» »

Konfiguracija kitajskega Gamepada

Konfiguracija kitajskega Gamepada

11tomi12 ::

Pozdrav!

Kupil sem poceni kitajski bluetooth gamepad, da bi oživljal Gamecube igre iz mladosti. Ker se že dobro uro mučim in mi ne uspe konfigurirat, se obračam na vas.

Gamepad je povezan preko bluetooth usb, v Devices and printers mi ga kaže, prav tako mi kaže, da je povezan.

Za Emulatorja uporabljam Dolphine Emulator, ki pa ima možnost konfiguracije gamepada. Čeprav mi kaže, da je zaznan gamepad, mi ne zazna tipke, ki jih želim nastavit.

Pod Windows Bluetooth Gamepad Properties prav tako nemorem kalibrirat gamepada.

Ali obstaja kak software, ki reši takšne probleme?

Hvala in lp!

kitl76 ::

Z bluetooth gamepad-i imam zelo slabe izkušnje. Wifi deluje BP. Škoda, da si e odločil za bluetooth varianto. Kako se obnaša gamepad na kaki novejši igri?

Jst ::

Imaš dva standarda. XInput in DirectInput. Malo preštudiraj, ker meni se sicer xbox klon (isti) od Logitecha RumblePad (40EUR), tudi čudno obnaša. Sicer ga nisem uporabljal že vsaj pol leta, ampak... Ko ga zazna, moram vsakič iztakniti Logitech Usb Receiver in ponovno vtakniti (v isti USB 2.0!!! (v USB 3 so pa še dodatni problemi)) v roku dveh sekund, potem pa vse normalno dela. Why? Pojma nimam.

Pomoje je krivo "spanje" usb naprav, ampak se nisem spuščal v reševanje, ker ga itak nisem veliko uporabljal.

Poglej še tole: http://www.x360ce.com/ če ti bo kaj pomagalo...


edit: Čudno sem napisal da je klon... Je original Logitech Rumblepad gamepad. Nima pa točno takšne razporeditve kot Xbox, ampak kot PS.
Islam is not about "I'm right, you're wrong," but "I'm right, you're dead!"
-Wole Soyinka, Literature Nobelist
|-|-|-|-|Proton decay is a tax on existence.|-|-|-|-|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jst ()

11tomi12 ::

Bom preveril in sprobal, javim rezultate, hvala:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
666458 (2472) Gagatronix
»

Kateri gamepad? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5512868 (10831) yero7
»

Kateri gamepad za PC in kje ga kupiti???

Oddelek: Kaj kupiti
395734 (3178) opeter
»

gamepad (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
7520716 (18255) Sssaga
»

Igre za PC, katere imajo pravo podporo GamePad-om

Oddelek: Igre
296003 (5187) Berserker

Več podobnih tem