» »

Posledice Manchesterskega napada?

Posledice Manchesterskega napada?

««
5 / 20
»»

krneki0001 ::

jype je izjavil:

O, glej, storilec vali krivdo na komuniste.


Jaz nisem še nikogar brcnil v glavo. Ti pa si človeka ubil ravno z brcanjem v glavo, poleg tega si pa še pozival k pobojem ljudi.

jype ::

nebivedu> Begunec se mora ustavit v prvi varni državi. To je recimo Turčija.

Turčija ni varna država, ker mora država, če želi biti spoznana za varno, ustrezati pogojem, ki jim Turčija ne: Če kot prosilec za azil v dveh letih ne dobiš novih dokumentov, s katerimi so tvoje pravice izenačene s pravicami državljanov (z izjemo volilne pravice), potem taka država ni smatrana za varno in begunci smejo zaprositi za azil v naslednji državi. Naslednja država je EU.

nebivedu> Jaz nisem še nikogar brcnil v glavo.

Posnetek pravi drugače.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

dice7 ::

krneki0001 je izjavil:

Spet laži in natolcevanja. Begunec se mora ustavit v prvi varni državi. To je recimo Turčija. Potem postane migrant. In migranti niso v brezupnem položaju, ker so se sami odločili za potovanje v druge države, torej morajo sprejeti tudi to, da niso povsod zaželjeni in da nimajo povsod vstopa.
Ne, znebiti se je potrebno ljudi, kateri so mnenja, da so nekateri "nezazeljeni" zaradi arbitrarnih lastnosti, kot so ime, poreklo ali kolicina melanina v kozi.

Vsakdo lahko kjerkoli zaprosi za azil. Naprej je odvisno od postopka organov kaj narediti z njim. Napacno je v tem primeru ljudem preprecevati moznost zaprositve.

GrX ::

jype je izjavil:

nebivedu> Begunec se mora ustavit v prvi varni državi. To je recimo Turčija.

Turčija ni varna država, ker mora država, če želi biti spoznana za varno, ustrezati pogojem, ki jim Turčija ne: Če kot prosilec za azil v dveh letih ne dobiš novih dokumentov, s katerimi so tvoje pravice izenačene s pravicami državljanov (z izjemo volilne pravice), potem taka država ni smatrana za varno in begunci smejo zaprositi za azil v naslednji državi. Naslednja država je EU.

nebivedu> Jaz nisem še nikogar brcnil v glavo.

Posnetek pravi drugače.


A pri tebi res ne gre drugače? Čisto po komunistično zopet opravičuješ zločin z drugim zločinoma.. Pa ne pozabi tudi tokrat omeniti RKC, pa križarskih pohodov..

Sem ti že napisal, da se bo kronologija dogodkov brala nekako takole: Razstrelil se je še en mlad musliman, ki je prejel klic Alaha in pri tem ubil 22 oseb, med njimi je bilo mnogo otrok.. V tej kronologijo ne bo zapisov ne o RKC, ne o Breiviku, ne o križarskih pohodih, niti ne o Indijancih.. Glavna nit kronologije je musliman in nič drugega.. A tebi to res ni jasno?

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Begunec se mora ustavit v prvi varni državi. To je recimo Turčija.

Turčija ni varna država, ker mora država, če želi biti spoznana za varno, ustrezati pogojem, ki jim Turčija ne: Če kot prosilec za azil v dveh letih ne dobiš novih dokumentov, s katerimi so tvoje pravice izenačene s pravicami državljanov (z izjemo volilne pravice), potem taka država ni smatrana za varno in begunci smejo zaprositi za azil v naslednji državi. Naslednja država je EU.


Spet lažeš in nabijaš, trolček. Turčija je varna država. Evropa je zmetala milijarde evrov, da so zagotovili vse potrebno.

jype je izjavil:


nebivedu> Jaz nisem še nikogar brcnil v glavo.

Posnetek pravi drugače.


So spet popustile tablete? Mene ni na posnetku, kjer ti brcaš človeka v glavo.

jype ::

GrX> A pri tebi res ne gre drugače? Čisto po komunistično zopet opravičuješ zločin z drugim zločinoma.. Pa ne pozabi tudi tokrat omeniti RKC, pa križarskih pohodov..

Lahko prosim odebeliš v mojem tekstu, kje je kakršnokoli opravičevanje?

nebivedu> Spet lažeš in nabijaš, trolček. Turčija je varna država. Evropa je zmetala milijarde evrov, da so zagotovili vse potrebno.

Ja, vmes je pa milijon beguncev že legalno pobegnil v EU.

nebivedu> So spet popustile tablete? Mene ni na posnetku, kjer ti brcaš človeka v glavo.

Seveda si. Na posnetku ste Slovenci. A ti nisi Slovenec?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

krneki0001 ::

dice7 je izjavil:

Ne, znebiti se je potrebno ljudi, kateri so mnenja, da so nekateri "nezazeljeni" zaradi arbitrarnih lastnosti, kot so ime, poreklo ali kolicina melanina v kozi.


Pozivaš k pobojem?

So tudi tebi popustile tablete? Mene ime, poreklo ali kolicina melanina v kozi ne zanima, meni je samo važno da ne dobimo sem bedakov ki verjamejo v pasjeglavega pedofila. Pa mi je vseeno ali so črni, rdeči, zeleni ali pa kodrlpajsasti. Če se odpovedo verovanju v pasjeglavega pedofila lahko vstopijo v našo državo.

jype je izjavil:


nebivedu> Spet lažeš in nabijaš, trolček. Turčija je varna država. Evropa je zmetala milijarde evrov, da so zagotovili vse potrebno.

Ja, vmes je pa milijon beguncev že legalno pobegnil v EU.


Spet laž, milijon je bilo migrantov, beguncev je bilo par procentov med njimi.

jype je izjavil:


nebivedu> So spet popustile tablete? Mene ni na posnetku, kjer ti brcaš človeka v glavo.

Seveda si. Na posnetku ste Slovenci. A ti nisi Slovenec?


Ne, jaz sem begunec, ti pa si Slovenec. (ki brca nezavestne v glavo)

Zgodovina sprememb…

jype ::

nebivedu> Spet laž, milijon je bilo migrantov, beguncev je bilo par procentov med njimi.

Tisti, ki so bili migranti, nimajo enakih pravic kot begunci, zato se o njih ne pogovarjamo. Beguncev je bilo več kot milijon.

nebivedu> Ne, ti pa si.

Hvala, vse jasno, te bom citiral, ko boš naslednjič "branil domovino".

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: scipascapa ()

Matako ::

Kot rečeno, ko poizkušaš nadzirati epidemijo malarije, se ne spraviš na vse od afriškega govnjača do povodnih konjev, ampak usmeriš sredstva direktno in brezkompromisno na komarje ("muzzies") - čeprav jih je na širšem področju z malarijo okuženih le nekaj miljonink.

Ja, je _dobesedno_ rasistično.
/\/\.K.

dice7 ::

krneki0001 je izjavil:

dice7 je izjavil:

Ne, znebiti se je potrebno ljudi, kateri so mnenja, da so nekateri "nezazeljeni" zaradi arbitrarnih lastnosti, kot so ime, poreklo ali kolicina melanina v kozi.
Pozivaš k pobojem?
Ne, ustrezno kaznovanje in izobrazevanje kadar krsijo pravice drugih ali zakon na splosno

krneki0001 je izjavil:

So tudi tebi popustile tablete? Mene ime, poreklo ali kolicina melanina v kozi ne zanima, meni je samo važno da ne dobimo sem bedakov ki verjamejo v pasjeglavega pedofila. Pa mi je vseeno ali so črni, rdeči, zeleni ali pa kodrlpajsasti. Če se odpovedo verovanju v pasjeglavega pedofila lahko vstopijo v našo državo.
Potem pa pusti ljudi pri miru, da gredo skozi postopek in odnehaj s stigmatizacijo

Matako je izjavil:

Kot rečeno, ko poizkušaš nadzirati epidemijo malarije, se ne spraviš na vse od afriškega govnjača do povodnih konjev, ampak usmeriš sredstva direktno in brezkompromisno na komarje ("muzzies") - čeprav jih je na širšem področju z malarijo okuženih le nekaj miljonink.

Ja, je _dobesedno_ rasistično.

Za dobrobit Zemlje je tudi potrebno iztrebiti celotno clovestvo

In to cimprej

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Spet laž, milijon je bilo migrantov, beguncev je bilo par procentov med njimi.

Tisti, ki so bili migranti, nimajo enakih pravic kot begunci, zato se o njih ne pogovarjamo. Beguncev je bilo več kot milijon.


Spet lažeš in nabijaš ali pa boš podkrepil s kakimi dokazi?

Ker leta 2015 je bilo 1.8 milijona ilegalcev (toliko jih je ilegalno prestopilo meje EU)
VIR: European migrant crisis @ Wikipedia

In če gledamo samo balkansko pot, jih je od milijona, ki so prišli čez balkan v letu 2015 označenih za ilegalce kar 764.038, torej je bilo beguncev samo približno 236 tisoč. Kar je 23%.


jype je izjavil:


nebivedu> Ne, ti pa si.

Hvala, vse jasno, te bom citiral, ko boš naslednjič "branil domovino".


Domovino? Državo v kateri živim, ne domovino. Domovine ne morem, je ni več. Ste jo idioti uničili.

krneki0001 ::

dice7 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

dice7 je izjavil:

Ne, znebiti se je potrebno ljudi, kateri so mnenja, da so nekateri "nezazeljeni" zaradi arbitrarnih lastnosti, kot so ime, poreklo ali kolicina melanina v kozi.
Pozivaš k pobojem?
Ne, ustrezno kaznovanje in izobrazevanje kadar krsijo pravice drugih ali zakon na splosno


Znebiti se meni ne pomeni kaznovati, ampak pobiti. Torej pozivaš k pobojem.


dice7 je izjavil:


krneki0001 je izjavil:

So tudi tebi popustile tablete? Mene ime, poreklo ali kolicina melanina v kozi ne zanima, meni je samo važno da ne dobimo sem bedakov ki verjamejo v pasjeglavega pedofila. Pa mi je vseeno ali so črni, rdeči, zeleni ali pa kodrlpajsasti. Če se odpovedo verovanju v pasjeglavega pedofila lahko vstopijo v našo državo.
Potem pa pusti ljudi pri miru, da gredo skozi postopek in odnehaj s stigmatizacijo


Ne morem jih pustiti v svojo državo, ker se nočejo odpovedati verovanju v pasjeglavega pedofila.

juroz ::

dice7 je izjavil:


Za dobrobit Zemlje je tudi potrebno iztrebiti celotno clovestvo

In to cimprej

Začni pri sebi in postavi zgled.

Čakamo.

dice7 ::

krneki0001 je izjavil:

dice7 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Pozivaš k pobojem?
Ne, ustrezno kaznovanje in izobrazevanje kadar krsijo pravice drugih ali zakon na splosno
Znebiti se meni ne pomeni kaznovati, ampak pobiti. Torej pozivaš k pobojem.

SSKJ pravi narediti, povzročiti, da kaj neprijetnega, nezaželenega pri kom preneha obstajati

krneki0001 je izjavil:

Ne morem jih pustiti v svojo državo, ker se nočejo odpovedati verovanju v pasjeglavega pedofila.
Zal nisi nad ustavo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

janex ::

dice7 je izjavil:


krneki0001 je izjavil:

Ne morem jih pustiti v svojo državo, ker se nočejo odpovedati verovanju v pasjeglavega pedofila.
Zal nisi nad ustavo


No pa si odkril problem, ustava dovoljuje pedofilijo, prepoveduje pa braniti otroke pred pedofili.

dice7 ::

janex je izjavil:

dice7 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ne morem jih pustiti v svojo državo, ker se nočejo odpovedati verovanju v pasjeglavega pedofila.
Zal nisi nad ustavo
No pa si odkril problem, ustava dovoljuje pedofilijo, prepoveduje pa braniti otroke pred pedofili.
Ne, ustava dovoljuje svobodo vere, ti si pa zapisal kaznivo dejanje

aycabron ::

Summoning Gandalf.

Pucaj ta thread.

janex ::

dice7 je izjavil:

Ne, ustava dovoljuje svobodo vere, ti si pa zapisal kaznivo dejanje


Mohammed had sex with his youngest wife, 'Aisha, daughter of Abu Bakr, when he was about 53 and she was only nine years old.

Kot da je razlika med muslimanom in pedofilom. Ti nisi dovolj razgledan in verjameš Abdulu ko ti reče da je zdravnik za rakete, ko se v resnici gre takijo. Manjka ti izobrazbe Dice7, oziroma imaš IQ ki sodi v nivo pripadnikov religije miru in zato ne moreš odkriti povezav med fickificki in Muhamedom:

The average Muslim is found to have an IQ of 81

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: next3steps ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

...

Si ga prijavil? Nisi, a...

vostok_1 ::

jype je izjavil:


Nacisti so bili pro-karkoli je politično delovalo in anti-karkoli je politično delovalo, tako kot ti.


Stop abusing drugs jype.

jype je izjavil:


Ja, tudi v Izraelu bi se morali znebiti skrajnih desničarjev.


Torej levičarji gradijo blindirane bariere, če te prav razumem?

jype je izjavil:


To se boš moral pa zmenit s svojimi strankarskimi kolegi iz te teme. Oni pravijo, da bodo meje zaprte, državo bo pa vodil diktator.


Mislim, da imaš ti več skupnega z njimi, saj veš tisto staro naciji vs. komunisti. Tepli so se zgolj zaradi detajlov.

jype je izjavil:


Si jih že začel. Zdaj je prepozno.


Jebeni Julij Cezar...a tud galce pa germane bom sedaj moral uvoziti. Damn it.

jype je izjavil:


Fašizem ne deluje. Avto-fetiš bo izginil, če boš ljudi vzgojil, ne pa brcal. Brca se samo fašiste, ker drugega kot nasilja ne razumejo.


Ta mlade se bo vzgajalo ja. Ta stari pa bodo morali dobit kako metaforično brco, drugače se ne bo nič spremenilo.

poweroff je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

To je neorganizirani lone wolf. To so le besede. Če bo počel kake sumljive nakupe, morda naj se ga malo prečekira. Nekaj dosti strahu pa ni, da bi kaj naredil.

Medtem ko so islamske skupine v zahodnih državah odlično organizirane in odlično financirane, pa tudi človeški kapital imajo.

To ni neorganizirani lone wolf. Organiziran je na portalih kot so Politikis, NovaTV, itd. Celo v politični stranki. Te skupine so odlično financirane (brezplačniki, pa to), pa tudi človeški kapital imajo.

Verjetno pa kaj dosti ne bo naredil, ker si ne upa. Zna pa koga radikalizirati.

Also... kaj je že Albrightova rekla o pol milijona iraških otrok?


Ni primerljivo IMO. Tip samo bluzi in se postavlja. A ma kdo kake posnetke, kjer na strankarskih koncilih pridigajo o streljanju na migrante?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

krneki0001 ::

dice7 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Ne morem jih pustiti v svojo državo, ker se nočejo odpovedati verovanju v pasjeglavega pedofila.
Zal nisi nad ustavo


Seveda sem. Ustava je samo papir, s katerim si obrišem rit, ko se orenk userjem. Zame ustava ne velja. (Podobno kot za jypeta ne velja CPP).

dice7 ::

krneki0001 je izjavil:

Seveda sem. Ustava je samo papir, s katerim si obrišem rit, ko se orenk userjem. Zame ustava ne velja. (Podobno kot za jypeta ne velja CPP).
Glejga radikalca, ZaphodBB bi te ze oznacil za levicarja

jype ::

vostok_1> Torej levičarji gradijo blindirane bariere, če te prav razumem?

Če bi jih, bi napisal, da se morajo znebiti levičarjev.

vostok_1> Mislim, da imaš ti več skupnega z njimi, saj veš tisto staro naciji vs. komunisti. Tepli so se zgolj zaradi detajlov.

Vem, da to misliš, ampak misliš narobe. Ti in Matako verjameta, da so muslimani insekti, zato se vaju bo iztrebilo. Temu se zlahka odpovesta tako, da prenehata s sovražno retoriko.

vostok_1> Ni primerljivo IMO. Tip samo bluzi in se postavlja. A ma kdo kake posnetke, kjer na strankarskih koncilih pridigajo o streljanju na migrante?

Lej, komarje iztrebiš vse, ne omejuješ se samo na tiste, ki prenašajo malarijo.

fartman> Si ga prijavil? Nisi, a...

Sem, na spletno oko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ohnowhy ::

jype je izjavil:

Sem, na spletno oko.

In, kaj konkretnega je sledilo? Je vsaj dobil za ušesa?

janex ::

jype je izjavil:


Vem, da to misliš, ampak misliš narobe. Ti in Matako verjameta, da so muslimani insekti, zato se vaju bo iztrebilo. Temu se zlahka odpovesta tako, da prenehata s sovražno retoriko.


Za kopypasta rabiš navesti vir jype.

krneki0001 ::

dice7 je izjavil:

krneki0001 je izjavil:

Seveda sem. Ustava je samo papir, s katerim si obrišem rit, ko se orenk userjem. Zame ustava ne velja. (Podobno kot za jypeta ne velja CPP).
Glejga radikalca, ZaphodBB bi te ze oznacil za levicarja


Radikalca? Jaz sem daleč od radikalca. Radikalci ste kreteni, ki verske fanatike vlačite v državo (že tako prepolno verskih fanatikov druge vere).

GrX ::

jype je izjavil:

GrX> A pri tebi res ne gre drugače? Čisto po komunistično zopet opravičuješ zločin z drugim zločinoma.. Pa ne pozabi tudi tokrat omeniti RKC, pa križarskih pohodov..

Lahko prosim odebeliš v mojem tekstu, kje je kakršnokoli opravičevanje?



Kaj pa je to drugega? Podivjani musliman se zaradi klica Alaha razstreli in za seboj pusti 22 trupel, ti pa takoj najdeš povezavo z Velenjskim zločincem.. Res ne vem, kako lahko prideš do tega zaključka.. Ko je Velenjčan do smrti pretepel tistega reveža ni noben z razumen človek iskal vzporednic v muslimanskem svetu ter terorizmu. Vsi smo ga najstrožje obsodili in res ni opravičila za tako dejanje! A bo šlo???

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: GrX ()

Wrop ::

dice7 je izjavil:

Ne, ustava dovoljuje svobodo vere


Ne, ustava samo dovoljuje svobodno izpovedovanje vere. Ne zagotavlja pa polnega prakticiranja vere. Lahko v verski knjigi še tako priporočajo rezanje glav, pa tega ne boš mogel prakticirat brez kazenskih posledic. Enako velja za poročanje z mladoletnicami.

Scaramouche ::

Wrop je izjavil:

dice7 je izjavil:

Ne, ustava dovoljuje svobodo vere


Ne, ustava samo dovoljuje svobodno izpovedovanje vere. Ne zagotavlja pa polnega prakticiranja vere. Lahko v verski knjigi še tako priporočajo rezanje glav, pa tega ne boš mogel prakticirat brez kazenskih posledic. Enako velja za poročanje z mladoletnicami.


Razlagaš ovci kvantno mehaniko!

MaliJanez ::

Izgnat vse muslimane iz evrope, problem rešen.

jype ::

GrX> Kaj pa je to drugega?

No, no, potrudi se. Če pišeš obtožbo zoper mene, boš moral biti natančen, saj menda vidiš, kako nabrušeno tipkovnico imam.

GrX> Ko je Velenjčan do smrti pretepel tistega reveža ni noben z razumen človek iskal vzporednic v muslimanskem svetu ter terorizmu.

A ni to bistvo tega argumenta? Zakaj se ti zdi, da razumni ljudje v primeru terorizma iščejo vzporednice z islamom? Islam sta slabi dve milijardi ljudi. Čemu bi kdorkoli razumen mislil, da celo tisti izmed muslimanov, ki pravijo, da tako nasilje podpirajo, ker so to prebrali v Koranu, dejansko stojijo za svojo izjavo? Histerija seveda obilno pomaga pri tem, da se pogovarjamo o vedno bolj nasilnih obračunavanjih, ampak histerija ni moja: Jaz vem, da je v prihodnosti terorizem neizogibno dejstvo, ne glede na njegove ideološke korenine. Ja, tudi levičarji zganjajo terorizem in bolj, ko boste pozivali h kršenju človekovih pravic, več levičarjev s psihičnimi težavami se bo počutilo dovolj ogroženo, da bodo pripravljeni storiti neumnost.

Desničarji pa to že zdaj počnete: https://www.washingtonpost.com/news/wor...

GrX> Vsi smo ga najstrožje obsodili in res ni opravičila za tako dejanje!

A pa ste najstrožje obsodili tudi vse ostale prebivalce Velenja? Njegovo družino? Njegove sodelavce? Zakaj ne, če zdaj obsojate vero idiota, ki se je razstrelil? Jaz ne dvomim, da se napad ne bi zgodil, če bi bil storilec racionalen ateist, zato zagovarjam stališče, da bi morala biti verska vzgoja smatrana kot zloraba otrok, dokler otroci ne dosežejo starosti, ki so sposobni razmišljati o tem - ampak pot do takšne družbe je še dolga, nasilje zoper vernike pa izrazito neproduktivno.

dice7 ::

Wrop je izjavil:

Ne, ustava samo dovoljuje svobodno izpovedovanje vere. Ne zagotavlja pa polnega prakticiranja vere. Lahko v verski knjigi še tako priporočajo rezanje glav, pa tega ne boš mogel prakticirat brez kazenskih posledic. Enako velja za poročanje z mladoletnicami.
Ne, v ustavi dejansko pise da je izpovedovanje vere in drugih opredelitev v zasebnem in javnem življenju svobodno.

Ta svoboda se pa potem negira z zakoni. In ti med drugimi ne odobravajo pedofilije ter rezanja glav. Porocanje z mladoletnicami je pa bilo legalno ze pred islamizacijo, vendar morajo to odobriti starsi ter CSD, kot tudi poroke med otroci bratov in sester ter med otroci polbratov in polsester.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dice7 ()

jype ::

Wrop> Ne zagotavlja pa polnega prakticiranja vere.

Tako je, zato ni nikakršnega razloga, da bi muslimanom kršili katerokoli pravico.

Počnejo lahko vse, kar je zakonito. Tudi Biblija načeloma krute oblike umora za nekatere prestopke za vsakega krščanskega vernika, enako kot Koran, pa ne kristjani ne muslimani v naši državi nimajo nobenih možnosti, da bi take zapovedi izvajali, ne da bi jih država kaznovala.

MaliJanez> Izgnat vse muslimane iz evrope, problem rešen.

Ne, ni, ker niso vsi muslimani zagovorniki verskega fašizma, pa niso vsi zagovorniki verskega fašizma muslimani. Ti, na primer, zelo verjetno nisi musliman, za rešitev problema bi pa bilo nujno deportirati tudi tebe.

fartman> In, kaj konkretnega je sledilo? Je vsaj dobil za ušesa?

Ne vem, nisem džihadist, s tem naj se ukvarjajo profesionalci.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

ohnowhy ::

dice7 je izjavil:

Zakaj name pripisujes kolektivno krivdo? Sprejmi kolektivno krivdo "vasih" in se fojbiraj, ali pa zacni mene tudi smatrati kot individualca

Oh, brez skrbi, mene boste ti in jype brez dvoma fojbirala med prvimi (takoj vsaj napovedujeta ene 10x dnevno, po občutku), ker pač intelektualni šibki desničarji ne omogočamo idealizmov v smislu socializma in komunizma...

Scaramouche ::

MaliJanez je izjavil:

Izgnat vse muslimane iz evrope, problem rešen.


Če bo levica tako nadaljevala se bodo dogajale vojne, ekstremna desnica se bo okrepila, nacisti ki so bili do zdaj speči, bodo napadli kake muslimane v napadu nazaj, in potem bodo verske vojne IRA type...

Potem se bo Jurček končno lahko hvalil da so vsi Evropejci nacisti in da treba z njimi obračunati, stal bo na strani z bradatimi kreteni in podpiral islamizem da se bori proti domorodcem, seveda samo v mislih, na računalniku, v resnici bo pa samo nosil majico na kolesu ki ima tako sliko

krneki0001 ::

dice7 je izjavil:

Wrop je izjavil:

Ne, ustava samo dovoljuje svobodno izpovedovanje vere. Ne zagotavlja pa polnega prakticiranja vere. Lahko v verski knjigi še tako priporočajo rezanje glav, pa tega ne boš mogel prakticirat brez kazenskih posledic. Enako velja za poročanje z mladoletnicami.
Ne, v ustavi dejansko pise da je izpovedovanje vere in drugih opredelitev v zasebnem in javnem življenju svobodno.

Ta svoboda se pa potem negira z zakoni. In ti med drugimi ne odobravajo pedofilije ter rezanja glav. Porocanje z mladoletnicami je pa bilo legalno ze pred islamizacijo, vendar morajo to odobriti starsi ter CSD, kot tudi poroke med otroci bratov in sester ter med otroci polbratov in polsester.


Prva napaka je že to da islam ni samo vera, ampak politična ureditev. In pri nas sta po ustavi politična ureditev in vera ločeni. Torej jih je treba že zato prepovedat, ker oni tega ne znajo ločiti.
Druga napaka je ta, da se oni skrivajo za vero in trdijo, da je vera nad zakoni (umor otroka zaradi omadeževanja imena familje, kamenjanje,...)

In ti debil to podpiraš.

ohnowhy ::

jype je izjavil:

In, kaj konkretnega je sledilo? Je vsaj dobil za ušesa?

Ne vem, nisem džihadist, s tem naj se ukvarjajo profesionalci.

Je še živ?
Niti kazensko ni odgovarjal in nič?
So profesionalci versko indoktrinirani desničarji, praktično kandidati za fojbe?

krneki0001 ::

Fojbal bo jype samo v svoji glavi. Nima jajc, da bi karkoli naredil, je ipak vedno prvi, ki zbeži, ko pride do problemov.

MaliJanez ::

jype je izjavil:

Wrop> Ne zagotavlja pa polnega prakticiranja vere.

Tako je, zato ni nikakršnega razloga, da bi muslimanom kršili katerokoli pravico.

Počnejo lahko vse, kar je zakonito. Tudi Biblija načeloma krute oblike umora za nekatere prestopke za vsakega krščanskega vernika, enako kot Koran, pa ne kristjani ne muslimani v naši državi nimajo nobenih možnosti, da bi take zapovedi izvajali, ne da bi jih država kaznovala.

MaliJanez> Izgnat vse muslimane iz evrope, problem rešen.

Ne, ni, ker niso vsi muslimani zagovorniki verskega fašizma, pa niso vsi zagovorniki verskega fašizma muslimani. Ti, na primer, zelo verjetno nisi musliman, za rešitev problema bi pa bilo nujno deportirati tudi tebe.


Muslimanstvo, je najslabsa vera izmed vseh. Ker so po večini nesocializirani, zavrti narod ki prakticirajo kamenjanje obglavlanje posilstva in poročanja z otroci, pobijanje psov, zaradi debilne vere. Vcasih so najbolsi ukrepi najbolj ekstremni ukrepi. Treba bi jih blo vse deportirat in take pedre ki jih zagovarjajo kot si ti tudi, ker taki ljudje ste glih rak evrope, ker podpirate muslimanijo in njihovo sirjenje krive vere po evropi. Ce jih mas tak rad se pa preprosto odseli na daljni vzhod in z njimi jebi koze in ovce dokler te ne obesijo al pa obglavijo, ker si kristjan.

vostok_1 ::

jype je izjavil:


Če bi jih, bi napisal, da se morajo znebiti levičarjev.


Torej ograje so kar same zrasle. Divja sorta najbrž.

jype je izjavil:


Vem, da to misliš, ampak misliš narobe. Ti in Matako verjameta, da so muslimani insekti, zato se vaju bo iztrebilo. Temu se zlahka odpovesta tako, da prenehata s sovražno retoriko.


We have a winner...pozivanje k iztrebljanju in obtoževanja drugih za sovražno retoriko.

Uporabo DDTja pa zagovarjam zgolj za SJWje in neo-boljševike. ;)

jype je izjavil:


Lej, komarje iztrebiš vse, ne omejuješ se samo na tiste, ki prenašajo malarijo.


A to maš kak fetiš na iztrebljanja?
Namreč že dve temi sta mimo, pa mislim, da si prvi omenjal iztrebljanje kogarkoli.

Sicer ja, komarje bi bilo fanj iztrebit. Vsekakor pa muslimani niso insekti. SJWji pa neo-boljševiki tudi ne pravzaprav, bi pa vseeno poskusil škropit le-te.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

janex ::

vostok_1 je izjavil:

škropit


OY VEY!

dice7 ::

ohnowhy je izjavil:

dice7 je izjavil:

Zakaj name pripisujes kolektivno krivdo? Sprejmi kolektivno krivdo "vasih" in se fojbiraj, ali pa zacni mene tudi smatrati kot individualca

Oh, brez skrbi, mene boste ti in jype brez dvoma fojbirala med prvimi (takoj vsaj napovedujeta ene 10x dnevno, po občutku), ker pač intelektualni šibki desničarji ne omogočamo idealizmov v smislu socializma in komunizma...

Torej vse samo dojemati ljudi kot posameznike ne?

krneki0001 je izjavil:

Prva napaka je že to da islam ni samo vera, ampak politična ureditev. In pri nas sta po ustavi politična ureditev in vera ločeni. Torej jih je treba že zato prepovedat, ker oni tega ne znajo ločiti.Druga napaka je ta, da se oni skrivajo za vero in trdijo, da je vera nad zakoni (umor otroka zaradi omadeževanja imena familje, kamenjanje,...)
Seveda ni nic od tega dovoljenega in bodo ob teh dejanjih ustrezno kaznovani

krneki0001 je izjavil:

In ti debil to podpiraš.
To so tvoje blodnje

krneki0001 ::

dice7 je izjavil:

ohnowhy je izjavil:

dice7 je izjavil:

Zakaj name pripisujes kolektivno krivdo? Sprejmi kolektivno krivdo "vasih" in se fojbiraj, ali pa zacni mene tudi smatrati kot individualca

Oh, brez skrbi, mene boste ti in jype brez dvoma fojbirala med prvimi (takoj vsaj napovedujeta ene 10x dnevno, po občutku), ker pač intelektualni šibki desničarji ne omogočamo idealizmov v smislu socializma in komunizma...

Torej vse samo dojemati ljudi kot posameznike ne?

krneki0001 je izjavil:

Prva napaka je že to da islam ni samo vera, ampak politična ureditev. In pri nas sta po ustavi politična ureditev in vera ločeni. Torej jih je treba že zato prepovedat, ker oni tega ne znajo ločiti.Druga napaka je ta, da se oni skrivajo za vero in trdijo, da je vera nad zakoni (umor otroka zaradi omadeževanja imena familje, kamenjanje,...)
Seveda ni nic od tega dovoljenega in bodo ob teh dejanjih ustrezno kaznovani

krneki0001 je izjavil:

In ti debil to podpiraš.
To so tvoje blodnje


Niso nikakršne blodnje. Po tvojem pisanju sklepam, ker že celo temo zagovarjaš muslimane in njihovo vero. Ti bi fojbal domače ljudi, da bi lahko uvozil muslije od vsepovsod sem.

jype ::

nebivedu> Prva napaka je že to da islam ni samo vera, ampak politična ureditev.

Jasno, tako kot krščanstvo. Ampak enako kot kristjani ne smejo kršiti zakonodaje samo zato, ker Biblija zapoveduje pobijanje gejev, tudi muslimani tega ne smejo.

nebivedu> že celo temo zagovarjaš muslimane in njihovo vero.

Haluciniraš.

vostok_1> Namreč že dve temi sta mimo, pa mislim, da si prvi omenjal iztrebljanje kogarkoli.

Si slabo prečital Matakove prispevke? Si jih preskočil?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

krneki0001 ::

jype je izjavil:

nebivedu> Prva napaka je že to da islam ni samo vera, ampak politična ureditev.

Jasno, tako kot krščanstvo. Ampak enako kot kristjani ne smejo kršiti zakonodaje samo zato, ker Biblija zapoveduje pobijanje gejev, tudi muslimani tega ne smejo.


Pa jo in vi debili jih puščate brez kazni, zato pa imaš potem toliko posilstev, kamenjanja in umorov zaradi časti s strani muslimanov v evropi.

jype je izjavil:


nebivedu> že celo temo zagovarjaš muslimane in njihovo vero.

Haluciniraš.


Očitno ne.

Zgodovina sprememb…

jype ::

vostok_1> Torej ograje so kar same zrasle. Divja sorta najbrž.

Izrael je država, ki ima, tako kot vse ostale demokratične države, različne politične pole. Kdo misliš, da je gradil zidove?

nebivedu> Pa jo in vi debili jih puščate brez kazni

Haluciniraš.

nebivedu> Očitno ne.

Haluciniraš.

ohnowhy ::

dice7 je izjavil:

Torej vse samo dojemati ljudi kot posameznike ne?

Ljudje nismo čisto pravi individualisti, podrejamo se (eni raje, drugi manj) pravilom skupnosti.
Kar je (bilo, je in bo) dovolj, da te nekdo vrednoti na osnovi tega, čeprav ti ne.

krneki0001 ::

Jype, A samo to znaš še napisat. Matr, moraš imet pa močne tablete.

jype je izjavil:

vostok_1> Torej ograje so kar same zrasle. Divja sorta najbrž.

Izrael je država, ki ima, tako kot vse ostale demokratične države, različne politične pole. Kdo misliš, da je gradil zidove?


Levičarji, desničarji so pa tačas streljal na teroriste

Zgodovina sprememb…

MaliJanez ::

A veste kolk lepši in boljši bi bil svet, če nebi bilo nobene vere8-)

krneki0001 ::

MaliJanez je izjavil:

A veste kolk lepši in boljši bi bil svet, če nebi bilo nobene vere8-)


Vemo, zato pa nehaj v cerkev hodit. Pa za božič delaj.

Zgodovina sprememb…

««
5 / 20
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Francija in Islam (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Problemi človeštva
25240837 (36942) zee

Streljanje v Parizu (strani: 1 2 3 436 37 38 39 )

Oddelek: Problemi človeštva
1902300601 (232732) BigWhale
»

Samomorilski napadi v Bruslju 22.3.2016 (strani: 1 2 3 426 27 28 29 )

Oddelek: Problemi človeštva
1419196162 (155983) Alencica

Več podobnih tem