» »

OLED TV

OLED TV

Temo vidijo: vsi
««
101 / 127
»»

Anney ::

Kje pa pa je našel TCLja za 1600, če je cena za 65 1200€ v BB.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

andrej69 ::

@Tsunamii

Kar se tiče MINI LED modelov se že dobijo za zelo dobro ceno:) Kar pa se tiče OLED televizorjev, pa je še cena največjih diagonal kar velika.. Bodo pa v prihodnosti tudi tu kar padle cene, predvsem, ker sta se v igro vključila poleg Lg-ja še dva proizvajalca Samsung in BOE. Kar pa se tiče Lg-ja, najverjetneje ne bo nikdar uporabljal Samsung panele, ker kot prvo gre tu za veliko rivalstvo, in kot drugo bo Lg še letos najverjetneje začel z proizvodnjo OLED panelov z mikro lečami.

Tsunamii ::

Anney je izjavil:

Kje pa pa je našel TCLja za 1600, če je cena za 65 1200€ v BB.


Vzel ga je na A1 kjer je cena 1700€ za 65' diagonalo. Za moje pojme orenk preveč.

Hvala Andrej za info.. nisem vedel da bo LG imel OLED z mikro lečami.
Lahko kaj več poveš glede tega techa napram QD.ju ?

andrej69 ::

Tsunamii je izjavil:

Anney je izjavil:

Kje pa pa je našel TCLja za 1600, če je cena za 65 1200€ v BB.


Vzel ga je na A1 kjer je cena 1700€ za 65' diagonalo. Za moje pojme orenk preveč.

Hvala Andrej za info.. nisem vedel da bo LG imel OLED z mikro lečami.
Lahko kaj več poveš glede tega techa napram QD.ju ?


Kar se tiče te tehnologije gre predvsem v smeri večje svetlosti panela in manjše porabe energije samega panela, tako, da se tudi zelo zmanjša možnost za burn-in. To bo dejansko nadgradnja EX OLED panelov.

d3mon3 ::

za koga mogoče koristna informacija:

* včeraj sem se poigral s tv-jem 65oled935 in zvočniki logitech z906 - preko izhoda za slušalke in optičnega izhoda dela 5.1 zvok brez problema. Seveda pa ni vedno 5.1, ker določeni programi / zapisi risank / zapisi filmov ne oddajajo v tem fotmatu.
* pri izhodu za slušalke, je glasnost bistveno višja, ker se na tv-ju lahko v nastavitvah regulira volumen na izhodu za slušalke, kar se pa žal na optičnem izhodu ne da in je zaradi tega seveda dosti manj glasnosti na zvočnikih in jih je potrebno imeti v osnovi na višji glasnosti.

o0o0o0o0o0 ::

andrew-k ::

Če morda koga zanima prodajam Sony KE-55A8 ohranjen kot nov.

Več o tem v malih oglasih
[izbrisana tema]

Joze_K ::

zanimivo:
https://www.alter.si/tema/oled-tv.13747...

tudi moj OLED crkuje na obroke... ob enem robu se mi je že začel "razlivat - grupa mrtvih pikslov"... da o "burninih" niti ne govorim.
Zdaj ga imam 4.5 leta, enkrat menjan display... vse težave so se ponovile. Načeloma sem vseeno bil zadovoljen.... sem pa v dvomih o ponovnem nakupu OLED.

neocodexx ::

Jaz tem naključnim izjavam o katastrofalnem burninu in mrtvih pikslih ne verjamem... Naj dokaže.

Mrtvi piskli mogoče.. samo je verjetno precej redko... Nisem imel nikoli kakšnega mrtvega piksla na amoledu, plazmi, lcdju, in zdaj prvi oled tv (2 leti) in da vidimo kako bo z oled monitorjem..

Da imaš pa burnin na današnjih oledih moraš res nekaj narobe delat. Na mojih ni niti sledu, in po številnih testih prav tako ne.. Samo rtingsov torture test je doesegel burnin ampak ta test je bil tako brutalen da je povzročil še burnin na lcdjih tako da ga sploh ne upoštevam (dosti bolj realen je bil Vincentov test, ki pa ni pozvzročil burnina v nekaj mesecih gledanja istih program in iger).

skyform ::

Burn in najbrž res ni problem ampak dead piksli pa so resna zadeva kot zgleda.







Sicer spet odvisno za kaj se uporablja TV, če se uporablja kot monitor bo seveda dosti večja možnost, da nastanejo težave kot pa, če se TV uporablja samo za gledane par ur na dan ali niti to potem bi tudi iz OLEDa bilo možno spraviti ven nekaj let. @neocodexx ti uporabljaš svoj Philis OLED konstantno a ne filmi, šport, gejming in sedaj bo že 3 leta star ali koliko in še čist brez težav?

cekr ::

Moraš biti res norec, da ti zadeva začne zažigalni pohod.
3 leta imam Sony-a in GoldStarja v pisarni. Praktično ves čas prižgano, pa še nisem opazil nobenih problemov s samo sliko. LG je sicer na začetku takoj spustil dušo. So ga zamenjali, od takrat ni problemov.
Sinclair ZX Spectrum [Zilog Z80A - 3.5 MHz, 48kB, dvojni kasetofon,
TV-OUT, radirke, Sinclair-Basic], Sinclair ZX-81 [Z80A, 3.25MHZ, 1kB]

andrej69 ::

cekr je izjavil:

Moraš biti res norec, da ti zadeva začne zažigalni pohod.
3 leta imam Sony-a in GoldStarja v pisarni. Praktično ves čas prižgano, pa še nisem opazil nobenih problemov s samo sliko. LG je sicer na začetku takoj spustil dušo. So ga zamenjali, od takrat ni problemov.


:)) Sedaj pa si me nasmejal, ko se spomnim res časov goldstara..

neocodexx ::

skyform je izjavil:

Burn in najbrž res ni problem ampak dead piksli pa so resna zadeva kot zgleda.







Sicer spet odvisno za kaj se uporablja TV, če se uporablja kot monitor bo seveda dosti večja možnost, da nastanejo težave kot pa, če se TV uporablja samo za gledane par ur na dan ali niti to potem bi tudi iz OLEDa bilo možno spraviti ven nekaj let. @neocodexx ti uporabljaš svoj Philis OLED konstantno a ne filmi, šport, gejming in sedaj bo že 3 leta star ali koliko in še čist brez težav?


Ma super se drži, večinoma za gaming, konstantno so gor kakšni fiksni UI elementi, pa ni ne duha ne sluha o kakem burninu ali mrtvih pikslih. S temi videji samo strašijo in klike nabirajo, ne vse verjet. Jaz bi po njihovi teroiji moral imeti že močno vžgane UI elemente, pa ni nič.

Bomo videli kako bo z C2 "monitorjem" kjer sem izklopil vse varnostne elemente, ampak ga tudi porabljam dokaj varno, npr. taskbar imam večinoma izklopljen, obstaja 1 program kjer ga lahko izklopiš in vklopiš z bližnjico (mam na miški), večinoma vse delam v oknih različnih velikostih ki jim spreminjam lokacijo, redno menjam ali ugasnem wallpaper..

Ja vem da se to sliši kar precej enih dodatnih opravil ki bi marsikoga odvrnilo ki hoče "normalno" koristiti svoj monitor ampak ni nujno da to počneš, jaz pač, ni mi težko. Sprejmem to samo da imam oled monitor sem vesel.

Aja, to je ta QUANTUM TV idiot. To je budala. Samo nabira klike. Toksičen kanal. Jaz sem ga na youtubu blokiral "don't recommend". Zdaj mu že S95B ne paše, ta bo vedno najdel neke probleme in kritike samo da bo drama in bo dobil klike. Ignorirajte to budalo, dramatizira samo za svojo korist.

David Zhangu bolj zaupam in zelo lepo predstavi uporabo oleda kot monitor. Tudi jaz uporabljam tisti powertools za custom razporeditev velikosti oken. Se pa čudim da ima toliko mrtvih pikslov, in ga ne motijo. Če bom jaz kakega mel, takoj javim.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: neocodexx ()

skyform ::

Saj vem, da je quantum čudak ampak dead pixlov si pa ziher ni narisal na TV. To je dobil na A8G, ki ga je redno uporabljal in ga je hvalil preko vsej TVjev. Da jamra preko S95B pa je tak jasno, on vse TVje zašinfa zato, ker jih ne bo obdržal. A8G, ki je obdržal je hvalil do nebes in da je boljši kot A8 in A80J itd pa seveda ni ampak ker je njegov je pač najboljši, vse ostalo kaj pa ne more obdržati in bo vrnil pa je seveda šrot. Je pa zanimivo, da ti ki so dobili dead pixle kako so jih dobili podobno čisto zraven roba in vse naokrog.

neocodexx ::

Že sam to da eno znamko hvališ do nebes vse drugo pa šimfaš me takoj odvrne od takega kanala, in enkrat se spomnim da sem gledal njegov video ko je šimfal vse čez sony vključno s tvjem, sem potem pogruntal da je en navaden dramatizator.

To z dead piksli je res zastrašujoče, izgleda da je nekaj na tem če jih je tudi David Zhang dobil po 2 letih, samo ni pa slišati od ostalih uporabnikov da bi to bil tako pogost pojav?

skyform ::

Ma saj je čudak tale quantum, z polovico youtuba se krega in obrekuje vse povprek, click bait pač. Ga sploh ne spremljam, samo tu pa tam pogledam kak videjo od njega pa še to ne celega, če vidim kak debate in linke na tujih forumih kot za te dead pixle.

andrej69 ::

Evo odlična cena za Samsung OLED.

https://geizhals.at/samsung-gq55s95b-a2...

skyform ::

Eh, še vedno predrago za tehnologijo, ki ne veš, če ti bo sploh zdržala eno leto. Seveda je drugače vredu cena za kao novo OLED tehnologijo ampak vseeno riskantno, ne bi rad bil poskusni zajček. Raje vzamem FALD ali mini led v večji velikosti za nižjo ceno.

andrej69 ::

skyform je izjavil:

Eh, še vedno predrago za tehnologijo, ki ne veš, če ti bo sploh zdržala eno leto. Seveda je drugače vredu cena za kao novo OLED tehnologijo ampak vseeno riskantno, ne bi rad bil poskusni zajček. Raje vzamem FALD ali mini led v večji velikosti za nižjo ceno.


Glede tega sem jaz že tudi nekaj napisal. Bo pa se našlo kar nekaj kupcev, ki ne bodo kaj dosti razmišljali o nakupu posebej Samsung privrženci.

skyform ::

BB pa že ima 55" A80K v akciji, tole pa je presenetljivo hitro.
https://www.bigbang.si/sony-xr55a83kaep...

andrej69 ::

skyform je izjavil:

BB pa že ima 55" A80K v akciji, tole pa je presenetljivo hitro.
https://www.bigbang.si/sony-xr55a83kaep...


Določeni modeli bodo še letos imeli kar dobro ceno, posebej , ko bodo popusti kot je za tale Sony OLED. Seveda pripomorejo k tej ceni nekaj tudi zastopniki določenih proizvajalcev..

gta4samo ::

Ne vem, če je ravno prava tema za to vprašanje, ampak me zanima kako je z Big Bang kasko zavarovanjem oz. Big Bang zaščito plus in kar se tiče mrtvih pikslov na LG OLED zaslonih? Sprašujem, če je to sploh krito po preteku same garancije, se pravi po preteku 2 let.
Nekje sem zasledil/prebral, da ni, ne vem pa, če je to res? Kar se tiče proizvajalčeve garancije naj bi bilo to krito s strani LG-ja, vsaj glede na ta video od The Tech Giant-a.

Nekako se nagibam k temu, da je kasko zavarovanje oz. zaščita plus nek "nateg", seveda zopet glede na določene informacije na spletu. Vmes se sicer najdejo tudi takšni, ki naj bi imeli dobre izkušnje okrog zavarovanja takšne vrste, ne vem pa komu zaupat... Gre se za nakup prvega OLED TV-ja in me zanima, če je takšno zavarovanje smiselno, če je največja skrb burn-in in mrtvi piksli?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gta4samo ()

darck ::

Glede LCD TV je tako,da sigurno imaš krito če je potrebno zaslon menjati vendar doplačati je pa potrebno tisto franšizo katera je določena na podlagi cene aparata. Recimo moj TV je stal nekaj manj kakor 750 EUR in je franšiza bila 80 EUR. Jaz sem moral plačati to franšizo ko so mi menjali komplet zaslon na Samsung TV saj televizor je bil izven tovarniške garancije 2-let glih potekla je takrat. Zdaj glede mrtvih pikslov ne vem,če ti gredo menjati zaslon mogoče jih mora biti ne vem koliko kakor mi je bilo rečeno je za računalniški monitor rečeno da mora biti najmanj 6 ali 7 mrtvih pikslov,da ti garancija velja. Potrebno se je pozanimati direktno na Big bang strokovnjaka je pa druga možnost kjer ti sigurno potem bodo zamenjali zaslon samo poškoduješ ga še malo nekako,da ni več normalno in moteče za gledanje. Mogoče ga malo na silo pritisneš pa b kak flek nastal itd.....potem pa ti ga sigurno bodo morali zamenjati samo franšizo plačaš recimo za TV med ceno 1.000-1.500 Eur je franšiza 100 EUR. Tudi če ti TV pade po tleh ti 100% bodo na servisu ga popravili ti boš plačal samo franšizo to je ena dobra stran tega zavarovanja vsaj meni se zdi tako.
Kar se pa tiče tistega zavarovanja ZAŠČITA PLUS pa vidim da krije to kar so napisali zdaj spet krijejo točno do potankosti vse to?
Zavarovanje Big Bang Zaščita Plus krije odpravo napak po preteku proizvajalčeve garancije, če izdelek ne deluje brezhibno oziroma nima lastnosti, ki bi jih moral imeti. Kritje velja, če je vzrok napake v izdelavi, materialu, obliki, izračunu, servisiranju ali sestavljanju izdelka pri proizvajalcu.

https://www.bigbang.si/storitve/zavarov...

Pri tej BIG BANG ZAŠČITA PLUS ni drugače nobene franšize za doplačevati to velja samo za KASKO zavarovanje kjer je TV zavarovan pred vsemi poškodbami razen udara strele kakor vem.
https://www.bigbang.si/storitve/zavarov...

gta4samo ::

Hvala za odgovor. Glede franšize vem, da je treba v štartu plačat, ko uveljavljaš, kaj pa ostali stroški? Malo sem bral pogoje, pa mi vse skupaj zveni tako, da obstajajo res specifični pogoji, da ne komplicirajo.

Glede mrtvih pikslov pa mi po eni strani bolj smiselno zveni ta zaščita plus, glede na te pogoje "če je vzrok napake v izdelavi, materialu, obliki, izračunu, servisiranju ali sestavljanju izdelka pri proizvajalcu". Mogoče pa zopet narobe razumem in bi se na koncu samo izgovarjali, češ, da tega pa ne krijejo... Saj ne rečem, če sta zgolj 2 mrtva piksla, ampak nekateri jih imajo okrog vseh robov.

Verjetno se večina odloči za kasko, če se že?

darck ::

Ja jaz se vedno odločim za KASKO ker imaš vse krito in verjetno ne bom nikoli kupil OLED televizorja saj prej kot slej bi se mi kaj pokvarilo saj mi doma TV gori več kot 10 ur na dan pa tudi ni mi glih potrebe točno za tako sliko dosti mi je,da je približno OLEDu sploh,ker pri meni nikakor ne bi bilo nobenega bleščanja okrog podnapisov saj v 95% je slika čez celi zaslon in kako bo potem neko bleščanje.
Z KASKO zavarovanjem imaš krito vse poškodbe kar meni najbolj odgovarja čeprav tudi tista ZAŠČITA PLUS ni slaba kakor piše kaj vse imaš krito seveda mehanskih poškodb pa le NE. Trenutno opažam,da je kar dosti problemov okrog teh mrtvih pikslov pri OLED TV in do sedaj nisem pri sebi in prijateljih še nikoli opazil,da bi LCD imel mrtve piksle še eden PLUS da ne kupim nikoli OLED.

fpbs ::

All new OLED new technologies such as transparent and non-polarized... K-Display 2022 begins
https://www.etnews.com/20220810000142?m...

Joze_K ::

https://www-etnews-com.translate.goog/2...

tako lažje kaj razumem.. :)

andrej69 ::

Razer1995 ::

Zdravo

Zanima me kaj se dejansko bolj splača vzeti za 55" OLED TV

1. Oled LG 55C21
2. Oled Philips 55 806
3. Ali kateri drugi model za 55" samo OLED

andrej69 ::

Razer1995 je izjavil:

Zdravo

Zanima me kaj se dejansko bolj splača vzeti za 55" OLED TV

1. Oled LG 55C21
2. Oled Philips 55 806
3. Ali kateri drugi model za 55" samo OLED


Za koliko denarja..?

fpbs ::

Razer1995 je izjavil:

Zanima me kaj se dejansko bolj splača vzeti za 55" OLED TV
1. Oled LG 55C21
2. Oled Philips 55 806
3. Ali kateri drugi model za 55" samo OLED

LG 55C21 je letošnji model s precejšnjemi izboljšavami in je občutno boljši od Philipsa 55 806, ki je še lanski model.
Svetujem ti, če se ti ne mudi, da počakaš z nakupom za 2-3 mesece, ko bo cena LG 55C21 precej nižja.

andrej69 ::

Razer1995 je izjavil:

Zdravo

Zanima me kaj se dejansko bolj splača vzeti za 55" OLED TV

1. Oled LG 55C21
2. Oled Philips 55 806
3. Ali kateri drugi model za 55" samo OLED


Če se ti ne mudi z nakupom, počakaj na letošnji model Philipsa 807, ki je konkretno boljši od obeh tako od Lg-ja kakor Philipsa..

scipascapa ::

LMAO

PRAVILO 1: NIKOLI NE KUPI PHILIPSA
PRAVILO 2: Kadarkoli v dvomih, glej pravilo 1.

Zgodovina sprememb…

andrej69 ::

scipascapa je izjavil:

LMAO

PRAVILO 1: NIKOLI NE KUPI PHILIPSA
PRAVILO 2: Kadarkoli v dvomih, glej pravilo 1.


Nikar se ne trudi, saj te nihče ne upošteva;)

Ales ::

andrej69 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

LMAO

PRAVILO 1: NIKOLI NE KUPI PHILIPSA
PRAVILO 2: Kadarkoli v dvomih, glej pravilo 1.


Nikar se ne trudi, saj te nihče ne upošteva;)

A Philipsovega prodajnika pa misliš, da kdo upošteva, ko lifra svojo robo? :))

andrej69 ::

Ales je izjavil:

andrej69 je izjavil:

scipascapa je izjavil:

LMAO

PRAVILO 1: NIKOLI NE KUPI PHILIPSA
PRAVILO 2: Kadarkoli v dvomih, glej pravilo 1.


Nikar se ne trudi, saj te nihče ne upošteva;)

A Philipsovega prodajnika pa misliš, da kdo upošteva, ko lifra svojo robo? :))


Pa še kako..!:D

fpbs ::

scipascapa je izjavil:

LMAO
PRAVILO 1: NIKOLI NE KUPI PHILIPSA
PRAVILO 2: Kadarkoli v dvomih, glej pravilo 1.
PRAVILO 3: "Philips nije ista klasa kvalitete kao LG (i nije onaj stari Philips vise), iako ima panel kupljen od LG-a".

andrej69 ::

@fpbs

Hudič je, če človek ostane vse življenje na nivoju 10 let starega otroka..:(

Dimnik ::

Ti si še hujši.....vedno je philips najboljši, ahahahaaaa

andrej69 ::

Dimnik je izjavil:

Ti si še hujši.....vedno je philips najboljši, ahahahaaaa


Kaj morem, če pa je to resnica..;)

Razer1995 ::

Torej ste nekako za Philips 807? Cena LG OLED C21 je itak nizka 1280€. Samsung je 2200€ Philips bo pa 2000€

z3ro ::

V Bigbang/Harvey pojdi pa si poglej v živo slike in boš videl kaj ti bolj ustreza. Če ti je všeč ambilight zna tudi to odločit v prid Philipsa. Ne poslušat teh na forumu ker fpbs in druščina forsirajo LGje (oziroma se obnašajo kot da je Philips največje sranje na svetu, čeprav marsikomu ustreza in ga na koncu tudi kupi), Andrej in druščina pa vsiljujejo Philipse (čeprav kot alternativo ponudi tudi ostale znamke, je pa dejstvo da mu je v interesu prodat čimveč Philipsov - kot bi bilo vsakemu v tem poklicu)

andrej69 ::

Razer1995 je izjavil:

Torej ste nekako za Philips 807? Cena LG OLED C21 je itak nizka 1280€. Samsung je 2200€ Philips bo pa 2000€


Ko bo Philips model 807 na popustu kakor ta Lg, bo cena precej nižja od 2.000€.. Bo pa vsekakor nekaj malega dražji od Lg-ja, ker je tudi nekoliko kvalitetnejši zaradi kvalitetnejšega panela in pa tudi samega slikovnega procesorja. Če pa se ti mudi z nakupom pa kupi Lg-ja C21.

darck ::

Kdo lahko zagotovo trdi,da je poprej bil toliko boljši Philips kakor sedaj in verjetno se tukaj govori o samih materialih,sestavi in seveda življenski dobi. Kaj pa,če je sedaj mogoče Philips boljši kakor vsa leta poprej ? Meni do sedaj ni še noben televizor crknil razen Sony po 5 letih vendar na servisu so mi povedali,da je to vrhunski TV višji razred zato se ga splača popraviti in sem potem plačal 70 EUR za neko stvar. Sosedu je tudi crknil Sony TV po nekaj letih vendar on ga je vrgel stran saj je bil nižji razred in pa prijatelj je kupil istega leta 2010 Philips kakor jaz omenjeni Sony TV vendar pri njemu še vedno deluje brez problema in to veliko ceneje ga je stal kakor moj Sony 1.000 EUR za 40" velikost.
Danes boš moral imeti srečo ali nesrečo pri TV saj kot recimo na mojem LG monitor je tudi,kar sam od sebe crknil izhod za DVI povezavo in mi je sedaj brez uporabe pa še premajhen je zato sem bil primoren kupiti novega.

Rad bi videl tudi tiste ljudi kako se počutijo,ko odštejejo veliko denarja za TV in se njim potem potre TV pa ni važno ali je Philips,Sony,LG,Samsung,Panasonic.......ali kaj znorijo ali so umirjeni in se zavedajo,da je to vse mogoče. Seveda si to bolj predstavljam potem,ko tovarniška garancija že poteče saj takrat je tisti problem in verjetno je nas takih kar veliko,ko bi znoreli :) zato je super imeti dodatno zavarovanje samo to je spet samo 5 ali 7 let a nekateri bi želeli 10 let brezhibnega delovanja TV.

Razer1995 ::

Videl sem sliko od C21 pa lahko gladko rečem da ni nič posebnega. Meni deluje isti kakor C1. Sicer pa itak v trgovini je vse na trgovinskem načinu dano da so barve živahne ampak kak boš tisto gledu doma v temnem prostoru.

darck ::

V trgovinah je problem,ker nikakor ne moreš TV stestirati v temi.

andrej69 ::

Razer1995 je izjavil:

Videl sem sliko od C21 pa lahko gladko rečem da ni nič posebnega. Meni deluje isti kakor C1. Sicer pa itak v trgovini je vse na trgovinskem načinu dano da so barve živahne ampak kak boš tisto gledu doma v temnem prostoru.


Dizajn C2 je nekoliko lepši kakor C1, pa tudi konkretno lažji od C1. Potem ima C2 tudi nekoliko boljši smart sistem in pa je nekoliko boljši za igranje iger. Kar pa se tiče kvalitete slike ima večjo svetlost panela, ki je še posebej opazna pri gledanju vsebin Dolby Vision in HDR , tako je celotna slika na splošno bolj prodorna z večjim kontrastom in več temnimi podrobnostmi. In vse to brez ogrožanja barv ali črne globine. Tudi kar se tiče SDR vsebin je C2 nekoliko boljši na račun zmogljivejšega ALPHA9 procesorja. Kar se tiče še zvoka je C2 tudi nekoliko boljši ima pa eno težavo in sicer nekakšno ropotanje, ko so poudarjeni basi.. Drugače pa je C2 kar lepa nadgradnja modela C1.

Razer1995 ::

Mislim da bo kr Philips OLED 807 vreden nakupa proti C21

darck ::

Ja samo Philips OLED 807 bo kar dosti dražji razen,da ga drugo leto kupiš. Tudi 1.500 EUR je veliko preveč za bilo kateri OLED 55" velikosti.

andrej69 ::

Razer1995 je izjavil:

Mislim da bo kr Philips OLED 807 vreden nakupa proti C21


Philips 807 je vsekakor best buy OLED 2022.. Ima nekaj kvalitetnejšo sliko od Lg-ja, poleg tega omogoča vse video in audio formate, ima Android, potem je tukaj še Amilight itd..

darck je izjavil:

Ja samo Philips OLED 807 bo kar dosti dražji razen,da ga drugo leto kupiš. Tudi 1.500 EUR je veliko preveč za bilo kateri OLED 55" velikosti.


Ne bo veliko dražji od C2. Pa tudi ne bo treba nikakor čakat na drugo leto, ker bo že do jeseni cena kar ugodna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: andrej69 ()
««
101 / 127
»»