» »

Blaznost na slovensko-hrvaški meji

Blaznost na slovensko-hrvaški meji

1
...
3 4
5
»

krneki0001 ::

jype je izjavil:

Kdo je pobil več otrok - "koalicija voljnih" z vašim krvavim denarjem, ali ISIS? Situacija je jasna: ISIS bi jih rad več, pa ne more, vi bi jih radi več, pa si ne upate priznat.


Ti si jih največ.

Zgodovina sprememb…

jype ::

This is the future conservatives want:

https://twitter.com/jaysedavid/status/8...

Heavy ::

Iz tvojih ust v naša usta. #nohomo
#TeamFelix

jype ::

Začeli ste z nacistično propagando, ki kolektivno pripisuje osebne lastnosti na podlagi pripadnosti - dokler ne nehate, tudi jaz ne nameravam, ker se ne spodobi, da v 21. stoletju z ljudmi zaradi vaše ideologije ravnajo slabše kot z živalmi.

N0t0ri0us ::

Kaj je fora teh ostrejših nadzorov na meji, če dnevno furamo avtobuse polne ilegalcev naprej v avstrijo?

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

This is the future conservatives want:

https://twitter.com/jaysedavid/status/8...


Črnc je zvelekel Kitajca z sedeža kaj hočeš zdaj povedat ?

jype ::

ADIJOOO> Črnc je zvelekel Kitajca z sedeža kaj hočeš zdaj povedat ?

Da vam je tako všeč take vrste "nadzor na meji", da si ga želite vedno in povsod.

ADIJOOO ::

N0t0ri0us je izjavil:

Kaj je fora teh ostrejših nadzorov na meji, če dnevno furamo avtobuse polne ilegalcev naprej v avstrijo?


To ti je logika politikov z EU. prvo odpreti meje navoziti na miljone migrantov brez papirjev potem se zgodijo teroristični napadi zdaj pa se je začel izvajati šengen čeprav italjani vsak dan iz Libije direktno v itlaijo pripeljejo par tisoč migrantov. Se pravi EU logika samo bedaki in konji.

jype je izjavil:

ADIJOOO> Črnc je zvelekel Kitajca z sedeža kaj hočeš zdaj povedat ?

Da vam je tako všeč take vrste "nadzor na meji", da si ga želite vedno in povsod.



En red mora biti. Meje je treba spoštovati treba imeti dokumente pa ni problemov.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()

N0t0ri0us ::

ADIJOOO je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

Kaj je fora teh ostrejših nadzorov na meji, če dnevno furamo avtobuse polne ilegalcev naprej v avstrijo?


To ti je logika politikov z EU. prvo odpreti meje navoziti na miljonem igrantov brez papirjev potem se zgodijo teroristični napadi zdaj pa se je začel izvajati šengen čeprav italjani vsak dan iz Libije direktno v itlaijo pripeljejo par tisoč migrantov. Se pravi EU logika samo bedaki in konji.


Verjetno tudi mi še vedno množično furamo ilegalce do meje z avstrijo?

ADIJOOO ::

N0t0ri0us je izjavil:

ADIJOOO je izjavil:

N0t0ri0us je izjavil:

Kaj je fora teh ostrejših nadzorov na meji, če dnevno furamo avtobuse polne ilegalcev naprej v avstrijo?


To ti je logika politikov z EU. prvo odpreti meje navoziti na miljonem igrantov brez papirjev potem se zgodijo teroristični napadi zdaj pa se je začel izvajati šengen čeprav italjani vsak dan iz Libije direktno v itlaijo pripeljejo par tisoč migrantov. Se pravi EU logika samo bedaki in konji.


Verjetno tudi mi še vedno množično furamo ilegalce do meje z avstrijo?


Ti ne znam povedat ampak možno je vse.
Vem pa, da naši državi in medijem ni za zaupati glede na to kako so lagali in zavajali 2015/16.

jype ::

ADIJOOO> možno je vse.

To sicer drži, daleč najbolj verjetno pa je, da histeriki trpite za zelo težko duševno stisko in potrebujete strokovno pomoč.

ADIJOOO> Vem pa, da naši državi in medijem ni za zaupati glede na to kako so lagali in zavajali 2015/16.

Mhm, samo na Kočevskem so ilegalni priseljenci že pokradli vse službe, posilili vse moške, ženske in otroke, pred kratkim pa tudi razglasili kalifat, policija pa to zdaj obravnava kot znameniti no-go zone in se ne približuje. Do Grosuplja se sliši krike, ko cele noči na roštilju pečejo device in spolno občujejo z ujetimi domoljupi. Ko jih bo zmanjkalo, bodo najprej napadli Bovec, potem pa Ptuj.

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

ADIJOOO> možno je vse.

To sicer drži, daleč najbolj verjetno pa je, da histeriki trpite za zelo težko duševno stisko in potrebujete strokovno pomoč.

ADIJOOO> Vem pa, da naši državi in medijem ni za zaupati glede na to kako so lagali in zavajali 2015/16.

Mhm, samo na Kočevskem so ilegalni priseljenci že pokradli vse službe, posilili vse moške, ženske in otroke, pred kratkim pa tudi razglasili kalifat, policija pa to zdaj obravnava kot znameniti no-go zone in se ne približuje. Do Grosuplja se sliši krike, ko cele noči na roštilju pečejo device in spolno občujejo z ujetimi domoljupi. Ko jih bo zmanjkalo, bodo najprej napadli Bovec, potem pa Ptuj.


Ne vem kaj se imaš ti toliko za pritoževat saj ne živiš v Sloveniji če boš rekel, da plačuješ davke potem pa si že enkrat zrihtaj švedsko državljanstvo v svoji sanjski državi in tam gor cvili razen če si nisi sposoben pridobiti Švedskega državljanstva potem je pa žalostno.

dope1337 ::

Glede nadzora na meji ...

Danes sel skozi Rogatec ob cca 11:00. Pri izhodu meni ter kolegu slovenska uradnica preverila dokumente (trajalo 2 minuti) ter vprasala ce imam kaj za prijaviti (nisem imel nic), hrvaskemu kolegu se dalo niti pogledati dokumentov. Slabo uro kasneje se vrnil (robe notri za okoli 2k), hrvaski uradnik spet nic, slovenski kolega ponovno preveril dokumente (spet trajalo okoli 2 minuti) ni pa povprasal za prijavo robe :)) - lepo se izmuznil davku 8-)

Sem pa zato, da se druge drzave EU posljejo malo svojega kadra za preverjanje identitete ljudi. Imamo infrastrukturo, manjka nam kadra.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

MH0 ::

jype je izjavil:

ADIJOOO> možno je vse.

To sicer drži, daleč najbolj verjetno pa je, da histeriki trpite za zelo težko duševno stisko in potrebujete strokovno pomoč.

ADIJOOO> Vem pa, da naši državi in medijem ni za zaupati glede na to kako so lagali in zavajali 2015/16.

Mhm, samo na Kočevskem so ilegalni priseljenci že pokradli vse službe, posilili vse moške, ženske in otroke, pred kratkim pa tudi razglasili kalifat, policija pa to zdaj obravnava kot znameniti no-go zone in se ne približuje. Do Grosuplja se sliši krike, ko cele noči na roštilju pečejo device in spolno občujejo z ujetimi domoljupi. Ko jih bo zmanjkalo, bodo najprej napadli Bovec, potem pa Ptuj.

In btw. pri iskanju teh namišljenih posiljevalcev mora policija zaradi politične koreknosti upoštevati kvote in preiskovati 50% žensk?

dope1337 je izjavil:

Glede nadzora na meji ...

Danes sel skozi Rogatec ob cca 11:00. Pri izhodu meni ter kolegu slovenska uradnica preverila dokumente (trajalo 2 minuti) ter vprasala ce imam kaj za prijaviti (nisem imel nic), hrvaskemu kolegu se dalo niti pogledati dokumentov. Slabo uro kasneje se vrnil (robe notri za okoli 2k), hrvaski uradnik spet nic, slovenski kolega ponovno preveril dokumente (spet trajalo okoli 2 minuti) ni pa povprasal za prijavo robe :)) - lepo se izmuznil davku 8-)

Sem pa zato, da se druge drzave EU posljejo malo svojega kadra za preverjanje identitete ljudi. Imamo infrastrukturo, manjka nam kadra.

Kateremu davku?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MH0 ()

jype ::

MH0> In btw. pri iskanju teh namišljenih posiljevalcev mora policija zaradi politične koreknosti upoštevati kvote in preiskovati 50% žensk?

Saj jih ne išče. Levičarska oblast v Sloveniji islamizacijo odkrito podpira, a nič ne bereš breitbarta?

dope1337 ::

No, pol pa takaltak nism nic profitiru xD - nism neki znalac glede tega, bi me kamot nategnal, ce bi hoteli.

P.S. Kaksen je pa bil potem smisel, da me je ob izstopu povprasala, ce imam kaj za prijaviti?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

dope1337 ::

jype je izjavil:

This is the future conservatives want:

https://twitter.com/jaysedavid/status/8...


Kaj ima politika ameriskih letalskih druzb, s povecanim nadzorom na zunanjih mejah EU?

"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

zmaugy ::

dope1337 je izjavil:

Glede nadzora na meji ...

Danes sel skozi Rogatec ob cca 11:00. Pri izhodu meni ter kolegu slovenska uradnica preverila dokumente (trajalo 2 minuti) ter vprasala ce imam kaj za prijaviti (nisem imel nic), hrvaskemu kolegu se dalo niti pogledati dokumentov. Slabo uro kasneje se vrnil (robe notri za okoli 2k), hrvaski uradnik spet nic, slovenski kolega ponovno preveril dokumente (spet trajalo okoli 2 minuti) ni pa povprasal za prijavo robe :)) - lepo se izmuznil davku 8-)

Sem pa zato, da se druge drzave EU posljejo malo svojega kadra za preverjanje identitete ljudi. Imamo infrastrukturo, manjka nam kadra.


Ni čudno, če zagusti na meji, če policaji sprašujejo takšne neumnosti.

jype ::

dope1337> Kaj ima politika ameriskih letalskih druzb, z povecanim nadzorom na zunanjih mejah EU?

Nič, jaz samo razlagam, česa naj bi si želeli konzervativci.

No, vsaj patološki izmed njih se res vzburijo, ko lahko gledajo nasilje, kjer trpijo ljudje, ki niso belci.

zmaugy> Ni čudno, če zagusti na meji, če policaji sprašujejo takšne neumnosti.

Mene so če imam kaj za prijavit nazadnje vprašali ob vstopu v Srbijo iz Bolgarije leta 2008.

Dobri stari časi se očitno vračajo. No, saj vemo: This is the future conservatives want.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

dope1337 ::

No ... za mene bi bil rasizem to, da bi ven izvlekli belca, samo zato, da bi izpadli "politicno korektni".

@zmaugy

Sam se vseeno ne vidim nekega smisla xD Pa ni nic zagustilo (danes).

Vsekakor bi pa bilo smiselno, da bi preverjali, kaj si imel v avto ob izstopu iz drzave ter ob ponovnem vstopu (razlika v blagu).

Pri meni bi (vkolikor velja obdavcitev robe med SLO/HR) drzava danes zasluzila 400 EUR. Sam, ce pa nocejo mojega denarja ... Nimam pa cisto nic proti :D
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

zmaugy ::

Upam da se spravijo Hrvati čimprej v Schengen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

dope1337 ::

zmaugy je izjavil:

Upam da se spravijo Hrvati čimprej v Schngen.


podpis
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

zmaugy ::

dope1337 je izjavil:

No ... za mene bi bil rasizem to, da bi ven izvlekli belca, samo zato, da bi izpadli "politicno korektni".

@zmaugy

Sam se vseeno ne vidim nekega smisla xD Pa ni nic zagustilo (danes).

Vsekakor bi pa bilo smiselno, da bi preverjali, kaj si imel v avto ob izstopu iz drzave ter ob ponovnem vstopu (razlika v blagu).

Pri meni bi (vkolikor velja obdavcitev robe med SLO/HR) drzava danes zasluzila 400 EUR. Sam, ce pa nocejo mojega denarja ... Nimam pa cisto nic proti :D


Ne vem po kateri zakonodaji bi morali delati inventuro v avto pri potovanju iz SI v CRO ali kontra. Carin ni, davki se plačajo tam, kjer kupiš.

dope1337 ::

zmaugy je izjavil:



Ne vem po kateri zakonodaji bi morali delati inventuro v avto pri potovanju iz SI v CRO ali kontra. Carin ni, davki se plačajo tam, kjer kupiš.


Zakaj me pa potem vsakic, ko iz ZDA pristanem v Zagrebu posiljujejo njihovi cariniki z odpiranjem vsega ter sprasevanjem kje sem le-to kupil, prilaganjem racunov ter "strasijo", s placevanjem?

Nocem zdej provocirati tukaj, samo rad bi razjasnil zaradi sebe, da bom lahko naslednjic "pametoval" cariniku.

P.S. Predvidevam, da je Hrvaska ze del carinske cone EU? Da med SLO/HR le-to ni relevantno?
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

zmaugy ::

Med državami EU ni carin.

dope1337 ::

zmaugy je izjavil:

Med državami EU ni carin.


Se mi je zdelo. Jbg, sem pac se eden izmed onih "tumbecov", ki mu je pretezko en iskalni iz v google vpisati ter prisparati kak EUR ali 2 ... Hvala bogu, se mi pa da po Slotechu pribijati z bedarijami.

P.S. Vedel sem, da le-to velja za ostale "stare" clanice. Hrvaska mi je bila neznanka.



Nasel med komentarji od jypetovega posta. Made me giggle xD
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

PaX_MaN ::

jype je izjavil:

Mhm, samo na Kočevskem so ilegalni priseljenci že pokradli vse službe, posilili vse moške, ženske in otroke, pred kratkim pa tudi razglasili kalifat, policija pa to zdaj obravnava kot znameniti no-go zone in se ne približuje.

Tovariš, bržda ste zamenjali s Kamnikom.

jype ::

PaX_MaN> Tovariš, bržda ste zamenjali s Kamnikom.

Tisto so legalni priseljenci, proti tistim nihče nima nič, po besedah tistih, ki jih motijo tujci.

AndrejO ::

dope1337 je izjavil:

No, pol pa takaltak nism nic profitiru xD - nism neki znalac glede tega, bi me kamot nategnal, ce bi hoteli.

P.S. Kaksen je pa bil potem smisel, da me je ob izstopu povprasala, ce imam kaj za prijaviti?

Pfff, si pa res hecen ... zakaj neki. Zato, da lahko bodoči teroristi prijavijo, da odhajajo na usposabljanje.

MH0 ::

AndrejO je izjavil:

dope1337 je izjavil:

No, pol pa takaltak nism nic profitiru xD - nism neki znalac glede tega, bi me kamot nategnal, ce bi hoteli.

P.S. Kaksen je pa bil potem smisel, da me je ob izstopu povprasala, ce imam kaj za prijaviti?

Pfff, si pa res hecen ... zakaj neki. Zato, da lahko bodoči teroristi prijavijo, da odhajajo na usposabljanje.

In, da prijavijo "večje" količine cigaret, alkohola, goriva, zdravil, drog, orožja,...

AndrejO ::

MH0 je izjavil:

AndrejO je izjavil:

dope1337 je izjavil:

No, pol pa takaltak nism nic profitiru xD - nism neki znalac glede tega, bi me kamot nategnal, ce bi hoteli.

P.S. Kaksen je pa bil potem smisel, da me je ob izstopu povprasala, ce imam kaj za prijaviti?

Pfff, si pa res hecen ... zakaj neki. Zato, da lahko bodoči teroristi prijavijo, da odhajajo na usposabljanje.

In, da prijavijo "večje" količine cigaret, alkohola, goriva, zdravil, drog, orožja,...

Nope, nič od tega.

Če nisi opazil, je dope1337 lepo napisal, da ga pri vstopu ni nihče nič vprašal, če ima kaj za prijaviti.

jype ::

MH0> In, da prijavijo "večje" količine cigaret, alkohola, goriva, zdravil, drog, orožja,...

Nisem si drznil delat fotografij, ampak prizor na nekem mejnem prehodu v centralni Aziji je bil magičen: Carinik je nagnal ljudi z avtobusa, ki je zapuščal državo, potem pa gledal, kako skrivajo robo. Ko so končali, je pregledal opravljeno delo in skromno kaznoval tiste, ki so cigarete slabo skrili med kruh in olje, potem pa jih nagnal nazaj na avtobus, pa so šli čez. Ko je avtobus krenil, je imel v roki denar, pod pazduho pa še par hlebcev kruha in dve šteki cigaret. Pri vstopu v sosednjo državo se je postopek ponovil, a tarife so bile nižje in ljudje bolj veseli.

dope1337 ::

AndrejO je izjavil:

MH0 je izjavil:

AndrejO je izjavil:

dope1337 je izjavil:

No, pol pa takaltak nism nic profitiru xD - nism neki znalac glede tega, bi me kamot nategnal, ce bi hoteli.

P.S. Kaksen je pa bil potem smisel, da me je ob izstopu povprasala, ce imam kaj za prijaviti?

Pfff, si pa res hecen ... zakaj neki. Zato, da lahko bodoči teroristi prijavijo, da odhajajo na usposabljanje.

In, da prijavijo "večje" količine cigaret, alkohola, goriva, zdravil, drog, orožja,...

Nope, nič od tega.

Če nisi opazil, je dope1337 lepo napisal, da ga pri vstopu ni nihče nič vprašal, če ima kaj za prijaviti.


Exactly. Zakaj bi moral jaz SLOVENSKEMU cariniku prijaviti stvari, ki sem jih kupil v EU? Hrvata je boleo dzoko za vse skupaj ... Pa tudi ce sem imel razstrelivo ...
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

globoko grlo ::

Heh jype, morš razumet centralno azijsko kulturo :) al pa praktično od Kolpe (kdo bi rekel Krke) južno, ne samo centralno azijsko

Če je Belgijce/Šwede/vstavi kar češ strah, naj si na svoji meji postavjo kontrole. Ne pa jebat ene male lepe nedolžne kokoške u dupe.
Pa res bebasst, lansk let so se "izbegljice" prosto šetale v in iz šengna, letos je pa treba jebat EUjevce?

Kaj pa, če je to samo uvod? Uvod v več represije, več polcije/vojske na cestah, več jebanja folka s strani države?

Še mal pa me bo vaška straža jebala, ker se s piciklom po kolovozu furam.
Gigabyte B460M DS3H | I5 - 10400F | 16GB | 6700XT | P2 m.2 500GB

jype ::

globoko grlo> Kaj pa, če je to samo uvod? Uvod v več represije, več polcije/vojske na cestah, več jebanja folka s strani države?

Seveda je, saj smo vam povedali, da nehajte zganjat histerijo zaradi parih psihopatov.

globoko grlo> Še mal pa me bo vaška straža jebala, ker se s piciklom po kolovozu furam.

Saj te že: http://siol.net/siol-plus/kolumne/ali-p...

Histerija na vsakem koraku, če se jo hočeš jit.

dope1337 ::

jype je izjavil:

globoko grlo> Kaj pa, če je to samo uvod? Uvod v več represije, več polcije/vojske na cestah, več jebanja folka s strani države?

Seveda je, saj smo vam povedali, da nehajte zganjat histerijo zaradi parih psihopatov.



Podpis

Predobro nam gre zadnje case, pa studira/jo(-mo) kdo bo naslednji pritisnil na sprozilec, namesto kaj bomo dal na kroznik.
"Everybody is a genius. But if you judge a fish by its ability to climb a tree
it will live its whole life believing that it is stupid."
-Albert Einstein

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dope1337 ()

ADIJOOO ::

jype je izjavil:

globoko grlo> Kaj pa, če je to samo uvod? Uvod v več represije, več polcije/vojske na cestah, več jebanja folka s strani države?

Seveda je, saj smo vam povedali, da nehajte zganjat histerijo zaradi parih psihopatov.

globoko grlo> Še mal pa me bo vaška straža jebala, ker se s piciklom po kolovozu furam.

Saj te že: http://siol.net/siol-plus/kolumne/ali-p...

Histerija na vsakem koraku, če se jo hočeš jit.


Dokler Evropa ni odprla vrat je bilo vse v najlepšem redu no potem pa v v letu 2015_17 polno terorističnih napadov tako, da potrebno je zapreti meje in poostriti nadzor. Večja pooblastila policistom in vojakom so prava rešitev ali pa izgon nezakonitih tujcev v evropi zdaj se pa odločite.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ADIJOOO ()
1
...
3 4
5
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pretečen potni list (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6510400 (8544) deleted
»

V Srbijo z osebno (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5114608 (12749) jero_no1
»

Pristojnosti policistov na mejnih prehodih (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821010 (17997) Tomi

Več podobnih tem