» »

Uninterruptible Power Supply...UPS

Uninterruptible Power Supply...UPS

Macro ::

Mam ta problem!!! Pogoglau sm na vlko...pa ni nc! In zdej se obracam na koleltiv!
Ze dostikrat sm prasau na forumu da ne morm it v stand by...kinda shit!
Zdej mi zarad tega dostkrat zmrzne comp.!+:O

V power options sploh nimam Hibernate...(slikco dobite mal kasneje ker nekaj serverji ne delajo)



In nevem zakaj mi zaznava ta UPS...al kaj...! Ej sploh nimam pojma za kaj se gre!!! ;(
To je kao neka zunanja baterija ki je prek COM porta povezana...to nucas ce compu. baterija sfali...kok jast razumem!Pliiizz help!:'( :( :'(
  • spremenil: Tomi ()

ZUM ::

Usedi se, dvakrat globoko vdihni pa napiši povezan post, da se bo sploh videlo, kaj bi rad in kakšno pomoč potrebuješ.

Macro ::

Ok...haaaaaahhhhhmmmmmm(2x)...!!!
No...
Problem je tak! Ko sm instalirau winse sm cist normalno lahk sou v stand - by in Hibernate!
Potem...cez nekaj casa...sm pa instalau en software za EpoXove plate...USDM!Pri tej stvari se je nekaj zalomilo in mi je installalo software za winse 98/NT! Od takrat naprej mi noce it v stand by in Hibernate...ko grem v Start > Shut Down je Stand by gumb posivljen! W Power Manadgment pa Hibernati zavihka al unga gor ko pride Power schemes...advanced ni!!! In je nek UPS! Kot sm ze prej opisau kaj je to!! S cajtom sm se navadu da ni Stand by...'n shit! Ampak zdej pa steka comp. vcasih tud zamrzne!
In pol napise eror...vzrok...stand by kinda shit!
The saga continues!!!!:'(

Ej...to je za film!:D

Cokolesnik ::

Ali res potrebuješ en software za EpoXove plate? Mislim, da ne, saj nisi navedel tehtnih razlogov. Najbolje, da očistiš Okna omenjenega orodja in poskusiš znova. V najslabšem primeru namesti Okna popolnoma na novo.

Mimogrede pa nasvet vsem: v Okna nameščajte programsko opremo, ki jo dejansko potrebujete in ne tisto, ki jo ima (ali hvali) sosed, ali tisto, ki ima denimo všečno spletno predstavitev, veliko pozitivnih komentarjev uporabnikov ipd. Nič nimam proti, da preizkušamo nove programe in orodja, ampak v večini primerov so za težave krivi nihče drug kot nameščeni programi. Jaz osebno na primer nove programe in orodja preizkušam takrat, ko vem, da bom tako ali tako v kratkem času iz teh ali onih razlogov ponovno namestil operacijski sistem.

Mišljenje, da bo orodje za odstranitev posameznega programa vedno 100% učinkovito je zmotno. Okna skozi čas sicer glede tega sicer napredujejo a količina smeti in ostalih nevščenosti po namestitvi/odstranitvi "programčkov" ostaja.

Prihranili boste trud. Ne le sebi.
Uporabniki naj pred pisanjem sporočil uporabljajo iskalnik www.google.com.
Čokolešnik ne vsebuje nobenih aditivov, konzervansov ali umetnih barvil.

Zgodovina sprememb…

Macro ::

Sj bi ga dol vrgu...sam nece it!!! *********************** (tukaj se nahajajo besede ki jih ne vidite iz varnostnih razlogow)

Mam EpoXovo plato...in mi ta software pomaga...

Dr_M ::

tist UPS pust pr miru k ti ni nc naredu. ce ga nimas je itak izkloplena funkcija, ceprov jo ti vidis.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Pyr0Beast ::

Kdaj s pa kupu UPS, pa s prebral navodila?
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

Macro ::

Mah...nimam UPSa! Sm prej ko je blo vse ql tega UPsa sploh ni blo...zihr!!! 100%

Dr_M ::

UPS je zmeri tm. pa kot sm ze napisu, nej te ne moti to.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Macro ::

Jah kaj je pa pol problem...kaj v biosu al kaj??????

Pyr0Beast ::

Ja kuga hudiča in ta UPS sploh obstaja?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD SB750 na Foxconn A79A-S

Oddelek: Novice / Procesorji
294097 (1966) PrimozR
»

Matična plošča s čipom 865 ali 875 za procesor p4 800 FSB

Oddelek: Pomoč in nasveti
8721 (693) KoKoLiNo
»

Kako do Stand By & Hibernate v WinXP Pro?

Oddelek: Operacijski sistemi
10978 (849) Macro
»

ACPI problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
8824 (685) Macro
»

Nov test! nForce2 versus VIA KT400

Oddelek: Novice / Nova vsebina
52091 (2091) Jure2k

Več podobnih tem