» »

Fiverr - izkušnje

Fiverr - izkušnje

zzbil ::

Malo sem brskal po internetu, pa sem naletel na tole stran www.fiverr.com
Koncept same strani se mi zdi zelo zanimiv, me pa zanima ali sploh ima potencial za navadnega smrtnika? Torej, ali uporabljate Fiverr in kakšne imate izkušnje z njim, kot kupec ali prodajalec?
  • spremenilo: zzbil ()

andromedar ::

Enkrat sem kupil povečanje Dropboxa na max, kolikor je šlo z referrali. 60 GB al tu nekje...in je bilo realizirano v kaki 1 uri po plačilu 5 usd. Zelo zadovoljen.
Eh?

zzbil ::

Super!
je kdo že poiskusil z prodajo?

Redorange ::

Jst sem dva logota naročil in bil obakrat zadovoljen. Za 5EUR, dobil sem več kot sem si mislil.
Enkrat lani sem bral nekje nek članek v slo o teh ki ponujajo ma se ne spomnim več kje. Poguglaj malo.

Zgodovina sprememb…

N0t0ri0us ::

Jaz sem tudi naročil logo - oz več logotov. od treh sem bil z dvema zelo zadovoljen, z enim prodajalcem sem se zmenil za 6 konceptov (v opisu sam 2) na račun tega, da kasnejših popravkov ni bilo. Rabil sem samo idejo, potem sem pa dokončal sam :)

Sem pa gledal še spletno stran in sem povprašal nekega pakistanca za kakšne reference. Pošlje nekaj strani, nakar se je ponudil, da izdela logo vizitko in spletno stran za 160€ mimo fieverja.. Končalo se je tako, da me je on prepričeval, da je logo OK, vizitko sem mu 5x popravljal - linije niso bile vzporedne in kazal kje je še kaj za popravit. 3x sem mu rekel, da je tekst od maila manjši od ostalih - on je bil sveto prepričan, da to ni res.. Na koncu mu rečem naj popravi še linije ki niso bile OK in pa tisti tekst.. pa napiše da je stvar OK in da ne bo več popravljal..

LOL.. #block #gtfo potem je pa nekaj jokal..

Kot prodajalec pa vem samo to, da ti fiever vzame 20%

NikolormousB ::

Na fiverrju sem zapravil že več kot jurja. Ni za vse, ampak določene stvari pa lahko dobiš zelo na nivoju.

Uporabljam ga za grafike, voiceoverje, članke, ilustracije...

Z logotipi imam npr. precej slabe izkušnje. Večina sellerjev preprodaja generične logote. Po drugi strani imam z voiceoverji odlične izkušnje, sem dobil nekaj zelo profesionalnih izdelkov. Je pa res, da tiste boljše zadeve ne stanejo 5$. Ampak vseeno, manj kot 100$ za 3 minute profesionalno posnetega voiceoverja z nekaj popravki se meni zdi zelo dober deal.

assassin9 ::

Kako je glede prodaje na fiverrju in prijavo davkov v Sloveniji?

Boggs ::

Jaz sem nekaj časa prodajal, danes pa dobil mail, da bodo začeli prijavljati na davčno in zahtevajo podatke in davčno št.
https://help.fiverr.com/hc/en-us/articl...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Boggs ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Javascript / JQuery inštrukcije

Oddelek: Programiranje
271739 (965) Ahim
»

Oblikovanje logotipa (strani: 1 2 )

Oddelek: Izdelava spletišč
7914458 (1313) genesiss

IŠČEM 3D OBLIKOVALCA - NFT

Oddelek: Loža
272772 (2140) stara mama
»

Kako zaslužiti z ustvarjanjem logojev

Oddelek: Loža
488639 (6867) Vice
»

Kako legalno prodajati na spletu?

Oddelek: Loža
205042 (3737) vostok_1

Več podobnih tem