» »

Posledice Manchesterskega napada?

Posledice Manchesterskega napada?

««
16 / 20
»»

nevone ::

Ne, zgolj resna kritika terorizma.

Razen za tiste, ki verjamejo, da je brez občasnega bombardiranja bolnišnic nemogoče širiti demokracijo.


Predstavljaj si situacijo, da iz bolnišnice streljajo nate. Ali imaš sploh kakšno izbiro, kot streljat nazaj. Ja imaš, lahko se pustiš ustreliti ... no ja ... lahko se tudi umakneš.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

jype ::

nevone> Predstavljaj si situacijo, da iz bolnišnice streljajo nate. Ali imaš sploh kakšno izbiro, kot streljat nazaj. Ja imaš, lahko se pustiš ustreliti ... no ja ... lahko se tudi umakneš.

Kunduz hospital airstrike @ Wikipedia je terorističen napad ZDA na bolnišnico.

Nihče ni streljal nanje iz bolnišnice ali njene neposredne bližine, kot je pravilno ugotovila preiskava. ZDA, ki načeloma nočejo sponzorirati terorizma, so se za napad opravičile in plačale reparacije. Kljub temu so s tem ZDA izvedle teroristično dejanje, ki je bistveno pripomoglo k uspehu talibanskega rekrutiranja v regiji, na podlagi katerega danes Afganistan čuti posledice: Napadi talibanskih skupin v regiji so se močno okrepili, kar onemogoča normalizacijo stanja in družbeni in ekonomski napredek, ki bi lahko zmanjšal tako pritok beguncev iz Afganistana, kot tudi stroške, ki jih ima NATO z ohranjanjem miru v državi.

Skratka, ničesar si ni treba predstavljati, samo prebere se, kaj se je zares zgodilo.

Da je takih primerov veliko, le da se o večini ne poroča, ker v njih niso udeleženi pripadniki ugledne mednarodne organizacije, kakršna je MSF, je seveda vsakomur jasno.

ADIJOOO> Islam populacija Manj kot 1%
ADIJOOO> Češka , Finska , Madžarska, Polska, Romunija , Slovaška, Estonija... - V nobeni državi ni bilo terorističnega napada (razen na Poljskem so lastniki kebaba umorili Poljaka)

http://www.express.co.uk/news/world/714...

Lažeš, kot vedno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Scaramouche ::

Kdo, Abdeslam? Zavbi? Al ta kolega z Manchestra?

Si hotel kaj konkretnega povedat?

Moje je prav, razen takrat kadar ni?

Očitno so sami povedali da je religija na prvem mestu!



V Koranu pise marsikaj, tudi stvari katere ne sovpadajo s tvojo narativo in jih prikladno ignoriras

tudi če pišejo lepe stvari, ko napišeš not da lahko ubijaš v imenu religije, ne moreš negirati tega da bodo ljudje to uporabili!

In kaksne veze ima preteklo zatiranje kristjanov s strani muslimanov s sedanjostjo? Kaksne veze ima sploh zatiranje kristjanov s strani muslimanov s cimerkoli?

Ima ker se obnašaš kot en američan ki ima white guilt!
Islam se tukaj nikoli ni opravičil da nas je zasužnjeval!
Katoliki se morajo redno opravičevati za vse vojne!

Seveda so, kar pa ne pomeni, da njihov cilj ni politicne narave.

Politika je del religije to je jasno!
Vsake! Še vedno je religija tista ki napade in hoče oblast!
V katerem paketu je pa prisel Zavbi?

Kot vem, islamističnem, niso ga urili katoliki, kaj se greš?

Kazejo kaj?


jype ::

Ben Shapiro se moti. Sprijazniti se boš moral s tem.

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Ben Shapiro se moti. Sprijazniti se boš moral s tem.


On citira Pew polls, lepo bi bilo da imaš ti kak dokaz,samo kot vedno, NULA!

jype ::

Scaramouche> On citira Pew polls, lepo bi bilo da imaš ti kak dokaz,samo kot vedno, NULA!

On citira predvsem Confirmation bias @ Wikipedia ultradesničarskih medijev.

Scaramouche ::

jype je izjavil:

Scaramouche> On citira Pew polls, lepo bi bilo da imaš ti kak dokaz,samo kot vedno, NULA!

On citira predvsem Confirmation bias @ Wikipedia ultradesničarskih medijev.


LOl, človek navede vir Pew Polls, ti pa trolaš z wiki...

jype ::

Scaramouche> LOl, človek navede vir Pew Polls, ti pa trolaš z wiki...

Zmanjkalo argumentov?

ADIJOOO ::

jype je izjavil:



Zmanjkalo argumentov?


Ja ti jih je že zdavnaj.

Scaramouche ::

jype je izjavil:



Zmanjkalo mi argumentov!


Vidim!

ADIJOOO ::

Na wikipediji bo treba odpreti novo stran z naslovom jypizem - metoda slabega trolanja

jype ::

Ne zdi se mi narobe, da to poimenujete po človeku, ki vas pwna.

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

Ne zdi se mi narobe, da to poimenujete po človeku, ki vas pwna.


Važno, da si samozavesten.

GrX ::

A se še kar ukvarjate z napadom v Manchestru?? To je že staro, saj so v tem času "mirni muslimani" zopet pobijali "nevernike" in sicer v Egiptu in na Filipini itd.... Seveda pa smo za ta nagnusna dejanja zopet krivi tisti, ki napišemo kako kritiko glede islama..

A je tako jpye?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

jype ::

GrX> A je tako jpye?

Ne, motiš se.

dice7 ::

Scaramouche je izjavil:

Kdo, Abdeslam? Zavbi? Al ta kolega z Manchestra?

Si hotel kaj konkretnega povedat?
Da tvoje nabijanje nima stika z realnostjo in ni podprto z nicemer oprejemljivim. Kazes mi podatke, ki nakljucno sovpadajo in menis da si iz tega naredil neizpodbitno studijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

mtosev ::

prašanje za alt-right ljudi: kolk bi vas želelo, da v evropi ni več muslimanov?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

konspirator ::

Vsi, ki v Eu nočemo novega Bližnjega vzhoda.


dajč
Kazes mi podatke, ki nakljucno sovpadajo in menis da si iz tega naredil neizpodbitno studijo.

Prav imaš, vsa tovrstna dejanja dejanja so samo osamljeni in izolirani primeri, ki nimajo nič skupnega z Big Alom **.
taqiyya press.

In samo 800 milijonov je takih osamljenih in izoliranih primerov, ki imajo skupnega imenovalca **
5:50
--

Zgodovina sprememb…

D3m ::

mtosev je izjavil:

prašanje za alt-right ljudi: kolk bi vas želelo, da v evropi ni več muslimanov?


|HP EliteBook|R5 6650U|

PaX_MaN ::

D3m je izjavil:

mtosev je izjavil:

prašanje za alt-right ljudi: kolk bi vas želelo, da v evropi ni več muslimanov?



No, kot kaže vas je RES treba v fojbe.

krneki0001 ::

Pri 300 miljonih prebivalcev samo 45 incidentov? Če primerjamo z muslimani v evropi 14 miljonov muslimanov in 1000 incidentov, so Američani še zelo mirni.

D3m ::

Jup.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Scaramouche ::

http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/poos...

Evo, zdaj še v Slo čutimo posledice tega!

vostok_1 ::

Posledica te "pusti delati" multikulturne politike bo nedvomno radikalizacija domačinov.

Jype in podobni bi domače radikalce fojbirali, tujim pa pomagajo.
Seveda je logično kake bodo posledice.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

jype ::

vostok_1> tujim pa pomagajo.

Zlagal se je, ker mu je zmanjkalo argumentov.

Scaramouche> Evo, zdaj še v Slo čutimo posledice tega!

Verjetno jih je strah, da bo kak Slovenec kakega nezavestnega reveža do smrti brcal v glavo.

nebivedu> Pri 300 miljonih prebivalcev samo 45 incidentov? Če primerjamo z muslimani v evropi 14 miljonov muslimanov in 1000 incidentov, so Američani še zelo mirni.

Škoda je le, da njihova poklicna vojska izvaja zločine proti človeštvu po vsem svetu, vsi pa za to plačujemo - tako v davkih, kot v terorizmu.

poweroff ::

PaX_MaN je izjavil:

No, kot kaže vas je RES treba v fojbe.

Blodnje internetnih zdolgočasenežev.
sudo poweroff

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Pri 300 miljonih prebivalcev samo 45 incidentov? Äe primerjamo z muslimani v evropi 14 miljonov muslimanov in 1000 incidentov, so AmeriÄani ĹĄe zelo mirni.

Ĺ koda je le, da njihova poklicna vojska izvaja zloÄine proti ÄloveĹĄtvu po vsem svetu, vsi pa za to plaÄujemo - tako v davkih, kot v terorizmu.


Haluciniraš, to je pa ja vse v mejah demokracije in kapitalizma! :))

FrRoSt ::

>Do you think nothing will change?

http://www.24ur.com/novice/svet/pogumna...

jype ::

Matthai> Blodnje internetnih zdolgočasenežev.

Nisi prebral članka, ane?

nebivedu> Haluciniraš, to je pa ja vse v mejah demokracije in kapitalizma!

Zopet haluciniraš?

krneki0001 ::

si spregledal smeškota na koncu? >:D

mtosev ::

komu gre tole alt-right and extreme left sranje na živce?

muslimani kateri ne bodo spreminjali zakonov v državah v katere pridejo me sploh ne motijo. rabimo pa jih lepo razpolediti po evropi, da jih ne bo preveč v samo eni državi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Mato989 ::

mtosev je izjavil:

komu gre tole alt-right and extreme left sranje na živce?

muslimani kateri ne bodo spreminjali zakonov v državah v katere pridejo me sploh ne motijo. rabimo pa jih lepo razpolediti po evropi, da jih ne bo preveč v eni državi.


Problem je v tem ker jih v vsakem primeru kmalu bo! Zaradi natalitete... in kot dokazano vidimo tudi 3 generacija ni asimilirana, je collision neizbežen...

Pač nismo kompatibilni, dokler so v mikro manjšini še gre, ampak še takrat moramo upat da se jim rodi več deklet kot moških :)

D3m ::

mtosev je izjavil:

komu gre tole alt-right and extreme left sranje na živce?

muslimani kateri ne bodo spreminjali zakonov v državah v katere pridejo me sploh ne motijo. rabimo pa jih lepo razpolediti po evropi, da jih ne bo preveč v samo eni državi.


Zakaj razporediti?
|HP EliteBook|R5 6650U|

mtosev ::

D3m je izjavil:

mtosev je izjavil:

prašanje za alt-right ljudi: kolk bi vas želelo, da v evropi ni več muslimanov?


kaj hočeš s slikico povedati. hočeš crusade war?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

next3steps ::

GrX je izjavil:

A se še kar ukvarjate z napadom v Manchestru?? To je že staro, saj so v tem času "mirni muslimani" zopet pobijali "nevernike" in sicer v Egiptu in na Filipini itd.... Seveda pa smo za ta nagnusna dejanja zopet krivi tisti, ki napišemo kako kritiko glede islama..

A je tako jpye?

Mirni katoliki pa divjajo po evropskih cestah in še dalje ubijajo nedolžne žrtve.
Get rekt!

mtosev ::

D3m je izjavil:

mtosev je izjavil:

komu gre tole alt-right and extreme left sranje na živce?

muslimani kateri ne bodo spreminjali zakonov v državah v katere pridejo me sploh ne motijo. rabimo pa jih lepo razpolediti po evropi, da jih ne bo preveč v samo eni državi.


Zakaj razporediti?
da jih ne bo preveč v eni država, na enem mestu. če hočeš probleme jih daš samo na eno mesto. lažje se bodo asimilirali, če bodo okoli drugih ljudi in ne samo svojo sorto.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

next3steps ::

Marko ima prav. Če daš par legel nacistov skupaj, dobiš Tretji rajh. Če daš par ekstremistov skupaj, dobiš boom-boom-kaboom. Če daš par blaznih ignorantskih katolikov skupaj, dobiš slovenceljna, ki drugega nezavestnega slovenceljna do smrti brca v glavo.

D3m ::

jype BOT.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Heavy ::

next3steps je izjavil:

Mirni muslimani pa divjajo po evropskih pločnikih in še dalje ubijajo nedolžne žrtve.
Get rekt!


Popravljeno ;)
#TeamFelix

mtosev ::

če že govorimo o beguncih in migrantih. kaj si mislite o migrantih kateri doma imajo kje živeti in imajo hrano? za njih ne vidim potrebe, da prihajajo sem. naj se vsaka država odloči kolk jih rabi in misli sprejeti.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

D3m ::

LOL

|HP EliteBook|R5 6650U|

janex ::

mtosev je izjavil:

če že govorimo o beguncih in migrantih. kaj si mislite o migrantih kateri doma imajo kje živeti in imajo hrano? za njih ne vidim potrebe, da prihajajo sem. naj se vsaka država odloči kolk jih rabi in misli sprejeti.


Ti dejansko misliš da evropa rabi pod IQ 80 ljudi da, nevem, nam pridejo služiti za penzione? Isti se derejo kako nam bojo roboti pokradli vsa delovna mesta, hkrati da manjka delovne sile. Če delamo robote očitno nismo tako leni kot nas hočejo prepričat. Pa še zlobni smo ker onesnažujemo in ker je prevelika populacija planeta in moramo nahraniti Afriko?

Sploh pa nisem vedel da je Sirija v Afriki. Če sodimo po obarvanosti naših gostov.

Master_Yoda ::

Tudi jaz ne vidim potrebe. Je pa se drug problem: potrebno je spremeniti zakone/konvencije, ker bi ce bi se jih drzali morali sprejeti 90% (stevilka iz riti potegnjega ampak je verjetno blizu) prebivalcev tretjega sveta v Evropo, kar pa je nemogoce razen seveda ce zelimo iz Evrope narediti enako.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Rešitev.

|HP EliteBook|R5 6650U|

IL_DIAVOLO ::

Jype je tipicen troll, ki unici vsako temo.

Scaramouche ::

mtosev je izjavil:

če že govorimo o beguncih in migrantih. kaj si mislite o migrantih kateri doma imajo kje živeti in imajo hrano? za njih ne vidim potrebe, da prihajajo sem. naj se vsaka država odloči kolk jih rabi in misli sprejeti.


Za levičarje je to samo vprašanje etike in moraš sprejemati dokler pač država ne poči v ekstremizmu in dolgovih..

Za normalne ljudi je to vprašanje slabe politike ki ni dovolila da se intervenira tam kjer se mora in spremeni islamistično politični sistem v demokratičnega(glej Bosna v ex yu)!

In seveda zmožnosti države in koliko je ta že sposobna pomagati brezposelnim!

D3m ::

janex je izjavil:

mtosev je izjavil:

če že govorimo o beguncih in migrantih. kaj si mislite o migrantih kateri doma imajo kje živeti in imajo hrano? za njih ne vidim potrebe, da prihajajo sem. naj se vsaka država odloči kolk jih rabi in misli sprejeti.


Ti dejansko misliš da evropa rabi pod IQ 80 ljudi da, nevem, nam pridejo služiti za penzione? Isti se derejo kako nam bojo roboti pokradli vsa delovna mesta, hkrati da manjka delovne sile. Če delamo robote očitno nismo tako leni kot nas hočejo prepričat. Pa še zlobni smo ker onesnažujemo in ker je prevelika populacija planeta in moramo nahraniti Afriko?

Sploh pa nisem vedel da je Sirija v Afriki. Če sodimo po obarvanosti naših gostov.




Meanwhile in Swedenland

|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

Scaramouche ::

D3m je izjavil:

LOL



v normalni državi bi takemu priredili tak topel sprejem!

Master_Yoda ::

Za levičarje je to samo vprašanje etike in moraš sprejemati dokler pač država ne poči v ekstremizmu in dolgovih..

Za normalne ljudi je to vprašanje slabe politike ki ni dovolila da se intervenira tam kjer se mora in spremeni islamistično politični sistem v demokratičnega(glej Bosna v ex yu)!

In seveda zmožnosti države in koliko je ta že sposobna pomagati brezposelnim!


Se strinjam!



D3m je izjavil:

Rešitev.



jype ::

Master_Yoda> Se strinjam!

Čak mal, pa sej ste desničarji rekl, da Arabci ne znajo demokracije, pol ste jih pa zbombardiral do kamene dobe, kjer tudi če bi jo znali, nimajo pogojev, da bi jo zrihtal.

Kaj se zdej neumne delate?

Scaramouche> v normalni državi bi takemu priredili tak topel sprejem!

Mhm, v "normalni državi" se dejstvom upira tako, da se z nasiljem odstrani tiste, ki si dejstva drznejo izpostaviti.

Desničarski raj.

Zgodovina sprememb…

««
16 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25240090 (36195) zee

Streljanje v Parizu (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Problemi človeštva
1902298261 (230392) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419194132 (153953) Alencica

Več podobnih tem