» »

HOT - Hofer Telekom

HOT - Hofer Telekom

Temo vidijo: vsi
««
10 / 76
»»

Kokosvilek ::

meni je tudi spar poslal sms da če si kupim paket spar 1500 za 6,99EUR, dobim 3000 enot, ne 1500. Ne vem kako dolgo velja ta akcija ampak pčitno hot effect deluje in dobivamo od kunkorence dosti boljše ponudb kot prej, spar, izi, oba sta podvojila enote v paketu za 7EUR upam da bo kmalu reagiral tudi telemach z njihovo revolucijo.

Hvala Hot

Zgodovina sprememb…

Blade ::

Kar se zgrešenih klicev tiče, sem zadevo rešil/omogočil ko sem poklical *43#.
Verjetno sem imel zadevo izkopljeno :).

tomaz- ::

Hmm, če malo špekuliram, bi si upal trdit, da bo BOB v kratkem v paketih ponudil ravno tisto, kar so vedno vehementno govorili, da ne bodo "nikoli" storili: opcijo zgrešeni klic :D

IQ Veverica ::

Če da 15GB (sanje), in npr 3k minut/SMS, za 9.99€, zamenjam takoj iz HoT. Tudi če ni opcije zgrešeni klic :)
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

cegu ::

IQ Veverica je izjavil:

Če da 15GB (sanje), in npr 3k minut/SMS, za 9.99€, zamenjam takoj iz HoT. Tudi če ni opcije zgrešeni klic :)

Jaz imam 20GB za 2 leti brez vezave pri Telekomu za 9. Ne porabim niti 2. Akcija se je žal iztekla.

IQ Veverica ::

Zanimivo. To je res ugodna ponudba.

Drgač tako zgleda moj HoT na 12 dan uporabe. Vsaj 2GB več bi zagotovo porabil, ampak sem bil primoran vključiti WI-Fi zaradi nizke hitrosti. Računam, da če bi uporabljal neomejeno - kot je bilo predvideno, bi porabil na koncu meseca nekje za 16GB podatkov. Torej sem 4GB v dobrem s tem paketom, kar je sicer super ampak mi nič ne pomaga glede na to da:

- So hitrosti povečinoma nizke
- Sem primoran na določene momente uporabljat WI-Fi (izklop neta med klicem,..).

Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

MArkusPrimus ::

Definitivno se bodo ostali moral premaknt glede na ponudbo HoT-a. Kljub te negativni propagandi o slabih prenosih in slabih signalih... kar pa bo za nas potrošnike sigurno pozitivna stvar.
S HoT nimam težav, tut v tujini ne.

IQ Veverica ::

Itak. Zato upam da:

- HoT popravi kar ma za popravit, ker takih strank kot sem jaz na dolgi rok zagotovo ne bo obdržal
Ali
- Konkurenca da boljšo ponudbo in nato migriram

Se pa zaenkrat še ne bom "zaletaval" in upam da mi rata zdržat nekje 2 meseca, da se vidi a se bojo zadeve začele kaj popravljat al ne. Drgač HoT ponudba je "killing", sam mi ne pomaga nič če se zadeva skoz heca.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

SumTingWong ::

cegu je izjavil:

IQ Veverica je izjavil:

Če da 15GB (sanje), in npr 3k minut/SMS, za 9.99€, zamenjam takoj iz HoT. Tudi če ni opcije zgrešeni klic :)

Jaz imam 20GB za 2 leti brez vezave pri Telekomu za 9. Ne porabim niti 2. Akcija se je žal iztekla.


Hehe, same. Ampak je še DO +4 €. Vseeno, za 13 € neomejeno klicev in SMS/MMS ter 20GB je zelo lep deal.
Tudi sam ne porabim več kot 5 GB mesečno.

IQ Veverica ::

13€ neomejeno/neomejeno in 20GB na telekomu?

Fouš..
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Kokosvilek ::

IQ Veverica je izjavil:

13€ neomejeno/neomejeno in 20GB na telekomu?

Fouš..


Če ti hot ni všeč, pol imaš temu najbližji paket pri telemachu:paket še več 15€ neomejeno/neomejeno/15GB pa še nekaj malega za tujino. Če si skeptičen glede telemacha, ti povem da ne rabiš bit, telemach ima zdaj dosti boljšo pokritost kot v času tušmobila, pa še BREZPLAČNO GOSTOVANJE PRI TELEKOMU SLOVENIJE če že živiš nekje bogu za hrbtom. V družini uporabljamo 2 telemach številki, ena z naročnino za paket več ter doplačilo 4€ za neomejene klice skupaj 10€, druga pa je predplačniška, pa si vsak mesec aktiviram revolucijo. Pri nas na vasi vleče telemach odlično, kar pa za a1 ne morem trdit(lenuhi so preveč škrti da bi tukaj postavili oddajnik) če bi ga imeli, bi že zdavnaj presedlal na hot.

Zgodovina sprememb…

Ghost007 ::

jaz imam 3GB+10GB na modrem paketu od časov ko si meli tisto akcijo za +2€. Nisem nek heavy mobile user, ker tam ko se giblem je fixni net. Vec ali majn porablam brezvez da pac ni 0MB porableno. Za resne stvari kot TV,Netflix... je pa to tak dosti premalo. Zato se meni zdi da se uporabnost LTEja komaj zacne pri 50GB.

Curly ::

Razen nekaj nevšečnosti s študentskimi boni, ki mi sedaj ob klicu 0801808 delujejo, menda pomaga tudi če daš na zvočnik, nevem zakaj... Sam ne opazim nobene razlike s telekomom, ki sem ga uporabljal pred tem.

IQ Veverica ::

Kokosvilek je izjavil:

IQ Veverica je izjavil:

13€ neomejeno/neomejeno in 20GB na telekomu?

Fouš..


Če ti hot ni všeč, pol imaš temu najbližji paket pri telemachu:paket še več 15€ neomejeno/neomejeno/15GB pa še nekaj malega za tujino. Če si skeptičen glede telemacha, ti povem da ne rabiš bit, telemach ima zdaj dosti boljšo pokritost kot v času tušmobila, pa še BREZPLAČNO GOSTOVANJE PRI TELEKOMU SLOVENIJE če že živiš nekje bogu za hrbtom. V družini uporabljamo 2 telemach številki, ena z naročnino za paket več ter doplačilo 4€ za neomejene klice skupaj 10€, druga pa je predplačniška, pa si vsak mesec aktiviram revolucijo. Pri nas na vasi vleče telemach odlično, kar pa za a1 ne morem trdit(lenuhi so preveč škrti da bi tukaj postavili oddajnik) če bi ga imeli, bi že zdavnaj presedlal na hot.


A na telemach se moraš vezat? Ker to drgač pri meni ne pride v poštev (ravno zaradi takih primerov kot je HoT).
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

modelno1 ::

Ne rabiš se vezat. Če pa se vežeš za 2 leti in imaš tudi internet/TV pri Telemachu, plačaš 12 namesto 15 € za neomejeno/neomejeno/15 GB.
Respect the bacteria! They are the only culture some people have.

tomaz- ::

IQ Veverica je izjavil:

Itak. Zato upam da:

- HoT popravi kar ma za popravit, ker takih strank kot sem jaz na dolgi rok zagotovo ne bo obdržal
Ali
- Konkurenca da boljšo ponudbo in nato migriram

Se pa zaenkrat še ne bom "zaletaval" in upam da mi rata zdržat nekje 2 meseca, da se vidi a se bojo zadeve začele kaj popravljat al ne. Drgač HoT ponudba je "killing", sam mi ne pomaga nič če se zadeva skoz heca.


hudiča, kje si lociran ( če ni skrivnost.. ) , da imaš res tako slab pretok date?? ker zate je paket res OK ,seveda če poštimajo tole s prenosom.. Verjamem, da je moteče ko sto mater

Modri dirkač ::

Ampak to lahko doleti vsakogar na bilokaterem operaterju. Meni se enako dogaja na telekomu, pa ni ravno vukojebina, samo oddajnik je nesrečno postavljen.
Everybody lies!

miko22 ::

modelno1 je izjavil:

Ne rabiš se vezat. Če pa se vežeš za 2 leti in imaš tudi internet/TV pri Telemachu, plačaš 12 namesto 15 € za neomejeno/neomejeno/15 GB.


Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene

IQ Veverica ::

hudiča, kje si lociran ( če ni skrivnost.. ) , da imaš res tako slab pretok date?? ker zate je paket res OK ,seveda če poštimajo tole s prenosom.. Verjamem, da je moteče ko sto mater


Se mi zdi da sem že napisal nekje v tej temi. Zaenkrat se nahajam v okolici Nove Gorice oz. natančneje Dornberk. V sami gorici nimam problema in mam speedtest okol 18 (na italjanskem omrežju čez 20), tle pa do 6,7.. velikokrat tudi toliko kot je screenshot zgoraj.

Prej z bobom nisem opazil teh težav (s hitrostjo), ali pa nisem bil dovolj pozoren, ker je delalo tako kot mora.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

konspirator ::

--

Zgodovina sprememb…

JebatGa ::

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?

strom_15 ::

JebatGa je izjavil:

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?


Ko boš šel v tujino (ne Evropo) boš videl, kaj pomeni, če tvoj domači operater nima podpisane roaming pogodbe z velikim številom operaterjev v tujih državah (izven Evrope). Tu Telekom in A1 nedvomno prevladujeta.

Venoox ::

Mene edino moti, da HoT številka ne dela na nobenem 2-step auth. Povsod napiše da številka ni "valid". Večinoma imam to povsod, kjer se da in me zelo moti, da moram vsakič zamenjati SIM kartico samo zato, da dobim 2-step auth sporočilo. Se bo to kmalu odpravilo?

Ghost007 ::

Venoox je izjavil:

Mene edino moti, da HoT številka ne dela na nobenem 2-step auth. Povsod napiše da številka ni "valid". Večinoma imam to povsod, kjer se da in me zelo moti, da moram vsakič zamenjati SIM kartico samo zato, da dobim 2-step auth sporočilo. Se bo to kmalu odpravilo?


to ziher rezultira iz tega da HOT 1 teden star.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ghost007 ()

IQ Veverica ::

Venoox je izjavil:

Mene edino moti, da HoT številka ne dela na nobenem 2-step auth. Povsod napiše da številka ni "valid". Večinoma imam to povsod, kjer se da in me zelo moti, da moram vsakič zamenjati SIM kartico samo zato, da dobim 2-step auth sporočilo. Se bo to kmalu odpravilo?


Čak what?

Meni na Googlu dela. Še prej so mi poslali SMS.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

mirkuma ::

Venoox je izjavil:

Mene edino moti, da HoT številka ne dela na nobenem 2-step auth. Povsod napiše da številka ni "valid". Večinoma imam to povsod, kjer se da in me zelo moti, da moram vsakič zamenjati SIM kartico samo zato, da dobim 2-step auth sporočilo. Se bo to kmalu odpravilo?

Opa tole zna biti problem tudi zame. Imaš številko še Hoferjevo 069 xxx xxx ali že prenešeno 040 / 041 / 031 / 051 itd, da ne dobiš SMS? Si javil na podporo, da SMS ne pride? Sem imel enkrat podobne težave na Mobitelu z Wirecard avtentikacijo, po so potem Mobitelovci po 1 tednu uredili da je SMS prišell do mene.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

Venoox ::

Imam novo številko (069). Bom pa javil na podporo Hoferju in spletnim stranem, ker je v bistvu problem v tem, da spletna stran sploh ne pošlje SMSa, ker številka ni "valid".

-valvoline- ::

A lahk dobis dve sim na eno stevilko? Tk da mas eno v mobilcu eno v usb modemu?
Pocas se bliza konc kablov, zdaj se sam ena ugodna ponudba za neomejen prenos in kabl je mrtev.

galu ::

MB:
LTE, 21.4Mbps/5.64Mbps ; 18ms ping
Tako to gre.

jusv ::

strom_15 je izjavil:

JebatGa je izjavil:

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?


Ko boš šel v tujino (ne Evropo) boš videl, kaj pomeni, če tvoj domači operater nima podpisane roaming pogodbe z velikim številom operaterjev v tujih državah (izven Evrope). Tu Telekom in A1 nedvomno prevladujeta.


Telemach je sedaj v mreži, ki nudi brezplačni wifi po celotnem svetu. Če si naročnik in imaš aplikacijo unifi ga lahko koristiš. Meni to kar koristi. Glede pogodb izven EU pa ima Telemach ZDA res dobro porihtano. Drugo ne vem, ker zaenkrat nisem potoval drugam.
Pametne smo podnevi z lučjo iskali!

miko22 ::

To sicer ni tema za Telemach, bom pa povedal to kar slišim.
Prekinjanje pogovora, slab signal, da o računih, ki jih morajo konstantno reklamirat ne govorim. Kljub temu, da rešijo reklamacijo se naslednji mesec ponovi zgodba na računu.
Ne hvala, telemach.

IQ Veverica ::

galu je izjavil:

MB:
LTE, 21.4Mbps/5.64Mbps ; 18ms ping


Super hitrost. Žalost je spet edino to, da si še en ki živi v večjem mestu in je taka hitrost pričakovana.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

MArkusPrimus ::

jusv je izjavil:

strom_15 je izjavil:

JebatGa je izjavil:

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?


Ko boš šel v tujino (ne Evropo) boš videl, kaj pomeni, če tvoj domači operater nima podpisane roaming pogodbe z velikim številom operaterjev v tujih državah (izven Evrope). Tu Telekom in A1 nedvomno prevladujeta.


Telemach je sedaj v mreži, ki nudi brezplačni wifi po celotnem svetu. Če si naročnik in imaš aplikacijo unifi ga lahko koristiš. Meni to kar koristi. Glede pogodb izven EU pa ima Telemach ZDA res dobro porihtano. Drugo ne vem, ker zaenkrat nisem potoval drugam.


Men tale Unifi ni nikol prou pršou. Tut v ZDSa niso stvari tko na easy zrihtane pr Telemachu. Morš kar iskat kafiče, pa tm prosit za password, k pa ni niti tak problem, ker maš kr dost tega.

Joseph033 ::

Evo,da še jst podam podatke za LTE hitrost v okolici Velenja na nadmorski višini 688 m ping 16ms,download 19.07Mbps, upload5,44Mbps.Lahko samo rečem,da sem zelo zadovoljen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Joseph033 ()

facepalm ::

Okolica Kopra. Bazne postaje so relativno dalec (5km+ zracne linije, hribovit relief).
Lte 1800mhz (edina lte frekvenca na tem obmocju).
Lte signal je sibek. V delih hise ga splih ni.
Tam kjer je, sem nameril:
- ping 19ms
- dl 16.5mbps
- ul 1.2mbps

Skratka zadovoljen ceprav doma uporabljam wifi

XS!D3 ::

MArkusPrimus je izjavil:

jusv je izjavil:

strom_15 je izjavil:

JebatGa je izjavil:

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?


Ko boš šel v tujino (ne Evropo) boš videl, kaj pomeni, če tvoj domači operater nima podpisane roaming pogodbe z velikim številom operaterjev v tujih državah (izven Evrope). Tu Telekom in A1 nedvomno prevladujeta.


Telemach je sedaj v mreži, ki nudi brezplačni wifi po celotnem svetu. Če si naročnik in imaš aplikacijo unifi ga lahko koristiš. Meni to kar koristi. Glede pogodb izven EU pa ima Telemach ZDA res dobro porihtano. Drugo ne vem, ker zaenkrat nisem potoval drugam.


Men tale Unifi ni nikol prou pršou. Tut v ZDSa niso stvari tko na easy zrihtane pr Telemachu. Morš kar iskat kafiče, pa tm prosit za password, k pa ni niti tak problem, ker maš kr dost tega.


Ne vem od kdaj imaš to izkušnjo, ampak UniFi Travel je na voljo šele od 1. maja letos. Vse kar rabiš je app na telefon, kamor se vpišeš z uporabniškim imenom in geslom, in se ti potem poveže na vse točke, ki so vključenev UniFi Travel oziroma iPass (https://www.ipass.com). UniFi-ja, ki je bil na voljo pred tem pa v ZDA itak ni. Je pa že ves čas navoljo opcija za 10€ kjer imaš unlimited klicev/SMS in 1GB neta tudi v ZDA, kar je po mojem super zadeva.

Drugače pa nimam slabih izkušenj s Telemachom, sem kar nekaj časa odlašal s prehodom iz S!, ker je bilo marsikaj slišati še iz časov Tušmobila, ampak mi ni žal. Se pozna, da so kar precej vložili v prenovo omrežja v zadnjem času.

Ampak tema je o HoTu tako da....

Kokosvilek ::

JebatGa je izjavil:

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?


miko22 je izjavil:

To sicer ni tema za Telemach, bom pa povedal to kar slišim.
Prekinjanje pogovora, slab signal, da o računih, ki jih morajo konstantno reklamirat ne govorim. Kljub temu, da rešijo reklamacijo se naslednji mesec ponovi zgodba na računu.
Ne hvala, telemach.


Kolikokrat še morem povedat da bojo ljudje razumeli slovensko? se nekaj pritožujete nad telemachovim signalom pa (se opravičujem) budale ne veste da imajo uporabniki TELEMACHA BREZPLAČNO GOSTOVANJE PRI TELEKOMU SLOVENIJE,torej če si že kje bogu za hrbtom doma, še vedno ti bo vleklo telekomov signal, tudi če si na telemachu. KAr se pa računov tiče pa prekinjanj pa še nismo imeli nobenih problemov, čeprav sta 2 v družini na telemachu že skoraj eno leto. Živimo na vasi in nam vleče telemach 4G tak kot treba, iz lastnih izkušenj pravim da ima telemach(tudi če pozabimo na gostovanje pri telekomu) na severu štajerske boljšo pokritost kot a1. Pri nam Telemach šiba 4G in to na vasi, a1 pa nima niti 2G (vsaj slovenski a1 ne) kaj šele 3G, in to ni naš kraj neka izjema, sam bi secer raje šel na a1, da bi imel ugodneje fiksne storitve, ali pa na hot za 10e, samo kaj češ če so pri A1 preleni da bi na vasi postavili oddajnik.

Zgodovina sprememb…

miko22 ::

si plačan da reklamiraš Telemach?

Kokosvilek ::

Ne, samo sem očitno edini slovenec zadovoljen z njimi ker ostali ne vedo da lahko gostujejo pri TELEKOMU in si zato prepričujejo vezave in nabirajo stroške...

Sicer pa jaz zaj itak grem na izimesec s,ker 500mb mi je premalo, kličem in sms-am pa skoraj nič, tako da mi neomejeni min in sms nič ne pomenijo.

Zgodovina sprememb…

drejabreja2 ::

Meni pa dela zaenkrat vse bre problemov. Glede hitrosti prenosa podatkov pa jaz nisem imel nobenih problemov.
Hitrost sem testiral na obali, okolica Sežane in Ljubljana.

Najpočnejši download je bil 16,22Mbps, vsi ostali pa se vrtijo med 20 in 22 Mbps.
Upload pa je bil vedno med 5,1 in 5,6 Mbps.

CrustyDOD ::

Je že kateremu uspelo nastavit MMS nastavitve za windows phone 8.1, ativ s telefon. Poskusil z nastavitvami z sim kartice, no go, probal po navodilih na hot strani, kjer so screenshoti novejsega windows sistema ampak vseeno, no go.. probal po splosnih navodilih, no go..

Če kermu dela bi prosil za screenshot nastavitev..

strom_15 ::

Kokosvilek je izjavil:

JebatGa je izjavil:

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?


miko22 je izjavil:

To sicer ni tema za Telemach, bom pa povedal to kar slišim.
Prekinjanje pogovora, slab signal, da o računih, ki jih morajo konstantno reklamirat ne govorim. Kljub temu, da rešijo reklamacijo se naslednji mesec ponovi zgodba na računu.
Ne hvala, telemach.


Kolikokrat še morem povedat da bojo ljudje razumeli slovensko? se nekaj pritožujete nad telemachovim signalom pa (se opravičujem) budale ne veste da imajo uporabniki TELEMACHA BREZPLAČNO GOSTOVANJE PRI TELEKOMU SLOVENIJE,torej če si že kje bogu za hrbtom doma, še vedno ti bo vleklo telekomov signal, tudi če si na telemachu. KAr se pa računov tiče pa prekinjanj pa še nismo imeli nobenih problemov, čeprav sta 2 v družini na telemachu že skoraj eno leto. Živimo na vasi in nam vleče telemach 4G tak kot treba, iz lastnih izkušenj pravim da ima telemach(tudi če pozabimo na gostovanje pri telekomu) na severu štajerske boljšo pokritost kot a1. Pri nam Telemach šiba 4G in to na vasi, a1 pa nima niti 2G (vsaj slovenski a1 ne) kaj šele 3G, in to ni naš kraj neka izjema, sam bi secer raje šel na a1, da bi imel ugodneje fiksne storitve, ali pa na hot za 10e, samo kaj češ če so pri A1 preleni da bi na vasi postavili oddajnik.



Samo ti prekine klic, če med klicem izgubiš Teleamchov signal in te med klicem preklopi na Telekom. To pa res ni neka kakovost.

mirkuma ::

CrustyDOD je izjavil:

Je že kateremu uspelo nastavit MMS nastavitve za windows phone 8.1, ativ s telefon. Poskusil z nastavitvami z sim kartice, no go, probal po navodilih na hot strani, kjer so screenshoti novejsega windows sistema ampak vseeno, no go.. probal po splosnih navodilih, no go..

Če kermu dela bi prosil za screenshot nastavitev..

Meni je nagajalo, potem pa so mi preko help cenntra poslali nastavitve na WP8.1 in je delovalo ok.
Če se da vnesi HoT nastavitve in izbriši Simobilove nastavitve, ter ponovno zaženi telefon. Čene pomaga prosi da ti pošljejo nastavitve.
...all those moments will be lost in time, like tears in the rain...

IQ Veverica ::

drejabreja2 je izjavil:

Meni pa dela zaenkrat vse bre problemov. Glede hitrosti prenosa podatkov pa jaz nisem imel nobenih problemov.
Hitrost sem testiral na obali, okolica Sežane in Ljubljana.

Najpočnejši download je bil 16,22Mbps, vsi ostali pa se vrtijo med 20 in 22 Mbps.
Upload pa je bil vedno med 5,1 in 5,6 Mbps.



Pri kolegu v Ajdovščini, sicer malo bolje ampak še vedno daleč od pričakovanega.




P.S Napaka na telefonu ni, ker sem že prvič probal z drugim telefonom in kot že zgoraj omenjeno, mi je v italjanskem omrežju vleklo 20/5 oz. tam nekje.
Veveričev kotiček blaznih slotehovih idej:
https://www.facebook.com/So%C4%8Dne-slotehove-izjave-186246118552373/

Zgodovina sprememb…

tikitoki ::

strom_15 je izjavil:

JebatGa je izjavil:

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?


Ko boš šel v tujino (ne Evropo) boš videl, kaj pomeni, če tvoj domači operater nima podpisane roaming pogodbe z velikim številom operaterjev v tujih državah (izven Evrope). Tu Telekom in A1 nedvomno prevladujeta.


Kar je popolnoma nepomembno za vecino ljudi. Zaradi oderuskih cen bos v vsakem primeru kupil in uporabljal lokalno SIM kartico.
Ce ti je pomembna dosegljivost, pa imas lahko tudi predplacnisko stevilko pri A1 in jo posredujes tistim, ki bi te v tem casu nujno morali kontaktirati.

BTW, kvaliteta storitev A1 v svetu je porazna. Salb zvok, prekinjanje ali celo izguba povezave.

strom_15 ::

tikitoki je izjavil:

strom_15 je izjavil:

JebatGa je izjavil:

miko22 je izjavil:

Večina katere poznam pa so pri Telemachu obžalujejo dan, ko so podpisali pogodbo.Jaz ne bi vzel, pa če mi dajo za pol cene


Moja sestra in njena cela družina so na Telemachu, prav tako brat in njegova punca, tudi mati je na Telemachu. Vsi so navdušeni. Se sprašuejm nad čem se ljudje pritožujejo? Jaz pa na A1 z 2GB prenosa in se smilim sam sebi. Še 2 meseca pa grem stran.

Resno sprašujem, kaj je narobe z Telemachom da so take pritožbe?


Ko boš šel v tujino (ne Evropo) boš videl, kaj pomeni, če tvoj domači operater nima podpisane roaming pogodbe z velikim številom operaterjev v tujih državah (izven Evrope). Tu Telekom in A1 nedvomno prevladujeta.


Kar je popolnoma nepomembno za vecino ljudi. Zaradi oderuskih cen bos v vsakem primeru kupil in uporabljal lokalno SIM kartico.
Ce ti je pomembna dosegljivost, pa imas lahko tudi predplacnisko stevilko pri A1 in jo posredujes tistim, ki bi te v tem casu nujno morali kontaktirati.

BTW, kvaliteta storitev A1 v svetu je porazna. Salb zvok, prekinjanje ali celo izguba povezave.


BTW storitev v tujini ni odvisna od domačega operaterja ampak od lokalnega operaterja ( storitve bodo delovale enako tako naročnikoma Telekoma, A1 in Telemacha, če imajo podpisano roaming pogodbo). Izgleda da ne razumeš kako deluje roaming. Ker operater ne more biti odgovoren za raven in kakovost storitev v tujini in naročnikom le nudi, da se prijavijo v tuje omrežje in opravlja storitve (katere tuji operater nudi tudi gostujočim uporabnikom), operaterju s katerimi imajo podpisano roaming pogodbo. Če pa prekinja ali je slab zvok pomeni, da ima težavo lokalni operater in to nima veze z domačim operaterje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strom_15 ()

IhateJuice ::

Zdravo,

Zanima me, če lahko kdo zalepi (ce se ni) nastavitve imen doatopnih tock za hot. 2x sem klical tja, 2 krat so mi razlicno povedali. Pa bolk jim govorim, da me med pogovorom telefon ne spusti v nastavitve dostopnoh tock manj razumejo. Pol si zapisem na list pp vrsti, vnesem v telefon in kaj se zgodi, net dela in mmsi ne delajo. Tak da bi lepo prosil, ce kdo ve celoten postopek da ga objavi. Hvala:)

altered_ego ::

IhateJuice je izjavil:

Zdravo,

Zanima me, če lahko kdo zalepi (ce se ni) nastavitve imen doatopnih tock za hot. 2x sem klical tja, 2 krat so mi razlicno povedali. Pa bolk jim govorim, da me med pogovorom telefon ne spusti v nastavitve dostopnoh tock manj razumejo. Pol si zapisem na list pp vrsti, vnesem v telefon in kaj se zgodi, net dela in mmsi ne delajo. Tak da bi lepo prosil, ce kdo ve celoten postopek da ga objavi. Hvala:)


https://www.hot.si/rocne_nastavitve.pdf

RejZoR ::

Kaj je mišljeno s tistim "Za 30 dni" pri oglaševanih cenah? Da ponujajo po tej ceni za samo 30 dni al imaš 30 dni tako tarifo, pol pa preklopi na neko višjo, ko se promocija konča? Mal dvoumno napisan al pa jezst razberem iz napisanega več kot je napisano...

Dobre cene moram rečt. 50GB za 15€. Za kaj takega lahko sam sanjaš pri vseh ostalih ponudnikih (Telemach sicer ima data shock ampak mi preklapljanje na počasen Telekom nikol ni dišal)... Pa app je vidit fajn. Ti jasno in brez neumnosti prikazuje kolk še imaš česa.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Modri dirkač ::

Preberi še enkrat.
Everybody lies!
««
10 / 76
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HoT, bob, Izi? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
579059 (4643) zobnik
»

Hot, BOB, Telemach in vse ostalo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15650175 (12503) V-i-p
»

Vzamemo Bob ali Hot Telekom ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
6116257 (10218) Lonsarg
»

kateri predplačniški paket? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
15441010 (17356) VrtniPalcek
»

Znane cene Hoferjeve mobilne telefonije HoT (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9035747 (24056) AštiriL

Več podobnih tem