» »

monitor

monitor

overklokan Molj ::

lepo podavljeni
mene zanima če bi se dal monitorjevo frekvenco delovanja kej navit?
lp

matej
the one & the only

matevzm ::

Slisal sem za ljudi, ki so OCjali projektorje (CRT), kar je tehnicno zelo podobno. A za to moras biti elektrik z zilico za tako zabavo..

ADF ::

Nekateri gonilniki dopuscajo delovanje monitorja iznad predpisane frekvence, ali pa kaksni programcki (jaz sem taksnega npr. dobil poleg TNT2-M64). Ampak to je zelo skodljivo za monitor. Monitor ni procesor.

andrej ::

zakaj bi pa hoto to pri monitorju naredit? pri CPU dobis vsaj malo vecjo hitrost, pri monitorjih pa ne dobis lepse slike...
Drugace pa OC tudi monitorje, ampak s posebnimi magnetki, ki jih namestijo v notranjos. S tem je slika bolj ostra, ampak ce ti te magnetke lepo nastimajo na svedskem ti pa jih uporabljas pri nas kjer je polje drugacno nima pravega efekta...:D

Yohan del Sud ::

A kdo ve kolko se v praksi kvari monitor, če daš na večjo frekvenco osveževanja, kot je priporočena v navodilih.

Npr: 1024*768 priporočena 80, ti daš pa na 90.

gorenc ::

En moj prijatelj je enkrat nekaj navijal monitor. Pomoje se ne splaca, ker pokvari sliko. Pri nizjih frekvencah (do 75, 85)vsak monitor kaze precej lepso sliko kot pa pri visjih (>90,100).

overklokan Molj ::

ne men kle ne gre za bolšo sliko al pa kej,sam hočm d bi delu na večji frekvenci,zarad oči ne zarad druzga
the one & the only

GaS ::

Takole ti povem; ti sam gor nalozi PowerStrip pa bos skor zihr dubu se ene 8Hz.

HEKO ::

Jaz ma LG-ja in sicer Studioworks 77T5, ki naj bi šel pri resoluciji 1024x768 na 80Hz, pa jih mam 85Hz. Greš v ControlPanel, pa si sam zbereš tip monitorja, vendar boljšo verzijo, pa to namestiš! (dodajanje hardware-a)!
Morš pa met zegn, da ti dela, al pa seveda Powerstrip, vendar ti lahko vreže monitor iz frekvence, pa morš in ta varni zagon..........:(
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

yjj ::

Power strip


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

monitorji Sun Microsystems

Oddelek: Strojna oprema
151461 (1183) ax3K
»

Radeon 9500 PRO in moteče valovanje slike.

Oddelek: Pomoč in nasveti
311279 (920) CaqKa
»

Nakup monitorja - kterega?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
514474 (3811) Zico
»

Kaj veste o LCD-jih?

Oddelek: Strojna oprema
171576 (1366) ABX
»

Abit KT7-Raid in AGP???

Oddelek: Pomoč in nasveti
91494 (1324) ijatebi

Več podobnih tem