» »

Samsung predstavil Galaxy S8

1 2
3
»

FireSnake ::

Nobene škode!;)

Še iJabček naj svojo šaro umakne.....

Prvemu aprilu navkljub :)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

LeQuack ::

Najbolj smešno mi je ker je zaslon zdaj ultra widescreen kamera pa še vedno dela slike v 4:3. Medtem ko S6 pa lepo dela v 16:9 native.
Quack !

4knative ::

DJ-DUST je izjavil:

4knative je izjavil:

Evo naročen S8 in Gear VR. Lp, Tomislav

4knative je izjavil:

Če bo kdo pri nas prednaročil Galaxy S8 NE bo dobil zraven free Oculusa Gear VRSamo opozorilo. Free Gear VR dobiš SAMO v US, UK. Ostalo samo in izključno in ekskluzivno po VEZAHVeze so pomembne! Lp, Leopold

Spogajal za ceno 520 eur in sem zadovoljen s to ceno brez davka. Fair igra s strani švabov. Danke schon.


Saj ne veš kaj pišeš...


Kaj ti ni jasno? Po vezah lahko dobiš S8 z darilom (Gear VR) brez problema. Ni pa to ponudba za navadne ljudi... Brez davka, s popustom torej okoli 520 eur za komplet Galaxy S8 + Gear VR. Mislim, da je to fer cena.

Egidij88 ::

LeQuack je izjavil:

Najbolj smešno mi je ker je zaslon zdaj ultra widescreen kamera pa še vedno dela slike v 4:3. Medtem ko S6 pa lepo dela v 16:9 native.


A nimaš za to ene simple nastavitve v foto appu?

Drugače pa... S8 je zdaj top of da top...ampak pol cenejši telefon ne zaostaja dosti in potemtakem toliko keša metat v to...jaz ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Egidij88 ()

Dimnik ::

4knative je izjavil:

DJ-DUST je izjavil:

4knative je izjavil:

Evo naročen S8 in Gear VR. Lp, Tomislav

4knative je izjavil:

Če bo kdo pri nas prednaročil Galaxy S8 NE bo dobil zraven free Oculusa Gear VRSamo opozorilo. Free Gear VR dobiš SAMO v US, UK. Ostalo samo in izključno in ekskluzivno po VEZAHVeze so pomembne! Lp, Leopold

Spogajal za ceno 520 eur in sem zadovoljen s to ceno brez davka. Fair igra s strani švabov. Danke schon.


Saj ne veš kaj pišeš...


Kaj ti ni jasno? Po vezah lahko dobiš S8 z darilom (Gear VR) brez problema. Ni pa to ponudba za navadne ljudi... Brez davka, s popustom torej okoli 520 eur za komplet Galaxy S8 + Gear VR. Mislim, da je to fer cena.


Enkrat se podpišeš Tomislav, drugič Leopold, to je enako ime? Mi že gre na misel, da nabijaš....enkrat rabiš veze, drugič kolega ki vzame na firmo.....če boš še malo tuhtal boš prišel mogoče pod eno vijolico(500e)

4knative ::

Rabiš veze in firmo za tako dobro ceno. Firmo da ne plačaš davka, veze pa da dobiš darilo Gear VR in dober popust. Lp, Jožef VIP

tomaz- ::

ufff, jožef, tomislav al karkoli si že.. krepko si preplačal zadevo, tvoje veze sucks... ga dobim konkretno ceneje

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: 4knative ()

Unknown_001 ::

Prav lepo je videti kako je Galaxy linija s časom "dozorela".

Da sestavim pregled evolucije Samsungovih modelov skozi moj zorni kot:

1.) Še pomnim prvo generacijo, auuuu da bi jo danes kdo v roke dobil bi rekel da je navaden cenen kitajc. No napram konkurenci takrat je bil kar soliden telefon, ki je rahlo kopiral izgled iphone prve generacije.

2.) Druga generacija, preboj Samsunga na vrh "creme de la creme". Upam trditi da jih je ta telefon odpeljal v višave kar se tiče trga pametnih telefonov.

3.) Tretja generacija, bolj dolgočasen telefons cenenim ohišjem.

4.) Četrta generacija, začnejo basat vse žive senzorčke in funkcije.

5.) Peta generacija nova renesansa. Zopet uspešnica, Galaxy S5 (moj nedavni). Zelo v redu telefon le kar bi lahko imel boljše ohišje in bil manj požrešen z baterijo.

6.) Šesta generacija, KONČNO so se znabili cenene plastike in prešli na kovinska ohišja kot se spodobi. Juhej, nič več cenenih kromiranih plastičnih robov ki so se bolezensko luščili pri vseh predhodnikih.

7.) Sedma generacija, speglana 6ka v nulo. Točno to kar se spodobi za telefon višjega cenovnega razreda. Sedmica je tisto kar bi šestica morala biti iz prve.

8.) Osma generacija... bomo videli ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

Dimnik ::

tomaz- je izjavil:

ufff, jožef, tomislav al karkoli si že.. krepko si preplačal zadevo, tvoje veze sucks... ga dobim konkretno ceneje


Ja saj nekaj se govori, da naj bi ga dobil zraven pralnega praška

4knative ::

tomaz- je izjavil:

ufff, jožef, tomislav al karkoli si že.. krepko si preplačal zadevo, tvoje veze sucks... ga dobim konkretno ceneje


Preplačal? 520? Verjamem sicer da Samsung stane razvoj, material in sestavljanje tam 200 za komad, ampak 520 je vseeno ok cena za naše razmere.

LeQuack ::

Egidij88 je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Najbolj smešno mi je ker je zaslon zdaj ultra widescreen kamera pa še vedno dela slike v 4:3. Medtem ko S6 pa lepo dela v 16:9 native.


A nimaš za to ene simple nastavitve v foto appu?

Drugače pa... S8 je zdaj top of da top...ampak pol cenejši telefon ne zaostaja dosti in potemtakem toliko keša metat v to...jaz ne.


Samsung S6 ima 16:9 v 16Mpix resoluciji, se pravi že senzor zajema tako po dafault, in če recimo slikaš zunaj kjer je dovolj svetlobe bodo tudi slike lepe z malo šuma. Ja S7 lahko sicer nastaviš na 16:9 ampak senzor zajema slike v 4:3 in tako ubistvu naredi samo crop zgoraj in spodaj, tako da je realno nekje 9Mpix, kar konkretno manj kot pri S6. In isto bo z S8. Ja 4:3 slike so mogoče kul za Instagram, ampak monitorji so vsi 16:9 in če gledaš full screen je lep če imaš slike ki se prilegajo.
Quack !

4knative ::

Dobil že kdo aparat mogoče?

njyngs ::

Kako bi ga dobil kdo, če ga nima še niti naprimer MKBHD? ;((

Dimnik ::

Veze moraš imet....

4knative ::

Po vezah bo kaj prej. Pričakujem DHL v začetku naslednjega tedna. Čipi so tudi drugi notri, če greš po vezah. Definitivno bolj kvaliteten aparat generalno gledano!

Dimnik ::

Haha, samo ti si en model....

klinker ::

Meni je samo zalostno da sem na ze zastarelem 5X na verziji 7.1.x, to pa se v trgovinah ni, pa 7.0 furajo ;((

4knative ::

Verjetno je res gromozanska razlika med androidom 7.0 in 7.1.1 Verjetno sploh ne veš da gre za isti operacijski sistem, toliko je novosti. :D

chucki ::

Moj že gre na servis, ker sem dan po nakupu opazil vertikalno rdečo črto na zaslonu 8-O
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Ales ::

Uveljavljaj stvarno napako in ne garancijo, zahtevaj novo napravo.

chucki ::

Pri Telekomu sem imel podobno situacijo leto nazaj in so rekli, da je njihova politika, da gre telefon na servis, ter se ugotovi, da ni kriva kakšna poškodba. Po kakšnih 3 tednih sem dobil novega. Ta je kupljen pri Telemachu in bomo videli kakšna je njihova politika, poročam
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

chucki ::

Danes dobil novega. Baje je moral samsung odobriti menjavo.
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

Assassub ::

A mogoče kdo ve kdaj pride Coral Blue v Slovenijo?
AMD Ryzen R7 3700X ~ B550 Aorus Elite ~ Corsair LPX 32GB 3600MHz CL18
Nvidia RTX 3060Ti Vision OC ~ Samsung 970 EVO Plus 500GB ~ Samsung 860 EVO 1TB
Seasonic Prime TX-650 Titanium ~ Phanteks P400A DRGB ~ Dell S3220DGF

Machete ::

Ima še kdo problem, da ne gre backupati nastavitev telefona v Google drive? Ne želim si samsungovega accounta in oblaka, ki je zaenkrat edina alternativa kakor vidim.
(Nastavitve _ Oblak in računi _ var kopir. in obnovitev _ Google Račun)
https://drive.google.com/file/d/0BwdUlI...
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Jerry000 ::

Koliko vas moti lokacija finger print senzorja?

feryz ::

Zelo odlična je.
Za razliko od kvalitete izdelave aparata. Ki je porazna.

Machete ::

Daj se malo bolj razpiši, ker utemeljevanja trditev se učimo že v osnovni šoli. Verjetno si jo obiskoval?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

feryz ::

Počeno zadnje steklo, "brez" padca (zdrsu iz roke 20 cm nižje na mizo, pač ne moremo reči padec), spraskano steklo, prednje in zadnje, "znucan" okvir, izgubil se je del mrežice, ki prekriva zvočnik.
Preden se začnete na zobe metati, S6 sem imel eno leto, zdaj ga ima partnerka, je kot nov.
Zatem sem imel eno leto S7, od letos ga ima 13 let star otrok, je še vedno kot nov.
Moja uporaba se ne spreminja, telefona ne šparam, je pa razlika v kakovosti izdelave zelo občutna.
Tudi sodelavka ima že vidno spraskana stekla.

Lahko bi rekel, da je spraskanost normalna, pač posledica uporabe, če ne bi imel primerjave za nazaj.

smacker ::

Jaz ga mam v ovitku (Samsung Clear View Standing Cover) in je še kot nov. Preživel tud padec iz metra in pol, direkt s spodnjim desnim robom na robnik pločnika. Ovitek je dobil manjšo prasko, telefon je brez posledic. Pa ne zgleda ravno trpežen ta ovitek.

Machete ::

Težko sodim kdo ima prav.



Malce dvomim, da je tako krhek kot pravi feryz.. Sumim pa da tudi ne bo preživel vsega kar je preživela moja nokia lumia..
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Machete ::

Pa mimogrede, a je komu ratalo naštimat varnostno kopiranje (ne stikov, pač pa nastavitev in profila) na Google drive? Ali je samsung to onemogočil namenoma, da moraš kreirati Samsungov račun in imajo še oni svoj kos orwellovske pogače?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

feryz ::

Telefon v ovitek, je kot k... v kondom. Enim čudakom mogoče celo paše, večina normalnih ljudi pa se laže, ko trdi tako.
Zakaj sem kupil enega najtanjših, najelegantnejših telefonov? Da ga bom dal v ovitek?
Do S9 bo že zdržal.

Meni sinhronizira normalno, vse, imenik, maile, slike...
Ne vem, če tudi profil. Verjetno. Ko menjam telefon, jih povežem med sabo. In se dogovorita.

Egidij88 ::

feryz je izjavil:

Do S9 bo že zdržal.


Aha, potem pa ok.

starboi ::

feryz je izjavil:

Telefon v ovitek, je kot k... v kondom. Enim čudakom mogoče celo paše, večina normalnih ljudi pa se laže, ko trdi tako.
Zakaj sem kupil enega najtanjših, najelegantnejših telefonov? Da ga bom dal v ovitek?

Do S9 bo že zdržal.

Meni sinhronizira normalno, vse, imenik, maile, slike...
Ne vem, če tudi profil. Verjetno. Ko menjam telefon, jih povežem med sabo. In se dogovorita.


Večina telefona ne kupuje da se šopiri pred prijatelji in znanci , ampak da nam dobro služi za takšne in drugačne službene in zasebne zadeve. Zaščita (za telefone) je obvezna, saj nam je vsem jasno zakaj.

Ales ::

Sam uporabljam za zaščito vedno le etui, tak, iz katerega se cel telefon ob uporabi vzame vzame ven. Vsi moji telefoni so bili absolutno brez praske, ko sem jih dal naprej. Sploh ne razumem, kako imajo lahko eni tako zbite telefone, kot jih včasih vidim... Pogosto še ob zaščiti na telefonu.

Razlog za etui je preprost in ne gre za šopirjenje - enostavno mi je noro, da dam lepo (ajde, recimo) oblikovan izdelek v nek levi kos plastike ali gume ali da lepim kaj čez ekran ali ohišje. Vse se spremni, občutek ob dotiku, debelina, oblika, pogosto vpliva še na mikrofon in zvočnik ali celo kvaliteto slike na ekranu. Enostavno mi ne paše imeti kaj gor.

Machete ::

Meni pa ni jasno kako vam telefoni ne padajo po tleh. Meni konstantno, pa nisem neroden. (Iz žepa v avtu, v naslonjaču pred gamingTVjem, z nočne omarice ko tipam za budilko, letel mi je že na škale iz nosilca na biciklu, z pisarniške mize če je na prekratkem kablu etc etc..). Veliko raje bi imel brez kondoma, ampak mi ga je škoda.. :( Ne kompliciram pa s folijami za steklo itd.. Samo robovi so mi kritični.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Machete ()

MrStein ::

feryz je izjavil:

spraskano steklo, prednje in zadnje

Pa kako, če je Gorilla Glass 5 ? ;)
Ta gorila je tak tak, se mi je še vsak telefon spraskal, en je padel na tla le enkrat v pisarni. Od kod skoraj milimiter globoka praska, mi ni jasno.

PS: Kdaj bo oelofobični premaz standard???
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Jerry000 ::

feryz je izjavil:

Telefon v ovitek, je kot k... v kondom. Enim čudakom mogoče celo paše, večina normalnih ljudi pa se laže, ko trdi tako.
Zakaj sem kupil enega najtanjših, najelegantnejših telefonov? Da ga bom dal v ovitek?
Do S9 bo že zdržal.

Meni sinhronizira normalno, vse, imenik, maile, slike...
Ne vem, če tudi profil. Verjetno. Ko menjam telefon, jih povežem med sabo. In se dogovorita.

Zato da ga zavaruješ pred morebitnimi padci. Pa ker telefon katerega kupiš je lahko grd in ti ovitel lepo in poceni popravi izgled. Če si kupil najtanjšega in mu dodaš še tanek ovitek ne vidim problema...razn če si freak na tanke ;)

Machete ::

Evo mam v tanki prozorni gumici. Ni tako kritično. Čakam še na črno kovinsko tanko ohišje, se mi zdi bo boljše.

BTW: ne delajo mi MMSi. Ne z, ne brez wifija. API je nastavljen kot piše na ponudnikovi strani :(
Kakšna ideja?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

bambam20 ::

Unknown_001 je izjavil:


6.) Šesta generacija, KONČNO so se znabili cenene plastike in prešli na kovinska ohišja kot se spodobi. Juhej, nič več cenenih kromiranih plastičnih robov ki so se bolezensko luščili pri vseh predhodnikih.



Telefon , ki ni bil vodoodporen. 6-tke nobeden ni hvalil.

Mare2 ::

Machete je izjavil:


BTW: ne delajo mi MMSi. Ne z, ne brez wifija. API je nastavljen kot piše na ponudnikovi strani :(
Kakšna ideja?


A si pri HOT?

Lahko nastaviš ročno, ali pa ugasneš telefon in nato prižgeš. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy Note 9 stane tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16834347 (26121) Stingray
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14039217 (29346) Mare2
»

Samsung predstavil Galaxy Note8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9824042 (20034) Ishmael

Več podobnih tem