» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
114 / 127
»»

markolino ::

_Tejc_ je izjavil:

tehno732 je izjavil:

Kdor ima LG C2, kako je kaj zadovoljen s sliko in delovanjem sistema? Trenutno je v Big Bangu super cena. Sam imam sicer željo kupiti LG G3 55" ampak vprašanje kdaj bo na voljo v Sloveniji. LG G2 je pa tudi tako redek, samo v parih trgovinah.

Zdravo, jaz imam LG C2 48 im moram rečt da je zadeva še dokaj OK. Jaz imam mogoče nekaj smole, ker se mi je po parih mesecih pojavilo nekaj "mrtvih pik" na zgornjem robu. Sicer ni toliko moteče ampak vseeno bi za toliko denarja pričakoval več. Poleg tega je tudi izbira materiala bolj tko tko, veliko plastike in TV je montiran na steno in pri vklopu in izklopu, ko se verjetno material krči ta plastika povzroča pokanje, ki je nekoliko nadležno, je pa res da tega po določenem času ni več. To je prisotno samo nekaj časa po vklopu in izklopu. Pripombo imam pa tudi na daljinec, ki mi nikako ne sede, to je ta njihova navidezna miška. Kar se tiče slike in zvoka je pa zadeva TOP. Mogoče za premislek za naslednjič kakšen Sony, katerega sem imel do sedaj.
LP Matej



Čudno to full.
Brat je kupil LG C2 65 incnega in mu nič ne poka.
Če mas mrtve pixsle univci garancijo. Nevem kaj še čakaš. Boš dobil novi panel.!

darck ::

A sigurno dobiš kar drugi panel, če imaš dva ali tri pujske mrtve? Jaz sem dobil monitor nov z mrtvim pikslom pa so mi rekli,da morajo biti vsaj 5 ali 6 mrtvih,da lahko uveljavljaš garancijo kako je pa pri TV bi moral povedati pa tisti kateri je imel že kak tak primer.

fpbs ::

darck je izjavil:

fpbs je izjavil:

Dober napotek ob nakupu OLEDa:



Vsaj nekdo,ki točno pove kaj je že dobro za gledanje SDR vsebin

Ja vsi njegovi napotki so diametralno nasprotni od Andrejevih izjav.

meternich ::

Mogoče kdo ve, če je kaksna moznost nakupa na firmo na obroke v e4y al pa mediamarkt v avstriji?

andrej69 ::

meternich je izjavil:

Mogoče kdo ve, če je kaksna moznost nakupa na firmo na obroke v e4y al pa mediamarkt v avstriji?


V mediamarktu je možno, dočim v electronic4you mislim, da ni možno.

Pogoj je, da si davčni zavezanec, potrebuješ izpis podatkov o firmi iz AJPESa, in potrdilo ki dokazuje da si zakoniti zastopnik firme.

Joze_K ::

meternich je izjavil:

Mogoče kdo ve, če je kaksna moznost nakupa na firmo na obroke v e4y al pa mediamarkt v avstriji?


če maš npr. NLB Mastercard, si aktiviraj možnost plačaj na SMS obroke... ko plačaš, dobiš SMS, kjer si sam določiš (v roku ene ure) koliko obrokov želiš (1,90€ / mesečno je strošek obroka), ostalo pa le vrednost/št.obrokov // tako kupujem na ebayu, amazonu,... kjerkoli

mislim, da imajo to tudi druge banke

darck ::

Joze_K je izjavil:

meternich je izjavil:

Mogoče kdo ve, če je kaksna moznost nakupa na firmo na obroke v e4y al pa mediamarkt v avstriji?


če maš npr. NLB Mastercard, si aktiviraj možnost plačaj na SMS obroke... ko plačaš, dobiš SMS, kjer si sam določiš (v roku ene ure) koliko obrokov želiš (1,90€ / mesečno je strošek obroka), ostalo pa le vrednost/št.obrokov // tako kupujem na ebayu, amazonu,... kjerkoli

mislim, da imajo to tudi druge banke


Jaz imam isto že nekaj časa pri Addiko bank na masterkartici s tem,da imam 1.40 Eur mesečni strošek obroka in danes sem tudi dobil od Leanpay obvestilo,da lahko imam limit 5.000 Eur na njihovi virtualni masterkartici. Dan danes se marsikaj,da urediti seveda zraven bodo pa tudi banke zaslužile ene manj druge več.

fpbs ::

Samsung je od LGeja kupil 2 miljona OLED panelov:

buttcrack ::

FireSnake je izjavil:

Tega

Navdušen zelo (partnerka še bolj).

Sorry, če te nadlegujem ampak imam namen tole navbavit in bi te samo za eno mnenje iz prve roke vprašal… ali so FHD (1080) videi lepo upscaleani?

Večinoma se doma gleda tak format…

Hval in LP

.0

.

Zgodovina sprememb…

Kelly ::

Pozdravljeni,... Bom kar tukaj vprašal:
Počasi bomo posodobili našo še super delujočo  plazmo za VEČJI oled tv. Uporaba TV za gledanje tv (EON) in stream filmi preko android box-a, (Kodi in Vlc) ki trenutno  sodeluje s plazmo.

Kaj predlagate in zakaj ?
- Panasonic TX-55LZ980E OLED
- Philips 55OOled707

Op. Oba dobim za približno enako ceno (+_10 eur)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kelly ()

Kelly ::

Kelly je izjavil:

Pozdravljeni,... Bom kar tukaj vprašal:
Počasi bomo posodobili našo še super delujočo  plazmo za VEČJI oled tv. Uporaba TV za gledanje tv (EON) in stream filmi preko android box-a, (Kodi in Vlc) ki trenutno  sodeluje s plazmo.

Kaj predlagate in zakaj ?
- Panasonic TX-55LZ980E OLED
- Philips 55Oled707

Op. Oba dobim za približno enako ceno (+_10 eur)

FireSnake ::

Jaz sem v tem formatu pogledal samo en film (ne vem, če je to dovolj).
Jaz nisem zasledil nobene težave.
Zna biti, da ne vem, kaj bi moral gledati.
Če govorimo "blur" tega zagotovo ni bilo.



buttcrack je izjavil:

FireSnake je izjavil:

Tega

Navdušen zelo (partnerka še bolj).

Sorry, če te nadlegujem ampak imam namen tole navbavit in bi te samo za eno mnenje iz prve roke vprašal… ali so FHD (1080) videi lepo upscaleani?

Večinoma se doma gleda tak format…

Hval in LP

.0

.


Če pogledaš nazaj lahko vidiš, da nič od tega.
Ampak LG C2.
Če ni skrivnost: kakšna je tvoja cena?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

buttcrack ::

1050€ za 55"

FireSnake ::

Jaz sem dal nekje 1150 za 55.
Odločil sem se glede na priporočila tukaj (ignoriraj Andrej + Phillips, ker je trol).

Lahko pogledaš par strani nazaj.

+ - malo od tukaj:
https://slo-tech.com/forum/t698783/p790...
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

darck ::

LG C2
tukaj spodaj na LINKu imaš razlago o C2
https://www.avforums.com/reviews/lg-c2-...


 LG C2

LG C2



 C2

C2

buttcrack ::

kar se slike tiče sem (vsaj podzavestno) že odločen za C2, moti samo webos. Kodi precej laufa in "skrekan" youtube (reklame so no go!), ampak tukaj bom pač za kvaliteto slike investiral en drobiž v en soliden andorid TV stick pa je volk sit in koza cela.

Glede na ceno je med izborom tudi Sony A83J, ki je na andoridu in imamo Sonyja že sedaj. Kaj je v tem primeru boljše? Cena na koncu bi bila enaka 1.050 + box vs 1.1k?

Zgodovina sprememb…

polde66 ::

buttcrack je izjavil:

kar se slike tiče sem (vsaj podzavestno) že odločen za C2, moti samo webos. Kodi precej laufa in "skrekan" youtube (reklame so no go!), ampak tukaj bom pač za kvaliteto slike investiral en drobiž v en soliden andorid TV stick pa je volk sit in koza cela.

Glede na ceno je med izborom tudi Sony A83J, ki je na andoridu in imamo Sonyja že sedaj. Kaj je v tem primeru boljše? Cena na koncu bi bila enaka 1.050 + box vs 1.1k?

Če kdo išče soliden ampak zelo soliden box je to recimo Nokia 8010, 1gb lan vhod, wifi6, androidtv 11, velik daljinec z številkami, 4 gb ram, 32 gb prostora, ponuja jih amazon, cena je pa kakor naletiš od 117 do 129 eur seveda brez poštnine. Ga imam 3 dni in sem z njim zadovoljen. Kodi mi je pa original z play stora metalo ven med previjanjem, nadomestil sem ga pa z kodi alpha 21 Mavens kodi build in deluje odlično. Dolby vision in atmos seveda prisotna. Taka kombinacija z mojim oledom LG zmaga. Za pol cene tega se dobi tudi kaj drugega recimo čakam na novi Xiaomi mi box s 2nd gen. Vendar nima lan vhoda, samo ddr3, 2gb ram, 8gb prostora in 1. 2.o usb.Močno okrnjen prosti nokii a ima vse kar rabiš na žalost z google tv ampak dodelanim kot treba. Dolby atmos in vision delujeta.
Najboljši stick je pa Xiaomi Mi 4k tv stick. Imam 2 že več kot eno leto in jih ne dam. Cena na mimovrste je 60 eur. Fire tv se skrije glede vsestranskosti.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

buttcrack ::

polde66 je izjavil:

Najboljši stick je pa Xiaomi Mi 4k tv stick. Imam 2 že več kot eno leto in jih ne dam. Cena na mimovrste je 60 eur. Fire tv se skrije glede vsestranskosti.

no tole sem pa tudi z veseljem prebral, saj imam v ožjem izboru Fire tv, mi stick 4k in mi box s. Fire TV tako odpade, se pa bolj nagibam na mi stick, da ni potrebe s še ene škatlice prahu brisat :) Pa še uporabljal bi se res večinoma zgolj za kodi in YT.

fpbs ::

Kelly je izjavil:

Počasi bomo posodobili našo še super delujočo  plazmo za VEČJI oled tv. Uporaba TV za gledanje tv (EON) in stream filmi preko android box-a, (Kodi in Vlc) ki trenutno  sodeluje s plazmo. Kaj predlagate in zakaj ?
- Panasonic TX-55LZ980E OLED
- Philips 55OOled707

Od teh dveh je boljša izbira Panasonic. Ja oba dobiš za 999€, kot tudi LG model B2. Vsi trije so budget modeli, z nekoliko slabšim panelom, s procesorjem starejše generacije....
Jaz bi ti predlagal, da daš 100€ več za LG C2 :https://www.ceneje.si/Izdelek/33113651/...

darck ::

buttcrack je izjavil:

kar se slike tiče sem (vsaj podzavestno) že odločen za C2, moti samo webos. Kodi precej laufa in "skrekan" youtube (reklame so no go!), ampak tukaj bom pač za kvaliteto slike investiral en drobiž v en soliden andorid TV stick pa je volk sit in koza cela.

Glede na ceno je med izborom tudi Sony A83J, ki je na andoridu in imamo Sonyja že sedaj. Kaj je v tem primeru boljše? Cena na koncu bi bila enaka 1.050 + box vs 1.1k?











Sony A83J ima nekaj tistih malenkosti kjer bi bil boljši a na splošno je pa LG C2 boljši TV saj ima že novejši EVO panel kateri ima tudi višjo svetilnost. Zdaj,da se bi TV uporabljal za gledanje naših običajnih programov od Telekom,Telemach,A1 potem bi bilo vseeno katerega kupiš čeprav bi nekako Sony A83J bil celo boljši saj še vedno ima nekako super upscaling,processing,pa najboljši gradiation colour,reality creation dodatno in za tiste kateri so ljubitelji androida njihov sistem. Veliko uporabnikov ima oba modela Sony A80J in novejšega A80K pa pravijo,da ima novejši A80K za odtenek višjo svetilnost drugo je pa vse isto in vsi ti TV so skalibrirani kakor pravijo.
Ko pa je govora o gledanju HDR vsebin potem pa LG C2 zmaga saj do izraza bo prišla tista višja svetilnost in prikaz večjih detaljev vendar ena lasnost katera je na strani Sony A80J je pa ta,da ima ves čas vključen ABL kateri ni tako izrazit kakor pri LG OLED TV in je kar dosti takih prikazanih primerov kjer se primerjajo A80J in C2 ali kak drug LG OLED pa je slika pri A80J dosti bolj svetla kot,da ima TV višjo svetilnost.

LG C2 je sigurno vseeno boljša stvar za nabavo kakor starejši Sony A83J res pa,da tisti kateri imajo že dolga leta Sony TV in so na njega navajeni bodo pa morda vseeno raje izbrali Sony A83J.








Drugače je pa Sony A80J bil v primerjavi z LG C1 totalni zmagovalec in C1 je bil boljši samo za igranje iger drugje je pa bil slabši

darck ::

Neka primerjava je tudi na strani Rtings.com med Sony A80J in LG C2 samo po moje to spet ni toliko točno kakor oni zapisujejo vendar tako so pač namerili in zapisali. Verjetno C2 še vedno ni na nivoju Sony pri upscaling iz 480p se pravi običnih DVD zapisov ali pa lažejo pri Rtings. Tudi moj 4K Philips sedaj slabše prikaže risanke iz DVD kakor prejšnji Sony FHD z istega predvajalnika pa ima ta Philips ja eden najboljši procesor kakor pravi andrej69.

 Sony A80J  vs  LG C2

Sony A80J vs LG C2

buttcrack ::

Pogledam in preberem, jutri pa še v živo ob primerjat, da se lažje odločim. Hvala

polde66 ::

Ne obremenjuj se z primerjavami, prvič iamjo vsake oči svojega malarja, drugič je nekdo na eno stran vedno malce nagnjen in jo priporoča pred drugimi. Tretjič so pa tako majhne razlike med temi scenami, da je to samo za take, ki iščejo dlako v jajcu, in če boš prebiral poste tukaj boš še bolj zmeden. Če bi @darki in ostali bili odločni in vedeli kaj vzet nebi limali 100 postov sem. V dnevni sobi ne boš imel 4 različne tv-je da bi jih primerjal med sabo.
Izbiraš med tem ali rabiš android tv ali ne in kaj ti je žepu najbližje. Z LG oledi pa ni še noben zgrešil.
polde

easyrider3 ::

Pravilno si vse povedal edino pozabil si omeniti še,da se odloča tudi zaradi Ambilight saj nekateri ga enostavno hočejo imeti tudi v bodoče saj so na njega navajeni.
Zanimivo je tudi,da je kar nekaj ljudi kateri so dobili novi OLED TV pa so opazili mrtev ali več mrtvih pikslov a se tak TV lahko takoj reklamira z garancijo,da ti ga zamenjajo?

Verjetno je vas kar večina kateri imate TV postavljen na stojalu a montaža na steno pa lahko ima le neke neprijetne posledice vsaj tako izkušnjo ima Tejc ki je na tem forumu

 LG 48C2

LG 48C2

polde66 ::

easyrider3 je izjavil:

Pravilno si vse povedal edino pozabil si omeniti še,da se odloča tudi zaradi Ambilight saj nekateri ga enostavno hočejo imeti tudi v bodoče saj so na njega navajeni.
Zanimivo je tudi,da je kar nekaj ljudi kateri so dobili novi OLED TV pa so opazili mrtev ali več mrtvih pikslov a se tak TV lahko takoj reklamira z garancijo,da ti ga zamenjajo?

Verjetno je vas kar večina kateri imate TV postavljen na stojalu a montaža na steno pa lahko ima le neke neprijetne posledice vsaj tako izkušnjo ima Tejc ki je na tem forumu

 LG 48C2

LG 48C2


Ne me narobe razumet, ni nekaj ljudi reklo da ima mrtve pixle ampak samo ta uporabnik. Poleg tega ne vemo kaj je z panelom počel, ker se najdejo mojstri, ki počnejo vse mogoče stvari katere niso ravno priporočljive na kakršen koli način. S tem ne mislim koga obtoževat ampak moje izkušnje so take, da so včasih ljudje sami krivi, da jim kakšna stvar ne dela. Druga stvar pa je, če bi bilo karkoli narobe s tv-jem za katerega plačam jurja ga tisti trenutek vrnem. Preko spleta imaš 2 tedna rok vrnitve, za vip člane na mimovrste pa je rok precej daljši, na amazonih je pa to 1 mesec. Sklepati na podlagi ene ocene je štos.
Zato preventivno naročam te stvari preko spleta, ker si dejansko le malce več krit na začetku.
polde

easyrider3 ::

Saj večkrat je bilo rečeno,da je to pri vseh proizvajalcih,da na toliko tisoč komadov pride tudi kakšen s kakšno napakico in sedaj je samo sreča v igri,da ga ti ravno ne zadaneš8-) Tudi jaz mislim,da je preko spleta dobro naročati saj imaš nekaj časa,da vidiš kako zadeva deluje in če ti kaj ne odgovarja lahko nazaj pošlješ.

fpbs ::

_Tejc_ je izjavil:

Zdravo, jaz imam LG C2 48 im moram rečt da je zadeva še dokaj OK. Jaz imam mogoče nekaj smole, ker se mi je po parih mesecih pojavilo nekaj "mrtvih pik" na zgornjem robu. Sicer ni toliko moteče ampak vseeno bi za toliko denarja pričakoval več. Poleg tega je tudi izbira materiala bolj tko tko, veliko plastike in TV je montiran na steno in pri vklopu in izklopu, ko se verjetno material krči ta plastika povzroča pokanje, ki je nekoliko nadležno, je pa res da tega po določenem času ni več. To je prisotno samo nekaj časa po vklopu in izklopu. Pripombo imam pa tudi na daljinec, ki mi nikako ne sede, to je ta njihova navidezna miška. Kar se tiče slike in zvoka je pa zadeva TOP. Mogoče za premislek za naslednjič kakšen Sony, katerega sem imel do sedaj.

Pri proizvodnji 48" in 42" panelov, je zaradi manjših pikslov in s tem večjega škarta, LG imel ogromne težave. Zamenjati so morali osnovne materiale. Proizvodnja je pa kar dvakrat obstala za pol leta.

Kelly ::

fpbs je izjavil:

Kelly je izjavil:

Počasi bomo posodobili našo še super delujočo  plazmo za VEČJI oled tv. Uporaba TV za gledanje tv (EON) in stream filmi preko android box-a, (Kodi in Vlc) ki trenutno  sodeluje s plazmo. Kaj predlagate in zakaj ?
- Panasonic TX-55LZ980E OLED
- Philips 55OOled707

Od teh dveh je boljša izbira Panasonic. Ja oba dobiš za 999€, kot tudi LG model B2. Vsi trije so budget modeli, z nekoliko slabšim panelom, s procesorjem starejše generacije....
Jaz bi ti predlagal, da daš 100€ več za LG C2 :https://www.ceneje.si/Izdelek/33113651/...



Hvala !!, ja zelo zanimiva usmeritev, preučim,. Hvala !

Še kakšno "drugo" mnenje oz. Priporočilo ?

fpbs ::

buttcrack je izjavil:

Pogledam in preberem, jutri pa še v živo ob primerjat, da se lažje odločim. Hvala

Tu imaš rewiew od obeh. C2 je dosti bolje ocenjen. Poleg tega, da ima C2 vgrajen boljši novejši EVO panel, ima vgrajen tudi boljši, novejši WiFi 6, novejši Bluetooth 5.0., več HDMI 2.1 vhodov, Filmmaker mode...
https://www.avforums.com/reviews/sony-a...
https://www.avforums.com/reviews/lg-c2-...

buttcrack ::

Hvala za vse informacije, linke itd. C2 + android stick gresta v košarico.

Kelly ::

OK,..Hvala,..

Sem malo prebral teste,..nekako no,..pogrešal bi podporo za DTS zvok,...kar pomeni, da bi moral zadevo zopet peljati preko hi-fi reciverja v TV, predvidevam pa, da bo v naslednjih letih kar nekaj TV vsebine, kjer bo na voljo DTS zvok.

Kaj predlagate ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Kelly ()

darck ::

Saj pravim da je v večina pogledih C2 sigurno boljši razen pri zelo nizki upscaling vsebinah kot je 480p,pre močnemu ABL zatemnjevanju, DTS zvoku, Android aplikacijah vendar to zadnje je možno nadomestiti z Android škatlicami.

DTS zvok je že v letošnjih modelih C3 in G3 že na voljo toliko,da veste za starejše modele LG OLED pa tega še ni na voljo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darck ()

meternich ::

Hvala vsem za nasvete o nakupu na obroke v avstriji. Sem se vseeno odlocil, da bom placal v celoti in nekaj casa jedel samo hrenovke. Si bom pa shranil nasvete, mogoče bom potreboval za kaj drugega.

buttcrack ::

Doma imam montiran en voglov nosilec za TV, žal ne vem modela, je pa precej osnoven, ker ni nobenga naklona in teh zadev... Če se prav spomnim, je za TVje do 55" in ker čakam na LG C2 55", me zanima ali ga lahko fliknem nanj? Trenutno je gor Sony KDL 50W800C.

verjetno bo bolje skočit po novega?

fpbs ::

buttcrack je izjavil:

Doma imam montiran en voglov nosilec za TV, žal ne vem modela, je pa precej osnoven, ker ni nobenga naklona in teh zadev... Če se prav spomnim, je za TVje do 55" in ker čakam na LG C2 55", me zanima ali ga lahko fliknem nanj? Trenutno je gor Sony KDL 50W800C.verjetno bo bolje skočit po novega?

Oba tehtata okrog 14 Kg.

buttcrack ::

a tiste VESA dimenzije ne igrajo nobene vloge?
#semtotalnoob

Dimnik ::

Vesa dimenzije bi ti igrale vlogo,če bi dal večji tv, pa še takrat imajo eni tv manjši vesa in paše manjši nosilec.

buttcrack ::

Hvala

fpbs ::

Sony A84L/A80L (XR-65A84L) BRAVIA XR OLED TV Review:
https://www.avforums.com/reviews/sony-a...

thundercat ::

fpbs je izjavil:

Sony A84L/A80L (XR-65A84L) BRAVIA XR OLED TV Review:
https://www.avforums.com/reviews/sony-a...

Drago. Ni vredno denarja tbh
Thundercat

fpbs ::

thundercat je izjavil:

fpbs je izjavil:

Sony A84L/A80L (XR-65A84L) BRAVIA XR OLED TV Review:
https://www.avforums.com/reviews/sony-a...

Drago. Ni vredno denarja tbh

Nekateri so pripravljeni dati samo za Sonyjevo značko 500€,in tudi več.

thundercat ::

fpbs je izjavil:

thundercat je izjavil:

fpbs je izjavil:

Sony A84L/A80L (XR-65A84L) BRAVIA XR OLED TV Review:
https://www.avforums.com/reviews/sony-a...

Drago. Ni vredno denarja tbh

Nekateri so pripravljeni dati samo za Sonyjevo značko 500€,in tudi več.

Pri Sony daš 1000 Eur sam za ime
Thundercat

darck ::

Ampak jaz bi imel Sony TV vendar kar nekaj preveč je potrebno plačati to značko in kako si naj potem grem privoščit 65" OLED kateri je v določenih segmentih še slabši kakor dosti cenejši LG OLED. Nekako stvari stojijo tako,da LG OLED modela A2 ali B2 sta čisto v redu s ceno in kupiš ga pošteno po dobri ceni v primerjavi z ostalimi no edino Hisense je s cenami zraven vendar,vendar razlike sigurno obstajajo pri tistem drobovju v TV kako sliko obdelajo itd....

fpbs ::

LG G3 (OLED55G3) MLA OLED Evo TV Review. Tako dobre ocene še ni dosegel noben TV. Skupna ocena 162 točk od 170 možnih.
https://www.avforums.com/reviews/lg-g3-...

darck ::

fpbs je izjavil:

LG G3 (OLED55G3) MLA OLED Evo TV Review. Tako dobre ocene še ni dosegel noben TV. Skupna ocena 162 točk od 170 možnih.
https://www.avforums.com/reviews/lg-g3-...


Ampak cena je pa tudi temu primerna in 65" bo tudi drugo leto sigurno preko 2.000 EUR.

andrej69 ::

fpbs je izjavil:

LG G3 (OLED55G3) MLA OLED Evo TV Review. Tako dobre ocene še ni dosegel noben TV. Skupna ocena 162 točk od 170 možnih.
https://www.avforums.com/reviews/lg-g3-...


Saj letos je Lg namenil "ogromno denarja" za marketing in same teste, kar se tiče letošnjih OLED modelov..! Tako, da to ne preseneča;-)

polde66 ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

LG G3 (OLED55G3) MLA OLED Evo TV Review. Tako dobre ocene še ni dosegel noben TV. Skupna ocena 162 točk od 170 možnih.
https://www.avforums.com/reviews/lg-g3-...


Saj letos je Lg namenil "ogromno denarja" za marketing in same teste, kar se tiče letošnjih OLED modelov..! Tako, da to ne preseneča;-)

Foušarija:|
polde

fpbs ::

andrej69 je izjavil:

fpbs je izjavil:

LG G3 (OLED55G3) MLA OLED Evo TV Review. Tako dobre ocene ĹĄe ni dosegel noben TV. Skupna ocena 162 toÄk od 170 moĹžnih.
https://www.avforums.com/reviews/lg-g3-...

Saj letos je Lg namenil "ogromno denarja" za marketing in same teste, kar se tiÄe letoĹĄnjih OLED modelov..! Tako, da to ne preseneÄa;-)

Posreduj kako stran, ki to potrjuje, kar si napisal.

andrej69 ::

Saj ni treba nikakršne strani, ker takšne zadeve se javno ne objavljajo. Sicer pa je povsem jasno, da mora Lg za najnovejšo tehnologijo naredit veliki pomp, da se bolje prodaja. Kot drugo sem že napisal, da se med Lg-jem in Samsungom odvija prava vojna kar se tiče prevlade določene tehnologije. Zato tako Lg kot Samsung, namenjata veliko denarja za samopromocijo;) Da se še malo ustavim pri Lg-jevem procesorju. Kar se tiče samega razvoja traja leta, da res razviješ odličen procesor in še to pod pogojem, da inžinerji obvladajo zadeve.. Lg ni nikdar slovel kot odličen razvijalec procesorjev, tako, da me malo čudi, da so pa sedaj naenkrat v samem vrhu in do neke mere konkurenčni Philipsu in Sonyu;-) To je podobna zgodba kot v formuli 1, kjer ferari kljub zelo velikemu proračunu ne uspe razvit zmagovalni avto. Seveda je zadeva povsem jasna zakaj je temu tako, zato, ker nimajo kvalitetnega kadra (inžinerjev) v samem razvoju. Takšna podobna zgodba je pri Lg-ju. Edino, če so pri Lg-ju v zadnjih letih zamenjali komplet razvojni odelek za razvoj procesorjev.

mgermo ::

Še sreča da Philips s svojo skromno prodajo oled tvjev lahko plačuje smetano najboljših inženirjev.
««
114 / 127
»»