten sistem kot je Yaasa.

Rok Woot ::

Ko vidim, da ste vse naštudirali, jaz bi najraje samo mehanizme, lahko pa tudi noge. Rabil bi da nosi nekih 200 kg vse skup. Saj mi že sama plata tehta 150kg+ Če ni celo bolj prot 200kg ... moram zmerit ...

Comandante ::

Rok Woot je izjavil:

Ko vidim, da ste vse naštudirali, jaz bi najraje samo mehanizme, lahko pa tudi noge. Rabil bi da nosi nekih 200 kg vse skup. Saj mi že sama plata tehta 150kg+ Če ni celo bolj prot 200kg ... moram zmerit ...

Zdravo, z mojimi sistemi bi bilo izvedljivo, v kolikor bi se kaskadiralo dva sistema. Torej stiri noge, dva okvirja, in kontrolne enote povezane s kablom. Po potrebi lahko damo namesto SMARTneo mocnejse COMPACT-e-3 kontrolne enote. Tam minimalno 250kg bo dvignilo, ce ne 300kg.

kimikaze ::

Comandante, a obstaja kakšna alternativa podstavkom, ki bi bili v svojem arsenalu tudi kak krajši podstavek, ki bi pasal na tvoj frejm? Če bi privijačil krajše podstavke, bo z garancijo ok? Morebitna slabša stabilnost v smislu da bi se lahko miza prevrnila me ne skrbi ker bo tudi plošča max nekaj čez 60 cm, na njej bo precej manj teže kot je težek sam frejm in tudi bolj nizke rasti sem :), tako da miza bi bila dvignjena morda max na 70% max višine v stoječem položaju.

kimikaze ::

Da še enkrat postavim vprašanje ker je očitno nekaj šlo narobe. Zanima me torej če obstaja kakšna alternativa tvojim podstavkom, ki bi jih lahko namontiral na tvoj frejm, vendar z max dolžino 65cm, raje še kak cm manj. Poznaš morda kakšno firmo ali stran, kjer se lahko te podstavke posebej kupi? Morda ima samo podjetje, ki izdeluje tvoj frejm v arsenalu še kakšne variante podstavkov, ki bi pasali na tvoj frejm?

Comandante ::

kimikaze je izjavil:

Da še enkrat postavim vprašanje ker je očitno nekaj šlo narobe. Zanima me torej če obstaja kakšna alternativa tvojim podstavkom, ki bi jih lahko namontiral na tvoj frejm, vendar z max dolžino 65cm, raje še kak cm manj. Poznaš morda kakšno firmo ali stran, kjer se lahko te podstavke posebej kupi? Morda ima samo podjetje, ki izdeluje tvoj frejm v arsenalu še kakšne variante podstavkov, ki bi pasali na tvoj frejm?

Obstaja ena krajsa verzija, 49cm. Zal je dolzina 70cm edina, ki jo imam na zalogi - tezava je, da je moje minimalno narocilo cela paleta, to je 26 kompletnih miz (pa se to se ne splaca vzeti samo eno paleto, ker je transport v tem primeru nesorazmerno drag).

Se bom pozanimal, ce je mogoce po kaksnem drugem neuradnem kanalu dobiti nekaj krajsih podstavkov, in kaksna bi bila cena. V vsakem primeru pa bi dobava brzkone trajala 8 tednov, ker je vse delano po narocilu.

Zgodovina sprememb…

Comandante ::

Aja, obstaja se ena moznost - da si podstavke izdelas sam. Naceloma gres lahko v Merkur, das odrezati dva "flahajzna" (ploscato jeklo, polno, ne profil), dimenzij 20x70mm. Na sredi das zvrtati dve skoznji luknji za pritrditev na nogo, na koncih das zvrtati dve slepi luknji 10-15mm, vrezes navoj M8 in privijes genericne levelerje, ter vse skupaj spricnes na zeljeno RAL barvo. Taksni podstavki so super stabilni.

Zgodovina sprememb…

kimikaze ::

DIY varianta zagotovo pride v poštev, a samo če res res ne bo druge opcije, ker trenutno imam polno drugih stvari. Še hitrejša varianta bi bila, da enostavno pofleksam z zadnje strani par cm, zvrtam novo luknjo in navoj za leverje, na odrezan konec pa nataknem kak okrasni zaključek, ampak verjetno gre garancija. Tako če boš morda našel kakšne nastavke že izdelane mi ni problem dat kak evro več. Se pa močno nagibam v nakup a verjetno bo to žez mesec ali dva.

Comandante ::

Lahko pofleksas podstavke, zaradi tega garancija ne bo sla - taksna modifikacija realno ne more imeti nobenega vpliva na delovanje mize. Dokler ne fleksas teleskopskih nog je vse ok :))

Bom pa vsekakor vprasal dobavitelja glede moznosti dobave kaksnega krajsega podstavka.

kimikaze ::

Super, če bo kaj, pa kar na forum sporoči, hvala zaenkrat.

danilof ::

Comandante je izjavil:

Kot obljubljeno, par renderjev miz, ki jih bom prodajal. Barvne nianse so sledeče - črna je RAL 9005, srebrna/siva RAL 9006 ter bela RAL 9016.

 TWIN 500 (črna)

TWIN 500 (črna)


 TWIN 500 (srebrna)

TWIN 500 (srebrna)


 TWIN 500 (bela)

TWIN 500 (bela)


 TWIN 650 (črna)

TWIN 650 (črna)


 TWIN 650 (srebrna)

TWIN 650 (srebrna)


 TWIN 650 (bela)

TWIN 650 (bela)




Pozdravljeni,
dobro dvižno mizo sem iskal po celi evropi
in še naprej. Na koncu sem našel to mizo v Mariboru, ki sem jo tudi pred okrog 14 dni kupil. Odločil sem se za Twin 500. Miza je odlična in zelo zelo stabilna. Zaenkrat deluje brezhibno in sem zelo zadovoljen. Tudi prodajalec je zelo prijazen in se dobro spozna na zadevo. Glede na to, da ima miza 5 let garancije, kar nisem zasledil skoraj pri nobeni drugi, sploh ne v tem finančnem rangu je to nakup brez večjega tveganja. Prednost te mize je tudi,da se ob neuporabi lahko izključi iz elektrike in po ponovni prikločitvi miza deluje normalno naprej. Večina drugih miz se v takem primeru resetira oz. jo moraš sam resetirat. v kolikor iščete dobro, stabilno mizo po ugodni ceni vam seveda lahko to mizo samo priporočam.

slon ::

HALO.
GA NE RABIŠ REKLAMIRAT.
Upam, da nisi ti comandante pod novim imenom.
Do sedaj je bila komunikacija v tej temi na nivoju, to pa je poden.
AMD Ryzen7 5900x & MSI MAG 570x TOMAHAWK
& Asus TUF 3080 & 32 GB 3200MHz@3600MHz
& Samsung 970 Evo plus 1TB & LG 27GL850

recmajkemi ::

Pozna kdo kakšno rešitev za mize daljše od dveh metrov? Rad bi uporabil svojo obstoječo mizo 230 cm dolžine le zamenjal podnožje z dvižnim. Prodaja kdo tronožni sistem? Saj bi verjetno na ~170cm raztegnjenem navadnem podnožju stabilnost kar trpela?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Zgodovina sprememb…

Choc ::

Kaj pravite na to dvižno mizo iz Lidla (450 EUR)? https://www.lidl.si/p/domaca-pisarna/el...

Comandante ::

Choc je izjavil:

Kaj pravite na to dvižno mizo iz Lidla (450 EUR)? https://www.lidl.si/p/domaca-pisarna/el...

Genericni kitajec z 90° motorjem, cena pa previsoka. Ce ti kdo hoce to mizo prodati za vec kot 300e, te poskusa oropati ;) tole je slabse kot Ikea Bekant, ter 50e drazje.

Za ta cenovni rang dobis dosti boljse mize.

Hindsight ::

Živjo, jaz se isto odločam za nakup in me samo zanima, če ima še kdo kakšne izkušnje z ali Ergoles, Ergochord ali tudi s Comandantejevo rešitvijo. Se odločam nekako med temi, hvala. Če je pa še kakšna solidna, se ne bom branil. :)

kimikaze ::

Trenutno lahko komentiram samo Comandantejev izdelek in kar se tiče ogrodja zaenkrat ni nobenih pripomb(tricevni sistem). Sicer mize še nimam redno v uporabi, ker čakam na ploščo po meri a kolikor sem do sedaj rokoval z njo gre za kar robusten izdelek. Elektronika deluje brez problemov in je med (naj)boljšimi proizvajalci. Spuščanje, dviganje, ustavljanje je tekoče in zvokovno zelo sprejemljivo(relativno tiho). Pred nakupom sem bil tudi osebno z njim v stiku in mi je vse kar me je zanimalo lepo razložil. Pokazal mi je tudi motor in vsaj na oko gre za kvalitetne motorje. Po prvih vtisih gre za poštenega človeka in na koncu mi je ogrodje dostavil sam na dogovorjeno mesto. Moram priznati tudi, da ob prvem stiku nisem pričakoval tako robustne mize, sploh ko je v spuščenem položaju. V najvišjem položaju se seveda pričakovano malenkost maje če uporabljamo veliko silo a to je vse v več kot sprejemljivih mejah, vsaj kar se mene tiče in kar sem videl pri drugih mizah. Skupno gledano bi rekel, da gre za ogrodje in kvaliteto, ki ga pri znanih proizvajalcih za enako ceno težko najdeš ali sploh ne. Torej odličen price-performance. Morda edina malenkost, ki bi bila dobrodošla popravka, je pri sestavi, saj moraš biti kar pazljiv da ne precvikneš kabla motorja ko nogico vstavljaš v položaj za pritrditev. Sicer vse to lepo piše v navodilih in kako je treba rokovati, pravtako me je tudi osebno Comandanteje na to opozoril. Zato priporočam ekstra pazljivost pri tem, saj se kabel rad postavi v položaj, kjer se ga z lahkoto precvikneš, če nimaš oči na njem ko nogico vstavljaš v položaj :). Ampak to ne bom predstavljal kot kak kritičen problem, ker to ni, saj mize ne sestavljamo vsaki dan :) Gledano v celoti okvir daje izjemno dobre vtise, za dokončno oceno(predvsem v zdržljivosti in strukturne inegritete) jo bom pa moral vsaj nekaj mesecev dejansko uporabljati :) A zaenkrat izgleda zelo obetavno.

Rias Gremory ::

Hindsight je izjavil:

Živjo, jaz se isto odločam za nakup in me samo zanima, če ima še kdo kakšne izkušnje z ali Ergoles, Ergochord ali tudi s Comandantejevo rešitvijo. Se odločam nekako med temi, hvala. Če je pa še kakšna solidna, se ne bom branil. :)

Za vsaj eno izmed omenjenih podjetij smo že spraševali v tej temi.
Predlagam da pogledaš prejšnje strani, pritisneš v brskalniku CTRL+F in vpišeš ime firme v iskanje. ;)
Mirno gledamo, kako naš svet propada,
saj za časa našega življenja ne bo popolnoma propadel.

Hindsight ::

Rias Gremory je izjavil:

Hindsight je izjavil:

Živjo, jaz se isto odločam za nakup in me samo zanima, če ima še kdo kakšne izkušnje z ali Ergoles, Ergochord ali tudi s Comandantejevo rešitvijo. Se odločam nekako med temi, hvala. Če je pa še kakšna solidna, se ne bom branil. :)

Za vsaj eno izmed omenjenih podjetij smo že spraševali v tej temi.
Predlagam da pogledaš prejšnje strani, pritisneš v brskalniku CTRL+F in vpišeš ime firme v iskanje. ;)


Hvala za super odgovor. Ne vem kdaj je ratal problem, če te zanimajo kake izkušnje ljudi, ki niso izpred dveh let. Takrat je bila recimo zadnjič omenjena miza Ergochord, vsaj izkušnja z uporabo. Ergoles ni nikjer omenjen. V bistvu res ne razumem tvojega odgovora niti kaj si hotel doseči. ;)

Drugače pa hvala kimikaze za vsaj nekaj koristnega.

eko8 ::

Zdravo, kupujem dvizno mizo in iscem najboljso izbiro na slovenskem trgu. Trenutno se mi najbolje dopade Ergochord in Satius od Comandanteja. O ergochordu nisem zasledil nobenih uporabniskih informacij.Tudi na strani ne pise nic kaksen pogon se uporablja in material okvirja. Satius ima malo vec koristnih informacij pa tudi 5 let garancije namesto 3 od Ergochorda.
Je kak strokovnjak tukaj,ki bil znal primerjati te dve mizi? Kdorkoli z Ergochord izkusnjami?

Hvala v naprej za kakrsnekoli uporabne informacije

c00L3r ::

Jaz mam to iz jysk že skoraj 2 leti. Deluje brez težav https://jysk.si/pisarna/pisarniske-mize...

Qushaak ::

Videl ergochord v živo, doma imam že 2+ meseca Satius Twin-650. Mia jestabilna (pa imam gor res masiven 28mm Egger-jev iveral z ultrapasom).
Satius ima precej več izkušenj kot Ergochord. Saj ni slaba miza, samo njihov primarni sellpoint je da je miza lepa in "naravna". Preferirajo pravi les. Samo v praksi pa je dosti bolj trpežno met ultrapas. Pač eni ne brišemo takoj krogcev od šalc kofeta. :)

Bellator ::

Kaj pravite na mizo iz Lesnine? https://www.xxxlesnina.si/p/xora-pisaln...

Comandante ::

Bellator je izjavil:

Kaj pravite na mizo iz Lesnine? https://www.xxxlesnina.si/p/xora-pisaln...

Najslabsi mozni sistem, z enim motorjem in gredjo na sredini.

Resno, vzami karkoli drugega.

Bellator ::

Kan pa tisti twini? A pridejo zraven navodila za sestavo? Kje potem dobiti dobro še ploščo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Bellator ()

Zimonem ::

Qushaak je izjavil:

Videl ergochord v živo, doma imam že 2+ meseca Satius Twin-650. Mia jestabilna (pa imam gor res masiven 28mm Egger-jev iveral z ultrapasom).
Satius ima precej več izkušenj kot Ergochord. Saj ni slaba miza, samo njihov primarni sellpoint je da je miza lepa in "naravna". Preferirajo pravi les. Samo v praksi pa je dosti bolj trpežno met ultrapas. Pač eni ne brišemo takoj krogcev od šalc kofeta. :)

Če je les le kolikor toliko vzdrževan ne rabiš brisat takoj. Jaz imam hrast premazan z šelakom. Pa sploh ni panike pobrisat kofeta, čaja ali pira. Baje pa se pozna viski kar pa še nisem sprobal.

Comandante je izjavil:

Bellator je izjavil:

Kaj pravite na mizo iz Lesnine? https://www.xxxlesnina.si/p/xora-pisaln...

Najslabsi mozni sistem, z enim motorjem in gredjo na sredini.

Resno, vzami karkoli drugega.

Pa še drago je.

Bellator je izjavil:

Kan pa tisti twini? A pridejo zraven navodila za sestavo? Kje potem dobiti dobro še ploščo?

Za dane dolžine imaš ploš povsod polno, če rabiš na mero vzameš lepljenega in ga odžagaš in vivo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Zimonem ()

Comandante ::

Bellator je izjavil:

Kan pa tisti twini? A pridejo zraven navodila za sestavo? Kje potem dobiti dobro še ploščo?

Seveda, sicer je sestava trivialna (6 vijakov za okvir in kaksnih 12 za plosco).

Poslji mi kontakt na privat, pa ti posljem navodila :)

Plosce je vec opcij:

-poceni in dobro je Bauhaus ali Obi, odrezano na mero in zarobljeno, poljubne barve. Za 30e dobis super plosco debeline 19mm, ponavadi imajo po 15-20 dekorjev na zalogi. Online alternativa je slovenijales, naklikas in dostavijo.

-malo drazji razred so gotove plosce, Ikea ima recimo odlicno kvaliteto za denar in solidno izbiro.

-ce hoces high end, te bo vsak mizar z veseljem obral za 200e. V zameno dobis odlicno plosco po meri od Eggerja, z ultrapasom, odpornim na udarce, praske in kemikalije.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Lesena miza z vgrajenim računalnikom in urejenimi kabli (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9511625 (6905) Zimonem
»

Kvaliteten stol, ki omogoča kar se da zdravo sedenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
528069 (4836) STASI
»

Pisalna stoječa miza (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5115384 (4660) black ice
»

Nakup stola, na katerem sedite pred računalnikom

Oddelek: Loža
348605 (6986) c00L3r
»

Računalniška miza do nekje 1000 eur (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6227033 (24522) root987

Več podobnih tem