» »

Na Facebooku mesečno že 1,9 milijarde ljudi, investitorji pa vse bolj živčni

Na Facebooku mesečno že 1,9 milijarde ljudi, investitorji pa vse bolj živčni

Slo-Tech - V minulem četrtletju je na mesečni ravni Facebook aktivno uporabljajo 1,94 milijarde ljudi, je včeraj razkril tehnološki velikan. Številka aktivnih uporabnikov je zrasla za skoraj 100 milijonov v primerjavi s prejšnjim četrtletjem, oziroma za 300 milijonov v primerjavi z enakim obdobjem lani. Še večjo rast pa je modri velikan zabeležil pri uporabnikih, ki so na Facebooku vsak dan. Teh je bilo v prvih treh mesecih 2017 1,28 milijarde oziroma za skoraj petino več kot v enakem obdobju lani.

Prihaja počasnejša rast?

Vendar včeraj Facebook ni javnosti predstavil le številke o uporabnikih, ampak tudi poslovne številke. V prvem letošnjem četrtletju je Facebook tako zabeležil za 8 milijard dolarjev prihodkov in s tem presegel pričakovanja Wall Streeta. Vendar ni vse lepo v modri digitalni deželi. Že kmalu po najavi je Facebookova delnica izgubila skoraj tri odstotke. Zakaj pa so investitorji živčni, če je Facebook presega vsa pričakovanja?
Vlagatelje je zmotilo kar nekaj drugih najav tehnološkega podjetja. Med drugim priznanje, da je strošek vključevanja zaposlenih v lastniško strukturo podjetja izjemno visok. Vodstvo Facebooka pa je tudi napovedalo upad rasti prihodkov iz oglaševalskega področja do konca leta. Podjetje tudi zato v naslednjih mesecih namerava investirati milijone v razvoj, kar naj bi po napovedih stroške v naslednjem četrtletju dvignilo vsaj za 50 odstotkov.

3000 novih moderatorjev

Ob strani odličnih poslovnih rezultatov pa je izzvenela novica, da bo Facebook povečal svoja prizadevanja za odstranitev neprimernih vsebin iz Facebook Live. 4500 moderatorjem se bo v bližnji prihodnosti pridružilo še 3000 novih. Mark Zuckerberg je sicer do sedaj napovedoval, da bo podjetje neprimerno vsebino odstranjevalo s pomočjo programskih rešitev. Predvsem umetne inteligence. Očitno pa je stopnja razvoja teh rešitev še daleč od uporabne vrednosti, kljub morda drugačim napovedim Zuckerberga v preteklosti.

64 komentarjev

«
1
2

pegasus ::

Rešitev je enostavna - Facebook mora investirati v program SETI, odkriti dovolj novih civilizacij, jih priključiti v naš internet in asimilirati. Le tako bodo investitorji manj živčni. [/sarcasm]

kow ::

Zavajajoc naslov. FB delnica je v zadnjem letu zrasla za 25 odstotkov. Investitorji so pac pricakovali izjemno rast v prihodnosti, sedaj bodo pa dobili veliko rast -> zmanjsali so pricakovanja. Kje avtor vidi zivcnost, mi ni jasno.

dronyx ::

To so neverjetne številke, sploh ker verjetno great firewall of China FB blokira. Ne znam si pa predstavljati kje so možnosti še za rast, saj imajo FB očitno vsi ki so vsaj za silo pismeni in niso Kitajci.

Dr_M ::

1.94mrd ljudi? :))
Kaj pa folk, ki ima po 20 in vec profilov? Razni facebook "policaji" npr... Ce ma FB 1mrd unikatnik uporabnikov, je to ze veliko. Pa koliko od teh ljudi je dejansko zivali?
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Realist ::

Jaz ga nimam, profila namreč. Imam občutek, da mi nič ne manjka. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Realist ()

mtosev ::

jaz mam facebook od jan 2007. mislim, da se kr med prvimi :))
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

blackbfm ::

Ce ma FB 1mrd unikatnik uporabnikov, je to ze veliko. Pa koliko od teh ljudi je dejansko zivali?


Je pa tut dost takih ki imajo skupen profil:))

Jaz ga nimam, profila namreč. Imam občutek, da mi nič ne manjka. :)


Sej neves. Meni se zdi messenger zelo uporabna zadeva, pa za sledenje oz iskanje eventov.. Pa stalkanje bejb seveda :D

ADIJOOO ::

Tale Mark Suckenberk je ustvartil Facebook, da je lahko preko interneta izvajal svoje spolne norčije in stiskanje mozoljev zdaj ga pa moti vse.

mtosev ::

ADIJOOO je izjavil:

Tale Mark Suckenberk je ustvartil Facebook, da je lahko preko interneta izvajal svoje spolne norčije in stiskanje mozoljev zdaj ga pa moti vse.
i loled.

drugače se je na internetu včeraj pojavilo zuckerberg 2020
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

ADIJOOO ::

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Tale Mark Suckenberk je ustvartil Facebook, da je lahko preko interneta izvajal svoje spolne norčije in stiskanje mozoljev zdaj ga pa moti vse.
i loled.

drugače se je na internetu včeraj pojavilo zuckerberg 2020


Ka je to zukenberk 2020?

mtosev ::

googli
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

PrihajaNodi ::

ADIJOOO je izjavil:

mtosev je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

Tale Mark Suckenberk je ustvartil Facebook, da je lahko preko interneta izvajal svoje spolne norčije in stiskanje mozoljev zdaj ga pa moti vse.
i loled.

drugače se je na internetu včeraj pojavilo zuckerberg 2020


Ka je to zukenberk 2020?



Jacob Greenberg

blackbfm je izjavil:

Ce ma FB 1mrd unikatnik uporabnikov, je to ze veliko. Pa koliko od teh ljudi je dejansko zivali?


Je pa tut dost takih ki imajo skupen profil:))

Jaz ga nimam, profila namreč. Imam občutek, da mi nič ne manjka. :)


Sej neves. Meni se zdi messenger zelo uporabna zadeva, pa za sledenje oz iskanje eventov.. Pa stalkanje bejb seveda :D


Kako že gre, če je nekaj brezplačno pomeni da si produkt ti. Jasno ovcam to ni jasno.

Zgodovina sprememb…

blackbfm ::

Kako že gre, če je nekaj brezplačno pomeni da si produkt ti. Jasno ovcam to ni jasno.


Odkar so te social networks v porastu nekateri stalno težite s to mantro, nehajte že. Če facebooka ne uporabljaš nisi naredu skoraj nič, ker je še najmanj 100 drugih zadev kjer si produkt ti (in nekaj par jih ziher uporabljaš).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: blackbfm ()

Dr_M ::

Lahko jih nastejes...
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

mtosev ::

PrihajaNodi je izjavil:


Kako že gre, če je nekaj brezplačno pomeni da si produkt ti. Jasno ovcam to ni jasno.
I don't care. uporabljam messanger največ
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

blackbfm ::

Dr_M je izjavil:

Lahko jih nastejes...



slotech je brezplačen:))

scipascapa ::

Kaj bi bilo če bi FB ugasnil en dan, hehe.

opeter ::

scipascapa je izjavil:

Kaj bi bilo če bi FB ugasnil en dan, hehe.


Poglej film Nadomestki/Surrogates (2009). Tam najdeš odgovor.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

PrihajaNodi ::

blackbfm je izjavil:

Kako že gre, če je nekaj brezplačno pomeni da si produkt ti. Jasno ovcam to ni jasno.


Odkar so te social networks v porastu nekateri stalno težite s to mantro, nehajte že. Če facebooka ne uporabljaš nisi naredu skoraj nič, ker je še najmanj 100 drugih zadev kjer si produkt ti (in nekaj par jih ziher uporabljaš).



Ti se kar tolaži. Da gledam kaj vsaka budala piše in pričakuje od mene isto. Hvala, ne hvala. Slo - tech je super platforma. Ni sicer za pedofile pa iskanje baba ampak za vse ostalo pa super.

vostok_1 ::

scipascapa je izjavil:

Kaj bi bilo če bi FB ugasnil en dan, hehe.


Niti opazil ne bi.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Realist ::

Bi, ker bi bila to glavna tema dneva :)

blackbfm ::

Ti se kar tolaži. Da gledam kaj vsaka budala piše in pričakuje od mene isto.


no kaj pa drugega počneš na slotechu, isto, samo da je tu funkconalnost malenkost okrnjena:)) če miljardi uporabnikov fb sede in ga uporabljajo, potem nekaj že delajo prav

PrihajaNodi ::

blackbfm je izjavil:

Ti se kar tolaži. Da gledam kaj vsaka budala piše in pričakuje od mene isto.


no kaj pa drugega počneš na slotechu, isto, samo da je tu funkconalnost malenkost okrnjena:)) če miljardi uporabnikov fb sede in ga uporabljajo, potem nekaj že delajo prav


Ne mešaj hrušk in jabolk prvo kot prvo cenim anonimnost, kot drugo imaš pa dejansko uporabne stvari tu. Je pa res da imam sedaj pogovor ki je butast, ker imam pač čas:)

scipascapa ::

20 let nazaj brez mobilca brez neta, vse funkcioniralo. danes pa panika :D

mtosev ::

PrihajaNodi je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Ti se kar tolaži. Da gledam kaj vsaka budala piše in pričakuje od mene isto.


no kaj pa drugega počneš na slotechu, isto, samo da je tu funkconalnost malenkost okrnjena:)) če miljardi uporabnikov fb sede in ga uporabljajo, potem nekaj že delajo prav


Ne mešaj hrušk in jabolk prvo kot prvo cenim anonimnost, kot drugo imaš pa dejansko uporabne stvari tu. Je pa res da imam sedaj pogovor ki je butast, ker imam pač čas:)
kot, da nimaš uporabne klube al kak se že imejuje, aja skupine na facebooku. jaz sem v par skupim in ljudje postajo uporaben stuff
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

bambam20 ::

scipascapa je izjavil:

Kaj bi bilo če bi FB ugasnil en dan, hehe.



Nič. Preumserili bi se na drugo socialno platformo. Fb ni edini. Pred njim ali vzporedno z njim so obstajele še druge.

Ena do bolj bolečih bi bila ,če bi ugasnil največja slovenska 2p2 stran in ne FB.

vostok_1 ::

If they shut down p0rn, shit's gonna get serious!
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

ZigaZiga ::

bambam20 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Kaj bi bilo če bi FB ugasnil en dan, hehe.

Nič. Preumserili bi se na drugo socialno platformo. Fb ni edini.

Tako je. Ko Twitter ne dela, vsi o tem pišejo na FB.

ADIJOOO je izjavil:

Tale Mark Suckenberk je ustvartil Facebook, da je lahko preko interneta izvajal svoje spolne norčije in stiskanje mozoljev zdaj ga pa moti vse.

Zuckerberg je ustvaril stran Facemash, kjer so fantje ocenjevali dekleta (podobno kot "Hot or Not" sranje). Ne vem, kako lahko z izbiranjem lepše izmed 2 deklet izvajaš spolne norčije. Kvečjemu so si lahko pasli oči na portretu najlepše harvardske študentke.
Šele kasneje je iz tega nastal the Facebook in kasneje Facebook.

opeter je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Kaj bi bilo če bi FB ugasnil en dan, hehe.

Poglej film Nadomestki/Surrogates (2009). Tam najdeš odgovor.

+1

PrihajaNodi je izjavil:

Ne mešaj hrušk in jabolk prvo kot prvo cenim anonimnost, kot drugo imaš pa dejansko uporabne stvari tu.

Profiliranje uporabnika glede na uporabniško ime, njegove objave na forumu ... not so inocent anymore, ha?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZigaZiga ()

juroz ::

scipascapa je izjavil:

Kaj bi bilo če bi FB ugasnil en dan, hehe.


Dobivaš na email sporočila da je nekdo nekaj objavil. Ne vem koliko časa sicer traja preden ti začnejo najedat s tem, mislim pa da po 3 dneh.
Jaz sem si kar blokiral reddit, fb in podobne, 1x na mesec za 1 dan mam pa odblokirano da malo pofirbcam.

RegulusDraco ::

pegasus je izjavil:

Rešitev je enostavna - Facebook mora investirati v program SETI, odkriti dovolj novih civilizacij, jih priključiti v naš internet in asimilirati. Le tako bodo investitorji manj živčni.


resistance is futile

Dr_M je izjavil:

1.94mrd ljudi? :))
Kaj pa folk, ki ima po 20 in vec profilov? Razni facebook "policaji" npr... Ce ma FB 1mrd unikatnik uporabnikov, je to ze veliko. Pa koliko od teh ljudi je dejansko zivali?


to niti ni važno. Važno je, da imajo bazo 2 milijard aktivnih vsakomesečnih uporabnikov, katerim prikazujejo oglase.
Kar pomeni da nekaj zagotovo delajo prav.

PrihajaNodi je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Ti se kar tolaži. Da gledam kaj vsaka budala piše in pričakuje od mene isto.


no kaj pa drugega počneš na slotechu, isto, samo da je tu funkconalnost malenkost okrnjena:)) če miljardi uporabnikov fb sede in ga uporabljajo, potem nekaj že delajo prav


Ne mešaj hrušk in jabolk prvo kot prvo cenim anonimnost, kot drugo imaš pa dejansko uporabne stvari tu. Je pa res da imam sedaj pogovor ki je butast, ker imam pač čas:)


ma ja. In takšnih butastih pogovorv je še malo morje na slo-techu. V bistvu je slo-tech neprimerljivo večja potrata časa kot facebook. Tu se več ali manj ves čas prepiramo o tem ali je iphone kul ali ne, ali kolesarji sodijo na cesto ali pa jih raje zradiramo s šleperjem in ali je amd bolj kul od intla.

Vsake toliko se pojavi model, ki se 15 strani joče ker ga je baba zapustila in vsake toliko odkrivamo zakaj dafuq letalo leti...thats about it. Wow, kak je bolj kul od facebooka :D
Aja in nekatere rajca dajat neonke v pc škatlo.
A coding sequence cannot be revised once it's been established.

Zgodovina sprememb…

jype ::

vostok_1> If they shut down p0rn, shit's gonna get serious!

Oh, come on, not this shit again...

Dr_M ::

Dr_M je izjavil:

1.94mrd ljudi? :))
Kaj pa folk, ki ima po 20 in vec profilov? Razni facebook "policaji" npr... Ce ma FB 1mrd unikatnik uporabnikov, je to ze veliko. Pa koliko od teh ljudi je dejansko zivali?


to niti ni važno. Važno je, da imajo bazo 2 milijard aktivnih vsakomesečnih uporabnikov, katerim prikazujejo oglase.
Kar pomeni da nekaj zagotovo delajo prav.


Jup, ovce so zato, da se jih strize.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

mtosev ::

eni pa hitro označite druge, da so ovce.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> eni pa hitro označite druge, da so ovce.

Ampak v tem primeru ima Dr_M prav.

Moti se edino glede tega, da morda še vedno verjame, da njega ne bi strigli, če ne bi bil ovca.

mtosev ::

ovca sem, ker uporabljam google, windows, facebook, firefox in ostali stuff?
good to know
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

jype ::

mtosev> ovca sem, ker uporabljam google, windows, facebook, firefox in ostali stuff?

Definitivno.

djabi ::

mtosev je izjavil:

ovca sem, ker uporabljam google, windows, facebook, firefox in ostali stuff?
good to know


Seveda.

A k (nedeljski) maši hodiš? Sprašujem zato, ker ti tam direktno v obraz povedó, da ima pastir nalogo ovce usmerit na pravo cesto (smer).

vostok_1 ::

mtosev je izjavil:

ovca sem, ker uporabljam google, windows, facebook, firefox in ostali stuff?
good to know


Ajde. Firefox malo popravi zadeve.

Ampak ja, si ovca, ki zagovarja indiskriminatorno prisluškovanje nedolžnim.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

PaX_MaN ::

FB je rak družbe, upam da čimprej propade.

vostok_1 ::

FB ni rak družbe.
FB je glavobol ki ga povzroča možganski rak.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

mtosev ::

vostok_1 je izjavil:

mtosev je izjavil:

ovca sem, ker uporabljam google, windows, facebook, firefox in ostali stuff?
good to know


Ajde. Firefox malo popravi zadeve.

Ampak ja, si ovca, ki zagovarja indiskriminatorno prisluškovanje nedolžnim.
wrong. meni je samo vseeno. če komu prisluškujejo je to njegov problem, ne moj.
jaz ne zagovarjam niti eno niti drugo.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

pegasus ::

mtosev je izjavil:

meni je samo vseeno. če komu prisluškujejo je to njegov problem, ne moj.
jaz ne zagovarjam niti eno niti drugo.
Predlagam nagrado za največ oksimoronov v eni vrstici.

mtosev ::

djabi je izjavil:

mtosev je izjavil:

ovca sem, ker uporabljam google, windows, facebook, firefox in ostali stuff?
good to know


Seveda.

A k (nedeljski) maši hodiš? Sprašujem zato, ker ti tam direktno v obraz povedó, da ima pastir nalogo ovce usmerit na pravo cesto (smer).
ne hodim v cerkev, ker mi ni zanimivo.

jype je izjavil:

mtosev> ovca sem, ker uporabljam google, windows, facebook, firefox in ostali stuff?

Definitivno.
kul. ti izdelki so mi všeč.

me pa zanima kaj ti uprabljaš razen linuxa, da nisi ovca?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Unknown_001 ::

PrihajaNodi je izjavil:

blackbfm je izjavil:

Kako že gre, če je nekaj brezplačno pomeni da si produkt ti. Jasno ovcam to ni jasno.


Odkar so te social networks v porastu nekateri stalno težite s to mantro, nehajte že. Če facebooka ne uporabljaš nisi naredu skoraj nič, ker je še najmanj 100 drugih zadev kjer si produkt ti (in nekaj par jih ziher uporabljaš).



Ti se kar tolaži. Da gledam kaj vsaka budala piše in pričakuje od mene isto. Hvala, ne hvala. Slo - tech je super platforma. Ni sicer za pedofile pa iskanje baba ampak za vse ostalo pa super.


Ne pa ni. Slo tech definitivno ni za priporočit kot socialno omrežje. V temah vedno prevladujejo trčeni ekstremisti in debata vedno preraste v : "kdo bo preglasil koga". Moja največja napaka na tem forumu je, da se sploh s temi bolniki debatiram in zapletam. Potem gre pa vse skupaj FULL RETARD.

Iz tega razloga je edina smiselna komunikacija z bebcem podjebavanje ali pa ignoriranje.

PaX_MaN je izjavil:

FB je rak družbe, upam da čimprej propade.


Družba ni sposobna upravlajti s tehnologijo. FB je lahko koristen. Ni krivda firme da uporabniki iz produkta oz. Storitve ustvarijo drek okolje.
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Dr_M ::

Moti se edino glede tega, da morda še vedno verjame, da njega ne bi strigli, če ne bi bil ovca.


Vsakogar strizejo, tudi tebe, brez skrbi. Samo odlocit se moras, koliko koorporacij te bo striglo.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

mtosev> me pa zanima kaj ti uprabljaš razen linuxa, da nisi ovca?

Linux, izdelke iz norveške nafte, in iskrina ročna orodja brez glutena.

Dr_M> Vsakogar strizejo, tudi tebe, brez skrbi. Samo odlocit se moras, koliko koorporacij te bo striglo.

Tako je:

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

jype je izjavil:

in iskrina ročna orodja brez glutena.



Kitajce podpiraš...
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Dr_M ::

Družba ni sposobna upravlajti s tehnologijo. FB je lahko koristen. Ni krivda firme da uporabniki iz produkta oz. Storitve ustvarijo drek okolje.


Zato google+ ni uspesen. Ker ni "miljon" tecne mularije gor, "miljon" samovsecnih bab in decov, pa miljarde ponorelih mladih mamic, ki limajo gor vsak dan 100 slik svojga edinega dosezka v zivljenju.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

jype ::

Raptor F16> Kitajce podpiraš...

Ne, ker sredi osemdesetih kitajci niso uvažali orodja v Jugoslavijo.
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Facebookova rast števila uporabnikov in prihodki se umirjajo

Oddelek: Novice / Rezultati
75008 (4287) shadeX
»

Facebook z rekodnim dobičkom

Oddelek: Novice / Rezultati
4019228 (14823) alexz
»

Facebook presenetil z velikim dobičkom, delnica v nebo

Oddelek: Novice / Rezultati
2810163 (7718) Lion29
»

Nokia tretjič zapovrstjo z izgubo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
6619660 (16635) bluefish
»

Facebook pridelal 157 milijonov dolarjev izgube

Oddelek: Novice / Rezultati
2211244 (7339) alexz

Več podobnih tem