» »

Samsung predstavil Galaxy S8

1
2
3

todman74 ::

NikolormousB je izjavil:

todman74 je izjavil:

NikolormousB je izjavil:

Ne gre za to, da bi bili huge apple fani. Enostavno dejstvo je, da je Apple pač kakšno leto (mogoče 2) pred Samsungom v vseh pogledih in ljudje to razumejo.


Boš tole malo razložil....že leta poizkušam razumeti tale "Apple fenomen", pa nikamor ne pridem. Večkrat sem že brskal po "jabolko" napravah, pa so me zmeraj pustile hladnega. Od uporabnikov, pa ni kaj pametnega za slišat, razen, da so super-duper hitre naprave, imajo kao redne posodobitve in pa, da so lepi (pa še ta argument se čedalje manj uporablja, ker je vsakomur jasno, da konkurenca dela lepše izdelke).


Apple pač ni za vsakogar. Zato obstajajo znamke kot je Samsung, za navadne ljudi in Apple za tiste, ki imajo malo bolj prefinjen okus in so malo bolj zahtevni.

Nič ni narobe s tem, ljudje smo si različni. Nekateri uživajo v mojstrovinah Chopina in Borgesa med tem, ko se drugi zadovoljijo z Mambo Kingsi in Slovenskimi novicami.


Jao, kak odgovor, res si se potrudil. Bom še jaz nekaj v tvojem stilu...Apple je za tiste, ki imate "oprane" možgane, za vse, ki še mislimo s svojo glavo, je dober Samsung.

4knative ::

Ok, malo se umirite. Tukaj je debata o Galaxy S8. Telefon je naročen, Gear VR tudi. Primerjava s kitajskimi kvazifoni za 200 eur ni glih na mestu. Gre vseeno za razliko v kakovosti in ceni nenazadnje. Vsak pa si naj kupi tisto, kar mu je najbolj všeč oz. koliko mu dopuščajo osebne finance.

Dimnik ::

To, da si kupil si že enkrat omenil, no še eneparkrat se pohvali....

MrStein ::

Dimnik je izjavil:


Ti še pišeš norosti.....xiaomi ima vsak teden posodobitev roma, imaš stabilne verzije in tedenske, jojmene ste eni v temi, veliki temi...

Ja, nekateri modeli.

ziga1990 je izjavil:

Po moje bi morali tistega ki je članek napisal odpustiti ali pa naučiti objektivnega pisanja, Samsung odstrani svojo sprednjo tipko po kateri je znan in on napiše ni nobene revolucije v dizajnu in verjetno ko bo pa iphone 8 hitro vse revolucijsko.

Zamenjava mehanske tipke z touch je revolucija? Potem, ko to imajo telefoni že leta in leta?
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

LeQuack ::

MrStein je izjavil:

Dimnik je izjavil:


Ti še pišeš norosti.....xiaomi ima vsak teden posodobitev roma, imaš stabilne verzije in tedenske, jojmene ste eni v temi, veliki temi...

Ja, nekateri modeli.

ziga1990 je izjavil:

Po moje bi morali tistega ki je članek napisal odpustiti ali pa naučiti objektivnega pisanja, Samsung odstrani svojo sprednjo tipko po kateri je znan in on napiše ni nobene revolucije v dizajnu in verjetno ko bo pa iphone 8 hitro vse revolucijsko.

Zamenjava mehanske tipke z touch je revolucija? Potem, ko to imajo telefoni že leta in leta?


Imeti nekje 15% višine ekrana neuporabnega ker moraš imeti tam tipke narisane je debilizem. Razen mogoče v tem primeru, ko dejansko ni prostora drugje kot na zaslonu.
Quack !

MrStein ::

Tipke izginejo med uporabo in je ekran na voljo za vsebino. Problem solved. :)
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

LeQuack ::

Zelo redko izginejo med uporabo, razen v primerih full screen aplikacij kot so igre in filmi.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

zmaugy ::

Gasilni aparat je zraven? >:D

Dimnik ::

zmaugy je izjavil:

Gasilni aparat je zraven? >:D


Doplačilo....😂

klinker ::

LeQuack je izjavil:

Zelo redko izginejo med uporabo, razen v primerih full screen aplikacij kot so igre in filmi.


Ok, to pa ne bom stekal. Imas raje odrezan ekran in fizicno tipko, kot pa full ekran in tipke ki zginejo ko je za to potreba? 8-O

Design je meni osebno top!

zmaugy ::

NikolormousB je izjavil:


Apple pač ni za vsakogar. Zato obstajajo znamke kot je Samsung, za navadne ljudi in Apple za tiste, ki imajo malo bolj prefinjen okus in so malo bolj zahtevni.

Nič ni narobe s tem, ljudje smo si različni. Nekateri uživajo v mojstrovinah Chopina in Borgesa med tem, ko se drugi zadovoljijo z Mambo Kingsi in Slovenskimi novicami.


Smešno, čeprav je res da zelo veliko ljudi dojema to na ta način. Je pa to problem proizvajalcev androidnih naprav, ki ne znajo narediti res dobrega premium telefona. Ki ne bi bil plastičen, ki ne bi imel gor neke kurčeve preobleke androida (in bi zato bolj dolgoročno uporaben) in ki ne bi nekje sklenil nekega gnilega kompromisa - zalepljena baterija, brez mSD kartice, povprečna kamera.
Naj bo ohišje all metal, brez nekih brezveznih gimmickov, stock android, klasično lep dizajn, super kameri, mSD kartica, najboljši chipset, gumb za fotografiranje, fingerprint reader. Zdržljivo, ne preveč debelo in ne pretanko. In lahko dajo ceno enako iphonu in bojo dobili kupce. In apple jih bo izgubil.

dottor ::

Tudi sam nisem pristaš zakrivljenih ekranov, ampak trenutno nisem na trgu za nov telefon, tako da čakam na nove modele linije spomlad/poletje 2018 :)).
Kam so premaknili čitalec prstnega odtisa je malo debilno, sploh če imaš manjše dlani, pohvalno da je 3.5mm jack še vedno tam in IP68 je hudo priročen in se ga človek kar malo navadi. Fotoaparat je že na S7 vrhunski (edino mi manjka ročna nastavitev odprtja zaslonke) in ni niti nek hud minus če tega niso spremenili.
Edina stvar ki mi pa tudi pri mojem S7 ni všeč je steklen zadnji del, ki hudo rad drsi iz žepa (sploh če ne uporabljaš silikonskih ali drugih ovitkov).
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

NikolormousB ::

Mene najbolj skrbi baterija. S7 edge ima 3600 mAh, S8 pa samo 3000. Me zanima kako bodo to kompenzirali.

zmaugy ::

Dimnik je izjavil:

zmaugy je izjavil:

Gasilni aparat je zraven? >:D


Doplačilo....😂


Letalska izvedenka :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

4knative ::

Evo naročen S8 in Gear VR. Lp, Tomislav

zmaugy ::

"For lithium fires, only a CLASS D COPPER POWDER EXTINGUISHER is recommended. The minimum equipment required includes eye-protection, respirator, rubber gloves, etc. If other combustibles nearby catch fire as well as a result of the lithium fire, then we need to use appropriate extinguishing agents to douse the secondary fires. Needless to mention, it is important to address each type of fire with the appropriate extinguishing."

https://www.quora.com/What-is-the-best-...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

printer ::

NikolormousB je izjavil:

Mene najbolj skrbi baterija. S7 edge ima 3600 mAh, S8 pa samo 3000. Me zanima kako bodo to kompenzirali.


Vrjetno tud nov procesor, ekran, optimizacija nasplosno majn pozresn telefon, saj lahko mas 10000 mAh batarijo pa ti bo drzalo manj, ce vse ostalo trosi X 10 sicer bomo pa vidli :D

Dr_M ::


Apple pač ni za vsakogar. Zato obstajajo znamke kot je Samsung, za navadne ljudi in Apple za tiste, ki imajo malo bolj prefinjen okus in so malo bolj zahtevni.

Nič ni narobe s tem, ljudje smo si različni. Nekateri uživajo v mojstrovinah Chopina in Borgesa med tem, ko se drugi zadovoljijo z Mambo Kingsi in Slovenskimi novicami.


Vsak ima pravico do mnenja...
Jest si za vsakega, ki ima iphonea mislim, da je butec in ne zna uporabljat pravega telefona, zato si nabavi idiot proof napravo. S tem sicer ni nic narobe, ampak za hvalit se pa ravno ni.
Imas pa vsaj nekje prav, iphone uporabniki so vecinoma neki kmetavzraji zahojeni.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

LeQuack ::

Včasih je bilo kul ko so kaj inovirali pri telefonih. Zdaj pa nekaj spremenijo samo zato da lahko 1x na leto izdajo nov model. Boring. Pa posiljujejo s temi virtualnimi asistenti, mislim kater normalen človek se bo pogovarjal z neumnim telefonom.
Quack !

printer ::

Dr_M je izjavil:


Apple pač ni za vsakogar. Zato obstajajo znamke kot je Samsung, za navadne ljudi in Apple za tiste, ki imajo malo bolj prefinjen okus in so malo bolj zahtevni.

Nič ni narobe s tem, ljudje smo si različni. Nekateri uživajo v mojstrovinah Chopina in Borgesa med tem, ko se drugi zadovoljijo z Mambo Kingsi in Slovenskimi novicami.


Vsak ima pravico do mnenja...
Jest si za vsakega, ki ima iphonea mislim, da je butec in ne zna uporabljat pravega telefona, zato si nabavi idiot proof napravo. S tem sicer ni nic narobe, ampak za hvalit se pa ravno ni.
Imas pa vsaj nekje prav, iphone uporabniki so vecinoma neki kmetavzraji zahojeni.


Ti priporocam psihijatra, al pa kaki hobi ker glede na tvoje komentarje imas problem oziroma mi delujes kot motena oseba.

MrStein ::

bajsibajsi je izjavil:

Samsung Galaxy S8 za 800 evrov vs Xiaomi Redmi 4 Pro za 150 evrov.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Vsakomur, ki premore zdravo pamet, bi moralo biti jasno, da je nekaj mocno narobe!

Čak, nima oleophobic coating-a ???
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

4knative ::

printer je izjavil:

Dr_M je izjavil:


Apple pač ni za vsakogar. Zato obstajajo znamke kot je Samsung, za navadne ljudi in Apple za tiste, ki imajo malo bolj prefinjen okus in so malo bolj zahtevni.

Nič ni narobe s tem, ljudje smo si različni. Nekateri uživajo v mojstrovinah Chopina in Borgesa med tem, ko se drugi zadovoljijo z Mambo Kingsi in Slovenskimi novicami.


Vsak ima pravico do mnenja...
Jest si za vsakega, ki ima iphonea mislim, da je butec in ne zna uporabljat pravega telefona, zato si nabavi idiot proof napravo. S tem sicer ni nic narobe, ampak za hvalit se pa ravno ni.
Imas pa vsaj nekje prav, iphone uporabniki so vecinoma neki kmetavzraji zahojeni.


Ti priporocam psihijatra, al pa kaki hobi ker glede na tvoje komentarje imas problem oziroma mi delujes kot motena oseba.


Mama mu ni hotela kupit iphone in je človek razvil odpor do tistih, ki ga imajo. Čisto logično...

bambam20 ::

4knative je izjavil:



Mama mu ni hotela kupit iphone in je človek razvil odpor do tistih, ki ga imajo. Čisto logično...


Ker so S modeli od Samsunga "zelo cenejši" a ne? :))

MrStein ::

Seveda. 800 EUR za Samsunga ni isto kot 800 EUR za Apple!

RegulusDraco je izjavil:

Zmogljiv pa je tako ali tako 10x preveč

There is no such thing.
Motiti se je človeško.
Motiti se pogosto je neumno.
Vztrajati pri zmoti je... oh, pozdravljen!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: MrStein ()

4knative ::

MrStein je izjavil:

Seveda. 800 EUR za Samsunga ni isto kot 800 EUR za Apple!

RegulusDraco je izjavil:

Zmogljiv pa je tako ali tako 10x preveč

There is no such thing.


Mene bo S8 prišel okoli 550 eur. Prednaročilo in brez davka. Malce pogoljufamo ane... Fair igra ane.

LeQuack ::

Ogoljufan boš edino ti s strani Samsunga lol. Prednaročila so za fanatike.
Quack !

forplan ::



Nisem ravno velik pristaš Samsunga. Imam sedaj s7 edge in sem ga vzel samo zaradi edge zaslona. Ni mi žal je super s edge zaslonom ampak drugi telefon bo vrjetno spet HTC...

Mi je pa zelo vseč da so šli direkt z edge zasloni - pohvalno
da se strinjam

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: forplan ()

Dejv ::

a se komu sanja kako bojo teli ekrani pokal :)))

4knative ::

Dejv je izjavil:

a se komu sanja kako bojo teli ekrani pokal :)))


Ročne spretnosti in motorične sposobnosti nasploh so dandanes hudič, ja. Za večino zagikancev predstavlja tudi padec iz stola veliko tveganje. Za take nerode je najbolje zavarovati telefon ali pa ga imeti v ovitku, ki prenese padce iz 5m+. :))

Dimnik ::

LeQuack je izjavil:

Ogoljufan boš edino ti s strani Samsunga lol. Prednaročila so za fanatike.


Na nek način se morajo potolažit...

V big bang je prednaročilo 800e za s8 in 900e za s8+, nevem kako pride brez ddv na 550e? Razen, če imajo kje drugačne cene...

FireSnake ::

bajsibajsi je izjavil:

Samsung Galaxy S8 za 800 evrov vs Xiaomi Redmi 4 Pro za 150 evrov.
http://www.gsmarena.com/compare.php3?id...

Vsakomur, ki premore zdravo pamet, bi moralo biti jasno, da je nekaj mocno narobe!


Kot lastnik Xiaomi Mi5 se ti lahko samo krohočem. Ne s temi kitajskimi jajci opletat brez, da bi povdaril, kaj so pri šaomiju kompomisi, ki jih moraš sprejet.

4knative je izjavil:

Te kitajčke ne primerjaj, ker naredijo namesto posodobitve operacijskega sistema raje novi telefon. Nesposobni pri posodobitvah, krpanju varnostnih lukenj...


In dobri pri prisluškovanju in kraji podatkov.

Dimnik je izjavil:


Ti še pišeš norosti.....xiaomi ima vsak teden posodobitev roma, imaš stabilne verzije in tedenske, jojmene ste eni v temi, veliki temi...


In kaj jim to koristi?
Default ROm ni zmožen prikazati SMSov v ležečem položaju.

Seveda to lahko urediš: odkleneš bootloader in naložiš nov ROM.

Bravo! To je pa res rešitev :))
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

njyngs ::

Spet smo v retardirani debati če je boljši iPhone al Galaxy Sx. In spet retardirana debata kjer se primerja konkreten in kvalitetno narejen flagship s xiaomi klumpom za 100 eur. Saj ni res pa je... in to na tehnološkem forumu.

Modi so verjetno preveč zaposleni s flejmanjem v političnih temah.

FireSnake ::

njyngs: se strinjam.
Sam sem imel S2, S3 in S4. Potem sem presedlal na Sony.
In zdaj imam Xiaomi Mi5.

Zato se mi res zdi smešno, ko nekdo vse to meče v isti koš.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Dimnik ::

njyngs je izjavil:

Spet smo v retardirani debati če je boljši iPhone al Galaxy Sx. In spet retardirana debata kjer se primerja konkreten in kvalitetno narejen flagship s xiaomi klumpom za 100 eur. Saj ni res pa je... in to na tehnološkem forumu.

Modi so verjetno preveč zaposleni s flejmanjem v političnih temah.


Zelo boli?😎

FireSnake je izjavil:

njyngs: se strinjam.
Sam sem imel S2, S3 in S4. Potem sem presedlal na Sony.
In zdaj imam Xiaomi Mi5.

Zato se mi res zdi smešno, ko nekdo vse to meče v isti koš.


Prodaš mi5? Kupim, ti pa nabavi s8

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

Tinaamalaa ::

FireSnake je izjavil:

njyngs: se strinjam.
Sam sem imel S2, S3 in S4. Potem sem presedlal na Sony.
In zdaj imam Xiaomi Mi5.

Zato se mi res zdi smešno, ko nekdo vse to meče v isti koš.

No, saj je vse skupaj eno in isto kitajsko-korejsko sranje :D
Imam doma S5, A7, pa ne en ne drugi nista boljsa od RN3.
Ce kupujes moras najprej vedet kaj hoces...po tem kar ti pises, nevem zakaj si kupil xiaomija, ce hoces, da ti deluje vse out of the box? Za tebe je iPhone...

FireSnake ::

Dimnik je izjavil:


Prodaš mi5? Kupim, ti pa nabavi s8


Prodal ga bom. A zamenjava ne bo S8.

Tinaamalaa: zdaj sem se sprijaznil s tem, kar imam (v koš ga ravno ne bom zabrisal).
Potweekal sem ga tako, da mi čim bolj ustreza.

Ne rečem: za svoj denar je OK. Ampak, ne gre pa tega primerjati z najnovejšimi flagshipi, no :)
Obgriženo jabolko sem kupil moji .... jabček ni za mene, si nisma nikoli prišla na "ti" :)

Da je pa vse skupaj kitajsko-korejski krš se pa popolnoma strinjam ;)
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnake ()

Jerry000 ::

Dr_M je izjavil:


Apple pač ni za vsakogar. Zato obstajajo znamke kot je Samsung, za navadne ljudi in Apple za tiste, ki imajo malo bolj prefinjen okus in so malo bolj zahtevni.

Nič ni narobe s tem, ljudje smo si različni. Nekateri uživajo v mojstrovinah Chopina in Borgesa med tem, ko se drugi zadovoljijo z Mambo Kingsi in Slovenskimi novicami.


Vsak ima pravico do mnenja...
Jest si za vsakega, ki ima iphonea mislim, da je butec in ne zna uporabljat pravega telefona, zato si nabavi idiot proof napravo. S tem sicer ni nic narobe, ampak za hvalit se pa ravno ni.
Imas pa vsaj nekje prav, iphone uporabniki so vecinoma neki kmetavzraji zahojeni.

xD

Heavy ::

But...but... does it go on fire? :))


Podan predlog za izbris, ker so take šale bile "kul" v letu 2016. Lp



Šale? Tukaj skušam imeti resno diskusijo, če so popravili težave od poloma z zadnjim Note telefonom.
#TeamFelix

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: starboi ()

SumTingWong ::

Uvedli so nov test baterij: http://www.pcmag.com/news/352655/inside...

4knative ::

Dimnik je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Ogoljufan boš edino ti s strani Samsunga lol. Prednaročila so za fanatike.


Na nek način se morajo potolažit...

V big bang je prednaročilo 800e za s8 in 900e za s8+, nevem kako pride brez ddv na 550e? Razen, če imajo kje drugačne cene...


Big Bang loooool. Kdo bo kupil telefon v Big Bangu? Ne to delat. Razen če nimaš za burek in ti oni 500 eur razrežejo na 20 delov. To je edina prednost.
Spogajal za ceno 520 eur in sem zadovoljen s to ceno brez davka. Fair igra s strani švabov. Danke schon.

SumTingWong ::

Jalovo je to bahanje, če ne poveš kje si tako ceno dobil.

4knative ::

Ni za javnost - zaprti posli. Drugače pa se da tudi z Big Bangom lepo sodelovati. Brez davka 620, 10% koda za popust in si že na lepih 550. Itak vsak pozna nekoga, ki mu lahko vzame en telefončič na firmo.

Valda človek vzame raje Samsung za 520 kot Xiaomi za 400 ali 450, ko bo zunaj novi s Snapdragonom 835. Itakkkk razlika v kvaliteti komponent tudi. Zaslon najbolj itakkkk. Baterija itak tudi. Dizajn.

yero7 ::

SumTingWong je izjavil:

Jalovo je to bahanje, če ne poveš kje si tako ceno dobil.

verjetno so mu prodali ponaredek po malo nižji ceni od originala:D

FireSnake ::

yero7 je izjavil:


verjetno so mu prodali ponaredek po malo nižji ceni od originala:D


Kje (v naših trgovinah) se da dobiti ponaredek?

Ti sploh premisliš, kaj pišeš?
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

klinker ::

Tinaamalaa je izjavil:

FireSnake je izjavil:

njyngs: se strinjam.
Sam sem imel S2, S3 in S4. Potem sem presedlal na Sony.
In zdaj imam Xiaomi Mi5.

Zato se mi res zdi smešno, ko nekdo vse to meče v isti koš.

No, saj je vse skupaj eno in isto kitajsko-korejsko sranje :D
Imam doma S5, A7, pa ne en ne drugi nista boljsa od RN3.
Ce kupujes moras najprej vedet kaj hoces...po tem kar ti pises, nevem zakaj si kupil xiaomija, ce hoces, da ti deluje vse out of the box? Za tebe je iPhone...


No no...ze sam zaslon in kamera so na Samsungih svetlobna leta pred Xiaomi, ce ne kar pred vsemi. To dve znamke lahko primerjamo racionalni kupci, kdor pa hoce top napravo pa Xiaomija niti povohal ne bo, ker tudi top Xiaomi MiMix stane lih tu nekje kot ta S8, s tem da se s kako garancijo ipd lahko samo obrises pod nosom ;)
Pa ne primerjajte sebe, ki ste tech friki z navadnim janezom, ki se zgubi ze v klasicnih nastavitvah, kaj sele z nekim Xiaomijem iz kitajske, za katerega je treba doktorirat ze kje ga kupit, da o tem da se mu je treba posvetit pred uporabo, itd itd

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: klinker ()

njyngs ::

Dimnik je izjavil:

njyngs je izjavil:

Spet smo v retardirani debati če je boljši iPhone al Galaxy Sx. In spet retardirana debata kjer se primerja konkreten in kvalitetno narejen flagship s xiaomi klumpom za 100 eur. Saj ni res pa je... in to na tehnološkem forumu.

Modi so verjetno preveč zaposleni s flejmanjem v političnih temah.


Zelo boli?😎

Kaj točno bi naj bolelo?

4knative ::

Če bo kdo pri nas prednaročil Galaxy S8 NE bo dobil zraven free Oculusa Gear VR. Samo opozorilo. Free Gear VR dobiš SAMO v US, UK. Ostalo samo in izključno in ekskluzivno po VEZAH. Veze so pomembne! Lp, Leopold

LeQuack ::

Facepalm.
Quack !

DJ-DUST ::

4knative je izjavil:

Evo naročen S8 in Gear VR. Lp, Tomislav

4knative je izjavil:

Če bo kdo pri nas prednaročil Galaxy S8 NE bo dobil zraven free Oculusa Gear VRSamo opozorilo. Free Gear VR dobiš SAMO v US, UK. Ostalo samo in izključno in ekskluzivno po VEZAHVeze so pomembne! Lp, Leopold

Spogajal za ceno 520 eur in sem zadovoljen s to ceno brez davka. Fair igra s strani švabov. Danke schon.


Saj ne veš kaj pišeš...

Anney ::

Samsung ga je polomil še z Galaxyjem S8 in napovedal umik s trga mobilne telefonije!
Zaradi prekomernega segrevanja pametnih mobilnih telefonov Galaxy S8 in S8+ so se pri podjetju Samsung odločili, da jih bodo preklicali še preden bodo ti na voljo v prosti prodaji.
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung Galaxy Note 9 stane tisočaka (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Android
16834336 (26110) Stingray
»

Samsung predstavil Galaxy S8 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Android
14039210 (29339) Mare2
»

Samsung predstavil Galaxy Note8 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Android
9824040 (20032) Ishmael

Več podobnih tem