» »

Kako dobro se slotech-ovci poznate med seboj?

Kako dobro se slotech-ovci poznate med seboj?

Unknown_001 ::

Zanima me, ker med rednimi uporabniki velikokrat pride do debat na osebnem nivoju. Pojavi pa se vprašanje ali se poznate med seboj osebno. Sam sicer osebno iz reale poznam kvečjem 5 članov iz tega foruma. Vsi bolj kot ne občasni, nekateri so skoraj opustili sodelovanje na forumu.

Moram reči, da so me trije od teh presenetili pozitivno. Daleč od klasične geekovske kulture, ki naj bi tu stereotipno prevladovala. Dva od teh seveda nekje pričakovano v povprečju. Mogoče na kratki rok še koga spoznam, ampak zelo zanimivo je ko osebo vidiš v živo. V določenih primerih zna biti tipičen soforumaš izjemna oseba, lahko pa je tudi navadna srednja žalost. Verjetno me večina pozna kot dežurnega nergača ali naključnega mimoidočega. S tem sicer nimam problemov, saj razumem da si človek težko ustvari realno sliko če nekoga še ni imel možnosti spoznati v živo. Zanima pa me kako dobro se ostali poznate med seboj. Zame je po pravici povedano tu še vedno en kup neznancev čeprav smo z nekaterimi kdaj tudi kakšno bolj domačo debato ruknili skupaj.

-Ste mnenja da zapisi na forumu odražajo dejansko razmišljanje posameznika?

-Kako si predstavljate splošno populacijo slo-techa ?

-Ali pri sebi delate neke vrste sortiranje uporabnikov na podlagi njihovih izjav?

-Koliko ljudi iz tega foruma dejansko poznate?

-Ali poznavanje neke osebe na forumu vpliva na vajin slog komunikacije prek zapisov?


Pa lep večer!
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

shadeX ::

-Ste mnenja da zapisi na forumu odražajo dejansko razmišljanje posameznika?


Absolutno.

-Kako si predstavljate splošno populacijo slo-techa ?


Si jo ne.

-Ali pri sebi delate neke vrste sortiranje uporabnikov na podlagi njihovih izjav?


Vsak oz. večina zagotovo. To se tudi lepo kaže med dialogi posameznikov.

-Koliko ljudi iz tega foruma dejansko poznate?


Za katerega vem 1. Zagotovo jih je še več skritih pod svojimi imeni.


Drgač zanimivo, da si prišel nazaj po krajšem "i will never return" dopustu in postal bolj aktiven, ko so ti odvzeli naziv :)

Telbanc ::

-Ste mnenja da zapisi na forumu odražajo dejansko razmišljanje posameznika?

Verjetno da ne...je precej heca

-Kako si predstavljate splošno populacijo slo-techa ?

Dolgočasna raja, ki se nima kam dat...

-Ali pri sebi delate neke vrste sortiranje uporabnikov na podlagi njihovih izjav?

Jezus, škoda časa za tole

-Koliko ljudi iz tega foruma dejansko poznate?

Hvala bogu nobenega

-Ali poznavanje neke osebe na forumu vpliva na vajin slog komunikacije prek zapisov?

To verjetno bi držalo
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

jype ::

Raptor F16> -Kako si predstavljate splošno populacijo slo-techa ?

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:


Drgač zanimivo, da si prišel nazaj po krajšem "i will never return" dopustu in postal bolj aktiven, ko so ti odvzeli naziv :)


Je bilo treba obveznosti za fax skozi spravit s čim manj motnjami (taktika zelo uspešna). Pač rad malo pamet solim, konec koncev je bil slo tech manjši delček mojih poslednjih najstniških let, kjer sem dobival vpogled v druga mišljenja. Pa kako bi kar ravno pozabil na vas, ki ste me uspešno prenašali vsa leta ;)

Malo za sprostitev pridem na vsake kvatre strašit, to je pa tudi vse. ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

OrkAA ::

Men je vazno, da osebno poznam jypeta in da sem ga pred kratkim videl vozit avto. Tolk enga materiala za izsiljevanje, fak.

Btw Raptor, kaj je s tisto obljubo, da te ne bo vec na forum?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OrkAA ()

Unknown_001 ::

OrkAA je izjavil:

Btw Raptor, kaj je s tisto obljubo, da te ne bo vec na forum?


Ma ko *ebe izpiti so mim :)) Tist je bla bol zajebancija.

Težko me je zraven dobit, še težje se me je pa znebit ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

shadeX ::

jype je izjavil:

Raptor F16> -Kako si predstavljate splošno populacijo slo-techa ?



Js pa že nism tak.


Tist je bla bol zajebancija.


Ful dobro si nas nategnu no. Najdlje trajajoča zajebancija v zgodovini slo-techa :))

jype ::

OrkAA> Men je vazno, da osebno poznam jypeta in da sem ga pred kratkim videl vozit avto. Tolk enga materiala za izsiljevanje, fak.

Te bom kar citiral. Reku si: "Špegle morm zamenat."

shadeX> Js pa že nism tak.

A si splošen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Unknown_001 ::

shadeX je izjavil:



Ful dobro si nas nategnu no. Najdlje trajajoča zajebancija v zgodovini slo-techa :))


Možda sam vam glumac al nisam kaskader ;)
Wie nennt man einen Moderator mit der Hälfte des Gehirnis ?

Begabt

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Osebno poznam dva. Eden že od leta 2010 ni več aktiven, drugi pa se tudi bolj redko javlja. Mogoče poznam še koga, pa se skriva za svojim nickom.

BivšiUser2 ::

Osebno poznam dva. Eno je fotr, drug pa sošolec s srednje... Tako kot je omenil GupeM bi se še pri meni tudi kdo našel (vsaj dva, (ki vsaj spremljata forum)).
SloTech - če nisi z nami, si persona non grata.

GupeM ::

Ja, to da spremljajo forum jih poznam nekaj. Ne vem pa, ali so registrirani uporabniki ali ne, in me niti ne zanima. Nič ne škodi malo "anonimnosti" :)

Scaramouche ::

Vidim da jype tukaj hoče ostale poenotiti, lahko bi razkril koliko adminov je v resnici njegovih prijateljev in finančih sodelavcev.

Pojasnilo bi veliko...

jype ::

Hm, načeloma meni samo Soroš plačuje.

ZAKAJ NE MORM VEČ POPRAVT ČIST SVEŽEGA SPOROČILA?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

shadeX ::

jype je izjavil:


ZAKAJ NE MORM VEČ POPRAVT ČIST SVEŽEGA SPOROČILA?


Zato

https://slo-tech.com/forum/t259594/p545...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

mtosev ::

Unknown_001 je izjavil:


-Ste mnenja da zapisi na forumu odražajo dejansko razmišljanje posameznika?

-Kako si predstavljate splošno populacijo slo-techa ?

-Ali pri sebi delate neke vrste sortiranje uporabnikov na podlagi njihovih izjav?

-Koliko ljudi iz tega foruma dejansko poznate?

-Ali poznavanje neke osebe na forumu vpliva na vajin slog komunikacije prek zapisov?


Pa lep večer!

da

tipično geekovsko populacijo

/

prek FBja poznam Janaca, gddr85, Molnar, bhojnik

ne vem
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
Enermax Platimax | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

maticb492 ::

-Ste mnenja da zapisi na forumu odražajo dejansko razmišljanje posameznika?

Ja.. vsaj pri meni je tako? :D

-Kako si predstavljate splošno populacijo slo-techa ?

Ne vem, nič kaj posebenga, pač rekel bi da večinoma računalničarji ali podobna stroka. Tisti stereotip g33ka pa itak obstaja samo v ameriških filmih. V resnici poznam stereotipične geeke samo če so fukjeni na japonsko (beri; anime) ampak ti načeloma niti niso tehnični/računalniški geeki.

-Ali pri sebi delate neke vrste sortiranje uporabnikov na podlagi njihovih izjav?

Definitvno. Ampak ne samo slo-tech. Tudi partis.si forum, BMWSlo.com in overclock.net (za te bi se lahko smatrala da sem relativno aktiven). Ampak zadnje cajte samo še berem in manj pišem.

Sem opazil da na večini forumov je populacija nekje maksimalno 20-50 ljudi ki so konstantno v vseh temah. Ostali pa občasno pišejo oz. odprejo temo na katere potem eni in isti odgovarjajo. To je predvsem dobro vidno na partis forumu, kjer sem recimo jaz odpisoval na temo za cenitev računalnikov, pa sem potem dobival kar ZSje kot da sem ekspert za to :D

-Koliko ljudi iz tega foruma dejansko poznate?

En moj sošolec si je naredil profil samo zato da je oglas dal. Drugače pa Janac-a imam na fb, hojnika sem pa zasledil na komentarjih njegovih objav :D

Predvidevam da jih je več, glede nato da sem naredil računlniško srednjo in faks, ampak se nismo pogovarjali o tem.

-Ali poznavanje neke osebe na forumu vpliva na vajin slog komunikacije prek zapisov?

Nisem aktiven veliko, ampak če bi bil in bi koga poznal bi definitvno ja-
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

hojnikb ::

Drugače pa Janac-a imam na fb, hojnika sem pa zasledil na komentarjih njegovih objav :D

U got me :D
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Anonabox vrgli s Kickstarterja

Oddelek: Novice / Varnost
2712234 (7082) misek
»

Prvi vtis na Facebooku: Število prijateljev vpliva na privlačnost (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9924485 (19659) smash
»

Aplikacije za brezplačen dostop do plačljivih dnevnikov

Oddelek: Novice / NWO
248181 (6845) poweroff

Več podobnih tem